S.T.C. a.s. Praha


Koněvova 33, Praha 3 - Žižkov 130 00
Společnost S.T.C. a.s. je ryze česká společnost, která se zaměřuje na dovoz, prodej a servis nástrojů na vrtání, dělení a opracování stavebních materiálů, dřeva, kovu a upevňovací techniky. Dále v naší nabídce naleznete vybraný sortiment profesionálních strojů pro stavebnictví. Máme stabilní a ucelenou nabídku kvalitních strojů, nástrojů a nářadí. Sídlo naší firmy naleznete na adrese Koněvova 33, Praha.

Dovoz, velkoobchod, oprava, servis:
- nástroje na vrtání, dělení a opracování stavebních materiálů, kovu a dřeva
- nářadí, akumulátorové nářadí
- upevňovací technika
- stavební stroje, stroje pro stavebnictví
- vrtáky a korunkové vrtáky
- pilové plátky, kotouče
- sekací nástroje pro bourání
- šroubováky
- bourací kladiva
- diamantové řezací kotouče
- řezače spár
- abrazivní řezné a brusné kotouče do úhlových brusek a stacionárních strojů
- kotevní technika, upínací nástroje
- technické kartáče pro povrchovou úpravu
- brusky na parkety
- kleště pro nejrůznější obory
- antikorozní, lubrikační a elektroizolační spreje využívající nanotechnologii.

Námi prodávané značky:
Hawera, Duss, Wera, Sonnenflex, Cedima, Bessey, Trutek, Osborn, VBW, Hiretech, Nanoprotech, Keyang.

Pokud Vás naše široká nabídka nářadí, strojů a nástrojů zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Produkty
  • kotevní technika, nýtovací matice, závitové vložky, závitové tyče, šestihranné šrouby, samojistící šrouby, šrouby s nákružkem, závitořezné šrouby, samořezné šrouby
  • elektrocentrály, vibrační technika, hladiče betonu, laserová měřicí technika, elektrické ruční nářadí, stavební a zemní stroje
  • brusky na dřevo, dlabačky na dřevo, frézky na dřevo, nanášečky lepidla na dřevo, formátovací pily, pásové pily, zkracovací pily, kotoučové pily, stolní pily, pilové kotouče, pilové lišty, frézovací nástroje, hoblovací nože
  • brusné kotouče, řezné kotouče, diamantové kotouče, fíbrové brusné disky, brusné pásy a rouna
  • vrtačky na kov, tvarovače, obráběcí centra, soustruhy a frézy, lisy na kov, pily na kov, brusky na kov
  • profi nástroje, pásové brusky, aku vrtačky, elektrické nástroje, zahradnické nářadí, štípací kleště, zkoušečky napětí

Koučink, mentorství, psychoterapie a výklad karet osobně i po telefonu.

Přeprava zboží po celé Evropě, vnitrostátní a mezinárodní doprava.

Přeprava zboží po celé Evropě, vnitrostátní a mezinárodní doprava

Související články
Schachermayer katalogy – praktická pomůcka pro jednodušší orientaci ve zboží

Schachermayer, spol. s r.o. Praha

Schachermayer katalogy – praktická pomůcka pro jednodušší orientaci ve zboží

Aby bylo vedení skladu i objednávání zboží přehledné a jednoduché, je potřeba mít perfektní systém a precizně promyšlenou logistiku. Společnost Schachermayer zná spolehlivé způsoby a funkce, které značně zjednodušují jak objednávání zboží, tak i jeho skladování. Mezi tyto účinné prostředky firmy patří například tvorba etiket, katalogů či seznamů zboží.


Ohýbání ocelových trubek do průměru 22 mm díky ohýbačce REMS Hydro Swing

REMS Česká republika s.r.o.

Ohýbání ocelových trubek do průměru 22 mm díky ohýbačce REMS Hydro Swing

Ohýbání ocelových trubek už není nic složitého. S ohýbačkou REMS Hydro-Swing snadno a lehce ohnete ocelovou trubku do průměru 22 mm. Vhodná pro řemeslo i průmysl, použít ji můžete na stavbách i dílnách.


