CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

paservis@paservis.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 585 230 771

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Hodolany 570
Olomouc 779 00

P.A.servis spol. s r. o.

Společnost P. A.servis spol. s r. o., která sídlí v Olomouci, se zabývá prodejem a servisem různorodých průmyslových armatur. Prodáváme především kulové, redukční, pojistné, přepouštěcí, uzavírací a regulační ventily. K zakoupení jsou u nás k dispozici i uzavírací, regulační a zpětné klapky a další armatury.

Ventily, které představují mechanické zařízení k regulaci průtoku tekutin, jsou u nás k dostání v různých provedeních. První skupinu tvoří ventily redukční - ty slouží ke snížení vstupního tlaku kapalin a plynů na požadovaný tlak výstupní a navíc umí udržet konstantní výstupní tlak pro široký rozsah průtoků.
Naopak ventily pojistné jsou určeny ochraně zařízení v systému - otevřou a upustí médium z tohoto systému při nárůstu tlaku nad hranici nastaveného otevíracího tlaku. Uzavírací ventily plní úlohu uzavírací nebo vypouštěcí armatury pro kapalná a plynná média. Regulační ventily slouží k regulaci průtočného množství pracovních látek. Přepouštěcí ventil disponuje proporcionální regulační charakteristikou pro udržení a řízení tlaku a také chrání zařízení proti nadměrnému tlaku. A poslední kulové ventily jsou určeny k regulaci průtoku kapalin.

Co se týče klapek, máme k dispozici klapky uzavírací, které slouží jako uzavírací orgán. Mimo jiné dodáváme i zpětné klapky, které nachází uplatnění jako uzavírací armatura proti zpětnému proudění provozního media do tlaku.
Prodáváme i regulační klapky. k dispozici máme i další armatury, jmenovitě lez uvést šoupátka, kulové kohouty, kulové kohouty přírubové, odvaděče kondenzátu (plovákové, termické, termodynamické, bimetalové).
Z dalšího doplňkového sortimentu lze uvést filtry, stavoznaky, kompenzátory, separátory vlhkosti, příruby, těsnění a montážní vložky).

Firma P.A. servis také provádí servis, opravy a repase redukčních ventilů (MAW a MAGWEN Magdeburg, SČA Ústí nad Labem, AVL Vranová Lhota, Jordan USA, Danfoss apod.), ale také pojistných ventilů (výrobci SČA Ústí nad Labem, AVL Vranová Lhota, LESER, ARI Armaturen, Bopp&Reuter, Armak, VYC apod.)
moreless
Informační zdroje

Ohřevná zařízení, armatury a potrubíTopenářský materiálVodoinstalatérský materiál

SLOGAN: Kompletní servis a prodej armatur

Obchodní značky: Magwen, Danfoss, Armak

Štítky: kulové, redukční, pojistné, přepouštěcí, uzavírací, regulační ventily, klapky, průmyslové armatury

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

KPG, KPC, KPN-G kulové přírubové kohouty na plyn POLIX, prodej

KPG, KPC, KPN-G kulové přírubové kohouty na plyn POLIX, prodej

KPG, KPC a KPN-G kulové přírubové kohouty POLIX na plyn prodává firma P.A.servis spol. s.r.o. z Olomouce. Působíme v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Plzni a dalších lokalitách.

Ventily a kohouty na vytápění a rozvody vody pro výrobní provozy – bohatý sortiment spolehlivé společnosti

Ventily a kohouty na vytápění a rozvody vody pro výrobní provozy – ...

Redukční, pojistné, jehlové a další druhy ventilů a kohoutů na vytápění vody a rozvody vody nejen pro výrobní provozy má ve svém bohatém portfóliu společnost P.A.servis spol. s r. o.


Kontakty

P.A.servis spol. s r. o.
Hodolany 570
Olomouc 779 00
GPS: 49°35′2.32″ N, 17°16′17.64″ E

49°35′2.32″ N, 17°16′17.64″ E

QR kód firmy P.A.servis spol. s r. o.
WEBOVÁ STRÁNKA P.A.servis spol. s r. o.
Adresa

Adresa

Hodolany 570
Olomouc 779 00

paservis@paservis.cz
+420 585 230 771

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Ventily

Ventily

Kulové kohouty, klapky, odvaděče kondenzátu

Kulové kohouty, klapky, odvaděče kondenzátu

Manopříslušenství

Manopříslušenství

Kde nás najdete

Hodolany 570
Olomouc 779 00

GPS49°35′2.32″ N, 17°16′17.64″ E

Plánování trasy

Hodolany 570 Olomouc 77900

Prospekty

Certifikace na uzavírací ventily MagwenCertifikát kvality firmy