BŘIT s.r.o.


Štolcova 58a, Brno - Černovice 618 00

Broušení nástrojů (nářadí).
Brusírna nástrojů (nářadí).

BROUŠENÍ:
-vidiové pily:
-rovný zub
-střídavě šikmý zub
-trapézový zub
-dutý zub
-rozmítací
-dvojité předřezy
-kotoučové pily na dřevo
-kotoučové pily na kov
-hoblovací nože
-frézy na dřevo HSS, HM
-frézy na obrábění kovů
-broušení na plocho (naplocho)
-brusle, nože, nůžky
-lékařské nástroje
-střihací strojky na vlasy
-řetězy do motorových pil
-vrtáky na dřevo i kov.

BROUŠENÍ VIDIOVÝCH PIL PROVÁDÍME NA CNC STROJI ZN. VOLLMER.

LETOVÁNÍ:
-opravy vylomených plátků vidiových pil
-opravy vylomených plátků fréz, vrtacích korunek.

PRODEJ:
-dřevoobráběcí nástroje DIMAR - výhradní obchodní zastoupení pro jižní Moravu
-dřevoobráběcí nástroje zn. FREUD, PILANA, KARNED.
ROZVOZ ZAKÁZEK PO JIŽNÍ MORAVĚ.

IČ: 26229331
DIČ: CZ26229331
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Petra Daňková

Prodej, broušení dřevoobráběcích nástrojů, pily, frézy Dimar Brno

Prodej, broušení dřevoobráběcích nástrojů, pily, frézy Dimar Brno

Potřebujete co nejdříve nabrousit dřevoobráběcí nástroje? Potom neváhejte oslovit naši firmu. Rádi Vám pomůžeme. Naše firma brousí a prodává dřevoobráběcí nástroje. Dodáváme nástroje – pily, frézy pro dřevoobráběcí zn. Dimar ( zastoupení pro Jižní Moravu), Freud, Pilana, Karned Tools, CMT, Ceratizit, Leuco, Hakansson, Norma, Oregon, RH Horský, Tigra a další. Co se týče výběru nástrojů pro kovoobrábění, dodáváme od firem Alfra, Evolution, GSP, Hakansson, Julia, Roentgen. Veškeré nástroje můžete zakoupit také v našem e-shopu. Nástroje Vám poté dodáme bezplatně kamkoliv po celé Jižní Moravě. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Broušení, ostření nůžek, nožů, menších nástrojů | Brno

Broušení, ostření nůžek, nožů, menších nástrojů | Brno

Už Vás nebaví mít doma či ve firmě stále tupé nůžky nebo nože? V tom případě využijte našich služeb. Budeme se těšit, když vyzkoušíte naši brusírnu v Brně – Černovicích. Je obecně známé, že domácím broušením můžete nože či nůžky nenávratně poškodit. Každý druh nůžek potřebuje jiný postup při broušení. Ostří a brousí se pod různým úhlem. My pracujeme s bruskami, které mají diamantové kotouče. Provádíme také i očištění a následný servis. Ostříme hlavice kadeřnických stříhacích strojků, brousíme nože, nástroje pro manikúru, pedikúru, a chirurgické nástroje. Mimo jiné brousíme i zahradnické nůžky, kancelářské nůžky, nůžky na plech, krejčovské, nůžky pro psí salony, kadeřnictví – efilační nůžky. Nože ostříme řezníkům, restauracím, jídelnám atd. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Broušení nástrojů, ostření Brno

Broušení nástrojů, ostření Brno

Máte tupé kovoobráběcí nástroje? Vyzkoušejte nás, věříme, že budete spokojeni. Naše společnost BŘIT s.r.o., brousí a ostří nástroje. Najdete nás v Brně na ulici Štolcova. Pro nás není problém nabrousit či naostřit dřevoobráběcí nástroje a kovoobráběcí nástroje. Poskytujeme také prodej a dodávku těchto nástrojů. Můžete si vybrat z dřevoobráběcích nástrojů zn. Dimar, Freud, Pilana, Karned Tools, Hakansson, Norma... Z kovoobráběcích nástrojů dodáváme výrobky zn. Alfra, GSP, Roentgen atd. Umíme nabrousit všechny druhy nástrojů z nástrojových a rychlořezných (HSS) ocelí či osazené SK plátky (HM). Ostření diamantových (PKD) nástrojů zajišťujeme u externího dodavatele. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Brusírna nástrojů, broušení, ostření obráběcích nástrojů Brno

Brusírna nástrojů, broušení, ostření obráběcích nástrojů Brno

Sháníte brusírnu nástrojů v Brně a okolí? Tak neváhejte oslovit naši firmu BŘIT s.r.o. Zabýváme se přímo broušením všech obráběcích nástrojů, hlavně dřevoobráběcích, kovoobráběcích, lékařských, ale také brousíme i nástroje pro polygrafický, gumárenský i potravinářský průmysl. Nabrousíme kuchyňské náčiní i zahradnické nářadí.Co se týče prodeje, můžete u nás zakoupit dřevoobráběcí nástroje zn. Dimar, Freud, Pilana, Karned Tools, Hakansson, Norma a jiné. Dodáváme také kovoobráběcí nástroje a výrobky zn. Alfra, GSP, Roentgen a další. Pro naše zákazníky máme i rozvozovou službu. Neváhejte a obraťte se na nás. Těšíme se na spolupráci. Více informací najdete na webových stránkách.


