LiaBet, s.r.o.


Valcha-Sulkov, Plzeň 321 00
Naše společnost se specializuje na prodej stavebního materiálu. Provádíme také stavby na klíč a zabýváme se výrobou betonu, betonových směsí, stropů, tvárnic atd.

V sortimentu můžete najít:
Cihly betonové a liaporové
Ztracené bednění
Stropní nosníky, vložky a destičky
Tvárnice liaporová, příčková a zdící.

Cihly betonové a liaporové se používají pro kompletaci zdiva z tvárnic, stavba plotů, zídek atd.

Kompletní systém stropní konstrukce pro rodinné domy a bytovky jsou stropní nosníky, vložky a destičky, které nabízíme.

Ztracené bednění se používá jako pomocný prvek pro stavbu nosných betonových a železobetonových stěn, suterénních a opěrných zdí, základových pásů, sloupů a sloupků.

Tvárnice zdicí betonová je vhodná pro všechny druhy staveb bez nároku na tepelnou izolaci.
- příčková: pro zdění jednoduchých a zdvojených vnitřních nenosných příček.
- obvodová a rohová liaporová: se používají pro obvodové tepelněizolační zdivo a vnitřní nosné zdivo.

Dále prodáváme:
- písek: betonářský a maltový
- kamenivo: kačírek a štěrk.

Pytlované směsi:
- cement
- vápenný hydrát
- zdící, omítací malta.

Další produkty a služby
  • výrobky z umělého kamene, žulové valouny, štěrky a drtě, betonové směsi, cementárna výroba cementu
  • novostavby bytových domů, nové byty k prodeji, nové byty k pronájmu, garážová stání v novostavbě, garáže v novostavbě
  • betonové dílce, betonové tvárnice, betonové dlažby, betonové skruže, betonové sloupy, betonové nádrže, betonové silniční prvky
  • prodej tuhých paliv, palivové dřevo, palivové hnědé uhlí, palivové černé uhlí, palivový koks, palivové brikety
  • drcené struskové kamenivo, makadam a kačírek, kopaný maltový písek, štěrkopísek a kamenná prosívka
  • uhlíkaté materiály, peletované hnědé uhlí, granulované aktivní uhlí, černé uhlí, lignit

Doprava, půjčovna a servis vozidel Kilhof

Související články
Developerská činnost

HAVAX a.s.

Developerská činnost

Developerská činnost zahrnuje různá odvětví a to nejenom stavební, ale také mnohé další úpravy domů a bytů. Často je spojená se stavebními zakázkami, takže se můžete setkat s vybudováním rodinných staveb a průmyslových objektů, ale také se zateplením, provedením sanačních systémů, rekonstrukcí budov a s dalšími pracemi.


RYBÁRIK – kompletní demoliční práce nejen pro Buchlovice

RYBÁRIK, s.r.o.

RYBÁRIK – kompletní demoliční práce nejen pro Buchlovice

Demoliční práce a bourací práce patří mezi obory společnosti RYBÁRIK Buchlovice. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru a použití té nejmodernější techniky zajistíme demolice jakýchkoli objektů. Bezpečně a rychle zboříme staré průmyslové areály, komíny i výškové stavby.


Zednické, stavební a bourací práce – výstavby domů i rekonstrukce

Zednictví

Zednické, stavební a bourací práce – výstavby domů i rekonstrukce

Přemýšlíte nad výstavbou nového domu nebo rekonstrukcí toho stávajícího? Možná se vaše úvahy brzy přenesou z pouhého zamyšlení se ke snaze o konkrétní realizaci. Pak se dostanete k náročnému úkolu – vybrat kvalitní a spolehlivou stavební firmu s odpovídající cenovou politikou, která se o vše postará za vás. My jsme vám ji našli – Zednictví Pokorný působí na trhu řadu let, má za sebou spoustu referencí i spokojených zákazníků a nabízí zednické, stavební a bourací práce a další řemeslnické práce.


Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

ATLANTA, a.s.

Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

Výstavba rodinných domů, bytů, průmyslových zón, různé opravy, rekonstrukce, zemní práce a mnoho dalšího, vyžaduje ruce, zkušenosti a dovednosti profesionálů. Jedině tak je možné uskutečnit dokonalé stavební projekty, které mají následně sloužit k bydlení, firemnímu provozu nebo k výrobě. Pokud hledáte pro tento účel stavební firmu s dlouholetou tradicí a nemalými zkušenostmi, tak svoje služby vám poskytne společnost ATLANTA, a.s. se sídlem v Novém Šaldorfě, okres Znojmo.


Další produkty a služby
Kvalitní stavba vyžaduje (nejen) ztracené bednění

Kvalitní stavba vyžaduje (nejen) ztracené bednění

Nezbytným základem mnoha konstrukčních systémů a řešení je ztracené bednění. Pro své vlastnosti je přímo ideální pro využití na jakékoliv stavbě. Ztracené bednění se však nesmí podceňovat a je důležité hledět na to, z jakých materiálů je vyrobeno. Plzeň a okolí si však nemusí lámat hlavu, pro ně je tu LiaBet.


