KAMPOS, s.r.o.


Blanenská 355, Kuřim 664 34

Skladový a logistický areál v Kuřimi u Brna, výroba a prodej LED osvětlení, podsedáky Sitcard, obalové materiály, montáž konektorů a kabelových svazků.

Elektrovýroba.
Dodávka, prodej, ruční a strojní montáž i práce ve mzdě:
-elektronické součástky pro automobilový, letecký,
telekomunikační, spotřební průmysl
-konektory, montáž konektorů.
-kabelové svazky pro automobily
-osvětlení LED, průmyslové, 60-80% úspor.
Obchod, prodej:
-obalové materiály (proklady, balící papíry, kartonáž,
fólie, sáčky, pytle) - z PE, PP
-logistické centrum, služby, skladová manipulace se
zbožím a evidence
-pronájem nebytových prostor a manipulační techniky.
Výroba, obchod, prodej:
-podsedáky s Vaším reklamním potiskem
-termoizolační podložka, sedák
-reklama, která hřeje.
Služby:
-skladování.
Další výraz:
-podprdelník, podřiťník.

IČ: 25546147
DIČ: CZ25546147
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Stanislav Sehnal, MBA

Výroba kabelové svazky Kuřim

Výroba kabelové svazky Kuřim

Naše společnost KAMPOS, s.r.o. sídlící v Kuřimi, okr. Brno-venkov, se zabývá výrobou, montáží a prodejem kabelových svazků. Kabelové svazky osazujeme širokým okruhem kontaktů. V rámci výroby kabelových svazků nabízíme i doplňkové služby jako jsou návrhy a poradenství. Hlavní činností naší společnosti je výroba kabelových svazků pro stroje a zařízení, asi 25 % z celkové produkce. Optické kabely, nestandardní kabely a kabelové svazky KAMPOS nacházejí uplatnění v řadě průmyslových oborů. Vyrábíme také kabelové svazky pro telekomunikace a datové sítě. Nedílnou součástí kabelové výroby jsou kabelové svazky určené pro bílou techniku. Několik let vyrábíme také kabelové svazky pro automobilový průmysl. Tento sortiment kabelových svazků je poměrně široký, zahrnuje kabelové svazky pro osobní automobily, nákladní vozy, vlakové soupravy a jiné dopravní prostředky. Více informací a kompletní nabídku služeb a výrobků společnosti naleznete na webových stránkách.


Obalové materiály Brno

Obalové materiály Brno

Naše společnost KAMPOS, s.r.o. sídlíc v Kuřimi, okr. Brno-venkov, se zabývá výrobou a prodejem obalových materiálů. Nabízíme kvalitní obalové materiály, které přizpůsobíme požadavkům zákazníka. Podle potřeb a možností výroby upravíme rozměry, barvy i potisk obalových materiálů. Obalové materiály dodáváme standardně do 10–14 dnů od obdržení závazné písemné objednávky. Nabídka obalových materiálů: -kartonáž, kartony, lepenka -strečové fólie -etikety, termotransferové etikety -sáčky, pytle -vázací pásky -lepící pásky -obalové polyetyleny, bublinkové fólie, pěnové polyethyleny -proklady z třívrstvé a pětivrstvé lepenky. Více informací o obalových materiálech v nabídce naleznete na webových stránkách.


Prostory k pronájmu Kuřim

Prostory k pronájmu Kuřim

Společnost KAMPOS, s.r.o. se sídlem v Kuřimi nabízí ve svém logistickém centru prostory k pronájmu. Logistické centrum v Kuřimi nabízí následující skladové plochy: -venkovní skladové plochy -skladové přístřešky -skladové haly (vytápěné, nevytápěné, temperované). Velikosti skladových ploch se pohybují od 25 m2 do cca 1600 m2. Kancelářské prostory k pronájmu: -samostatné kancelářské prostory -kanceláře vestavěné přímo do kancelářských skladových prostor. Nabízíme k pronájmu také kontejnerové buňky, které lze využít nejen jako kancelář, ale také jako výrobní a technologickou buňku nebo sociální zázemí. Pro více informací o možnostech pronájmu skladových či kancelářských prostorů nás neváhejte kontaktovat.


