et EuroTeplo a.s.


Náměstí Míru 137, Domažlice 344 01
Výroba, vývoj, velkoobchod, maloobchod, prodej, možnost rozvozu a montáže:
-kachlová kamna Mijava
-krby Mijava
-krbová kamna Mijava
-teplovzdušná kamna BRUNO
-elektrokotle Mijava
-příslušenství a krbové nářadí
-teplovzdušné výměníky.

Přidružená výroba :
-přesné výpalky z plechu
-ohýbání plechů.

Prodejna na adrese:
- Husova třída 130, Domažlice 344 01
tel: 602159377

Produkty
  • radiátorové armatury, regulační armatury, uzavírací armatury, armatury pro pitnou vodu, ohřevná zařízení
  • krbové vložky, teplovzdušné vytápění, kachlová kamna, žáruvzdorné sklo, krbové nářadí, paravány ke krbu, plechy pod kamna

Jednoúčelové stroje, soustružení strojírenských dílů.

Jednoúčelové stroje, soustružení strojírenských dílů

Obec Horní Dubňany, okres Znojmo, Kostel svatého Petra a Pavla, zřícenina hradu Rabštejn.

Obec Horní Dubňany, okres Znojmo, Kostel svatého Petra a Pavla, zřícenina hradu Rabštejn

Související články
O kanalizace z plastu se postará společnost Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů

Ostendorf - OSMA s.r.o.

O kanalizace z plastu se postará společnost Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů

Přemýšlíte nad materiálem pro výrobu kanalizace na vaší stavbě? Zkuste plastové potrubí, které je lehké, pevné, odolné a nevyžaduje nákladné čištění. Na plastové potrubí se specializuje společnost Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů, s.r.o., která na trhu působí od roku 1994 a je největším výrobcem plastových potrubních systémů v České republice.


MANIBS BRNO, spol. s r.o.: prodejce armatur a zařízení pro plyn a vodu  s dlouholetými zkušenostmi

MANIBS BRNO, spol. s r.o.

MANIBS BRNO, spol. s r.o.: prodejce armatur a zařízení pro plyn a vodu s dlouholetými zkušenostmi

Spojením dvou nejvýznamnějších výrobců speciálních armatur pro plynovody a vodovody v SRN – firem Brüder Mannesmann a IBS Nagel – vznikla společnost MANIBS, která zaměstnává tým techniků s praxí více než 40 let v plynárenském a vodárenském odvětví. Vsaďte na zkušenosti a dlouholetou tradici firmy!


Průmyslové vytápění hal, provozů a dalších velkoprostorových objektů

SEFEN, spol. s r.o.

Průmyslové vytápění hal, provozů a dalších velkoprostorových objektů

Vytápění průmyslových hal, provozů a všech velkých prostorů vyžaduje při realizaci specifický přístup. Bude-li dodržen, vznikne moderní ekologický systém vytápění, který pomůže při úspoře energie. Společnost SEFEN spol. s r.o. se sídlem ve Frýdku-Místku zajišťuje specializované dodávky průmyslového vytápění hal a veškerých velkoprostorových objektů, a to včetně regulace, programování a řízení. Postará se o to, aby byly dodrženy veškeré požadavky, které tyto specifické prostory vyžadují.


Revize komínů nechte na odbornících z Frýdlantu nad Ostravicí

Komíny - Krby s.r.o.

Revize komínů nechte na odbornících z Frýdlantu nad Ostravicí

Pokud máte na domě komín, neměli byste zapomínat na jeho kontrolu. Nekvalitně zkonstruované či zchátralé komíny totiž mohou způsobit požár. Revize komínů ovšem nemůže dělat jen tak někdo, nýbrž pouze odborně způsobilý člověk s živnostenským oprávněním v oboru kominictví. Pokud potřebujete revizi či vložkování komínů, máme pro vás řešení – obraťte se na firmu Komíny - Krby s.r.o. Luboš Czyž z Frýdlantu nad Ostravicí.


Firemní články
Kamna různých typů -  teplovzdušná, teplovodní, krbová či akumulační

Kamna různých typů - teplovzdušná, teplovodní, krbová či akumulační

Hledáte nové krbové vložky nebo jste se rozhodli pořídit nová kamna? Zvolte zaručenou kvalitu a spolehlivost od předního českého výrobce. Naše společnost Euroteplo je přední český výrobce a dodavatel různých typů kamen i krbových vložek. Veškeré produkty z naší nabídky vyrábíme ve vlastních prostorách v Domažlicích a téměř 70% roční produkce vyvážíme do Německa, Francie, Belgie, Holandska a dalších zemí EU.