Stavební materiál i tuhá paliva (Plzeň)

Stavební materiál i tuhá paliva (Plzeň)

Stavíte či rekonstruujete? Chcete mít jistotu, že váš dům bude z opravdu kvalitních materiálů? Obraťte se na nás. Naše firma LiaBet se specializuje na výrobu a prodej betonových tvárnic, betonových stropů a čerstvého betonu vysoké kvality, vynikající zpracovatelnosti a skvělých izolačních a akumulačních vlastností. Mezi další výhody našich produktů z oblasti stavební materiály patří také cenová dostupnost a snadná manipulace. Mnoho lidí jistě potěší i fakt, že pracujeme se surovinami, které pocházejí z přírodních zdrojů a splňují veškeré ekologické požadavky. Naše výrobky jsou pravidelně kontrolovány a testovány, abychom zaručili dodržování všech potřebných parametrů. Nabízíme široký sortiment stavebního materiálu, který vytváří ucelený stavební systém s názvem LiaBet. Nabízíme: - prodej stavebního materiálu - ztracené bednění - stropní nosníky, vložky a destičky - komplexní stavební činnost - stavby na klíč - cihly betonové i liaporové - výroba betonu a betonových směsí - tvárnice liaporové, příčkové, zdící - rekonstrukce a opravy obytných objektů - sádrokarton - malby, nátěry - písek, kamenivo - cement, malta, vápenný hydrát - paliva (uhlí, brikety, koks, palivové dřevo) - inženýrská činnost Naše stavební materiály jsou vhodné jak pro výstavbu bytových jednotek a rodinných domů, tak i pro průmyslové či standardní stavby. Kromě výroby a prodeje stavebního materiálu máme také dceřinou společnost LiaBet stavby s.r.o., která má za úkol samotnou realizaci staveb. Zákazníkům můžeme nabídnout ale také kompletní sortiment stavebních materiálů a surovin od ostatních výrobců. U nás si přijde na své opravdu každý. Najdete u nás také výběr tuhých paliv (koks, uhlí, brikety).


Ztracené bednění, betonové stropy i čerstvý beton (Plzeň)

Ztracené bednění, betonové stropy i čerstvý beton (Plzeň)

LiaBet vám pomůže k pěknému bydlení i pracovnímu prostředí. Jednou z našich zákazníky často vyhledávaných služeb je prodej základových tvárnic, takzvaného ztraceného bednění. Dostupné typy ztraceného bednění jsou označeny následujícími kódy: BB15, BB2, BB3, BB4, BB5). Jedná se o velmi praktickou a finančně dostupnější alternativu ke klasickému bednění. Ztracené bednění výrobek vám poslouží jako pomocný prvek pro stavbu nosných betonových a železobetonových stěn, suterénních i opěrných zdí či základových pásů, sloupů a sloupků. Ztracené bednění se vyplní příslušným druhem betonu, případně železnou výztuží a při správné manipulaci a pracovním postupu představuje ohromnou pomoc pro vaši stavbu. Naše ztracené bednění se vyznačuje následujícími přednostmi a vlastnostmi: - široké možnosti využití - nízká cena - jednoduchá manipulace - přesný tvar - vysoká produktivita práce s nimi. Naše výrobky včetně ztraceného bednění jsou oblíbené díky své kvalitě, vynikající zpracovatelnosti, snadné manipulaci a nezávadnosti. Všechny vstupní suroviny pocházejí z přírodních zdrojů, splňují ekologické parametry a jsou pravidelně podrobovány přísným kontrolám. Tak neváhejte a dopřejte své stavbě kvalitní materiály. Kromě ztraceného bednění se specializujeme také na betonové stropy a výrobu čerstvého betonu. jako doplňkový sortiment prodáváme také další stavební materiály a tuhá paliva, jako je například uhlí, koks nebo brikety.


Rekonstrukce a oprava rodinných domů Plzeň, stavby na klíč

Rekonstrukce a oprava rodinných domů Plzeň, stavby na klíč

Firma LiaBet, s.r.o., provádí veškeré rekonstrukce, opravy, výstavby obytných objektů. V oblasti rekonstrukcí působíme úspěšně již několik let. Veškeré opravy a rekonstrukční práce jsou prováděny odborně. Umíme udělat komfortní stavy, které vyhovují všem požadavkům. Provádíme: - výměnu oken - výměna vchodových dveří - dílčí rekonstrukce budov - zateplení fasády objektů - klempířské a pokrývačské práce. - profesionální a rychlé přístavby a dostavby budov. Součástí nabízených služeb spojených s rekonstrukcí je i zajištění veškerého poradenství. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Výroba a prodej stavební materiál Plzeň

Výroba a prodej stavební materiál Plzeň

Společnost LiaBet, s.r.o., se specializuje na výrobu a prodej stavebního materiálu v Plzni. Nabízí široký výběr sortimentu: - bednící dílce - nahrazující bednění - cihla betonová - širší okruh využití - stropní nosíky - tvárnice liaporová - pro obvodové zdivo - tvárnice příčková - pro vnitřní nenosné příčky - tvárnice zdící - vhodné pro všechny druhy staveb. Našimi přednostmi všech výrobků, je v první řadě vynikající zpracovatelnost, cenová dostupnost a snadná manipulace. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Stavební práce komplexní, inženýrská činnost Plzeň.

Stavební práce komplexní, inženýrská činnost Plzeň.

Výroba a prodej stavebního materiálu. Stavby na klíč. Stavební činnost komplexní. Výstavba, rekonstrukce a opravy obytných objektů, sádrokartóny, malby a nátěry. Inženýrská činnost. Výstavba rodinných domů, pokládka zámkové dlažby a obrubníků, zemní a výkopové práce, rekonstrukce a další stavební práce dle přání zákazníka.


Stavební materiál Plzeň.

Stavební materiál Plzeň.

Zabýváme se výrobou a podejem stavebních prvků, stavebního materiálu: betonové dílce nahrazující bednění, tepelně izolační liaporové tvárnice pro obvodové zdivo, betonové tvárnice pro nosné zdivo, cihly.


Stavby na klíč Plzeň

Stavby na klíč Plzeň

Zabýváme se komplexní stavební činností: výstavba, rekonstrukce a opravy obytných objektů, stavby na klíč, pokládka zámkové dlažby, zemní a výkopové práce.