SD Install
Gustav Schuh

CZKInstalace dřevozpracujících linek a technologií

Instalace dřevozpracujících linek a technologií

Kompletní instalace dřevozpracujících linek a technologií

Průmyslové montáže výrobních zařízení

Průmyslové montáže výrobních zařízení

Montáže, demontáže a přestavby průmyslových zařízení, instalace výrobních linek

Elektroinstalace

Elektroinstalace

Montáže a elektroinstalace v průmyslových a administrativních objektech


Dokončovací hala

Hlavní činností společnosti Gustav Schuh - SD Install, která sídlí ve Znojmě, je instalace, montáž a přestavby průmyslových zařízení. Specializujeme se na instalace a elektroinstalace pro dřevozpracující technologie, agrární a potravinářský průmysl.

Zabýváme se montáží průmyslových zařízení, jako jsou dřevozpracující technologie a linky, kompletní systémy (katry, třídící linky, balící linky a další), průmyslové sušárny (pro dřevoprůmysl, agroprůmysl a potravinářský průmysl). Realizujeme také dopravníkové systémy, třídící systémy, velkokapacitní sušárny, posklizňové linky, skladovací technologie, tavící pece a další. Zajistíme také instalaci průmyslového zařízení pro Rafinerie – rozvody potrubí, filtrovací a skladovací technologie, kompletní montáž obslužných systémů pro výrobu a provoz.

SD Install provádí elektroinstalace průmyslových zařízení. Jedním z dalších polí naší působnosti jsou kompletní elektroinstalace výrobních linek, průmyslových zařízení v provozech a průmyslových technologií. Zajišťujeme také elektroinstalace průmyslových rozvoden pro velké výrobní provozy a elektroinstalace bytových komplexů, kancelářských budov a průmyslových objektů.


Katalog firem:    

Dopravní a manipulační zařízení

,  

Dřevoobráběcí stroje a nástroje

,  

Elektroinstalační práce

,  
Štítky:

instalace, montáže průmyslových zařízení, dřevozpracujících technologií