Broušení nástrojů, brusírna Brno

Broušení nástrojů, brusírna Brno

Hledáte brusírnu nástrojů? Kontaktujte naši firmu BŘIT s.r.o., sídlící v Brně. Provozujeme brusírnu nástrojů, brousíme dřevoobráběcí nástroje. Prodáváme dřevoobráběcí nástroje. Naše společnost brousí kovoobráběcí nástroje, prodává kovoobráběcí nástroje. Najdete u nás dřevoobráběcí nástroje zn. Dimar, Freud, Pilana, Karned Tools, Hakansson, Norma a další. V nabídce jsou kovoobráběcí nástroje a výrobky zn. Alfra, GSP, Roentgen atd. Brousíme všechny nástroje z nástrojových a rychlořezných (HSS) ocelí či osazené SK plátky (HM). Ostříme diamantové (PKD) nástroje u externího dodavatele. Více informací najdete na webových stránkách.


Nástroje, pily, frézy Dimar Brno

Nástroje, pily, frézy Dimar Brno

Sháníte firmu, která prodává nebo brousí dřevoobráběcí nástroje? Vyzkoušejte naši firmu, věříme, že s námi budete spokojeni. Zabýváme se broušením a prodejem dřevoobráběcích nástrojů. Prodáváme nástroje – pily, frézy pro dřevoobráběcí zn. Dimar ( zastoupení pro Jižní Moravu), Freud, Pilana, Karned Tools, CMT, Ceratizit, Leuco, Hakansson, Norma, Oregon, RH Horský, Tigra a jiné. Co se týče nástrojů pro kovoobrábění, ty dodáváme od firem Alfra, Evolution, GSP, Hakansson, Julia, Roentgen Nástroje, které u nás zakoupíte, Vám na celé Jižní Moravě přivezeme zdarma. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • povrchové úpravy kovů, opracování kovových materiálů, broušení dokulata, obrysové a souřadnicové broušení, cnc obrábění
  • srovnávací frézky, tloušťkovací frézky, formátovací pily, pásové pily, hranové brusky, kolíkovačky, stroje na obrábění dřeva

Naše společnost nabízí axiální a radiální ventilátory. Mimo jiné se zabýváme prodejem rekuperační techniky, elektrického topení a stavební vzduchotechniky.

Související články
Dřevařské stroje firmy Binter DS s.r.o.
Dřevařské stroje firmy Binter DS s.r.o.

Vyrábí klasické dvouetážové litinové rámové pily (katry), omítací, rozmítací a zkracovací kotoučové pily, prizmování kotoučové pily na zpracování agregátní hmoty, ostřičky pilových lisů, pásů a kotoučů včetně SK. Rádi vyrobíme i doplňkovou mechanizaci pro malé a střední pilařské provozy.


Nové dřevoobráběcí nástroje zefektivní vaši výrobu
Nové dřevoobráběcí nástroje zefektivní vaši výrobu

Všechny věci kolem nás musí nejdříve někdo vyrobit. Plastová okna, skluzavky na dětských hřištích nebo třeba auta. Žádný z materiálů, který nás obklopuje, se neobjeví sám od sebe. Stojí za ním práce lidí z různých firem. Tyto společnosti se zabývají obráběním nejrůznějších materiálů, díky čemuž se vytváří výrobky, které slouží k našemu potěšení či užitku. Ale aby ve firmách mohly všechny tyto produkty vznikat, musí jejich zaměstnanci pracovat s vhodnými nástroji, které jim celý proces usnadní. Pokud chcete i vy zefektivnit služby a vyrábět kvalitní zboží, společnost Vydona poskytuje výrobu, prodej, ale také servis nástrojů pro různé typy materiálů. A to ať už se jedná o nástroje na dřevo, plast nebo kov.


Hliníkové i ocelové desky a další tvarové díly, díky kterým ušetříte
Hliníkové i ocelové desky a další tvarové díly, díky kterým ušetříte

Volba výchozích produktů je jedním z faktorů určujících kvalitu každého zboží. Ocelové a hliníkové desky ani tvarové díly nejsou výjimkou. Potřebujete kvalitní přířezy či desky, které vám ušetří náklady do budoucna? Naše firma HABA vám je poskytne. Zabýváme se přípravnými pracemi v oblasti činnosti s ocelí a hliníkem.


Se Znojemskými strojírnami do oblak
Se Znojemskými strojírnami do oblak

Když se vracím ze světa domů letadlem Airbus, vždy se dotknu při nastupování zárubní dveří tohoto stroje. Není to náhoda, mám hned lepší pocit, protože vím, že tato součást byla vyrobena ve Znojmě a jsem tím pádem o kus blíže k domovu. Znojemské strojírny jsou totiž dodavatelem dílů pro obřího výrobce letadel Airbus. Tato významná strojírenská firma slaví v těchto dnech pětadvacet let svého trvání a má se čím pochlubit.