Auviex s.r.o.


Perlitová 1820/52, Praha 4 140 00

Jsme produkční a cateringová agentura.

Umíme organizovat a produkovat akce různých velikostí a rozsahu, od pětitýdenního hudebního festivalu přes několikadenní konference až po firemní večírky. Ke všem akcím jsem schopni zajistit nápaditý a chutný catering.

Jsme hrdi na své zkušenosti a úspěchy. Od vzniku agentury v roce 1990 jsme zorganizovali 20 ročníků Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov, 10 ročníků filmového festivalu o životním prostředí Ekofilm, 37 konferencí, kongresů a sympózií, 150 firemních večírků, 181 plesů a bálů, 54 svatebních hostin a naše restaurace a rauty navštívilo nespočet spokojených hostů.

IČ: 47125781
DIČ: CZ47125781
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Radek Hrabě

Kompletní servis kulturních a společenských akcí

Kompletní servis kulturních a společenských akcí

Společnost Auviex s.r.o. nabízí kompletní servis kulturních a společenských akcí. Po domluvě s klientem navrhneme styl, uspořádání a program dané akce. Zajistíme: - lokalitu - technické vybavení - grafické návrhy - tisk pozvánek - cateringové služby - hostesky - dopravu hostů - VIP servis - tlumočení - umělce - moderátory a další. Více info naleznete zde:


Gastronomické a cateringové služby

Gastronomické a cateringové služby

Gastronomická divize společnosti Auviex nabízí institucím, firmám i jednotlivcům komplexní cateringové služby. Zajišťujeme: - bankety - recepce - koktejly - číše vína - zahradní slavnosti - rodinné oslavy třeba i na louce - svatební hostiny na zámku - konferenční gastronomii. S námi jste v dobrých rukách díky letitým zkušenostem celého týmu, kreativitě a vůli přenést všechny vaše starosti a přání na nás.


Svatby na zámku v Českém Krumlově

Svatby na zámku v Českém Krumlově

Svatba v romantickém prostředí pohádkového renesančního zámku, barokní zahrady s francouzskou a anglickou zahradní úpravou, kaskádovou fontánou a zámeckým jezírkem je oblíbeným místem pro Váš svatební den. Zajistíme pro Vás komplet svatby a svatební hostiny na klíč včetně svatebního obřadu. Svatební hostinu připravíme přesně dle Vašeho přání. Pomůžeme Vám s výběrem slavnostního přípitku , svatebního menu včetně vegetariánského, navrhneme a vyrobíme vhodné dekorace, zajistíme vhodný prostor pro průběh tak významného dne jako je Váš svatební den. Máme pro Vás připravenou zahradní slavnost, stejně jako večerní občerstvení. Vše pak připravíme s osobním přístupem a profesionální kvalitou. Nabídnout Vám můžeme stylové a útulné prostředí v jedné z našich restaurací, za pěkného počasí pro Vás připravíme i nádhernou hostinu v areálu zámku Český Krumlov. Svatební obřad je možné uspořádat v jakoukoliv roční dobu například v zámeckém parku: za horkého letního dne u zámeckého jezírka, na jaře na Štěpnici s popínavými růžemi a krásnými keři, své kouzlo má i procházka podzimním pestrobarevným listím k obřadu v altánu nebo v zimě v zasněžené zahradě či terase nebo také na zámku v kapli sv. Jiřího. Pro Váš svatební obřad v blízkosti zámku je připraven překrásný sál ve stylu barokního rokoka.


Produkční a umělecká agentura

Produkční a umělecká agentura

Společnost Auviex s.r.o. je produkční a umělecká agentura. Působí od roku 1990 v Praze a Českém Krumlově. Pořádání, reference: - 16 ročníků Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov - 10 ročníků Mezinárodního filmového festivalu o životním prostředí, přírodním a kulturním dědictví Ekofilm - 25 konferencí a sympózií - 138 firemních večírků - 153 plesů a bálů - 54 svatebních hostin. Díky zkušenostem získaných během pořádání krumlovského festivalu se naše agentura vyprofilovala do několika divizí, které Vám jsou schopny nabídnout profesionální služby v celé své šíři.


Zajištění firemních prezentací

Zajištění firemních prezentací

Společnost Auviex s.r.o. nabízí zajištění firemních prezentací. Sestavení kulturních programů podle požadavků klienta.


Letní hudební přehlídky Český Krumlov

Letní hudební přehlídky Český Krumlov

Agentura Auviex s.r.o. pořádá letní hudební přehlídky v České republice. Jedná se především o Mezinárodní hudební festival Český Krumlov. V prostorách krumlovského zámku i mimo zámek se představí významní světoví umělci. Hudební repertoár: - vážná hudna - jazz - folklór - folk - muzikálové melodie a další. Další info na našich webových stránkách.


Cateringové služby,dobové slavnosti.

Cateringové služby,dobové slavnosti.

Cateringové služby. Rauty. Dobové slavnosti. Kongresová gastronomie.


Pořádání kongresů, konferencí a sympozií

Pořádání kongresů, konferencí a sympozií

Společnost Auviex s.r.o. nabízí pořádání: - kongresů - sympozií - konferencí - další pracovně laděná setkání. Kongresová gastronomie.


Svatební hostina na zámku

Svatební hostina na zámku

Společnost Auviex s.r.o. pro Vás zajistí komplet svatby a svatební hostiny na zámku. Svatební hostinu připravíme dle Vašich přání a požadavků. Konání svateb: - romantickém prostředí pohádkového renesančního zámku - barokní zahrady s francouzskou a anglickou zahradní úpravou - fontány a zámecká jezírka. Pomůžeme i s výběrem svatebního menu ( včetně vegetariánského )a slavnostního přípitku. Více info naleznete zde: http://www.cateringkrumlov.cz/sluzby/svatby



Další produkty a služby
  • příprava občerstvení, příprava rautů, příprava švédských stolů, příprava grilování, dovoz jídla, pronájem cateringového vybavení, organizování oslav, pronájem hostesek


Související články
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.


Catering na oslavy, rauty, párty, svatby, narozeninové mejdany, večírky
Catering na oslavy, rauty, párty, svatby, narozeninové mejdany, večírky

Hledáte dodavatele jídla a pití na různé narozeninové párty, svatby, večírky, pro raut či pro jinou běžnou oslavu? Využijte našich služeb, Řeznictví Lukáš Gebauer s.r.o. Zajistíme profesionální catering v Opavě a okolí. V rámci našich služeb dodáme také párty stany pro venkovní akci, obsluhu i veškeré vybavení. Půjčujeme talíře, příbory, sklenice, hrnce i vše ostatní.


Kvalitní pečená, uzená a grilovaná masa a ostatní speciality
Kvalitní pečená, uzená a grilovaná masa a ostatní speciality

Řeznictví a uzenářství je našim koníčkem již od nepaměti. Stále se však zlepšujeme a vyvíjí se i naše výroba. Ovšem jsou i takoví lidé, kteří do našich základních prodejen, které máme v obci Otice a také v Opavě, části Kylešovice, chodí velice rádi na klasické a poctivé výrobky, které už roky mají rádi.


Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete spolupráci se společností SAN SERVICE.