LiaBet, s.r.o.


Valcha-Sulkov, Plzeň 321 00
Naše společnost se specializuje na prodej stavebního materiálu. Provádíme také stavby na klíč a zabýváme se výrobou betonu, betonových směsí, stropů, tvárnic atd.

V sortimentu můžete najít:
Cihly betonové a liaporové
Ztracené bednění
Stropní nosníky, vložky a destičky
Tvárnice liaporová, příčková a zdící.

Cihly betonové a liaporové se používají pro kompletaci zdiva z tvárnic, stavba plotů, zídek atd.

Kompletní systém stropní konstrukce pro rodinné domy a bytovky jsou stropní nosníky, vložky a destičky, které nabízíme.

Ztracené bednění se používá jako pomocný prvek pro stavbu nosných betonových a železobetonových stěn, suterénních a opěrných zdí, základových pásů, sloupů a sloupků.

Tvárnice zdicí betonová je vhodná pro všechny druhy staveb bez nároku na tepelnou izolaci.
- příčková: pro zdění jednoduchých a zdvojených vnitřních nenosných příček.
- obvodová a rohová liaporová: se používají pro obvodové tepelněizolační zdivo a vnitřní nosné zdivo.

Dále prodáváme:
- písek: betonářský a maltový
- kamenivo: kačírek a štěrk.

Pytlované směsi:
- cement
- vápenný hydrát
- zdící, omítací malta.

Produkty
  • výrobky z umělého kamene, žulové valouny, štěrky a drtě, betonové směsi, cementárna výroba cementu
  • novostavby bytových domů, nové byty k prodeji, nové byty k pronájmu, garážová stání v novostavbě, garáže v novostavbě
  • betonové dílce, betonové tvárnice, betonové dlažby, betonové skruže, betonové sloupy, betonové nádrže, betonové silniční prvky
  • prodej tuhých paliv, palivové dřevo, palivové hnědé uhlí, palivové černé uhlí, palivový koks, palivové brikety
  • drcené struskové kamenivo, makadam a kačírek, kopaný maltový písek, štěrkopísek a kamenná prosívka
  • uhlíkaté materiály, peletované hnědé uhlí, granulované aktivní uhlí, černé uhlí, lignit


Související články
Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Homestead, s.r.o.

Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Dřevostavby jsou ekonomické rodinné domy, které dokáží naplnit všechna vaše osobní přání. Stavby jsou energeticky úsporné, protože se vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi. Oproti klasické zděné stavbě za rok vytápění výrazně uspoříte. Ať už se tedy rozhodnete pro bungalov, tradiční nebo moderní dům, to vše vám dokážeme poskytnout.


Betonárna Středočeský kraj

Betonárka Kolín

Betonárna Středočeský kraj

Potřebujete zajistit beton na stavbu? Stavíte dům a sháníte ve Středočeském kraji spolehlivou firmu, která by beton dodala? Nebo naopak potřebujete beton pro podnikání nebo svou firmu? V tom případě se můžete obrátit na společnost, která se nazývá Betonárka Kolín.


Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

ATLANTA, a.s.

Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

Výstavba rodinných domů, bytů, průmyslových zón, různé opravy, rekonstrukce, zemní práce a mnoho dalšího, vyžaduje ruce, zkušenosti a dovednosti profesionálů. Jedině tak je možné uskutečnit dokonalé stavební projekty, které mají následně sloužit k bydlení, firemnímu provozu nebo k výrobě. Pokud hledáte pro tento účel stavební firmu s dlouholetou tradicí a nemalými zkušenostmi, tak svoje služby vám poskytne společnost ATLANTA, a.s. se sídlem v Novém Šaldorfě, okres Znojmo.


Atlanta a.s. – stavební společnost se stabilním postavením na trhu

ATLANTA, a.s.

Atlanta a.s. – stavební společnost se stabilním postavením na trhu

Stabilní postavení na trhu, garance profesionální úrovně a nejvyšší kvalita odvedené práce. To jsou hlavní charakteristické rysy, kterými se pyšní stavební společnost Atlanta a.s. se sídlem v Novém Šaldorfu, jejíž historie sahá až k roku 1991. Zaměřuje se na poskytování služeb v oblasti stavebnictví a stavitelství, svým klientům nabízí výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce, betonářství, prodej a řadu dalších služeb, spadajících pod zmíněné oblasti.


Firemní články
Kvalitní stavba vyžaduje (nejen) ztracené bednění

Kvalitní stavba vyžaduje (nejen) ztracené bednění

Nezbytným základem mnoha konstrukčních systémů a řešení je ztracené bednění. Pro své vlastnosti je přímo ideální pro využití na jakékoliv stavbě. Ztracené bednění se však nesmí podceňovat a je důležité hledět na to, z jakých materiálů je vyrobeno. Plzeň a okolí si však nemusí lámat hlavu, pro ně je tu LiaBet.


