ATRO - BETON, spol. s r. o.


Voříškova 823/3, Klatovy 339 01

Naše firma ATRO - BETON, spol. s r. o. Klatovy se zabývá výrobou betonových stájových roštů, krmných žlabů, betonových ohradníků a plotových podhrabových desek. Všechny naše výrobky jsou z kvalitních materiálů, pevné a odolné, vyznačují se jednoduchou montáží a snadnou manipulací.

Betonové stájové rošty pro:
- skot
- telata
- prasata
- selata a kance
- ekorošty.

Krmné žlaby:
- polymerbetonové žlaby pro skot a prasata
- krmné žlaby pro prasata, skot
- kanálové zátky.

Betonové ohradníky:
- pro prasata.

Plotové podhrabové desky:
-vyrobené z kvalitní čtvercové dlažby.

IČ: 61172065
DIČ: CZ61172065
Okres: Klatovy
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Mgr. Šárka Chalupná

Betonové stájové rošty pro prasata, skot, výroba dle norem EU

Betonové stájové rošty pro prasata, skot, výroba dle norem EU

Betonové stájové rošty pro prasata, selata, skot i telata, přejezdové, pogumované, různých velikostí vyrábí dle norem EU společnost ATRO - BETON, spol. s r.o.


Betonové ohradníky pro prasata od firmy ATRO - BETON, spol. s r. o. , Klatovy

Betonové ohradníky pro prasata od firmy ATRO - BETON, spol. s r. o. , Klatovy

Betonové ohradníky pro prasata od naší firmy ATRO - BETON, spol. s r. o. jsou tou správnou volbou pro kvalitní stájové vybavení. Jejich předností je cenová nenáročnost a vysoká trvanlivost. Kvalitní betonové ohradníky pro ustájení prasat Vám dodá naše společnost ATRO - BETON, spol. s r. o. , Klatovy, která je přímo výrobcem. Je možné jimi vybavit jakýkoliv zemědělský provoz. Pokud jste chovateli prasat určitě Vás naše ohradníky zaujmou především pro svou vysokou trvanlivost, cenovou dostupnost i snadnou údržbu. Hledáte-li opravdu kvalitu za rozumnou cenu, obraťte se na nás. Přednosti našich ohradníků: - jednoduchá montáž - cenová nenáročnost - trvanlivost - snadná údržba - variabilita skládání prvků - kombinace betonových a plastových prvků.Další produkty a služby
  • betonové roury a šachty, silniční vpusti, kalové koše, betonová dlažba, studniční skruže, betonové cihly a tvárnice

BALUSTRÁDY Mohelnice s.r.o.

Související články
Betonové stropy, schodiště, balkóny a další výrobky z betonu
Betonové stropy, schodiště, balkóny a další výrobky z betonu

Výrobě betonových stropů, schodišť, balkónů a mnohých dalších výrobků právě z betonu, se věnuje společnost PLASTBETON s.r.o., která se zabývá především výrobou, prodejem a montáži betonových stavebnicových dílců jako jsou: stropy Spiroll, betonové schodiště, filigrány, podesty, balkóny a RZP překlady. Další součástí jejich práce je zpracování betonářské oceli.


Prodej stavebních materiálů od osvědčených výrobců
Prodej stavebních materiálů od osvědčených výrobců

Stavebniny jsou základem pro všechny objekty, které je možné vidět všude kolem nás. Abyste mohli i Vy stavět z těch nejlepších materiálů, budete potřebovat kvalitní obchod se stavebninami. Takovým obchodem jsou i Rajniš stavebniny Kladno, které Vás potěší jak svými cenami, tak především kvalitou, která předčí sortiment ostatních obchodů se stavebninami.


Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě
Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

Materiálů, které se používají na stavby nových vodovodů, kanalizací nebo plynovodů, je velké množství. Nejen v počtu, ale také oblasti rozmanitosti. Proto stavební firmy vítají možnost objednat a nechat si dovézt tyto potřeby přímo na místo stavby.


Tohle je na beton nejlepší krytina
Tohle je na beton nejlepší krytina

Od střešní krytiny našeho domu většinou chceme opravdu mnoho. Nesmí dům hyzdit, musí být odolná a snadno se pokládat. A pokud je ještě k tomu levná, pak se zdá, že je naprosto dokonalá. U betonové střešní krytiny TERRAN je to skutečně pravda.