NEWTON Media, a.s.


Na Pankráci 1683/127, Praha 4 140 00
NEWTON Media, a.s. je největší nadnárodní středoevropskou společností monitorující mediální trh.

Produkty
  • telekomunikační služby, telefonní prodej, sjednávání schůzek, aktivní telemarketing, informace o službách, direct mailing

Rodinné domy na klíč, základové desky dřevostavby a bytová jádra Jenišovice.

Rodinné domy na klíč, základové desky dřevostavby a bytová jádra Jenišovice

Prodej sypkého materiálu a odvoz stavební sutě od - Libor Šmejkal.

Prodej sypkého materiálu a odvoz stavební sutě od - Libor Šmejkal

Související články
Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace

Evropská databanka s.r.o.

Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace

Kvalitně zpracovaná internetová prezentace je nejdůležitějším faktorem úspěchu nabízených výrobků či služeb. Obstát v dnešní konkurenci není jednoduché, a proto je třeba se zabývat i zdánlivě nedůležitými detaily. Evropská databanka nabízí komplexní řešení propagace vaší firmy a nyní přichází s novými službami, které vám zajistí ještě více výhod oproti konkurenci.


Instalatérské práce všeho druhu zejména vodoinstalace a kanalizace

K-TOP, s.r.o.

Instalatérské práce všeho druhu zejména vodoinstalace a kanalizace

Naše firma sídlí v Třebíči a vznikla v roce 1993. Má tedy dlouhodobou tradici. Snažíme se udržet si v tomto ohledu prestiž i vysokou kvalitu naší odvedené práce. Spolehlivě odstraníme vždy jakýkoliv problém.


Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Účetnictví Praha s.r.o.

Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Vedení účetnictví sebou přináší množství důležitých informací, položek, stresu a povinností a výsledek musí být bez jediné chyby. Jak to všechno zařídit a zároveň mít čas na práci, vedení firmy i rodinu? Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou vám zajistí Účetnictví Praha s.r.o.


Vedení a zpracování účetnictví Praha

EKMA PLUS, s.r.o.

Vedení a zpracování účetnictví Praha

Blíží se konec roku a tak nás pomalu začíná svírat pocit, že opět budeme muset uzavírat účetnictví a dělat daně. Pro některé je to hračka, pro jiné je to pěkně velký problém. Jak snadno na tento problém vyzrát? S odpovědí na tuto otázku Vám může pomoci firma EKMA PLUS s.r.o., která vede a zpracovává účetnictví.


Firemní články
Monitoring a vyhodnocení inzerce a reklamy Praha

Monitoring a vyhodnocení inzerce a reklamy Praha

Společnost NEWTON Media, a.s. nabízí efektivní vyhodnocení inzertních kampaní v České a Slovenské republice. Vlastnosti monitoringu reklamy: - přehled inzerce podle data uveřejnění, tématu a zadavatele - náhled inzerátu s možností uložení na disk - online přístup k výsledkům. Komu je služba určena: - marketingová oddělení - mediální agentury - vydavatelé - zadavatelé reklamy - tvůrci reklam - politické strany - malé a střední podniky. Doručení dat: - online - formát XLS. Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.


Monitoring médií a reklamy

Monitoring médií a reklamy

Společnost NEWTON Media, a.s. nabízí: - monitoring médií - monitoring reklamy - efektivní vyhodnocení inzertních kampaní. Umožníme vám online přístup k informacím o průběhu vaší reklamní kampaně a současně srovnání s inzertní aktivitou konkurence. Sledujeme vybrané tištěné tituly a vybíráme pro vás inzerci z daného období podle témat nebo značek. Službu ocení marketingová oddělení při závěrečném vyhodnocení kampaně, protože získají rychlý přehled o tom, kde a v jakém poměru k ostatním zadavatelům se reklama objevila. Při dalším plánování je díky tomu možné změnit zacílení kampaně nebo nákup médií, a získat konkrétní argumenty pro obhájení rozpočtu. Pro kreativní oddělení je vodítkem při hledání řešení a zdrojem inspirace. Výsledky monitoringu dále zpracováváme a zájemcům nabízíme jako součást mediální analýzy. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Monitoring sociálních sítí

Monitoring sociálních sítí

Monitoring sociálních sítí - zjistěte, co si o vás lidé opravdu myslí. V rámci online prostředí zjistíte: - kde a kdy byly komentáře uveřejněny - plné znění komentářů - postoj komentujícího k tématu (pozitivní, negativní, neutrální) - typ obsahu (záložka, status, video) - přesný odkaz na místo na webu, kde se komentář vyskytuje Komu je služba určena: - finanční instituce - střední podniky - prodejci rychloobrátkového zboží - nadnárodní společnosti - PR agentury - osobnosti (umělci, politici) Čerpáme z těchto zdrojů: - Facebook - Twitter - YouTube - Blogy (přes 50 000 blogů v ČR a SR) Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.