AZP Brno, s.r.o.


Sladovnická 17, Brno 620 00

Výroba, velkoobchod, maloobchod, prodej:
AZP - LEADER V INOVACÍCH AUTOMATICKÉ SANITÁRNÍ TECHNIKY


AQUA PROGRAM - AUTOMATICKÁ SANITÁRNÍ TECHNIKA
- automatické splachovače pisoárů, WC, ovládání sprch
- automatické umyvadlové baterie (senzorové ovládání):
- úsporné automatické sprchy
- nerezové pitné fontánky
- bezdotykové baterie
- podlahové koupelnové žlaby
- nerezové i plastové zařizovací předměty

NEREZOVÝ PROGRAM - SANITÁRNÍ NEREZOVÁ TECHNIKA NEJVYŠŠÍ KVALITY:
- nerezové pisoáry, nerezové klozety
- nerezové výlevky, brody
- nerezová (automatická) umyvadla, dřezy a žlaby
- nerezové odvodňovací systémy, podlahové žlaby
- sanitační nádoby, výlevky
- myčky obuvi a zástěr
- sušičky obuvi
- umyvadla se sterilizátorem a průtok.ohřívačem
- dezinfekční zařízení.
- TYPOVÁ I ZAKÁZKOVÁ ŘEŠENÍ - JSME VÝROBCI!

MINCOVNÍ AUTOMATY, ZAŘÍZENÍ PRO ÚSPORU A ZPOPLATNĚNÍ VODY A ELEKTŘINY
- sprchové, dveřní, pračkové mincovní a žetonové automaty
- zpoplatnění výdeje vody
- placené sprchování - úspora
- sanitární výrobky pro kempy, sportoviště

BEZPEČNOSTNÍ ANTIVANDAL SEKCE
- Nerezová sanitární technika nejvyšší odolnosti
- Určeno pro dálniční odpočívadla, do věznic, policejních stanic - všude, kde hrozí záměrné ničení
- antivandal nerezové klozety, pisoáry, umyvadla, kombinované sety klozet + umyvadlo, nerezové zařizovací předměty


Zakázková výroba z nerezové oceli.
Tryskání nerezových povrchů balotinou.

Firma je držitelem certifikace ISO 9001:2008

IČ: 46973150
DIČ: CZ46973150
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Zdeněk Pytlíček

Sprchový automat na žetony ZAS 3

Sprchový automat na žetony ZAS 3

Sprchový automat na žetony ZAS 3. Je určen pro regulované použití sprchy. Pro aktivaci se používá speciálně tvarovaný žeton. Snímač je zabudován přímo v povrchové sprchové armatuře, umístěné v kabince. Po vhození žetonu je k dispozici předem nastavené množství vody. Automat sleduje množství vody a nerozhoduje doba pobytu ve sprše. Zbývající množství vody je zobrazeno na sloupcovém LED displeji na panelu sprchového automatu. Používané žetony mají typové označení ZT 1 a jsou vyrobeny z profilovaného nerezového plechu. Konstrukce automatu je řešena pro nástěnnou montáž na stávající sprchovou baterii. Je vyroben z nerezu AISI 304. Jiný materiál na zakázku (např AISI 316) Automat je nově vybaven i funkcí "NEPLACENÝ PROVOZ". To je vhodné například pokud je v pronájmu celý kemp za paušální částku a je v ní i použití sprch. Pro vylepšení jsme zařadili do standardní dodávky naklápěcí ramínko SP 4, které je stejně jako dosavadní SP 3 antivandalové.


Nerezové pisoáry AUP 03 a klozety AUZ 01

Nerezové pisoáry AUP 03 a klozety AUZ 01

Nerezové pisoáry AUP 03 a klozety AUZ 01. Celonerezový pisoár má automatické inteligentní (IQ) splachování. Při počátku močení se aktivuje řídící elektronika, která vyhodnotí změny pole vytvořené v sifonu. Po dokončení močení dojde k automatickému spláchnutí, stačí jeden litr vody. Jestliže se pouze k pisoáru přiblížíte, řídící elektronika nereaguje a tím se zabrání zbytečnému splachování. Po 24 hodinách klidu pisoár vygeneruje spláchnutí. Splachovač je chráněn před mechanickým poškozením, i úmyslným. Má vysokou odolnost proti poškození a je velice vhodný pro veřejné toalety, dálniční odpočívadla aj. Je zaručena maximální hygiena, úspora vody a dlouhá životnost. Pisoár je vyráběn ve verzi napájení 12 V, 50 HZ ze zdroje ZAC - AUP 03 nebo na bateriové napájení ze 4 tužkových baterií - AUP 03.B. Tento pisoár má přivařené nerezové sítko. AUZ 01 je závěsné nerezové wc v matném provedení. Součástí klozetu je šedé sedátko s poklopem, vyrobené z tvrzeného plastu. Montážní otvory AUZ 01 jsou stejné jako u běžného keramického záchodu.


Nerezové koupelnové podlahové žlaby PZ 011 (L, P, LP) a PZ 013

Nerezové koupelnové podlahové žlaby PZ 011 (L, P, LP) a PZ 013

Nerezové koupelnové podlahové žlaby PZ 011 (L, P, LP) a PZ 013. Představují moderní trend v odvodňování sprchových koutů, koupelen a jiných prostor. Žlábek PZ 011 LP: -má lemy pro hydro izolaci -zabudování mezi 3 stěny -zadní a boční kolmé lemy pod svislé kachličky -celková výška vč. odpadu je 100 mm. -výtok je otočně nastavitelný, tudíž se dá měnit směr odtoku -standardní výroba je v délce 800 a 900 mm -materiál nerez AISI 304, jiný pouze na zakázku -ze základního provedení je možno vybrat z 5 typů krycích roštů ALFA 1 - BETA 3. -leštěné -povrchová úprava roštů pískováním balotinou - jemně matný povrch -doporučujeme používat přípravek Würth – konzervace.


