S.T.C. a.s. Praha


Koněvova 33, Praha 3 - Žižkov 130 00

Společnost S.T.C. a.s. je ryze česká společnost, která se zaměřuje na dovoz, prodej a servis nástrojů na vrtání, dělení a opracování stavebních materiálů, dřeva, kovu a upevňovací techniky. Dále v naší nabídce naleznete vybraný sortiment profesionálních strojů pro stavebnictví. Máme stabilní a ucelenou nabídku kvalitních strojů, nástrojů a nářadí. Sídlo naší firmy naleznete na adrese Koněvova 33, Praha.

Dovoz, velkoobchod, oprava, servis:
- nástroje na vrtání, dělení a opracování stavebních materiálů, kovu a dřeva
- nářadí, akumulátorové nářadí
- upevňovací technika
- stavební stroje, stroje pro stavebnictví
- vrtáky a korunkové vrtáky
- pilové plátky, kotouče
- sekací nástroje pro bourání
- šroubováky
- bourací kladiva
- diamantové řezací kotouče
- řezače spár
- abrazivní řezné a brusné kotouče do úhlových brusek a stacionárních strojů
- kotevní technika, upínací nástroje
- technické kartáče pro povrchovou úpravu
- brusky na parkety
- kleště pro nejrůznější obory
- antikorozní, lubrikační a elektroizolační spreje využívající nanotechnologii.

Námi prodávané značky:
Hawera, Duss, Wera, Sonnenflex, Cedima, Bessey, Trutek, Osborn, VBW, Hiretech, Nanoprotech, Keyang.

Pokud Vás naše široká nabídka nářadí, strojů a nástrojů zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

IČ: 00538914
DIČ: CZ00538914
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Laura Koblicová

Prodej vrtacích nástrojů | Praha 3

Prodej vrtacích nástrojů | Praha 3

Prodej nástrojů na vrtání od renomovaných výrobců nabízí akciová společnost S. T. C. Nabízíme Vám nejkvalitnější potřeby a techniku pro vrtání do různých materiálů. V seznamu naší firmy naleznete: Hawera – vrtáky do obkladů, dlažeb, dřeva, kovů, plastů, kamene a betonu, pilové pláty a kotouče. Wera – šroubováky a nástavce izolační i mikro, imbusové klíče, kombinované paličky a nástavce. Duss – kladiva bourací a kombinovaná, diamantové vrtačky. VBW – kleště pro elektroniku a průmysl. Osborn – kartáče hrncové, radiální, válcové, mikro. Hiretech – dodávka, servis a oprava parket. Sonnenflex – brusné a řezné kotouče, stroje pro broušení a řezání kamene a kovů. Bessey – svěrky a upínáky pro tesaře, svářeče, zámečníky a další řemeslníky, nůžky na plech. Cedima – stolní a stěnové pily, řezačky spár, diamantové řezací kotouče do betonu, asfaltu, kamene a dlažby, brusné hrnce a vrtací korunky. Trutek – kotvy narážecí, vysoko pevnostní, plastové, chemické, průchozí, pozinkované, nerezové, galvanizované. Pokud si chcete vybrat speciální nářadí přesně podle Vašich představ, navštivte naše internetové stránky níže, kde naleznete kompletní seznam produktů a ceník.


