Prodej transportbetonu Jindřichův Hradec

HB beton, s.r.o.

Prodej transportbetonu Jindřichův Hradec

HB beton, s.r.o.
Betonová zámková dlažba pro dláždění chodníků a parkovacích ploch

Široká škála betonových výrobků společnosti HB Beton z Jindřichova Hradce zahrnuje i zámkovou dlažbu v mnoha barevných variantách a nejrůznějších tvarech, například betonová dlažba ve tvaru vlnky, čtverce, bločku, mozaiky, terčíku či dlažba 50x50 cm. Betonovou zámkovou dlažbu pro dláždění chodníků, parkovacích ploch či teras vyrábíme podle přísných evropských norem, dbáme nejen na nejvyšší kvalitu, ale i na estetický vzhled zámkových dlažeb.

Zámková dlažba typu starý kámen, HB Beton s.r.o. Jindřichův Hradec

Zámková dlažba z betonu v nejvyšší kvalitě, ekologicky nezávadná

Ve společnosti HB Beton vyrábíme betonové dlaždice nejmodernější technologií – vibrolisovací metodou. Betonovou zámkovou dlažbu zhotovujeme ve dvou vrstvách z přírodních surovin na bázi štěrkopísku, cementu, vody. Naše betonové výrobky jsou ekologicky nezávadné, trvanlivost zámkové dlažby závisí na správném způsobu položení podkladové vrstvy. Naše kvalitní betonové zámkové dlažby vypadají velmi efektně a jsou využívány pro dláždění parkovacích ploch, chodníků, příjezdových cest, okolí domů, teras či zahradních ploch k posezení.

Betonová zámková dlažba v různých tvarech a barvách


Zámková dlažba z betonu v různých tvarech a barvách, betonová dlažba pro nevidomé

Betonovou zámkovou dlažbu vyrábíme v různých tvarech, například ve tvaru čverce, terče, vlnky, dvouvlnky, mozaiky, bločku, starého kamene, čtvercové dlažbě 50x50 cm či do tvaru I. Betonové zámkové dlaždice nemusí být pouze v šedé barvě, zámkovou dlažbu z betonu dodáváme v barvě hnědé, červené, okrové, zelené nebo colormix. V naší společnosti HB Beton umíme vyrobit i zámkovou dlažbu pro nevidomé, která má tvar bločku a na nášlapové straně jsou výstupky, které jsou zjistitelné hmatově i holí.

Betonová zámková dlažba pro nevidomé, HB Beton, s.r.o. Jindřichův HradecBetonové rošty do stájí

Betonové rošty do stájí

Kvalitní betonové rošty jako podlahy do stájí pro skot a prasata

Zámková dlažba

Zámková dlažba

Betonová zámková dlažba pro dláždění chodníků a parkovacích ploch

Transportbeton a výrobky z betonu

Transportbeton a výrobky z betonu

Transportbeton – potěrový, konstrukční, silniční, výrobky z betonu