Logistické centrum Kuřim

Logistické centrum Kuřim

Společnost KAMPOS, s.r.o. sídlící v Kuřimi, okr. Brno-venkov, nabízí komplexní služby logistického centra ležícího na severním cípu Brna. Logistické centrum má celkovou rozlohu 56 000 m2. Služby logistického centra: -pronájem skladovacích ploch -kancelářské prostory k pronájmu -autodoprava -manipulace se zbožím. V logistickém centru Kuřim dále nabízíme: -skladovou evidenci -příjem a výdej zboží -opravy, seřizování, montáže (paletové vozíky, VZV, nákladní vozidla). Speciální práce: -elektro, voda, topení -zednické práce -pálení a svařování el.obloukem -plamenem a v ochranné atmosféře. Pro více informací o službách logistického centra v Kuřimi nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.


Manipulace se zbožím Kuřim

Manipulace se zbožím Kuřim

Manipulace se zbožím Společnost KAMPOS, s.r.o. se sídlem v Kuřimi, okr. Brno-venkov, nabízí služby logistického centra, jednou z těchto služeb je také možnost manipulace se zbožím. Zákazníci našeho logistického centra mohou využít ruční nebo strojní manipulace. K dispozici je Vám vysokozdvižný vozík (VZV) 1,6t – 11,4t, případně možnost manipulace mostovým jeřábem 12,5t. V logistickém centru Kuřim dále nabízíme: -skladovou evidenci -příjem a výdej zboží -opravy, seřizování, montáže (paletové vozíky, VZV, nákladní vozidla). Více informací a kompletní nabídku služeb logistického centra společnosti KAMPAS, s.r.o. naleznete na webových stránkách.


Montáž konektorů Brno

Montáž konektorů Brno

Montáž konektorů Brno Společnost KAMPOS, s.r.o. sídlící v Kuřimi, okr. Brno-venkov, nabízí služby v oblasti elektrovýroby, montáž konektorů. Hlavním zaměřením divize "Montáže konektorů a elektrovýroba" je montáž konektorů pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Součástky v těchto odvětvích musí být vždy špičkově zpracované. Při montáži konektorů klademe velký důraz na maximální kvalitu odvedené práce a přesnost. Nabízíme také 100% kontrolu nekvalitního materiálu nejen na naší provozovně, ale také u zákazníka. Pro více informací o montážích konektorů nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.


Výroba a prodej LED osvětlení Brno

Výroba a prodej LED osvětlení Brno

Společnost KAMPOS, s.r.o. sídlící v Kuřimi, okr. Brno-venkov, se zabývá výrobou a prodejem LED osvětlení. LED osvětlení spotřebuje o 60-80% méně energie než klasické typy svítidel. Menší spotřeba energie znamená méně elektřiny, jejíž výroba zatěžuje životní prostředí. Vyrábíme LED světla technologií COB (chip on board). Je to revoluční technologie výroby světelných LED zdrojů. Jednotlivé čipy jsou ve vysoké koncentraci naneseny přímo na keramický plošný spoj a pokryté vrstvou luminoforu. Dochází tím k maximálnímu možnému odvodu tepla, čímž se prodlužuje životnost čipů. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky, kde najdete kompletní nabídku služeb a výrobků společnosti KAMPOS, s.r.o.


Logistické centrum Brno, Jihomoravský kraj

Logistické centrum Brno, Jihomoravský kraj

Společnost KAMPOS, s.r.o. sídlící v Kuřimi, okr. Brno-venkov, nabízí služby logistického centra ležícího na severním cípu Brna. Logistické centrum má celkovou rozlohu 56 000 m2. Velikosti skladových ploch se pohybují od 25 m2 do cca 1600 m2. Naše logistické centrum nabízí následující skladové plochy: -venkovní skladové plochy -skladové přístřešky -skladové haly (vytápěné, temperované, nebo nevytápěné). Služby v areálu logistického centra: -ostraha -přístup do areálu 24hod. denně -likvidace odpadů, vedení průběžné evidence roční hlášení -vybavení prostor HP -možnost využívat služeb poradce v oblastech PO, BP, ŽP -úklidové služby -pronájem telefonních linek -možnost připojení k internetu -možnost využívat služeb kantýny -možnost výměny lahví na LPG -možnost využívat čerpací stanici (nafta) -možnost zapůjčení paletových vozíků. Více informací a kompletní služby logistického centra naleznete na webových stránkách.


