ZEMAN Váhy s.r.o.


Vranovská 699/33, Brno 614 00

ZVAŽTE TO S NÁMI

Dodáváme obchodní váhy, váhy pro gastronomii, průmyslové váhy, laboratorní váhy, analytické váhy, vážní systémy, registrační pokladny. Digitální váhy kuchyňské, laboratorní, etiketovací, počítací. Vyrábíme váhy podlahové, paletové, můstkové, nájezdové, mostní, automobilové, závěsné, jeřábové. Provádíme servis, cejchování a kalibrace.

Vlastníme akreditovaná kalibrační laboratoř pro kalibraci vah. ISO 9001:2009.
Distributor značek CAS, TORREY, RADWAG.

-obchod, prodej, servis, nové, přestavby, repase,
generální opravy:
- váhy obchodní (pro kuchyně, prodejny, sklady)
- váhy etiketovací, (napojené do košíkového systému)
- váhy přesné a laboratorní, váhy pro počítání kusů
- váhy technologické pro sklady a kontrolní účely
- váhy průmyslové - vážící můstky od 200x200mm
do 800x800mm
- váhy podlahové a nájezdové váhy od
800x800mm do 3000x3000mm
- váhy visuté jateční
- jeřábové váhy
- mobilní vážní paletové vozíky
- podlahové váhy
- mostní, automobilové od 15 do 60 t pro vážení
automobilů, kamiónů (nové, přestavby,
repase, generální opravy)
- speciální dávkovací systémy, dynamické vážení
- registrační pokladny
- expediční systémy včetně software pro potravinářský průmysl.
Prodej, servis pokladen SHARP, EURO, QUORION
FASY:
-registrační pro pultový prodej, samoobsluhy
-restaurační
-možnost napojení do systému PC
včetně skladového a informačního software.
Výrobce obchodního software FINTA.

Pobočka:
779 00 Olomouc, Boženy Němcové 5
tel: 585 419 577, 602 759 440
pospisil@lesak-zeman.cz
po-pá 7-15.30

IČ: 01804758
DIČ: CZ01804758
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Tomáš Prudil

Chcete zrychlit svoji letošní inventuru?

Chcete zrychlit svoji letošní inventuru?

Máte na skladě velké množství drobného zboží nebo náhradních dílů a každoroční inventura je pro vás noční můrou? Máte velké množství položek, které musíte každý rok pracně přepočítávat a ještě jste neobjevili kouzlo počítací váhy? Využijte služeb praktických pomocníků – kontrolních nebo počítacích vah ze sortimentu firmy LESÁK – ZEMAN. Pokud máte ve skladu položky, u kterých provádíte kontrolu množství (hmotnosti) použijte stolní váhy CAS ED-H. Pokud počítáte velké množství kusů se stejnou hmotností, použijte například stolní počítací váhu CAS EC-H s váživostí 3, 6, 15 nebo 30 kg. Na požádání vám můžeme na váhy provést kalibraci s vystavením kalibračního listu - v naší akreditované kalibrační laboratoři č. 2324. Váhy lze krátkodobě také zapůjčit.


Ověřitelné kuchyňské váhy s LED displejem

Ověřitelné kuchyňské váhy s LED displejem

Skvělým pomocníkem do vašeho kuchyňského provozu se může stát váha CAS SW s označením LR. Tato novinka doplňuje sortiment obchodních vah pro gastronomii. Váha je velice vhodná do míst, kde nižší úroveň osvětlení nedovoluje použít váhu s LCD displejem. Červeně svítící číslice výšky 14 mm vykazují velice dobrou čitelnost i na větší vzdálenost od displeje. Tato váha již na první pohled zaujme svým kompaktním a jednoduchým provedením. Jedná se o ověřitelnou váhu, která je vhodná zejména na vážení porcí do kuchyní, jídelen a přípraven pokrmů. Další výhodou této váhy je také provoz ze sítě i na dobíjecí akumulátor a jednoduchá obsluha. Ověření pro obchodní vážení je v ceně váhy. Váha disponuje užitečnými funkcemi, jako je tárování, limitní vážení, počítání kusů. Více podrobností na www.lesak-zeman.cz


