NEWTON Media, a.s.


Na Pankráci 1683/127, Praha 4 140 00
NEWTON Media, a.s. je největší nadnárodní středoevropskou společností monitorující mediální trh.

Produkty
  • telekomunikační služby, telefonní prodej, sjednávání schůzek, aktivní telemarketing, informace o službách, direct mailing

"CBDADDY: Váš specialista na konopné produkty - objevte sílu konopí pro vaše zdraví a pohodu".
Vape CBD produkty pro relaxaci, úlevu od bolesti, celkovou pohodu.

Provádíme horizontálně řízené vrtání, podvrty HDD s výplachem a možností recyklace, mikrotunelování a protlaky.

Dodávka řízených podvrtů

Související články
Důležité centrum kultury v Moravském Krumlově

Městské kulturní středisko Moravský Krumlov, příspěvková organizace

Důležité centrum kultury v Moravském Krumlově

V Moravském Krumlově, malebném městečku ležícím v jižní části Moravy, se nachází jedinečná instituce - Městské kulturní středisko. Městské kulturní středisko Moravský Krumlov je příspěvková organizace, která je důležitým centrem kultury ve městě. Své sídlo má na náměstí T.G.M. a nabízí širokou škálu kulturních služeb a aktivit. Mezi její hlavní činnosti patří provozování informačního centra, městského muzea a galerie Knížecí dům, Městská knihovna, zámek a organizování kulturně-vzdělávacích programů pro veřejnost. Významnou akcí, kterou provozuje je správa Slovanské epopeje Alfonse Muchy vystavené na zámku v Moravském Krumlově.


Najděte svou netradiční dovolenou s námi, představujeme vám eUbytko.cz

eUbytko

Najděte svou netradiční dovolenou s námi, představujeme vám eUbytko.cz

Když přemýšlíme o dovolené, mnohdy se nám vybaví exotické pláže, vzdálené destinace a dobrodružství ve vzdálených zemích. Ale co když vám řekneme, že i v České republice můžete zažít netradiční dovolenou plnou pohody a zábavy? Na portálu eUbytko.cz můžete objevit širokou škálu ubytovacích zařízení, které vám umožní prožít nezapomenutelnou dovolenou s dětmi, a to za přijatelné ceny.


Informační centrum Olomouc: Jak si užít město naplno

Informační centrum Olomouc

Informační centrum Olomouc: Jak si užít město naplno

Olomouc je jedno z nejkrásnějších a nejstarších měst v České republice, které nabízí bohatou kulturní, historickou a gastronomickou nabídku. Ať už se sem chystáte na víkendový výlet, pracovní cestu nebo delší pobyt, nezapomeňte navštívit Informační centrum Olomouc, které je otevřeno denně a které vám poskytne všechny potřebné informace a tipy, jak si užít Olomouc naplno.


Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace

Evropská databanka s.r.o.

Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace

Kvalitně zpracovaná internetová prezentace je nejdůležitějším faktorem úspěchu nabízených výrobků či služeb. Obstát v dnešní konkurenci není jednoduché, a proto je třeba se zabývat i zdánlivě nedůležitými detaily. Evropská databanka nabízí komplexní řešení propagace vaší firmy a nyní přichází s novými službami, které vám zajistí ještě více výhod oproti konkurenci.


Firemní články
Monitoring a vyhodnocení inzerce a reklamy Praha

Monitoring a vyhodnocení inzerce a reklamy Praha

Společnost NEWTON Media, a.s. nabízí efektivní vyhodnocení inzertních kampaní v České a Slovenské republice. Vlastnosti monitoringu reklamy: - přehled inzerce podle data uveřejnění, tématu a zadavatele - náhled inzerátu s možností uložení na disk - online přístup k výsledkům. Komu je služba určena: - marketingová oddělení - mediální agentury - vydavatelé - zadavatelé reklamy - tvůrci reklam - politické strany - malé a střední podniky. Doručení dat: - online - formát XLS. Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.


Monitoring médií a reklamy

Monitoring médií a reklamy

Společnost NEWTON Media, a.s. nabízí: - monitoring médií - monitoring reklamy - efektivní vyhodnocení inzertních kampaní. Umožníme vám online přístup k informacím o průběhu vaší reklamní kampaně a současně srovnání s inzertní aktivitou konkurence. Sledujeme vybrané tištěné tituly a vybíráme pro vás inzerci z daného období podle témat nebo značek. Službu ocení marketingová oddělení při závěrečném vyhodnocení kampaně, protože získají rychlý přehled o tom, kde a v jakém poměru k ostatním zadavatelům se reklama objevila. Při dalším plánování je díky tomu možné změnit zacílení kampaně nebo nákup médií, a získat konkrétní argumenty pro obhájení rozpočtu. Pro kreativní oddělení je vodítkem při hledání řešení a zdrojem inspirace. Výsledky monitoringu dále zpracováváme a zájemcům nabízíme jako součást mediální analýzy. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Monitoring sociálních sítí

Monitoring sociálních sítí

Monitoring sociálních sítí - zjistěte, co si o vás lidé opravdu myslí. V rámci online prostředí zjistíte: - kde a kdy byly komentáře uveřejněny - plné znění komentářů - postoj komentujícího k tématu (pozitivní, negativní, neutrální) - typ obsahu (záložka, status, video) - přesný odkaz na místo na webu, kde se komentář vyskytuje Komu je služba určena: - finanční instituce - střední podniky - prodejci rychloobrátkového zboží - nadnárodní společnosti - PR agentury - osobnosti (umělci, politici) Čerpáme z těchto zdrojů: - Facebook - Twitter - YouTube - Blogy (přes 50 000 blogů v ČR a SR) Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.