Stavební stroje všeho druhu - kamenná prodejna, půjčovna a servis Praha, e-shop celorepublikově

ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje

Stavební stroje všeho druhu - kamenná prodejna, půjčovna a servis Praha, e-shop celorepublikově

Představujeme Vám společnost ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje se sídlem v Praze, která prodává, půjčuje a opravuje stavební stroje všeho druhu. Její zákazníci nejvíce oceňují individuální přístup a poradenství, které jim pomáhá vybrat ten nejlepší stroj, a tak šetřit čas i peněženku.


Prodej hliníkových a nerezových profilů

FESTO-ŠTODT s.r.o.

Prodej hliníkových a nerezových profilů

Sháníte spolehlivou firmu, která bude mít vlastní skladové zásoby, atesty a dopravu zařídí kamkoliv? Pak si vyberte osvědčenou firmu, která v této oblasti má rozhodně co poskytnout. Prodáváme nejenom hliníkové a nerezové profily, ale i mnoho dalších produktů.


Firemní články
Prodej vrtacích nástrojů | Praha 3

Prodej vrtacích nástrojů | Praha 3

Prodej nástrojů na vrtání od renomovaných výrobců nabízí akciová společnost S. T. C. Nabízíme Vám nejkvalitnější potřeby a techniku pro vrtání do různých materiálů. V seznamu naší firmy naleznete: Hawera – vrtáky do obkladů, dlažeb, dřeva, kovů, plastů, kamene a betonu, pilové pláty a kotouče. Wera – šroubováky a nástavce izolační i mikro, imbusové klíče, kombinované paličky a nástavce. Duss – kladiva bourací a kombinovaná, diamantové vrtačky. VBW – kleště pro elektroniku a průmysl. Osborn – kartáče hrncové, radiální, válcové, mikro. Hiretech – dodávka, servis a oprava parket. Sonnenflex – brusné a řezné kotouče, stroje pro broušení a řezání kamene a kovů. Bessey – svěrky a upínáky pro tesaře, svářeče, zámečníky a další řemeslníky, nůžky na plech. Cedima – stolní a stěnové pily, řezačky spár, diamantové řezací kotouče do betonu, asfaltu, kamene a dlažby, brusné hrnce a vrtací korunky. Trutek – kotvy narážecí, vysoko pevnostní, plastové, chemické, průchozí, pozinkované, nerezové, galvanizované. Pokud si chcete vybrat speciální nářadí přesně podle Vašich představ, navštivte naše internetové stránky níže, kde naleznete kompletní seznam produktů a ceník.


Vrtáky, brusky i další stroje pro opracování stavebního materiálu | Praha

Vrtáky, brusky i další stroje pro opracování stavebního materiálu | Praha

Vrtáky, brusky, stroje pro opracování stavebního materiálu i vše pro dělení a opracování kovu seženete v nabídce společnosti S.T.C. a.s. Praha. Máme pro vás nástroje pro vrtání, dělení i opracování stavebního materiálu od osvědčených výrobců, stačí si vybrat to, co zrovna potřebujete. Ve společnosti S.T.C. a.s. Praha víme, že stavební materiál může mít celou řadu podob. Nesoustředíme se proto pouze na vrtáky a brusky jednoho druhu, ale seženete u nás vše potřebné k práci s kovem, dřevem, betonem i další stroje pro opracování stavebního materiálu. Nabízíme vám například zboží značky HAWERA, které zahrnuje: - vrtáky do zdiva, betonu, kovu i dřeva - dláta - špice - pilové listy - pilové kotouče - příslušenství pro elektrické ruční nářadí Neprodáváme ale pouze vrtáky a brusky od značky HAWERA. Spolupracujeme také s řadou dalších osvědčených výrobců, jako jsou Wera, DUSS, Sonnenflex, TRUTEK, BESSEY, OSBORN, HIRETECH či VBW. Společně s firmou Cedima pak zajišťujeme renovaci diamantových korunek veškerých typů a značek. Pokud i vy sháníte kvalitní brusky, vrtáky nebo jiné stroje pro opracování stavebního materiálu, neváhejte a obraťte se na vás. S výběrem vhodného nástroje vám rádi pomůžeme!


