PODSTRÁNKY

Profesionální balení potravin balicími stroji od firmy UNIPROX

Profesionální balení potravin balicími stroji od firmy UNIPROX
Ve společnosti UNIPROX spol. s r.o. se zabýváme komplexními dodávkami balicích strojů pro potravinářský průmysl, jsme výhradním dovozcem balicích strojů Ulma packaging. Poradíme Vám nejvhodnější balicí stroj podle druhu produktu a rovněž zajistíme profesionální servis. Námi dodané balicí stroje jsou prověřené a spolehlivé. Potraviny balené balicími stroji Ulma budou vždy vynikající vizitkou Vaší firmy.

UNIPROX – výhradní dovozce strojů Marel na zpracování masa, ryb a drůbeže

UNIPROX  – výhradní dovozce strojů Marel na zpracování masa, ryb a drůbeže
UNIPROX spol. s r.o. postavila svoji činnost na dodávkách nejen spolehlivých výkonných automatických balicích strojů pro potravinářský průmysl, ale importuje i špičkové stroje Marel na zpracování masa, ryb a drůbeže. Inovační technologie se i zde promítly do skvělých strojů a linek v oblasti zpracování masa, dávkování, třídění a vážení.

Bankovní technika a vybavení prodejen - váhy, pokladny, čtečky, etiketovací kleště

Bankovní technika a vybavení prodejen - váhy, pokladny, čtečky, etiketovací kleště
Počítačky bankovek a mincí, počítačky stravenek, detektory pravosti bankovek - to je bohatá nabídka bankovní techniky od společnosti UNIPROX. Sortiment bankovní techniky zahrnuje špičkové moderní a spolehlivé vybavení, bez kterého se dnes neobejde žádná banka, finanční instituce či investiční skupina. Rovněž poradíme a poskytneme vybavení každé prodejny od registračních pokladen, přes obchodní váhy, čtečky čárových kódů až po etiketovací kleště či nákupní košíky.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA UNIPROX, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
UNIPROX, spol. s r.o.
www.uniprox.cz
Adresa

Adresa

Staňkova 103/18
Brno 602 00

uniprox@uniprox.cz
+420 541 241 963


Najdete nás také zde:

ARES
captcha