Vrtáky, brusky i další stroje pro opracování stavebního materiálu | Praha

Vrtáky, brusky i další stroje pro opracování stavebního materiálu | Praha

Vrtáky, brusky, stroje pro opracování stavebního materiálu i vše pro dělení a opracování kovu seženete v nabídce společnosti S.T.C. a.s. Praha. Máme pro vás nástroje pro vrtání, dělení i opracování stavebního materiálu od osvědčených výrobců, stačí si vybrat to, co zrovna potřebujete. Ve společnosti S.T.C. a.s. Praha víme, že stavební materiál může mít celou řadu podob. Nesoustředíme se proto pouze na vrtáky a brusky jednoho druhu, ale seženete u nás vše potřebné k práci s kovem, dřevem, betonem i další stroje pro opracování stavebního materiálu. Nabízíme vám například zboží značky HAWERA, které zahrnuje: - vrtáky do zdiva, betonu, kovu i dřeva - dláta - špice - pilové listy - pilové kotouče - příslušenství pro elektrické ruční nářadí Neprodáváme ale pouze vrtáky a brusky od značky HAWERA. Spolupracujeme také s řadou dalších osvědčených výrobců, jako jsou Wera, DUSS, Sonnenflex, TRUTEK, BESSEY, OSBORN, HIRETECH či VBW. Společně s firmou Cedima pak zajišťujeme renovaci diamantových korunek veškerých typů a značek. Pokud i vy sháníte kvalitní brusky, vrtáky nebo jiné stroje pro opracování stavebního materiálu, neváhejte a obraťte se na vás. S výběrem vhodného nástroje vám rádi pomůžeme!


Nástroje pro zpracování a dělení stavebních materiálů Praha

Nástroje pro zpracování a dělení stavebních materiálů Praha

Stavební práce vyžadují mnoho kvalitních nástrojů, mezi které patří vrtáky, ale i další nástroje pro dělení a opracovávání. Je nutné brát ohledy také na materiál, který bude opracovávaný. Tím může být jak dřevo, beton, tak například kov. Prodej nástrojů tohoto zaměření již mnoho let zajišťuje společnost S.T.C. a.s., která nabízí produkty osvědčených značek. V nabídce můžete vybírat ze značek: - HAWERA (vrtáky, špice, dláta, pilové listy a kotouče) - OSBORN (kartáče) - CEDIME (diamantové kotouče, stolové pily) - SONNENFLEX (řezné a brusné kotouče, brusné papíry) - WERA - TRUTEK - DUSS Prodej je uskutečněn velkoobchodně, a proto se počítá s větším objemem samotného nákupu.


Kvalitní brusky HIRETECH jsou k sehnání konečně i v České republice

Kvalitní brusky HIRETECH jsou k sehnání konečně i v České republice

Brusky HIRETECH a stroje DUSS německé výroby jsou v zahraničí velmi uznávané pro svou odolnost i výkon. Využívá je celá řada předních firem, kde se maximálně osvědčily, a počet spokojených zákazníků stále stoupá. A nyní jsou brusky HIRETECH i stroje DUSS konečně snadno k sehnání i v České republice, a to v naší společnosti S.T.C. Praha. Stroje DUSS, brusky HIRETECH a řadu dalších strojů světově uznávaných výrobců dodáváme jak soukromým podnikatelům, tak i velkým firmám. Samozřejmostí je také odborný servis strojů DUSS i dalšího vybavení, a to jak v záruční době tak po ní. Stroje DUSS jsou charakteristické precizním a kvalitním zpracováním hnacího ústrojí i dalších částí. Uživatelům nabízí spolehlivost, dlouhou životnost i širokou škálu využití. Sháníte-li bourací či kombinovaná kladiva nebo diamantové vrtačky, stroje DUSS jsou pro vás správnou volbou. A protože máme s těmito stroji mnoho zkušeností, můžeme vám nabídnout kvalitní servis strojů DUSS i dalšího zařízení. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé brusky, nejlepším řešením jsou brusky HIRETECH, které umožňují rychlou výměnu brusných pásů, jsou robustní a velmi odolné. Brusky HIRETECH se skvěle hodí k broušení podlah z tvrdého i měkkého dřeva, parket i korku a poradí si s odstraňováním starých nátěrů i vyrovnání nerovností. Brusky HIRETECH jsou také maximálně bezpečné - splňují všechny potřebné bezpečnostní předpisy. Mají snadné ovládání jsou tedy vhodné nejen pro profesionály, ale i pro domácí použití. Tak, jako nabízíme servis strojů DUSS, vám samozřejmě rádi zajistíme i servis brusek HIRETECH.