Obalové materiály Kuřim

Obalové materiály Kuřim

Společnost KAMPOS, s.r.o. sídlící v Kuřimi, okr. Brno-venkov, nabízí kvalitní obalové materiály. Obalové materiály dokážeme přizpůsobit individuálním požadavkům zákazníka. Dle přání zákazníka upravíme rozměry, barvy i potisk obalových materiálů. Dodávka obalových materiálů je standardně do 10–14 dnů od obdržení závazné písemné objednávky. Obalové materiály: -kartonáž, karton -strečové fólie -etikety -sáčky, pytel -vázací pásky -lepící pásky -obalové polyetyleny -proklady z třívrstvé a pětivrstvé lepenky. Více informací a detailů o obalových materiálech a kompletní nabídku výrobků společnosti naleznete na webových stránkách.


Výroba kabelových svazků Brno

Výroba kabelových svazků Brno

Společnost KAMPOS, s.r.o. se sídlem v Kuřimi, okr. Brno - venkov, se zabývá výrobou, kompletací a montáží kabelových svazků. Hlavní činnost společnosti je výroba kabelových svazků pro stroje a zařízení. Optické kabely, nestandardní kabely a kabelové svazky KAMPOS mají uplatnění v řadě průmyslových oborů. Vyrábíme také kabelové svazky pro telekomunikace a datové sítě, kabelové svazky určené pro bílou techniku nebo kabelové svazky pro automobilový průmysl. Sortiment výroby je poměrně široký, zahrnuje kabelové svazky pro osobní automobily, nákladní vozy, vlakové soupravy a další dopravní prostředky. Více informací o jednotlivých druzích kabelů a kompletní nabídku služeb a výrobků společnosti naleznete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • pronájem nemovitého majetku, prodej domů, realitní činnost, kancelářské prostory, byty a domy
  • elektrické kabely, síťové adaptéry, nabíjecí baterie, domovní vypínače, domovní zásuvky, pohybová čidla, frekvenční měniče, elektrovodiče
  • osvětlení budov, interiérová svítidla, venkovní svítidla, LED svítidla, nástěnná svítidla, bodová svítidla, závěsná svítidla, designová svítidla
  • světelné panely, velkoplošný tisk, polepy aut, plastické nápisy, navigační systémy, reklamní štíty
  • logistické služby, skladové prostory, sítě skladů, pronájem skladů, celní sklad
  • manipulace s materiálem, zdvižné a nájezdové plošiny, nakládací rampy, vysokozdvižné vozíky, korečkové elevátory
  • prodej kartonových krabic, papírové vysekávané krabice, klopové krabice z lepenky, krabice pro tiskoviny
  • PE sáčky a tašky, plastové láhve a lahvičky, plastové přepravky a palety, smršťovací a stretch folie
  • elektronika pro regulační soustavy, mikroprocesorové systémy, výroba elektronických zařízení, elektrické napájecí zdroje

W.P.E. a.s. Water Purification Engineering

Související články
Maskoti - název mluví za vše
Maskoti - název mluví za vše

Obecně totiž na takové věci lidé nemyslí, ale když nad tím zapřemýšlíme, tak výroba maskotů musí být velká legrace. Výrobou maskotů se zabývá společnost Image on Stage. Vyhotovují maskoty na klíč. Dodají vám profesionální návrh, zvolí optimální materiály a každý výchozí maskot vždy co nejvíce odpovídá dané předloze.


Pytle od firmy FOKUS-H s.r.o. mají opravdu všestranné využití
Pytle od firmy FOKUS-H s.r.o. mají opravdu všestranné využití

Takzvané zátěžové pytle se využívají především jako zátěže silážních plachet. Své využití ale našly i při nežádoucích přírodních událostech, jakými jsou stále častější záplavy na našem území. Sortiment firmy FOKUS-H s.r.o. je ale daleko širší.


Nejrůznější orientační systémy vyrobí firma Zapp Infosystémy
Nejrůznější orientační systémy vyrobí firma Zapp Infosystémy

Značení interiérů budov od tabulek na dveřích přes stolní jmenovky až po centrální panely. To vše a mnohé další pro vás zajistí firma Zapp Infosystémy. Zabýváme se výrobou informačních systémů do budov i exteriérů, specializujeme se na vitríny a prezentační skříně.


Pronájem nebytových prostor v Ostravě
Pronájem nebytových prostor v Ostravě

Hledáte místo pro své obchodní či pracovní aktivity? Společnost TIMO profistavby s.r.o., specialista v oblasti stavitelství a stavebnictví, dokončuje výstavbu nové budovy na Slezské Ostravě a poskytují pronájem nebytových prostor. Budova se nachází na přístupném frekventovaném prostranství a disponuje parkovacími místy přímo před ní.