Trio - D spol. s r.o.


Chotíkovská 161/23, Plzeň 318 00
Telefon: +420 377 823 225

Společnost Trio - D spol. s r.o. se sídlem v Plzni se zabývá velkoobchodním prodejem kompletního sortimentu barev a laků včetně zateplovacích systémů, prodejem přípravků na ochranu rostlin a dodávkou osiv a sadby.

Dodáváme základní, vrchní, fasádní a interiérové barvy, ředidla, lazury, omítky a penetrace a nabízíme barvy ve spreji a plnění sprejů. Zajišťujeme také míchání barev a prodáváme malířské nářadí a omítkové mozaiky.

Od roku 1992 se také zabýváme prodejem přípravků na ochranu rostlin renomovaných chemických firem a distribucí pesticidů. V současné době může firma Trio- D díky vysoce profesnímu přístupu poradenského týmu nabídnout našim zákazníkům komplexní řešení jejich problémů.
Nabízíme např. herbicidy, fungicidy, insekticidy, růstové regulátory a stimulátory, mořidla, listová a speciální hnojiva, dezinfekční prostředky, prostředky pro konzervaci píce, silážní plachty a další.

Od roku 2011 se zabýváme také dodávkou osiv a sadby.
Nabízíme např. osivo obilnin, luskovin jetelovin, olejnin a přadných rostlin, dále osivo kukuřice a čiroků, řepky, sadbu brambor a další.
Nabízíme také poradenskou službu (odrůdová skladba, množení, čištění osiv…) a dopravu osiv a sadby k odběratelům.
Velikost balení osiv a sadby připravíme dle přání odběratele.

IČ: 40522831
DIČ: CZ40522831
Okres: Plzeň-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 500 mil. až 1 mld. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Doležal

Telefon:
+420 377 823 225

Email:
trio-d@trio-d.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Ing. Doležal
tel: +420 602 434 536


GPS: 49°46′17.08″ N, 13°17′53.09″ E

QR kód firmy Trio - D spol. s r.o.

Přídavné materiály, drážkovací elektrody, wolframové elektrody SIDERGAS

Automatická nástrojová bruska ANB 5T – úspora času a optimální výsledek.
Obrábění kovů Hradec Králové – opracování na klasických a CNC obráběcích strojích.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

REMS Česká republika s.r.o.

Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

Kontaminace pitné vody je problém, který může mít následky v podobě zdravotních problémů, v horším případě i ohrožení zdraví. Pokud je pitná voda kontaminovaná a rozvody vody jsou znečištěny látkou, která tam nepatří, je nutné rozvody vody uzavřít a důkladně vyčistit, což není jednoduchý úkol. Taková situace přináší mnoho komplikací, od zdravotního rizika přes dočasnou nedostupnost vody až po složité čištění. Příkladem toho, kolik komplikací kontaminace pitné vody může způsobit, jsou nedávné případy prachatické nemocnice či například Legionelly na Zlínsku. Proto se nevyplácí riziko kontaminace vody podceňovat.


Ohýbání ocelových trubek do průměru 22 mm díky ohýbačce REMS Hydro Swing

REMS Česká republika s.r.o.

Ohýbání ocelových trubek do průměru 22 mm díky ohýbačce REMS Hydro Swing

Ohýbání ocelových trubek už není nic složitého. S ohýbačkou REMS Hydro-Swing snadno a lehce ohnete ocelovou trubku do průměru 22 mm. Vhodná pro řemeslo i průmysl, použít ji můžete na stavbách i dílnách.


Kvalitní nátěrové hmoty Akrylmetal od firmy SYNPO na nejrůznější materiály

SYNPO, akciová společnost

Kvalitní nátěrové hmoty Akrylmetal od firmy SYNPO na nejrůznější materiály

Hledáte špičkové nátěrové hmoty na kov, plast či sklo? Tak vyzkoušejte lakovací systém Akrylmetal od pardubické firmy SYNPO. Díky svým vynikajícím vlastnostem mají nátěrové hmoty Akrylmetal významné postavení na českém trhu a používají je i přední výrobci automobilů. Nátěry Akrylmetal tvoří rozpouštědlové i ekologické vodouředitelné systémy, které jsou vhodné na kov, plast, lamináty i sklo.


Papriky a rajčata - výběr z mnoha atraktivních odrůd plodové zeleniny

MORAVOSEED CZ a.s.

Papriky a rajčata - výběr z mnoha atraktivních odrůd plodové zeleniny

Čerstvá zelenina z vlastní produkce je tím nejlepším, co můžete udělat pro své zdraví i skvělou chuť pokrmů. Výběrem odrůdy rozhodujete o tom, jak budou výsledné plody vypadat, chutnat, i kolik z rostlin vytěžíte v závislosti na podmínkách pěstování. Představíme vám ty nejlepší odrůdy paprik a rajčat pro domácí spotřebu i profesionální pěstování od prestižní značky MoravoSeed.