P.A.servis spol. s r. o.

CZKVentily

Ventily

Prodej průmyslových armatur – redukční a pojistné ventily pára, voda, vzduch

Kulové kohouty, klapky, odvaděče kondenzátu

Kulové kohouty, klapky, odvaděče kondenzátu

Prodej kulových kohoutů přírubových a závitových, klapek a šoupátek

Manopříslušenství

Manopříslušenství

Manopříslušenství – tlakoměrové kohouty, ventily, kondenzační smyčky a tlumiče rázu


Redukční a pojistné ventily

Společnost P. A.servis spol. s r. o., která sídlí v Olomouci, se zabývá prodejem a servisem různorodých průmyslových armatur. Prodáváme především kulové, redukční, pojistné, přepouštěcí, uzavírací a regulační ventily. K zakoupení jsou u nás k dispozici i uzavírací, regulační a zpětné klapky a další armatury.

Ventily, které představují mechanické zařízení k regulaci průtoku tekutin, jsou u nás k dostání v různých provedeních. První skupinu představují ventily redukční - ty slouží ke snížení vstupního tlaku kapalin a plynů na požadovaný tlak výstupní a navíc umí udržet konstantní výstupní tlak pro široký rozsah průtoků.
Naopak ventily pojistné jsou určeny ochraně zařízení v systému - otevřou a upustí médium z tohoto systému při nárůstu tlaku nad hranici nastaveného otevíracího tlaku. Uzavírací ventily plní úlohu uzavírací nebo vypouštěcí armatury pro kapalná a plynná média.Regulační ventily slouží k regulaci průtočného množství pracovních látek. Přepouštěcí ventil disponuje proporcionální regulační charakteristikou pro udržení a řízení tlaku a také chrání zařízení proti nadměrnému tlaku. A poslední kulové ventily jsou určeny k regulaci průtoku kapalin.

Co se týče klapek, máme k dispozici klapky uzavírací, které slouží jako uzavírací orgán. Mimo jiné dodáváme i zpětné klapky, které nachází uplatnění jako uzavírací armatura proti zpětnému proudění provozního media do tlaku.
Prodáváme i regulační klapky. k dispozici máme i další armatury, jmenovitě lez uvést šoupátka, kulové kohouty, kulové kohouty přírubové, odvaděče kondenzátu (plovákové, termické, termodynamické, bimetalové).
Z dalšího doplňkového sortimentu lze uvést filtry, stavoznaky, kompenzátory, separátory vlhkosti, příruby, těsnění a montážní vložky).

Firma P.A. servis také provádí servis, opravy a repase redukčních ventilů (MAW a MAGWEN Magdeburg, SČA Ústí nad Labem, AVL Vranová Lhota, Jordan USA, Danfoss apod.), ale také pojistných ventilů (výrobci SČA Ústí nad Labem, AVL Vranová Lhota, LESER, ARI Armaturen, Bopp&Reuter, Armak, VYC apod.)


Katalog firem:    

Ohřevná zařízení, armatury a potrubí

,  
Štítky:

kulové, redukční, pojistné, přepouštěcí, uzavírací, regulační ventily, klapky, průmyslové armatury