BŘIT s.r.o.


Štolcova 58a, Brno - Černovice 618 00
Broušení - vidiové pily:

- rovný, střídavě šikmý, trapézový, dutý zub
- dvojité předřezy
- kotoučové pily na dřevo a kov
- hoblovací nože
- frézy na dřevo s obrábění kovů
- broušení na plocho (naplocho)
- brusle, nože, nůžky
- lékařské nástroje
- střihací strojky na vlasy
- řetězy do motorových pil
- vrtáky na dřevo i kov.

Letování:

- opravy vylomených plátků vidiových pil
- opravy vylomených plátků fréz, vrtacích korunek.

Prodej:

- dřevoobráběcí nástroje DIMAR - výhradní obchodní zastoupení pro jižní Moravu
- dřevoobráběcí nástroje

Produkty
  • povrchové úpravy kovů, opracování kovových materiálů, broušení dokulata, obrysové a souřadnicové broušení, cnc obrábění
  • srovnávací frézky, tloušťkovací frézky, formátovací pily, pásové pily, hranové brusky, kolíkovačky, stroje na obrábění dřeva

Ubytování Penzion 68 Kladno, 14 lůžek, uzavřené parkoviště, dovolená pro rodiny s dětmi, oslavy.

Ubytování Penzion 68 Kladno, 14 lůžek, uzavřené parkoviště, dovolená pro rodiny s dětmi, oslavy

Nákladní autodoprava Ústí nad Orlicí, přeprava sypkých materiálů, stěhování strojů a zařízení.

Nákladní autodoprava Ústí nad Orlicí, přeprava sypkých materiálů, stěhování strojů a zařízení

Související články
Se Znojemskými strojírnami do oblak

ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.

Se Znojemskými strojírnami do oblak

Když se vracím ze světa domů letadlem Airbus, vždy se dotknu při nastupování zárubní dveří tohoto stroje. Není to náhoda, mám hned lepší pocit, protože vím, že tato součást byla vyrobena ve Znojmě a jsem tím pádem o kus blíže k domovu. Znojemské strojírny jsou totiž dodavatelem dílů pro obřího výrobce letadel Airbus. Tato významná strojírenská firma slaví v těchto dnech pětadvacet let svého trvání a má se čím pochlubit.


On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

Schachermayer, spol. s r.o. Praha

On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

Schachermayer je velkoobchodní dodavatel pro řemeslníky, firmy v oblasti zpracování dřeva a kovu, průmyslui obchodu. Jedná se o rodinnou firmous dlouholetou tradicí (již šesti generací). V rámci neustálého zlepšování služeb pro své zákazníky dnes provozuje také on-line partnerský portál, který usnadňuje a zrychluje přístup k informacím o nabízených produktech i k jejich objednávání. Tento SCH Partnerportal navíc na základě zkušeností a požadavků svých zákazníků stále zdokonaluje.


Dřevařské stroje firmy Binter DS s.r.o.

Binter DS s.r.o.

Dřevařské stroje firmy Binter DS s.r.o.

Vyrábí klasické dvouetážové litinové rámové pily (katry), omítací, rozmítací a zkracovací kotoučové pily, prizmování kotoučové pily na zpracování agregátní hmoty, ostřičky pilových lisů, pásů a kotoučů včetně SK. Rádi vyrobíme i doplňkovou mechanizaci pro malé a střední pilařské provozy.


Obráběcí stroje pro plasty, kompozitní materiály, dřevěné materiály, hliníkové slitiny a kámen

LJ-TECH MACHINES s.r.o.

Obráběcí stroje pro plasty, kompozitní materiály, dřevěné materiály, hliníkové slitiny a kámen

Obráběcí stroje najdou využití v celé řadě oborů. Ve společnosti LJ TECH MACHINES to víme. Proto zastupujeme špičkovou firmu CMS S.p.A., která je předním výrobcem obráběcích strojů pro obory jako automobilový průmysl, letecký průmysl, výroba lodí, modeling (formy, kopyta,….), zbrojní průmysl, výroba brýlových obrouček a další… Dodáváme technologie jak velkým firmám, tak i soukromým podnikatelům. Jsme schopni dodat víceosé CNC obráběcí centra, tepelně-tvářecí lisy, stroje pro řezání vodním paprskem. Stačí si vybrat, jaké obráběcí stroje jsou pro váš obor nejvhodnější.


Firemní články
Prodej, broušení dřevoobráběcích nástrojů, pily, frézy Dimar Brno

Prodej, broušení dřevoobráběcích nástrojů, pily, frézy Dimar Brno

Potřebujete co nejdříve nabrousit dřevoobráběcí nástroje? Potom neváhejte oslovit naši firmu. Rádi Vám pomůžeme. Naše firma brousí a prodává dřevoobráběcí nástroje. Dodáváme nástroje – pily, frézy pro dřevoobráběcí zn. Dimar ( zastoupení pro Jižní Moravu), Freud, Pilana, Karned Tools, CMT, Ceratizit, Leuco, Hakansson, Norma, Oregon, RH Horský, Tigra a další. Co se týče výběru nástrojů pro kovoobrábění, dodáváme od firem Alfra, Evolution, GSP, Hakansson, Julia, Roentgen. Veškeré nástroje můžete zakoupit také v našem e-shopu. Nástroje Vám poté dodáme bezplatně kamkoliv po celé Jižní Moravě. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Broušení, ostření nůžek, nožů, menších nástrojů | Brno