Stroje DUSS, brusky HIRETECH a jejich odborný servis

Stroje DUSS, brusky HIRETECH a jejich odborný servis

Německé stroje DUSS i brusky HIRETECH jsou pověstné svým výkonem a odolností. Tyto i další stroje nyní můžete snadno sehnat i v České republice - stačí se obrátit na společnost S.T.C. Praha. Stroje DUSS, brusky HIRETECH ale i stroje dalších světově uznávaných výrobců dodáváme soukromým podnikatelům i velkým firmám. Navíc zajistíme i odborný servis těchto strojů, a to jak v záruční době tak po ní. Stroje DUSS jsou charakteristické precizním a kvalitním zpracováním hnacího ústrojí i dalších částí. Uživatelům nabízí spolehlivost, dlouhou životnost i širokou škálu využití. Sháníte-li bourací či kombinovaná kladiva nebo diamantové vrtačky, stroje DUSS jsou pro vás správnou volbou. Kvalitu a spolehlivost v oblasti broušení zase nabízí brusky HIRETECH. Brusky HIRETECH umožňují rychlou výměnu brusných pásů, jsou robustní a velmi odolné. Brusky HIRETECH se skvěle hodí k broušení podlah z tvrdého i měkkého dřeva, parket i korku a poradí si s odstraňováním starých nátěrů i vyrovnání nerovností. Brusky HIRETECH zároveň splňují všechny potřebné bezpečnostní předpisy - díky tomu a snadnému ovládání jsou vhodné pro profesionály i domácí použití. Stroje DUSS i brusky HIRETECH vám ve společnosti S.T.C nejen dodáme, ale postaráme se také o jejich kompletní servis. Naši technici pravidelně absolvují školení přímo u výrobců těchto strojů, veškerý servis probíhá na základě jejich doporučení a za použití originálních náhradních dílů. Servis strojů u nás samozřejmě zahrnuje také provedení elektrorevize, obrátit se na nás tak můžete s jakýmkoli problémem, a to v záruční době i po jejím skončení.


Nástroje na vrtání prodej Praha 3

Nástroje na vrtání prodej Praha 3

Prodej nástrojů na vrtání od renomovaných výrobců nabízí akciová společnost S.T.C. Nabízíme Vám nejkvalitnější potřeby a techniku pro vrtání do různých materiálů. V seznamu naší firmy naleznete: Hawera – vrtáky do obkladů, dlažeb, dřeva, kovů, plastů, kamene a betonu, pilové pláty a kotouče. Wera – šroubováky a nástavce izolační i mikro, imbusové klíče, kombinované paličky a nástavce. Duss – kladiva bourací a kombinovaná, diamantové vrtačky. VBW – kleště pro elektroniku a průmysl. Osborn – kartáče hrncové, radiální, válcové, mikro. Hiretech – dodávka, servis a oprava parket. Sonnenflex – brusné a řezné kotouče, stroje pro broušení a řezání kamene a kovů. Bessey – svěrky a upínáky pro tesaře, svářeče, zámečníky a další řemeslníky, nůžky na plech. Cedima – stolní a stěnové pily, řezačky spár, diamantové řezací kotouče do betonu, asfaltu, kamene a dlažby, brusné hrnce a vrtací korunky. Trutek – kotvy narážecí, vysoko pevnostní, plastové, chemické, průchozí, pozinkované, nerezové, galvanizované. Pokud si chcete vybrat speciální nářadí přesně podle Vašich představ, navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní seznam produktů a ceník.


Prodej diamantové vrtáky Praha

Prodej diamantové vrtáky Praha

Společnost S.T.C. a.s. se zabývá velkoobchodním prodejem nástrojů na vrtání, dělení a opracování stavebních materiálů. V našem sortimentu neleznete: - šroubováky Kraftkant - Diamantové vrtáky Hawera - děrovky Hawera. Obchodní partneři: - Hawera - Osborn international - Wera - Cedima - Duss - Trutek - Sonnenflex - Hiretech - Panasonic - Bessey.