Blíží se zima, pořiďte si spolehlivá kamna

Blíží se zima, pořiďte si spolehlivá kamna

Dny, kdy jsme se opalovali na sluníčku a užívali si jeho paprsků, jsou nenávratně pryč. Teď nás čekají tuhé dny a zima se projeví naplno. Proto je důležité už teď myslet na to, jak se v budoucnosti zahřát. Ideální volbou jsou kamna, kterých existuje už několik druhů. Ty nejlepší seženete u předního českého výrobce EURO TEPLO.


Kotle na tuhá paliva VULKÁN Domažlice – dlouhá doba bez přikládání

Kotle na tuhá paliva VULKÁN Domažlice – dlouhá doba bez přikládání

Zvažujete pořízení kotle na tuhá paliva a nevíte si rady s výběrem? Svěřte se do rukou odborníků z firmy EURO TEPLO a.s. z Domažlic, kde Vám odborně poradí a prodají kvalitní kotle VULKÁN.


Teplovzdušné výměníky

Teplovzdušné výměníky

Efektivního využití tepla z kouřovodů a zvýšení účinnosti kamen a tím pádem i značné finanční úspory dosáhnete s použitím teplovzdušného výměníku z nabídky firmy EURO TEPLO a.s. Domažlice.


Terasové topeniště MILAN Domažlice

Terasové topeniště MILAN Domažlice

Pro vytvoření celoroční příjemné atmosféry, ale také pro grilování, opékání či uzení masa je určeno designové terasové topeniště Milan, které nabízí společnost et EuroTeplo a.s. z Domažlic.


Krbová kamna Domažlice

Krbová kamna Domažlice

Toužíte po nezaměnitelném teple z krbových kamen? Krásna, kvalitní a v elegantní krbová kamna v mnoha provedeních naleznete v nabídce českého výrobce a dodavatele, firmy EURO TEPLO a.s. Domažlice.


Krbové vložky Domažlice - prodej krbových vložek MIJAVA, 10 nebo 15 kW

Krbové vložky Domažlice - prodej krbových vložek MIJAVA, 10 nebo 15 kW

Domažlická společnost ET - Euroteplo a.s. se zabývá vývojem, samotnou výrobou a prodejem teplovodních, teplovzdušných nebo teplovodních/teplovzdušných krbových vložek Mijava.


Akumulační kamna Domažlice - prodej akumulačních kamen SATTAN, maximální výkon 15 kW

Akumulační kamna Domažlice - prodej akumulačních kamen SATTAN, maximální výkon 15 kW

Akumulační kamna z Domažlic jsou opatřena dvoukomorovým spalováním - systémem CB. Tento systém má za úkol dokonale spalovat prachové částice a plyny s minimem dopadu na životní prostředí.


Kotle na tuhá paliva Domažlice - Vulkán 22 kW a automat 33kW pro vytápění rodinných domků

Kotle na tuhá paliva Domažlice - Vulkán 22 kW a automat 33kW pro vytápění rodinných domků

ET - Euroteplo a.s. z Domažlic se zabývá výrobou a prodejem nových ekologických kotlů na tuhá paliva Vulkán 22 a Vulkán automat. Těmito kotly je možné vytápět rodinné domky nebo menší provozovny.