Nástroje pro zpracování a dělení stavebních materiálů Praha

Nástroje pro zpracování a dělení stavebních materiálů Praha

Stavební práce vyžadují mnoho kvalitních nástrojů, mezi které patří vrtáky, ale i další nástroje pro dělení a opracovávání. Je nutné brát ohledy také na materiál, který bude opracovávaný. Tím může být jak dřevo, beton, tak například kov. Prodej nástrojů tohoto zaměření již mnoho let zajišťuje společnost S.T.C. a.s., která nabízí produkty osvědčených značek. V nabídce můžete vybírat ze značek: - HAWERA (vrtáky, špice, dláta, pilové listy a kotouče) - OSBORN (kartáče) - CEDIME (diamantové kotouče, stolové pily) - SONNENFLEX (řezné a brusné kotouče, brusné papíry) - WERA - TRUTEK - DUSS Prodej je uskutečněn velkoobchodně, a proto se počítá s větším objemem samotného nákupu.


Kvalitní brusky HIRETECH jsou k sehnání konečně i v České republice

Kvalitní brusky HIRETECH jsou k sehnání konečně i v České republice

Brusky HIRETECH a stroje DUSS německé výroby jsou v zahraničí velmi uznávané pro svou odolnost i výkon. Využívá je celá řada předních firem, kde se maximálně osvědčily, a počet spokojených zákazníků stále stoupá. A nyní jsou brusky HIRETECH i stroje DUSS konečně snadno k sehnání i v České republice, a to v naší společnosti S.T.C. Praha. Stroje DUSS, brusky HIRETECH a řadu dalších strojů světově uznávaných výrobců dodáváme jak soukromým podnikatelům, tak i velkým firmám. Samozřejmostí je také odborný servis strojů DUSS i dalšího vybavení, a to jak v záruční době tak po ní. Stroje DUSS jsou charakteristické precizním a kvalitním zpracováním hnacího ústrojí i dalších částí. Uživatelům nabízí spolehlivost, dlouhou životnost i širokou škálu využití. Sháníte-li bourací či kombinovaná kladiva nebo diamantové vrtačky, stroje DUSS jsou pro vás správnou volbou. A protože máme s těmito stroji mnoho zkušeností, můžeme vám nabídnout kvalitní servis strojů DUSS i dalšího zařízení. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé brusky, nejlepším řešením jsou brusky HIRETECH, které umožňují rychlou výměnu brusných pásů, jsou robustní a velmi odolné. Brusky HIRETECH se skvěle hodí k broušení podlah z tvrdého i měkkého dřeva, parket i korku a poradí si s odstraňováním starých nátěrů i vyrovnání nerovností. Brusky HIRETECH jsou také maximálně bezpečné - splňují všechny potřebné bezpečnostní předpisy. Mají snadné ovládání jsou tedy vhodné nejen pro profesionály, ale i pro domácí použití. Tak, jako nabízíme servis strojů DUSS, vám samozřejmě rádi zajistíme i servis brusek HIRETECH.


