ELPRO - DELICIA, a.s.


ELPRO - DELICIA, a.s. je společnost, která se zabývá širokou škálou činností v oblasti elektrotechniky.

Nabízí svým zákazníkům kvalitní a profesionální služby v následujících oborech:
- Montáž, opravy, revize a údržbu rozvoden, trafostanic, vrchních i kabelových elektrických rozvodů v napěťové hladině 0, 4 až 110 kV. Společnost provádí tyto práce jak pro průmyslové, tak pro občanské a bytové objekty. Zajišťuje také dodávku a instalaci elektroměrů, ochranných a regulačních prvků, osvětlení a dalšího elektrovybavení.
- Montáž, opravy, revize a servis průmyslových elektroinstalací o napěťové hladině 0, 4 až 6 kV. Společnost se specializuje na elektromontáže v oblastech jako je strojírenství, chemický průmysl, potravinářství, energetika, doprava, telekomunikace a další. Provádí také slaboproudé elektroinstalace, jako jsou požární signalizace, kamerové systémy, datové sítě, zabezpečovací zařízení a podobně.
- Projektování elektrických zařízení od 0, 4 kV do 110 kV. Společnost disponuje kvalifikovaným a zkušeným týmem projektantů, kteří jsou schopni navrhnout optimální řešení pro každý typ elektrického zařízení. Společnost také zpracovává dokumentaci pro stavební povolení, kolaudace, revize a další úřední úkony.
- Distribuce elektřiny v lokálních distribučních soustavách. Společnost je držitelem licence na distribuci elektřiny a ve smyslu energetického zákona č. 458/2000 Sb. je provozovatelem lokálních distribučních soustav ve vymezených územích Středočeského a Libereckého kraje. Společnost zajišťuje bezpečný a spolehlivý provoz elektrické sítě, dodávku elektřiny za výhodných podmínek a péči o zákazníky.
- Sdružené služby dodávky elektřiny. Společnost nabízí svým zákazníkům možnost využít sdružené služby dodávky elektřiny, které zahrnují nejen samotnou dodávku elektřiny, ale také další služby, jako jsou poradenství, optimalizace spotřeby, měření a vyúčtování, zajištění revizí a údržby, zprostředkování dotací a podpor a další.

ELPRO - DELICIA, a.s. je společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru elektrotechniky. Byla založena v roce 1992 a od té doby si vybudovala pevnou pozici na trhu a důvěru svých zákazníků. Společnost je členem Okresní hospodářské komory v Příbrami.

Společnost má sídlo v Příbrami a pobočku ve Stráži pod Ralskem. Společnost má více než 200 zaměstnanců, kteří jsou pravidelně školeni a vzděláváni v oblasti elektrotechniky a bezpečnosti práce.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vaše elektrotechnické potřeby, obraťte se na ELPRO - DELICIA, a.s. a nechte se přesvědčit o jejich kvalitě a profesionalitě. Kontaktujte je na telefonicky či e-mailem nebo navštivte jejich webové stránky, kde najdete více informací o jejich nabídce a referencích.

ELPRO - DELICIA, a.s. je vaším řešením v oblasti elektrotechniky.

Štítky:

elektrotechnika montáž, projektování elektrických zařízení, distribuce elektřiny, montáž, revize

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Revize, opravy a údržba rozvoden, trafostanic, vrchních i kabelových elektrických rozvodů, elektromontáže, elektrická zařízení

Revize, opravy a údržba rozvoden, trafostanic, vrchních i kabelových elektrických rozvodů, elektromontáže, elektrická zařízení
Společnost ELPRO - DELICIA, a.s. je spolehlivým partnerem pro projektování, výstavbu, opravy, údržbu a provoz elektrických zařízení.

Distribuce a dodávka elektrické energie, elektromontážní práce

Distribuce a dodávka elektrické energie, elektromontážní práce
Distribuce elektrické energie, dodávka elektřiny, elektromontážní práce, projekci, opravy, servis, revize elektrozařízení realizuje společnost ELPRO - DELICIA, a.s.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ELPRO - DELICIA, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
ELPRO - DELICIA, a.s.
www.elpro-delicia.cz
Adresa

Adresa

Strakonická 174
Příbram V – Zdaboř 261 01

info@elpro-delicia.cz
+420 318 429 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha