5P, s.r.o.


Ruská 707/74, Praha 10 - Vršovice 101 00

Informační systémy, software, databáze, datová úložiště,
datové schránky, sklady, majetek, ekonomika, skladové hospodářství, evidence majetku, ekonomické IS, CRM, DMS.
Služby poskytujeme poro státní správu, ale i pro podnikatelské subjekty.
Společnost poskytující služby a řešení v oblasti návrhu, vývoje, implementace a servisu informačních systémů.
Dodavatel SW, SW na zakázku a služeb pro státní správu i soukromé firmy.

Databáze (ekonomicé, majetek, sklady, logistika, adresáře, CRM, atd.). Spisové služby, DMS, datové schránky, atd.

Lokální aplikace, aplikace Klient/Server i webové (intranet/internet)
Informační systém komplexní spisové služby.
Zpracování elektronických podání.
Konzistenční uložení dat.
Zpracování připomínkového řízení.
Zpracování elektronických podání.
Důvěryhodná datová úložiště.
informační systém spisové služby (ISSS)
Nápojování do datové schránky.
Ekonomický firemní informační systém.
Rezervační systémy.
Pasportizační systém na vuúčtování nájemného.

REFERENCE:
- Státní správa: MFČR, MŠMT, MVČR, MZe, HZS, atd.
- Firmy: ToiToi, Kotle Loos (Bosch), Lucerna-Barrandov

IČ: 61251844
DIČ: CZ61251844
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: ing. Petr Pavouček

Informační systém spisové služby Praha

Informační systém spisové služby Praha

Hledáte kvalitní software, který by nahradil složité vedení spisů? Obraťte se společnost 5P, která vyvinula jedinečný software, který vám pomůže vést veškerou firemní administrativu. Konkrétně se jedná o software s názvem Spisová služba EPD a jedná se o komplexní informační systém spisové služby. S tímto systémem pro vás již nebude problém vypracovávat základní kancelářské úkony, ale také pokročilé náležitosti: - Vypravení písemností - Zpracování elektronických podání - Kontrola plnění úkolů - Zpracování podmínkového řízení Současně bude také důvěrným datovým uložištěm, které zajisté využijete. Spolehněte se na osvědčenou kvalitu společnost 5P, která toto řešení uplatnila nejenom v soukromém sektoru, ale také ve státní správě. I vy se můžete spolehnout na elektronické řešení, které může nahradit zastaralé způsoby.


Návrh, vývoj a servis informační systémy Praha

Návrh, vývoj a servis informační systémy Praha

Společnost 5P, s.r.o. nabízí návrh, vývoj a servis informačních systémů. Své služby společnost poskytuje jak organizacím státní správy, tak i subjektům napříč celým podnikatelským spektrem. Zaměřuje se na zakázkový vývoj víceuživatelských informačních systémů. Vlastnosti těchto systémů: - snadná obsluha - přehlednost - dostupnost - bezpečné a konzistentní úložení dat. Společnost svým zákazníkům dlouhodobě poskytuje smluvně garantované servisní služby. Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.


Implementace a servis informačních systémů Praha

Implementace a servis informačních systémů Praha

Společnost 5P, s.r.o. poskytující služby a řešení v oblasti návrhu, vývoje, implementace a servisu informačních systémů. Služby poskytujeme: - organizacím státní správy - subjektům napříč celým podnikatelským spektrem Zaměřujeme se na zakázkový vývoj víceuživatelských informačních systémů s důrazem na snadnou obsluhu, přehlednost, dostupnost a bezpečné a konzistentní uložení dat. ¨ Více info naleznete viz odkaz níže:


Praha spisová služba EPD

Praha spisová služba EPD

Společnost 5P, s.r.o. nabízí léty prověřený software spisovou službu EPD. Komplexní informační systém spisové služby (ISSS) Zajišťuje: - vypravení písemnosti - zpracování připomínkového řízení - zpracování elektronických podání - kontrolu plnění úkolů - napojení na datové schránky - důvěryhodné datové úložiště. Více info naleznete viz odkaz níže:


Praha prodej ekonomický software

Praha prodej ekonomický software

Společnost 5P, s.r.o. dodává ekonomický software. Své služby poskytujeme jak organizacím státní správy, tak i subjektům napříč celým podnikatelským spektrem. Více info viz odkaz níže:


Víceuživatelské informační systémy Praha

Víceuživatelské informační systémy Praha

Společnost 5P, s.r.o. se zaměřuje na zakázkový vývoj víceuživatelských informačních systémů. Důraz klademe především na: - snadnou obsluhu - přehlednost - dostupnost - konzistentní úložení dat. Všem našim zákazníkům zaručujeme servisní služby. Více o nás naleznete na našich webových stránkách.Další produkty a služby
  • počítačové služby, programovací služby, instalace operačních systémů, zálohování dat, obnova ztracených dat, zrychlení PC systému, výměna komponentů počítače

Kuchyňské studio a nábytek Pohoda Renata Dostalová

Související články
Vývoj účetního a mzdového softwaru
Vývoj účetního a mzdového softwaru

Účetnictví je proces, který vyžaduje profesionalitu, zkušenosti a software, díky kterému bude pro každého zpracování podkladů hračkou. Nejlepším řešením je takový software, který je vyvíjený na základě zkušeností z oblasti účetnictví. A takové účetní produkty vyvíjí firma ProgEco s.r.o.


Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti
Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti

Firma TVR data a komunikace s.r.o., jak už z názvu napovídá, působí v oblasti dat a datových komunikací. Zajímají se o telekomunikace a samozřejmě o moderní elektronická zařízení. Poskytují kompletní služby. Zajistí instalaci i správu systémů.


Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky
Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky

Služby v oblasti automatizační techniky jsou žádané především v různých průmyslových odvětvích. Obsahem jsou nejen projekty, ale také komplexní vedení zakázek, softwarové práce, montáže, servis atd. Profesionální spolupráci s týmem techniků z různých oblastí činností vám poskytne firma ELMEP s.r.o.


Počítače, téma, které jedním slovem dokáže popsat celou problematiku
Počítače, téma, které jedním slovem dokáže popsat celou problematiku

Oblast počítačů skýtá mnoho zajímavých oborů. Počítače se dají sestavit na zakázku a přímo na míru danému majiteli. Díky tomu můžete mít přesně sestavenou sestavu tak, aby Vám naprosto vyhovovala.