Broušení, ostření nůžek, nožů, menších nástrojů | Brno

Už Vás nebaví mít doma či ve firmě stále tupé nůžky nebo nože? V tom případě využijte našich služeb. Budeme se těšit, když vyzkoušíte naši brusírnu v Brně – Černovicích. Je obecně známé, že domácím broušením můžete nože či nůžky nenávratně poškodit. Každý druh nůžek potřebuje jiný postup při broušení. Ostří a brousí se pod různým úhlem. My pracujeme s bruskami, které mají diamantové kotouče. Provádíme také i očištění a následný servis. Ostříme hlavice kadeřnických stříhacích strojků, brousíme nože, nástroje pro manikúru, pedikúru, a chirurgické nástroje. Mimo jiné brousíme i zahradnické nůžky, kancelářské nůžky, nůžky na plech, krejčovské, nůžky pro psí salony, kadeřnictví – efilační nůžky. Nože ostříme řezníkům, restauracím, jídelnám atd. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Broušení nástrojů, ostření Brno

Broušení nástrojů, ostření Brno

Máte tupé kovoobráběcí nástroje? Vyzkoušejte nás, věříme, že budete spokojeni. Naše společnost BŘIT s.r.o., brousí a ostří nástroje. Najdete nás v Brně na ulici Štolcova. Pro nás není problém nabrousit či naostřit dřevoobráběcí nástroje a kovoobráběcí nástroje. Poskytujeme také prodej a dodávku těchto nástrojů. Můžete si vybrat z dřevoobráběcích nástrojů zn. Dimar, Freud, Pilana, Karned Tools, Hakansson, Norma... Z kovoobráběcích nástrojů dodáváme výrobky zn. Alfra, GSP, Roentgen atd. Umíme nabrousit všechny druhy nástrojů z nástrojových a rychlořezných (HSS) ocelí či osazené SK plátky (HM). Ostření diamantových (PKD) nástrojů zajišťujeme u externího dodavatele. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Brusírna nástrojů, broušení, ostření obráběcích nástrojů Brno

Brusírna nástrojů, broušení, ostření obráběcích nástrojů Brno

Sháníte brusírnu nástrojů v Brně a okolí? Tak neváhejte oslovit naši firmu BŘIT s.r.o. Zabýváme se přímo broušením všech obráběcích nástrojů, hlavně dřevoobráběcích, kovoobráběcích, lékařských, ale také brousíme i nástroje pro polygrafický, gumárenský i potravinářský průmysl. Nabrousíme kuchyňské náčiní i zahradnické nářadí.Co se týče prodeje, můžete u nás zakoupit dřevoobráběcí nástroje zn. Dimar, Freud, Pilana, Karned Tools, Hakansson, Norma a jiné. Dodáváme také kovoobráběcí nástroje a výrobky zn. Alfra, GSP, Roentgen a další. Pro naše zákazníky máme i rozvozovou službu. Neváhejte a obraťte se na nás. Těšíme se na spolupráci. Více informací najdete na webových stránkách.


Broušení nástrojů, brusírna Brno

Broušení nástrojů, brusírna Brno

Hledáte brusírnu nástrojů? Kontaktujte naši firmu BŘIT s.r.o., sídlící v Brně. Provozujeme brusírnu nástrojů, brousíme dřevoobráběcí nástroje. Prodáváme dřevoobráběcí nástroje. Naše společnost brousí kovoobráběcí nástroje, prodává kovoobráběcí nástroje. Najdete u nás dřevoobráběcí nástroje zn. Dimar, Freud, Pilana, Karned Tools, Hakansson, Norma a další. V nabídce jsou kovoobráběcí nástroje a výrobky zn. Alfra, GSP, Roentgen atd. Brousíme všechny nástroje z nástrojových a rychlořezných (HSS) ocelí či osazené SK plátky (HM). Ostříme diamantové (PKD) nástroje u externího dodavatele. Více informací najdete na webových stránkách.


Nástroje, pily, frézy Dimar Brno

Nástroje, pily, frézy Dimar Brno

Sháníte firmu, která prodává nebo brousí dřevoobráběcí nástroje? Vyzkoušejte naši firmu, věříme, že s námi budete spokojeni. Zabýváme se broušením a prodejem dřevoobráběcích nástrojů. Prodáváme nástroje – pily, frézy pro dřevoobráběcí zn. Dimar ( zastoupení pro Jižní Moravu), Freud, Pilana, Karned Tools, CMT, Ceratizit, Leuco, Hakansson, Norma, Oregon, RH Horský, Tigra a jiné. Co se týče nástrojů pro kovoobrábění, ty dodáváme od firem Alfra, Evolution, GSP, Hakansson, Julia, Roentgen Nástroje, které u nás zakoupíte, Vám na celé Jižní Moravě přivezeme zdarma. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.