České Radiokomunikace a.s.


Česká Radiokomunikace a.s. je předním poskytovatelem telekomunikačních služeb a řešení v České republice. Společnost provozuje největší síť vysílačů pro televizní a rozhlasové vysílání, nabízí širokou škálu datových služeb, jako jsou optické sítě, internet, cloud, hosting, colocation a další. Česká Radiokomunikace a.s. také spravuje více než 700 telekomunikačních věží a stožárů, které pronajímá mobilním operátorům, poskytovatelům internetu a dalším zákazníkům.

Česká Radiokomunikace a.s. má dlouhou historii a tradici v oblasti telekomunikací. Společnost byla založena v roce 1963 jako státní podnik pro vysílání a spojení. V roce 1994 byla transformována na akciovou společnost a v roce 2001 byla privatizována. Od té doby se Česká Radiokomunikace a.s. stala součástí mezinárodní skupiny Cellnex Telecom, která je největším evropským operátorem infrastruktury pro bezdrátovou komunikaci.

Česká Radiokomunikace a.s. je spolehlivým a inovativním partnerem pro své zákazníky, kteří požadují kvalitní a flexibilní telekomunikační řešení. Společnost se neustále snaží zlepšovat své služby, rozšiřovat svou nabídku a investovat do nových technologií. Česká Radiokomunikace a.s. je také společensky odpovědnou firmou, která podporuje kulturní, vzdělávací a environmentální projekty.

Štítky:

telekomunikace, vysílání, datové služby, infrastruktura, inovace

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Telekomunikační služby, televizní, rozhlasová a internetová infrastruktura, datové služby, cloudové řešení

Telekomunikační služby, televizní, rozhlasová a internetová infrastruktura, datové služby, cloudové řešení
Společnost České Radiokomunikace a.s. - lídr v telekomunikačních a ICT službách pro Českou republiku.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA České Radiokomunikace a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
České Radiokomunikace a.s.
radiokomunikace.cz
Adresa

Adresa

Skokanská 2117/1
Praha 6 - Břevnov 169 00

info@cra.cz
+420 800 988 988


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInInstagramTwitterARES
captcha