Stroje DUSS, brusky HIRETECH a jejich odborný servis

Stroje DUSS, brusky HIRETECH a jejich odborný servis

Německé stroje DUSS i brusky HIRETECH jsou pověstné svým výkonem a odolností. Tyto i další stroje nyní můžete snadno sehnat i v České republice - stačí se obrátit na společnost S.T.C. Praha. Stroje DUSS, brusky HIRETECH ale i stroje dalších světově uznávaných výrobců dodáváme soukromým podnikatelům i velkým firmám. Navíc zajistíme i odborný servis těchto strojů, a to jak v záruční době tak po ní. Stroje DUSS jsou charakteristické precizním a kvalitním zpracováním hnacího ústrojí i dalších částí. Uživatelům nabízí spolehlivost, dlouhou životnost i širokou škálu využití. Sháníte-li bourací či kombinovaná kladiva nebo diamantové vrtačky, stroje DUSS jsou pro vás správnou volbou. Kvalitu a spolehlivost v oblasti broušení zase nabízí brusky HIRETECH. Brusky HIRETECH umožňují rychlou výměnu brusných pásů, jsou robustní a velmi odolné. Brusky HIRETECH se skvěle hodí k broušení podlah z tvrdého i měkkého dřeva, parket i korku a poradí si s odstraňováním starých nátěrů i vyrovnání nerovností. Brusky HIRETECH zároveň splňují všechny potřebné bezpečnostní předpisy - díky tomu a snadnému ovládání jsou vhodné pro profesionály i domácí použití. Stroje DUSS i brusky HIRETECH vám ve společnosti S.T.C nejen dodáme, ale postaráme se také o jejich kompletní servis. Naši technici pravidelně absolvují školení přímo u výrobců těchto strojů, veškerý servis probíhá na základě jejich doporučení a za použití originálních náhradních dílů. Servis strojů u nás samozřejmě zahrnuje také provedení elektrorevize, obrátit se na nás tak můžete s jakýmkoli problémem, a to v záruční době i po jejím skončení.


Nástroje na vrtání prodej Praha 3

Nástroje na vrtání prodej Praha 3

Prodej nástrojů na vrtání od renomovaných výrobců nabízí akciová společnost S.T.C. Nabízíme Vám nejkvalitnější potřeby a techniku pro vrtání do různých materiálů. V seznamu naší firmy naleznete: Hawera – vrtáky do obkladů, dlažeb, dřeva, kovů, plastů, kamene a betonu, pilové pláty a kotouče. Wera – šroubováky a nástavce izolační i mikro, imbusové klíče, kombinované paličky a nástavce. Duss – kladiva bourací a kombinovaná, diamantové vrtačky. VBW – kleště pro elektroniku a průmysl. Osborn – kartáče hrncové, radiální, válcové, mikro. Hiretech – dodávka, servis a oprava parket. Sonnenflex – brusné a řezné kotouče, stroje pro broušení a řezání kamene a kovů. Bessey – svěrky a upínáky pro tesaře, svářeče, zámečníky a další řemeslníky, nůžky na plech. Cedima – stolní a stěnové pily, řezačky spár, diamantové řezací kotouče do betonu, asfaltu, kamene a dlažby, brusné hrnce a vrtací korunky. Trutek – kotvy narážecí, vysoko pevnostní, plastové, chemické, průchozí, pozinkované, nerezové, galvanizované. Pokud si chcete vybrat speciální nářadí přesně podle Vašich představ, navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní seznam produktů a ceník.


Prodej diamantové vrtáky Praha

Prodej diamantové vrtáky Praha

Společnost S.T.C. a.s. se zabývá velkoobchodním prodejem nástrojů na vrtání, dělení a opracování stavebních materiálů. V našem sortimentu neleznete: - šroubováky Kraftkant - Diamantové vrtáky Hawera - děrovky Hawera. Obchodní partneři: - Hawera - Osborn international - Wera - Cedima - Duss - Trutek - Sonnenflex - Hiretech - Panasonic - Bessey.


Vrtáky do zdiva, betonu a kovu HAWERA

Vrtáky do zdiva, betonu a kovu HAWERA

Společnost S.T.C. a.s. dodává na český trh příslušenství pro vrtání a dělení stavebních materiálů značky HAWERA. V našem sorimentu naleznete: - příklepové vrtáky do betonu a zdiva - vrtáky do kovu - vrtáky do dřeva - HSS-BiM děrovací pily - pilové kotouče - pilové plátky do přímočarých pil - pilové plátky do pil ocasek. Více informací naleznete na našich webových stránkách.