Kotel VULKÁN – ekologické spalování uhlí i pelet

Kotel VULKÁN – ekologické spalování uhlí i pelet

Hledáte kotel, který nebude nákladný na provoz i obsluhu a zároveň bez problému vytopí rodinný dům i firmu? Pak je pro vás nový ekologický kotel VULKÁN od společnosti ET – Euroteplo tou správnou volbou. Kotel VULKÁN umožní spalování pelet i hnědého uhlí, je úsporný, ekologický a nenáročný na komínový tah. Je tak ideálním řešením pro novostavby i starší objekty. Ekologické nároky na kotle na tuhá paliva budou postupem času stále větší. Nemusíte se však děsit velkých investic. Stačí, když si pořídíte kotel VULKÁN. Ten totiž snadno připojíte na místo starého neekologického kotle i bez větších úprav a hravě tak vyhovíte všem ekologickým normám. Ptáte se, proč vsadit právě na kotel VULKÁN? Tento kotel vám totiž nabízí dokonalý uživatelský komfort i bez námahy. I bez přikládání vydrží hořet až 72 hodin. Spaluje navíc hnědé uhlí typu Ořech II, ale i dřevní pelety. Můžete tak použít to palivo, které je pro vás cenově výhodnější. Kotel VULKÁN vám navíc můžeme dodat v bočním i čelním provedení. Také násypku s podavačem pak umístíme na tu stranu, kterou si vyberete. Skutečné tajemství kotle VULKÁN se ovšem skrývá v jeho řídící jednotce. Nejmodernější řídící jednotka pro kotle na tuhá paliva SPARK je totiž schopna kontrolovat spalovací proces a uchovat data o topném sytému po dobu 3 let. Uživatelům navíc nabízí jednoduché a intuitivní ovládání, různé funkce a také originální vzhled. Jednotka SPARK vám nabízí například: - Spolupráci s dálkovým ovládáním s termostatem - Hodiny - nastavení různého času s různými teplotami pro ú.t. a t.u.v a topné okruhy se směšovacími ventily ve všední dny a víkendy - Plynule nastavitelný ventilátor - Provoz LÉTO / ZIMA - Ochranu proti zpětnému prohoření - Samostatné menu pro uživatele a servis - Indikaci hladiny paliva z místnosti Kotel VULKÁN automat je zařazen v seznamu výrobků a technologií v dotačním programu Zelená úsporám. Jedinečný kotel na hnědé uhlí i pelety, který si můžete nastavit přesně dle aktuálních potřeb, to je kotel VULKÁN. Zaujal i vás? Pak neváhejte a navštivte naši prodejnu.


Vulkán - ekologický kotel na tuhá paliva - hoří sám až 12 hodin

Vulkán - ekologický kotel na tuhá paliva - hoří sám až 12 hodin

Ekologický, patentově chráněný, vyvíjen speciálně na spalování hnědého uhlí - to je Vulkán, kotel na tuhá paliva, ve kterém lze taktéž spalovat hnědouhelné brikety, kusové hnědé nebo černé uhlí.


Teplovzdušná kamna značky SATTAN Domažlice

Teplovzdušná kamna značky SATTAN Domažlice

Topit se musí v zimních měsících naprosto všude. Proto může jak v domácnostech, na chatách, či třeba ve velkých skladech, můžete využít kvalitní teplovzdušná kamna SATTAN. Nabídku těchto kamen najdete v sortimentu firmy EURO TEPLO. Sortiment nabízí několik variant kamen. Základem jsou kamna SATTAN, které jsou nejprodávanějším produktem z nabídky. Jejich charakteristický vzhled již sám o sobě napovídá tomu, že se jedná o luxusní kamna, která splní svůj účel i v extrémních podmínkách. Vyberte si z velkého výběru kvalitních teplovzdušných kamen značky SATTAN, které můžete zakoupit v mnoha verzích, které se liší především svým výkonem. Výkon těchto kamen začíná na hodnotě 12kW a končí u 30kw. Tyto výkony stačí k plnohodnotnému vytápění nejrůznějších prostor. Více informací o kamnech naleznete na našich stránkách.


Prodej kachlových, krbových a paletových kamen Domažlice

Prodej kachlových, krbových a paletových kamen Domažlice

Díky současným nízkým teplotám, které jsou pro zimu běžné, je nám často zima. I doma, kde by mělo být příjemné teplo, je nám chladno. Naštěstí je tu EURO TEPLO s.r.o., která se specializuje na prodej kamen různých typů. V nabídce naleznete kamna typu: - Kachlová (MIJAVA, s venkovním přikládáním) - Krbová (MIJAVA, Burrian, Oblouk, Trouba a další…) - Paletová (Huggo. Bruno) EURO TEPLO s.r.o. je předním a ryze českým výrobcem kamen již dlouhých třiadvacet let. Můžete mít jistotu, že si kupujete kvalitní produkty, které vydrží dlouho a budou odvádět spolehlivou službu. Pro bližší informace či kompletní cenovou nabídku navštivte naše webové stránky, kde najdete vše, co byste měli o nákupu kamen vědět.


Kachlová kamna na míru Domažlice – ušetřete za teplo

Kachlová kamna na míru Domažlice – ušetřete za teplo

Firma Euro Teplo Domažlice je na české trhu známá dodávkou kachlových kamen na míru již od roku 1992. Stojí za ni léta praxe a spokojených zákazníků.