Vrtáky do zdiva, betonu a kovu HAWERA

Vrtáky do zdiva, betonu a kovu HAWERA

Společnost S.T.C. a.s. dodává na český trh příslušenství pro vrtání a dělení stavebních materiálů značky HAWERA. V našem sorimentu naleznete: - příklepové vrtáky do betonu a zdiva - vrtáky do kovu - vrtáky do dřeva - HSS-BiM děrovací pily - pilové kotouče - pilové plátky do přímočarých pil - pilové plátky do pil ocasek. Více informací naleznete na našich webových stránkách.Další produkty a služby
  • kotevní technika, nýtovací matice, závitové vložky, závitové tyče, šestihranné šrouby, samojistící šrouby, šrouby s nákružkem, závitořezné šrouby, samořezné šrouby
  • elektrocentrály, vibrační technika, hladiče betonu, laserová měřicí technika, elektrické ruční nářadí, stavební a zemní stroje
  • brusky na dřevo, dlabačky na dřevo, frézky na dřevo, nanášečky lepidla na dřevo, formátovací pily, pásové pily, zkracovací pily, kotoučové pily, stolní pily, pilové kotouče, pilové lišty, frézovací nástroje, hoblovací nože
  • brusné kotouče, řezné kotouče, diamantové kotouče, fíbrové brusné disky, brusné pásy a rouna
  • vrtačky na kov, tvarovače, obráběcí centra, soustruhy a frézy, lisy na kov, pily na kov, brusky na kov
  • profi nástroje, pásové brusky, aku vrtačky, elektrické nástroje, zahradnické nářadí, štípací kleště, zkoušečky napětí


Související články
Půjčovna stavební, zemědělské, lesní i zahradní techniky
Půjčovna stavební, zemědělské, lesní i zahradní techniky

Práce na stavbě, ale také v lese, na zahradě nebo na poli často vyžaduje použití specializované techniky. Díky ní bude práce vykonaná rychleji a ve výsledku také levněji. Investovat do nákupu všech přístrojů, které použijeme třeba jen několikrát do roka, se však rozhodně nevyplatí. Právě proto společnost Agroservis Holý disponuje vlastní půjčovnou techniky, díky které může tyto specializované profesionální přístroje využít opravdu každý, a to jak pro profesionální, tak hobby užití.


Navštivte náš e-shop a nakupujte prvky pro okna a dveře, parapety nebo produkty pro montáž
Navštivte náš e-shop a nakupujte prvky pro okna a dveře, parapety nebo produkty pro montáž

O jakou oblast e-shopu se bude jednat? Její strůjcem je společnost Meesenburg s.r.o., která má tradici dlouhých 250 let a je úzce spjata s německým městem Flensburg. E-shop nabízí široké a rozsáhlé portfolio výrobků, které zohledňuje potřeby různých odvětví a zahrnuje okenní a dveřní kování, nářadí, profily, těsnění, zabezpečovací systémy a ještě mnohem více.


Generální opravy a modernizace CNC kovoobráběcích strojů
Generální opravy a modernizace CNC kovoobráběcích strojů

Technika jde kupředu velmi rychle a v oblasti strojnictví a kovoobrábění obzvláště. Kovoobráběcí stroje, které kdysi patřily mezi špičky na trhu, začnou po nějaké době stárnout, neodpovídají dnešním přísným kritériím a také vyžadují generální opravu. Společnost CNC - INTERSERVICE ZLÍN působí na českém trhu již od roku 1990 a zabývá se především prováděním generálních oprav a modernizace NC a CNC obráběcích strojů.


Výroba strojů pro oblast klempířství, zámečnictví a jiné údržbářské dílny
Výroba strojů pro oblast klempířství, zámečnictví a jiné údržbářské dílny

Vlastní konstrukční návrhy pomáhají ve firmě Libor Brom – Mostr, vytvářet a produkovat originální komponenty do dílen a na další strojírenská pracoviště. Prodávají také nářadí a dokonce vyrobí a namontují sklopný stožár na pouliční osvětlení. Výrobky si sami navrhují a mohou vyrobit i atypické stroje.