G-VIEW
Ing. Svatopluk Sedláček

CZKSoftwary a programy

Firma G-VIEW je softwarovou firmou, která poskytuje programy G-View, VKM, XML Ruian, které se zaměřují na tvorbu digitálních map pro pozemkovou úpravu a geometrické plány a čtení grafických materiálů v rastrových a vektorových souborech.

Program G- view slouží především k:

- využití digitálních map
- snadnou a rychlou orientaci v katastru nemovitostí
- výpisy listů vlastnictví
- jednoduchému připojení informací z databáze k informacím grafickým
- možnost tvorby vlastních grafických souborů
- prezentaci sesbíraných dat

Základní funkcí programu G-view je prohlížení digitálních map, přičemž program může sloužit také jako jednoduchý, ale efektivní Geografický informační systém.
Zobrazuje jak soubory rastrové (SID, BMP, RLE, TIF, RAS, CIT, COT, JPG...), tak soubory vektorové, ke kterým lze připojit libovolnou databázi (DGN, DXF, SHP, VKD, VKM, VFK, OBR, GMP, výstupy pro plotr v HPGL).
Program pro lepší přehled zobrazuje vyhledané data v podle zvolených měřítek a v jednotlivých oknech. Průvodce tiskem pak umožňuje tisknout po částech, pokud tisková plocha sahá za rozsah papírové plochy.
V programu G-view je také obsažená chytrá technologie G-view, která umožňuje prezentaci grafických dat.

Program VKM slouží především k.

- práci s digitálními rastrovými a vektorovými mapami
- automatickou tvorbu geometrických plánů
- výpočty a dopočty souřadnic, bodového pole

Program VKM spolupracuje s Výměnným formátem katastrálních map a umožňuje zobrazení výkresů rastrových, vektorových a zobrazení registrovaných výkresů. Uživatel si taktéž může zobrazit obsah bodových databází.

Dále firma poskytuje převodní software XmlRuian pro čtení grafických materiálů ze vstupního souboru XML, tvorbu DGN výkresů a čtení VKD výkresů.

Firma se dále zabývá vývojem softwarů na zakázku, zejména v prostředí DELPHI, dále tvorbou www-stránek a práci v PHP.

Jsme firma, která působí na trhu již od roku 1992 a neustále pracuje na inovaci a zlepšení našich programů a služeb. Obraťte se na nás s dotazy a my Vám rádi odpovíme. Těšíme se na společnou spolupráci.


Slogan:

ZNÁT MAPU


Katalog firem:    

Programování a počítačové služby

,  
Štítky:

software pro digitální mapy, pozemkové úpravy, geometrické plány