Krbová kamna MIJAVA znamenají úsporu paliva - Domažlice

Krbová kamna MIJAVA znamenají úsporu paliva - Domažlice

Rádi byste si domů pořídili kvalitní krbová kamna, ale nevíte, jaká si vybrat? Přední český výrobce a dodavatel kachlových a krbových kamen, společnost EURO TEPLO, má pro vás širokou nabídku právě tohoto sortimentu. Mezi jeden z typů patří i krbová kamna MIJAVA, dále kamna LUDWIG či teplovzdušná kamna BRUNO nebo akumulační kamna BRUNO TECHNO. Krbová kamna MIJAVA firma EURO TEPLO vyrábí již od roku 1992, patří tedy ke stálicím jejich nabídky. Krbová kamna MIJAVA jsou v současnosti nabízena v sedmnácti variantách. A proč zvolit právě krbová tento typ? Mezi jejich hlavní přednosti se řadí: - jsou vybavena systémem CB (dvoukomorové spalování) - systém lze regulovat sekundární klapkou a umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním dopadem na životní prostředí - způsob hoření v krbových kamnech je velice hospodárný - dochází k velké úspoře paliva (30 až 40%) při srovnatelném výkonu - všechna krbová kamna jsou vyrobena s možností připojení na externí přívod vzduchu, primární, sekundární i terciální rozvod vzduchu v kamnech Momentálně veškeré produkty včetně krbových kamen MIJAVA firma EURO TEPLO sama vyrábí ve vlastních prostorách v Domažlicích, chystá se také k rozšíření výrobních i skladovacích prostor. Není problém ani exportu do zahraničí, téměř sedmdesát procent roční produkce vyváží do států Evropské Unie, například do Německa, Francie či Belgie.


Výroba kachlových, krbových a teplovzdušných kamen Domažlice

Výroba kachlových, krbových a teplovzdušných kamen Domažlice

Společnost EURO TEPLO s.r.o. se zabívá výrobou kachlových, krbových a teplovzdušných kamen. Na českém trhu působíme od roku 1992. Výrobu provádíme ve vlastních prostorách v Domažlicích. V sortimentu kamen naleznete krbová kamna typu Mijava, Burrian, Oblouk, Trouba. Přednosti kamen: - dvoukomorové spalování - regulovací systém sekundární klapkou - možnost připojení na externí přívod vzduchu. Kachlová kamna Mijava: - dvoukomorové spalování - velká úspora paliva. Teplovzdušná kamna: - dokonalé spalování plynů - dvoukomorové spalování - vhodné do bytů, chat a dílen. Pokud si s výběrem nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat. Náš tým profesionálů Vám se vším poradí.


Krby, krbová kamna Mijava Domažlice

Krby, krbová kamna Mijava Domažlice

Nabízíme kachlová kamna Mijava, krby Mijava, krbová kamna Mijava, teplovzdušná kamna Bruno, elektrokotle Mijava, přístušenství a krbové nářadí.


Zakázková výroba kamen Domažlice.

Zakázková výroba kamen Domažlice.

Zakázková výroba kamen a topenářské služby. Zprostředkování nové topenářské služby: -poskytujeme odbornou konzultaci o optimálním a funkčním připojení našich teplovodních vložek a kamen včetně cenového rozpočtu přímo u zákazníka -poskytujeme komplexní topenářské práce a služby atd.


Krbová kamna Mijava, Domažlice.

Krbová kamna Mijava, Domažlice.

Výroba, vývoj, velkoobchod, maloobchod, rozvoz a montáž: -kachlová a krbová kamna Mijava -krby Mijava -teplovzdušná kamna BRUNO -elektrokotle Mijava -příslušenství a krbové nářadí -teplovzdušné výměníky. Prodejna na adrese: Husova 130, Domažlice


Velkokapacitní zásobník na dřevo, Domažlice.

Velkokapacitní zásobník na dřevo, Domažlice.

Velkokapacitní zásobník na dřevo. Pro naše oblíbená kamna řady BRUNO Techno / Romantik jsme pro vás připravili zásobník na dřevo s větší kapacitou, než mají obvyklé koše. Tento zásobník bude k objednání buď samostatně (lze postavit k jakýmkoliv kamnům), nebo jako spodní část nových kamen, či jako přestavba nebo rozšíření kamen stávajících. Připravujeme do výroby novou řadu krbových vložek. Nová řada krbových vložek o výkonu 2 až 6 kW bude začínat kamny LUDWIG. Budou se vyrábět jako samostatná krbová kamna (výška cca 850 mm) nebo s integrovaným výměníkem (výška cca 1 470 mm). Obě provedení budou k dodání se zadním i s horním vývodem. Vložky LUDWIG po testech ve Státním zkušebním ústavu. Po úspěšných testech našich vložek LUDWIG nic nebrání výrobě.


Přesné výpalky z plechu Domažlice.

Přesné výpalky z plechu Domažlice.

Výroba: -přesné výpalky z plechu -ohýbání plechů.