Nová přenosná můstková váha CAS PB

Nová přenosná můstková váha CAS PB

Představuji náš nový produkt - váha přenosná můstková CAS PB s oddělitelným indikátorem, vhodná pro příjem zboží, expedici, vážení zboží v krabicích, bednách, sudech apod., například ve skladech, výrobnách, velkoobchodech. Další široké uplatnění nachází také ve zdravotnictví při vážení osob. Váhy jsou schválené pro obchodní použití i pro vážení ve veřejném sektoru. Díky vestavěnému akumulátoru jsou vhodné i pro použití v místech, kde není možnost připojení do elektrické sítě. Velkou výhodou je oddělitelný indikátor na kabelu délky cca 1 m. Může být připevněn směrem k vážní ploše (vážení osob) nebo naopak směrem od vážní plochy (vážení věcí). Model CAS PB je vybaven komunikačním portem RS-232 pro připojení tiskárny nebo PC. Základní technické údaje: Váživost: 100/200 Kg Rozlišení (dílek): 50/100 g Rozměry vážní plochy: 355 x 443 mm Rozměry váhy: 355 x 611 x 65 mm Hmotnost váhy: 6,2 Kg ES ověření je v ceně.


Váhy na prodej ryb

Váhy na prodej ryb

Váha na prodej ryb. Tato digitální váha s výpočtem ceny je určena pro vážení v obchodním i v neobchodním styku, se zabudovaným akumulátorem umožňuje vážení i na tržištích, tedy na místech, kde není možnost připojení na síťové napětí 220V a to po dobu až cca 100 provozních hodin. Velkou výhodou je masivní celonerezový skelet váhy a plochá (fóliová) klávesnice odolná proti polití. Přímo na vážícím kříži je připeněna velká mísa na ryby, která je upravena pro odtok vody. Váha je vybavena funkcemi pro tárování, testu displeje, má 16 paměťových míst pro uložení naprogramované ceny přímo na klávesnici s možností zafixování jedné ceny.Další produkty a služby
  • laboratorní měřicí přístroje, revizní měřicí přístroje, příslušenství k měřicí technice, hlukoměry, otáčkoměry
  • pultové a pokladní váhy, nářezové stroje, baličky do průtažné folie, etiketovací kleště


Související články
Technologie pro zdraví i pohodu
Technologie pro zdraví i pohodu

Nejnovějšími technologiemi v oblasti klimatizačních zařízení lze dosáhnout skutečně nejideálnějších podmínek v interiérech. Díky regulaci zastínění a osvětlení se mohou ušetřit i náklady na provoz. Pro hotelové hosty se dá připravit vhodné prostředí přímo na míru každého z nich.


Kotelny pro bytové domy
Kotelny pro bytové domy

Každý dům potřebuje mít zázemí. To samozřejmě tvoří technická místnost, ve které se často nachází i kotel. Týká se to nejenom klasických rodinných domků, které si v kotli zatápí, ale také bytových domů, které potřebují mít opravdu silné kotle přizpůsobené vysokému výkonu. Téma domovních kotelen pro bytové domy zajišťuje firma Maddeo CZ s.r.o., s kompletní realizací.


Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům
Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům

Efektivní regulace tepelných zařízení je velmi důležitá z hlediska finanční úspory. Každá firma by proto měla popřemýšlet nad investicí do moderních regulačních zařízeních, která se dokážou postarat o přenos informací mezi jednotlivými stanicemi a vyhodnocování informací z nich. S řízením teplárenských soustav Vám může pomoci zkušená společnost APPLIC s.r.o., která je jedničkou v oblasti průmyslové automatizace.


Vibrační stolky určené pro zhutnění betonové směsi ve zkušební formě
Vibrační stolky určené pro zhutnění betonové směsi ve zkušební formě

Firma BRIO Hranice s.r.o. se zaměřuje na výrobu a prodej laboratorních přístrojů a zkušebních zařízení. Mezi takovéto zařízení rozhodně patří také vibrační stolky. Co dále tato firma poskytuje? Vibrační stůl na cementy a malty, míchačku na cementové a maltové směsi, sušárnu kameniva, třídiče kameniva, lisy, drtiče, mlýny a mnoho dalšího.