1. VINOHRADSKÁ ENERGETICKÁ, s.r.o.


1. VINOHRADSKÁ ENERGETICKÁ, s.r.o. je firma, která se zabývá výrobou a prodejem palivového dřeva a stavebního řeziva.

Firma působí na trhu již 21 let a má bohaté zkušenosti s výstavbou rodinných domů, zejména v Praze a okolí. Firma spolupracuje se společností CENTRAL GROUP a. s., která je jednou z největších developerských firem v ČR.

Palivové dřevo je vyráběno z kvalitního dřeva, které je zpracováno tak, aby neplýtvalo přírodními zdroji. Firma nabízí různé druhy dřeva, jako je jehličnatá směs, bříza, buk, dub, jasan nebo habr. Dřevo je možné objednat v různých délkách a formách, jako je sypané nebo rovnané. Firma také poskytuje službu mobilní štípačky, která nařeže a naštípe dřevo přímo u zákazníka dle jeho požadavků.

Stavební řezivo je vyráběno ze smrkového dřeva, které je vhodné pro různé stavební účely. Firma nabízí prkna, fošny, hranoly, latě a dubové fošny v různých rozměrech a délkách. Stavební řezivo je kvalitní, pevné a odolné. Firma také nabízí cenovou nabídku zdarma a možnost osobního odběru.

1. VINOHRADSKÁ ENERGETICKÁ, s.r.o. je spolehlivá a profesionální firma, která se snaží splnit požadavky a přání svých zákazníků.

Společnost má prodejní místo v Hostomicích pod Brdy, kde je možné si prohlédnout a zakoupit její produkty. Firma je dostupná telefonicky nebo e-mailem

Štítky:

palivové dřevo, stavební řezivo, výroba, prodej, výstavba rodinných domů

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA 1. VINOHRADSKÁ ENERGETICKÁ, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
1. VINOHRADSKÁ ENERGETICKÁ, s.r.o.
www.1ve.cz
Adresa

Adresa

areál bývalé Cihelny
Hostomice pod Brdy 267 24

vosty21@seznam.cz
+420 774 275 189


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha