Cobra3, spol. s r.o.


Husovická 5, Brno 614 00
Firma je v likvidaci.

Naše firma se zabývá rámováním a paspartováním obrazů, sklenářstvím. Dále provádíme laminaci tisků, fotografií, map, reprodukcí a puzzlí a velkoplošný tisk.

Rámování obrazů:
- rámování obrazu (dřevěné a kovové ALU profily, lišty NIELSEN)
- galerijní lišty včetně závěsů, závěsný obrazový galerijní systém NIELSEN na obrazy
- paspartování, paspartové kartony
- sklo (klasické, muzeální, antireflexní)
- vakuová tepelná laminace, kašírování (fixace, laminování, adjustace).
- napínání pláten na blind rámy
Prodej, rámování:
- plakáty, posters (umělecké reprodukce)
- zrcadla.
Výroba, obchod, prodej:
- rámy, výměnné rámy, kliprámy (pro rychlou výměnu obsahu v rámu).
Sklenářství.
Sklenářské práce:
- broušení tabulového skla.
Velkoplošný tisk:
- výběr ze široké palety povrchů i gramáží
- pro reprodukce obrazů či vyhotovování jejich imitací nabízíme speciální fotoplátno
- dalším nabízeným tiskovým materiálem je Fine Art, který je zvláště vhodný pro reprodukci grafiky, černobílých fotografií či kreseb.
Další výrazy:
plakátů, rámařství, dřevěné, obrazové a výměnné rámy,
obrazový, závěsný systém, Jihomoravský kraj.

Produkty
  • zasklívání oken a dveří, montáž izolačních skel, matovaná a ornamentní skla, dodávka bezpečnostních skel
  • ofsetový tisk, digitální tisk, polygrafická výroba, tisk katalogu, tisk novin a časopisů, tisk etiket, tiskárna
  • plátna pro malíře, výtvarnické zboží, rámovací materiály, barvy a štětce, modelovací hmoty, papíry a skicáře

Květinářství Scarlet Ústí nad Labem, sezónní dekorace, svatební servis, doručování květin.

Květinářství Scarlet Ústí nad Labem, sezónní dekorace, svatební servis, doručování květin

Městys Olbramkostel Znojmo, Socha svatého Jana Nepomuckého, Kostel Nanebevzetí Panny Marie.

Městys Olbramkostel Znojmo, Socha svatého Jana Nepomuckého, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

Související články
Letáky, vizitky, obaly, reklamní poutače nebo knihy a časopisy

Tomos Praha a.s.

Letáky, vizitky, obaly, reklamní poutače nebo knihy a časopisy

Co si vyberete právě vy? Společnost Tomos Praha a.s. dokáže vyhovět jakýmkoliv požadavkům. Vyrobí pro vaši společnost plakáty, vizitky, reklamní poutače nebo vám pomohou svázat diplomovou práci. Vyrábí všechny typy tiskovin, jako jsou kalendáře, bloky, nálepky, katalogy, časopisy, reklamní poutače a mnoho dalšího.


Skleněné příčky, stěny a skleněné dveře od Sklenářství ACERA Praha 6 udělají Vaše prostory moderní a reprezentativní

ACERA SKLO s.r.o.

Skleněné příčky, stěny a skleněné dveře od Sklenářství ACERA Praha 6 udělají Vaše prostory moderní a reprezentativní

Chcete, aby Vaše firma, dům či byt vypadali skutečně moderně a reprezentativně, přitom však za přijatelný peníz? Řešením je využití skleněných příček či stěn, popř. skleněných dveří. Tento prvek s oblibou využívají také renomovaní bytoví architekti. Není divu - precizně a kvalitně vyrobené příčky, stěny či dveře ze skla jednoznačně zvyšují dojem z každého interiéru. Sklenářství ACERA SKLO s.r.o. má s jejich realizací dlouholeté zkušenosti.


Tiskárna Shadows Press: Tisk a další sortiment všeho druhu

SHADOWS PRESS s.r.o.

Tiskárna Shadows Press: Tisk a další sortiment všeho druhu

Vedení firmy, podnikatelská činnost, ale i běžný život vyžadují mnoho materiálů, tiskopisů a dalšího příslušenství k tomu, aby bylo vše profesionálně prezentováno, byly využité veškeré dostupné prostředky pro kvalitní reklamu a zároveň jste získali příjemnou prezentaci. V tomto směru se můžete spolehnout na tiskárnu Shadows Press se sídlem v Jablonci nad Nisou.


Potisk textilií Jablonec nad Nisou

SHADOWS PRESS s.r.o.

Potisk textilií Jablonec nad Nisou

Nechejte si potisknout tričko, mikinu nebo kšiltovku! Firma SHADOWS PRESS zvládne jakýkoliv potisk textilií. Potisk triček, ale třeba také například čepic nebo polokošil je stále oblíbenější. Hojně se využívá na různé firemní akce, jako reklamní předměty pro reklamní kampaně, také na školní soutěže a pro mnoho dalšího.


Firemní články
Paspartování a rámování obrazů Brno

Paspartování a rámování obrazů Brno

Chcete paspartovat či zarámovat obraz? Pokud jste z Brna a okolí, neváhejte a kontaktujte nás. Naše společnost Rámování Cobra3, spol. s r.o., je zaměřena na paspartování a rámování obrazů. Zarámujeme Vám veškeré obrazy, grafiku, reprodukce a různé fotografie i mapy. Vyzkoušejte nás, rádi Vám poradíme s výběrem pasparty. Paspartujeme i atypické tvary. Zarámování obrazů se provádí lištami ze dřeva i kovu. Můžete s námi vše odborně konzultovat. U nás máte na výběr obrazové lišty i pasparty. Neváhejte a navštivte naši vzorkovnu v Brně, na Husovické ulici. Více informací najdete na webových stránkách.


Obrazový závěsný systém, závěsné lišty Brno

Obrazový závěsný systém, závěsné lišty Brno

Potřebujete koupit závěsný systém na obrazy? V tom případě nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme. Obrazový závěsný systém se často používá převážně v interiéru, ve výstavních prostorech, v kavárnách, v galeriích, v restauracích. Máte-li v plánu měnit obrazový rám, určitě budete rádi za účelnost, variabilitu a jednoduchost tohoto systému. Stačí jediná montáž závěsné lišty, a už můžete kdykoliv změnit zavěšení obrazu popřípadě jiného objektu. Dodáme Vám závěsné lišty Profi, kvalita materiálu a povrchová úprava Nielsen Design. Lištu nainstalujete pomocí držáků na zeď. V liště se na určené místo umístí kluzáky, které drží lanka. K dostání je v bílé lesklé a stříbrné matné barvě. Závěsná lišta Economy. Prodáváme i různé příslušenství. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Pasparty, paspartovací kartóny Brno

Pasparty, paspartovací kartóny Brno

Sháníte pasparty nebo paspartovací kartóny? Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme. Naše firma se již dlouhodobě zabývá rámováním a paspartováním obrazů. Máme pro Vás Paspartovací karton WHITE CORE – jedná se o papírový karton o velikosti 81x122 cm, který má barevnou horní vrstvu, standardní kvalitu, povrch má hladký nebo lehce rastrovaný, řez je sněhově bílý. Další Paspartovací karton BLACK CORE - je stejný jako WHITE CORE, jen jeho řez je černý. Paspartovací karton CANTERBURY se liší od ostatních jen řezem, který je nebělený. A poslední Paspartovací karton MSK NATUR TEICHERT – má velikost papírového kartonu 81x101 cm muzeální kvality, tloušťku má 2,0 mmm, oboustranné použití dvou barev, má vysokou světlostálost povrchu, jsou zde použita pH neutrální pojidla a řez je bílý. Více informací najdete na webových stránkách.


Obrazy - rámování, paspartování Brno

Obrazy - rámování, paspartování Brno

Sháníte firmu, která Vám zarámuje nebo paspartuje obraz? Pokud jste z okolí Brněnska, vyzkoušejte nás. Naše firma pro Vás zarámuje obrazy dřevěnými a kovovými lištami (NIELSEN, LIRA, DESIO, SEVERINI). Poskytujeme také odborné konzultace, máme velký výběr obrazových lišt a paspart. Můžete si je přijít prohlédnout k nám do vzorkovny v Brně. Dále vyrábíme euroclipy, provádíme velkoplošný tisk, napínání pláten a jiné. Zarámujeme Vám obrazy, grafiky, reprodukce, fotografie, mapy a další. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Sklenářství Brno, rámování do Alu profilů

Sklenářství Brno, rámování do Alu profilů

Potřebujete zarámovat nebo zasklít obraz, plakát nebo fotografie? Pak neváhejte a obraťte se na naše sklenářství! V našem sklenářství provádíme broušení skel a zrcadel, rámování do Alu profilů i do dřevěných obrazových lišt, dále pak zasklívání oken a dveří. Realizujeme rámování obrazů do dřevěných i kovových Alu profilů různých velikostí, dle přání a požadavků klienta. V nabídce také speciální Alu profil se směrem z rámu "odskočenou" boční hranou, který utváří zvláštní efekt rámu na zdi. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše sklenářství v Brně na ulici Husovická. Kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách.


Závěsný obrazový systém, lišty NIELSEN

Závěsný obrazový systém, lišty NIELSEN

Potřebujete obrazový závěsný systém do galerie, restaurace, výstavních prostor, kavárny nebo privátního interiéru? Každý, kdo mění obrazové rámy velmi ocení jednoduchost, variabilitu a účelnost závěsného obrazového systému. Jedinou montáží závěsné lišty NIELSEN Vám umožní kdykoliv změnit zavěšení obrazu či jiných objektů. Nabízíme závěsné lišty Profi - kvalita materiálu a povrchová úprava Nielsen Design. Lištu nainstalujete pomocí držáků na zeď, kluzáky držící lanka můžete nainstalovat na libovolné místo. Dostupné v barvě bílá lesklá a stříbrná matná. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Brně na ulici Husovická. Kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách.


Rámování a paspartování obrazů v Brně

Rámování a paspartování obrazů v Brně

Potřebujete zarámovat nebo paspartovat obraz? Jste z Brna a okolí? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Brněnská společnost Rámování Cobra3, spol. s r.o. nabízí paspartování (včetně atypických tvarů) a rámování obrazů dřevěnými a kovovými lištami (NIELSEN, LIRA, DESIO, SEVERINI). Nabízíme odborné konzultace, široký výběr obrazových lišt a paspart, které si můžete osobně prohlédnout v naší vzorkovně na ulici Husovická. Mezi naše další činnosti patří výroba euroclipů, velkoplošný tisk, napínaní pláten a mnoho dalších. Kompletní nabídku našeho sklenářství naleznete na webových stránkách.


Rámování obrazů

Rámování obrazů

Máte již dárek k vánocům? Rám na pěkné dílo u nás. Poradíme s výběrem pasparty. Velký výběr reprodukcí největších, světových mistrů. I pro znalce překvapivý výběr kovových a dřevěných lišt NIELSEN.


Rámování obrazů v Brně

Rámování obrazů v Brně

Firma s třicetiletou praxí v oboru rámování obrazů připomíná čas dárků pod vánoční stromeček. Zarámujeme obrazy, grafiky, reprodukce, fotografie, mapy pro ty, které máte rádi.