Stavební materiál i tuhá paliva (Plzeň)

Stavební materiál i tuhá paliva (Plzeň)

Stavíte či rekonstruujete? Chcete mít jistotu, že váš dům bude z opravdu kvalitních materiálů? Obraťte se na nás. Naše firma LiaBet se specializuje na výrobu a prodej betonových tvárnic, betonových stropů a čerstvého betonu vysoké kvality, vynikající zpracovatelnosti a skvělých izolačních a akumulačních vlastností. Mezi další výhody našich produktů z oblasti stavební materiály patří také cenová dostupnost a snadná manipulace. Mnoho lidí jistě potěší i fakt, že pracujeme se surovinami, které pocházejí z přírodních zdrojů a splňují veškeré ekologické požadavky. Naše výrobky jsou pravidelně kontrolovány a testovány, abychom zaručili dodržování všech potřebných parametrů. Nabízíme široký sortiment stavebního materiálu, který vytváří ucelený stavební systém s názvem LiaBet. Nabízíme: - prodej stavebního materiálu - ztracené bednění - stropní nosníky, vložky a destičky - komplexní stavební činnost - stavby na klíč - cihly betonové i liaporové - výroba betonu a betonových směsí - tvárnice liaporové, příčkové, zdící - rekonstrukce a opravy obytných objektů - sádrokarton - malby, nátěry - písek, kamenivo - cement, malta, vápenný hydrát - paliva (uhlí, brikety, koks, palivové dřevo) - inženýrská činnost Naše stavební materiály jsou vhodné jak pro výstavbu bytových jednotek a rodinných domů, tak i pro průmyslové či standardní stavby. Kromě výroby a prodeje stavebního materiálu máme také dceřinou společnost LiaBet stavby s.r.o., která má za úkol samotnou realizaci staveb. Zákazníkům můžeme nabídnout ale také kompletní sortiment stavebních materiálů a surovin od ostatních výrobců. U nás si přijde na své opravdu každý. Najdete u nás také výběr tuhých paliv (koks, uhlí, brikety).


Ztracené bednění, betonové stropy i čerstvý beton (Plzeň)

Ztracené bednění, betonové stropy i čerstvý beton (Plzeň)

LiaBet vám pomůže k pěknému bydlení i pracovnímu prostředí. Jednou z našich zákazníky často vyhledávaných služeb je prodej základových tvárnic, takzvaného ztraceného bednění. Dostupné typy ztraceného bednění jsou označeny následujícími kódy: BB15, BB2, BB3, BB4, BB5). Jedná se o velmi praktickou a finančně dostupnější alternativu ke klasickému bednění. Ztracené bednění výrobek vám poslouží jako pomocný prvek pro stavbu nosných betonových a železobetonových stěn, suterénních i opěrných zdí či základových pásů, sloupů a sloupků. Ztracené bednění se vyplní příslušným druhem betonu, případně železnou výztuží a při správné manipulaci a pracovním postupu představuje ohromnou pomoc pro vaši stavbu. Naše ztracené bednění se vyznačuje následujícími přednostmi a vlastnostmi: - široké možnosti využití - nízká cena - jednoduchá manipulace - přesný tvar - vysoká produktivita práce s nimi. Naše výrobky včetně ztraceného bednění jsou oblíbené díky své kvalitě, vynikající zpracovatelnosti, snadné manipulaci a nezávadnosti. Všechny vstupní suroviny pocházejí z přírodních zdrojů, splňují ekologické parametry a jsou pravidelně podrobovány přísným kontrolám. Tak neváhejte a dopřejte své stavbě kvalitní materiály. Kromě ztraceného bednění se specializujeme také na betonové stropy a výrobu čerstvého betonu. jako doplňkový sortiment prodáváme také další stavební materiály a tuhá paliva, jako je například uhlí, koks nebo brikety.


Rekonstrukce a oprava rodinných domů Plzeň, stavby na klíč

Rekonstrukce a oprava rodinných domů Plzeň, stavby na klíč

Firma LiaBet, s.r.o., provádí veškeré rekonstrukce, opravy, výstavby obytných objektů. V oblasti rekonstrukcí působíme úspěšně již několik let. Veškeré opravy a rekonstrukční práce jsou prováděny odborně. Umíme udělat komfortní stavy, které vyhovují všem požadavkům. Provádíme: - výměnu oken - výměna vchodových dveří - dílčí rekonstrukce budov - zateplení fasády objektů - klempířské a pokrývačské práce. - profesionální a rychlé přístavby a dostavby budov. Součástí nabízených služeb spojených s rekonstrukcí je i zajištění veškerého poradenství. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Výroba a prodej stavební materiál Plzeň

Výroba a prodej stavební materiál Plzeň

Společnost LiaBet, s.r.o., se specializuje na výrobu a prodej stavebního materiálu v Plzni. Nabízí široký výběr sortimentu: - bednící dílce - nahrazující bednění - cihla betonová - širší okruh využití - stropní nosíky - tvárnice liaporová - pro obvodové zdivo - tvárnice příčková - pro vnitřní nenosné příčky - tvárnice zdící - vhodné pro všechny druhy staveb. Našimi přednostmi všech výrobků, je v první řadě vynikající zpracovatelnost, cenová dostupnost a snadná manipulace. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Stavební práce komplexní, inženýrská činnost Plzeň.

Stavební práce komplexní, inženýrská činnost Plzeň.

Výroba a prodej stavebního materiálu. Stavby na klíč. Stavební činnost komplexní. Výstavba, rekonstrukce a opravy obytných objektů, sádrokartóny, malby a nátěry. Inženýrská činnost. Výstavba rodinných domů, pokládka zámkové dlažby a obrubníků, zemní a výkopové práce, rekonstrukce a další stavební práce dle přání zákazníka.


Stavební materiál Plzeň.

Stavební materiál Plzeň.

Zabýváme se výrobou a podejem stavebních prvků, stavebního materiálu: betonové dílce nahrazující bednění, tepelně izolační liaporové tvárnice pro obvodové zdivo, betonové tvárnice pro nosné zdivo, cihly.


Stavby na klíč Plzeň

Stavby na klíč Plzeň

Zabýváme se komplexní stavební činností: výstavba, rekonstrukce a opravy obytných objektů, stavby na klíč, pokládka zámkové dlažby, zemní a výkopové práce.