SURFIN Technology s.r.o.


Lány 698/77, Brno - Bohunice 625 00
Společnost SURFIN Technology s. r. o. z Brna se specializuje na návrh a dodávku technologií pro lakovny a lakovací linky, komplexní řešení je realizováno pro robotické, práškové a mokré lakování včetně výroby barev. Kromě zajištění vybavení lakoven si společnost poradí i s pravidelným servisem a poradenstvím v oblasti povrchových úprav.

Lakovny a lakovací linky mohou být robotické, které využívají mokré i práškové barvy. Robotická pracoviště jsou navrhována tak, aby zajistila co nejvyšší efektivitu a bezpečnost práce. Průmyslové roboty jsou naprogramovány jako samoučící nebo s offline nástroji, v obou případech dochází ke zrychlení procesu lakování.

Práškové lakovny jsou pracoviště automatické, ruční nebo robotické. Před nanesením práškové barvy je nutná povrchová úprava a po jejím nanesení dochází k polymeraci.

Výroba práškových barev probíhá v mnoha odstínech včetně možnosti realizace netypických odstínů a různé odolnosti vůči vnějším vlivům. Mezi výhody se pak řadí chemická a korozní odolnost a nízké riziko požáru.

Nejen při volbě mokrého lakování se společnost postará o kompletní vybavení. Konkrétně se může jednat například o pneumatické či elektrické čerpadla, kabiny pro lakování a sušení, dopravníkové a řídící systémy, infračervené pece a příslušenství.

Z hlediska servisu a poradenství se pak můžete spolehnout na 24 hodinový záruční a pozáruční servis, zapůjčení náhradního zařízení, širokou škálu náhradních dílů na e-shopu, poradenství a odborné školení týkající se povrchových úprav.

Produkty
  • pojízdné manipulátory, zvláštní systémy dopravníků, paletizační buňky, odhrotovací stroje, lepicí stanice
  • řešení povrchových úprav, stavební chemie, chemický sortiment, syntetické a epoxidové barvy,
  • chemikálie pro průmysl, víceúčelové chemikálie, ropné produkty, průmyslová ředidla, průmyslové fosfáty, odmašťovací kapaliny
  • míchání barev na stěny, míchání fasádních barev, široká škála odstínů, olejové laky a fermeže, ředidla a rozpouštědla

Ubytování v pensionu rodinného typu - příjemné prostředí, celoroční provoz.
Pobyt v apartmánech v příjemném prostředí rodinného pensionu pro 4 až 5 osob s uzamykatelnou kolárnou.

Komplexní služby v oblasti zpracování masa.

Důraz na kvalitu a čerstvost produktů

Související články
Profesionální zrcadlové leštění, laserové navařování a gravírování od NOVAPAX CZ s.r.o.

NOVAPAX CZ s.r.o.

Profesionální zrcadlové leštění, laserové navařování a gravírování od NOVAPAX CZ s.r.o.

Společnost NOVAPAX CZ s.r.o. se specializuje na poskytování špičkových služeb v oblasti zrcadlového leštění, mikronavařování, laserového navařování a gravírování. Nabízí širokou škálu zařízení pro dokončování, opracování povrchů a opravy, včetně nástrojů pro nástrojárny a lisovny plastů. Mezi její odborné činnosti patří také řezání laserem, opravy různých druhů materiálů a široký sortiment produktů pro leštění forem a nástrojů.


Špičkové barvy, laky a průmyslové nátěry pro každý projekt

Dopler Studio

Špičkové barvy, laky a průmyslové nátěry pro každý projekt

Potřebujete osvěžit váš domov nebo hledáte profesionální řešení pro vaše průmyslové projekty? Dopler Studio s.r.o. je tím pravým partnerem pro všechny vaše potřeby v oblasti barev, laků a průmyslových nátěrů. Tato společnost se zaměřuje na poskytování špičkových produktů a služeb, které vám umožní dosáhnout perfektních výsledků. Neváhejte a objevte, co všechno vám může nabídnout!


Balkonový systém od Premix servis přináší dokonalou hydroizolaci a ochranu

PREMIX servis, spol. s r.o.

Balkonový systém od Premix servis přináší dokonalou hydroizolaci a ochranu

Pokud chcete disponovat nejenom designově odpovídajícím, ale také praktickým, spolehlivým a bezpečným balkonem, tak byste neměli podcenit investici do kvalitního balkonového systému. Balkonové systémy PREMIX vynikají svými nízkými náklady, kvalitní hydroizolací a maximální ochranou.


Nově otevřená prodejna v Havířově - KMB barvy s.r.o.

KMB barvy, s.r.o.

Nově otevřená prodejna v Havířově - KMB barvy s.r.o.

Hledáte vhodnou barvu do obývacího pokoje? Sháníte jiné barvy a laky například pro účely podnikání? Pro každého řemeslníka i nadšence barev a kutila zde máme připravený široký výběr produktů. Jsme společnost KMB barvy s.r.o., která si pro své zákazníka připravila kompletní nátěrové systémy a barvy pro stavebnictví, dekorativní úpravu interiérů a exteriérů od předních tuzemských a zahraničních výrobců. Pro všechny kutily, malíře, stavební firmy i architekty. Pokud hledáte správný typ barvy nebo určitý odstín, pak jsme vhodnými partnery!


Firemní články
Technologie a zařízení robotického lakování – inovace procesu u práškových i mokrých barev

Technologie a zařízení robotického lakování – inovace procesu u práškových i mokrých barev

Specialisty na technologie a zařízení robotického lakování a inovace v procesu lakování práškových i mokrých barev jsou pracovníci ze společnosti SURFIN Technology s.r.o. z Brna.


Moderní technika a zařízení – linka pro práškové lakování a lakovací kabiny

Moderní technika a zařízení – linka pro práškové lakování a lakovací kabiny

Moderní techniku a zařízení, linky pro práškové lakování a speciální lakovací kabiny na míru dle potřeb zákazníků vyrábí specialisté ze společnosti SURFIN Technology s.r.o. z Brna.


Práškové lakování, robotizace a samoučící roboty – technologie šetrné k životnímu prostředí

Práškové lakování, robotizace a samoučící roboty – technologie šetrné k životnímu prostředí

Technologie do lakoven pro práškové lakování, samoučící roboty a robotizaci pracovišť nejen pro snížení dopadu na životní prostředí zajišťují odborníci společnosti SURFIN Technology s. r. o. z Brna.