Nerezové pitné fontáky

Nerezové pitné fontáky

Nerezové pitné fontáky. Nerezové pitné fontáky AFO 03 a AFO 03D (pro děti): Nová designová pitná fontánka se hodí jak do interiéru tak i exteriéru. Na zimu je pítko možné odmontovat, aby nedošlo k zamrznutí tlačného ventilu a jeho následného zničení. Kombinace povrchových úprav kartáčování, pískování a chromový lesk dotváří jedinečnost tohoto produktu ve Vašich prostorách. Pitné fontánky jsou standardně dodávány z nerezového materiálu AISI 304 - typ AFO 03, nebo chemicky odolného nerezu AISI 316 - typ AFO 03.CL (vhodné např. k bazénům a pod.) Pro ošetření z nerezu doporučujeme použít přípravek Würth – konzervace. Pro ošetření chromových částí doporučujeme čistící prostředek Larrin. Typová provedení: AFO 03 - nerezová pitná fontánka (pítko) na postavení do prostoru, materiál AISI 304 AFO 03.CL - nerezová pitná fontánka (pítko) na postavení do prostoru, materiál AISI 316.


Senzorová baterie

Senzorová baterie

Senzorová baterie. Automatická umyvadlová baterie AUM 3: S bezdotykovým ovládáním. Teplota vody je nastavitelná pomocí termostatického či směšovacího ventilu,jsou umístěny pod umyvadlem.Teplota je nastavitelná jen při montáži a tím pádem si uživatel nadále sám teplotu nastavit nemůže. Při vložení rukou pod ramínko baterie se automaticky pustí voda a to tím že se otevře elektromagnetický ventil, který zůstává sepnut ještě nastavenou dobu po vyjmutí rukou. Při delším zaclonění se ventil automaticky po 30 sekundách uzavře a tím je zamezeno zbytečnému plýtvání vody. Baterie je vybavená proti přetlačování teplé a studené vody. Automatická baterie splňuje požadavky norem EU Využívá se především tam kde se očekává uživatelský komfort a maximální úspora vody. Při údržbě doporučujeme používat LARRIN. Typová provedení: -AUM 3 -AUM 3.B -AUM 3.E -AUM 3.1 a AUM 3.1B -AUM 3.2 a AUM 3.2B -AUM 3.TV a AUM 3.TVB.


Automatický pisoár

Automatický pisoár

Automatický pisoár. Automatický pisoár AUP 5 – II (Golem): Keramický pisoár s automatickým splachováním. Elektronika snímá a vyhodnocuje proces v sifonu, a podle toho vydá pokyn ke spláchnutí. Na spláchnutí stačí pouze 1l vody. Pokud se přiblížíte k pisoáru a nekynete potřebu, řídicí elektronika nereaguje a tím se zabrání zbytečnému splachování. Po 24 hodinách klidu pisoár automaticky vydá pokyn ke spláchnutí. Velmi jednoduchá montáž která se skládá z připojení a zavěšení keramiky na stěnu. Splachovač je chráněn před mechanickým poškozením. Je velice vhodný tam kde je vyžadován komfort a vysoká úroveň hygieny s maximální úsporou vody. Typová provedení: -AUP 5-II - napájený 12 V ze zdroje ZAC -AUP 5.B-II - napájený 6 V z tužkových baterií -AUP 5.Z-II - napájený 230 V (integrovaný zdroj)Další produkty a služby
  • sanitární keramika, vanové sifony, koupelnové ventily, WC moduly, odtokové žlaby, podlahové vpusti
  • kulové kohouty, redukční ventily, termostatické směšovače, plovákové a vypouštěcí ventily, těsnicí materiály, vodoměry a příslušenství
  • nápojové automaty, rychlé občerstvení, automat na cigarety, automat káva, automat na vodu, automat cukrovinky


Související články
Sanitární výrobky, obklady a dlažby
Sanitární výrobky, obklady a dlažby

Městec Králové se nachází nedaleko města Hradec Králové. Zde se nachází kamenná prodejna, která nabízí krásný pohled na koupelnové a kuchyňské nábytkové centrum. Obchodní a stavební společnost M&K můžete klidně využít i formou eshopu.


Měřící a regulační technika Hradec Králové
Měřící a regulační technika Hradec Králové

Sháníte v oblasti Hradce Králové solidního dodavatele pro obory instalatérství, topenářství a plynárenství? Pokrytí veškerého zboží z těchto oblastí zajistí společnost MATEP s.r.o. Firma sídlí v Hradci Králové a zabývá se velkoobchodem a dodávkami kompletního sortimentu materiálů pro vodu, topení a plyn.


Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.
Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

Představujeme Vám bezešvé trubkové oblouky, novinku pro rok 2018 v sortimentu českého výrobce PE plastových trubek, společnosti LUNA PLAST a.s. K jejich výrobě firma přistoupila, aby uspokojila poptávky svých současných odběratelů.


Pronájem mobilních toalet na festivalech nebo sportovních akcích
Pronájem mobilních toalet na festivalech nebo sportovních akcích

Perfektně zajištěná akce, ale chybí to nejpodstatnější, a sice toalety? Aby se vám při pořádání jakékoliv akce něco podobné nestalo, stačí si zajistit kompletní pronájem mobilních toalet. Díky mobilnímu WC zajistíte veškerý potřebný komfort s dodržením hygienických předpisů a odpadnou vám další starosti se servisem i odvozem. O vše se postará firma Eko delta, s.r.o., sídlo Česká Skalice.