TG Drives, s.r.o.

Servopohony, servomotory, převodovky, řídící systémy - komplexní dodávka

TG Drives, s.r.o.
Prodej servomotorů s flexibilním provedením, možná montáž mnoha druhů snímačů

Naše společnost nabízí široký sortiment servomotorů, které díky flexibilnímu provedení umožňují montáž téměř jakéhokoliv snímače. Hledáte-li spolehlivý servomotor, obraťte se na společnost s mnohaletými zkušenostmi s návrhy, optimalizací, dodáním a servisem servomotorů pro nejrůznější účely.

Dodávkou kvalitních a spolehlivých servomotorů se zabývá společnost TG Drives, s.r.o.

Spolehlivé servomotory řady TGN, TGH a TGT

Nabízíme střídavé synchronní servomotory řady TGM, které mají rozložené trojfázové vinutí a permanentní magnety na rotoru. Díky umístění tenké vrstvy magnetů na povrchu rotorové hřídele je dosažen malý moment setrvačnosti motoru. Odvodem tepla ze statoru motoru je dosažen vyšší krouticí moment a vyšší výkon. Řada TGH byla vyvinuta převážně na základě požadavků na menší rozměr servomotoru – vyznačují se zkrácenou délkou motoru o 20–30 % v porovnání se servomotory se stejným momentem řady TGT. Střídavé synchronní servomotory z řady TGT disponují rozloženým trojfázovým vinutím ve statoru a permanentními magnety na rotoru. U tohoto typu je výrazně snížená momentová pulsace díky uspořádání magnetů na rotoru a zešikmení drážek ve statoru.

Výroba spolehlivých servomotorů


Lineární servomotory a momentové motory TGQ, standardní provedení i komplexní dodávka

Naše lineární servomotory mají dvě části – sekundární díl v podobě magnetické dráhy a paket s třífázovým vinutím jako primární díl. Lineární motory můžete využít v aplikacích, které vyžadují vysokou rychlost, tuhost, dynamiku a téměř nulovou vůli – převážně díky plynulému generování lineární síly. Pokud potřebujete motor s velkým krouticím momentem, vysokým počtem pólů, velkým průměrem a malou šířkou, pak vám nabízíme momentové motory z řady TGQ, které standardně dodáváme ve vestavném provedení. Na zakázku vám však můžeme nabídnout i komplexní dodávku dle vašich požadavků.

Spolehlivé lineární servomotoryVýroba servomotorů

Výroba servomotorů

Prodej servomotorů s flexibilním provedením, možná montáž mnoha druhů snímačů

Převodovky a lineární jednotky

Převodovky a lineární jednotky

Planetové a cykloidní převodovky, rotační aktuátory DriveSpin a lineární aktuátory

Digitální servozesilovače

Digitální servozesilovače

Široká nabídka digitálních servozesilovačů, široké využití pro řídicí systémy a aplikace