ČERVA-EXPORT-IMPORT a.s.


Archeologická 1378, Hostivice 253 01
Firma ČERVA EXPORT IMPORT a.s.

Je velkoobchodním dodavatelem osobních ochranných pracovních prostředků s mimořádně širokou nabídkou výrobků, dodává produkty nejen do České republiky ale i do Evropy a Asie.

Nabízí široké portfolio produktů s vysokou skladovou dostupností.

Nepřetržitě rozšiřuje a zkvalitňuje sortiment i pro ty nejnáročnější zákazníky.

Náš sortiment produktů:

Oděvy:
- bundy, vesty, kalhoty, montérkové oděvy, gastro, výstražné oděvy, oděvy do deště, speciální oděvy, trička, mikiny, polokošile, košile, ponožky, čepice, doplňky.

Obuv:
- sandály, polobotky, holínky, holeňové, kotníkové, galoše, pantofle.

Rukavice:
- chemické, proti propichu, tepelně odolné, pro svářeče, kovové, jednorázové, celokožené, textilní, kombinované.

Ochrana zraku:
- uzavřené brýle, brýle pro svářeče, ochranné štíty.

Ochrana sluchu:
- zátkové chrániče, sluchátka, komunikační sluchátka.

Ochrana hlavy:
- bezpečnostní čepice, přilba.

Ochrana dechu:
- polomasky, masky, respirátory, filtry.

Bezpečnostní postroje:
- polohovací pásy, kotvy, tlumiče pádu, lana, karabiny.

V našem sortimentu také naleznete DROGERII:
- ochranné krémy na ruce, mýdla, šampony, deo, ručníky, utěrky, mycí pasty, dávkovače, úklidové pomůcky.

Dále se zabýváme zakázkovou výrobou reklamního textilu.
Zejména produkty jako jsou:
- mikiny, trička, bundy, pracovní oděvy
- ručníky, pásky, rukavice atd.

Nabízí:
- vysokou kvalitu materiálů a zpracování
- možnost osobního odběru na pobočkách v Praze, Brně nebo Ostravě
- velké skladové zásoby u základního sortimentu
- standardní dodací lhůtu 48 hodin.

Mezi privátní značky, které svým zákazníkům a obchodním partnerům nabízí, patří například tyto značky:
- PANDA
- CRV
- Australian Line
- Free Hand
- Ear Defender
- iSPector.

Další produkty a služby
  • prodej reklamních předmětů, potisk reklamních předmětů, dárkové balení pro reklamní předměty
  • kosmetické přípravky, pleťové krémy, sprchové gely, mýdla a šampony, laky na vlasy, výrobky dentální hygieny
  • zátkové chrániče sluchu, přilby a masky, svářečské kukly a zástěry, rukavice a štíty, pracovní obuv
  • pracovní kalhoty, pracovní montérky, pracovní obuv, pracovní bundy, pracovní ponožky, lékařské pláště, lékařské kalhoty

Bezpečnostní a detektivní služby, střežení objektů.

Bezpečnostní a detektivní služby, střežení objektů

Malíř Brno, malířské a natěračské práce Znojmo, malování včetně úklidu, míchání barev.

Malíř Brno, malířské a natěračské práce Znojmo, malování včetně úklidu, míchání barev

Související články
Vlhčené čistící utěrky a průmyslové čistící utěrky pro lidi i stroje

ZVG CZ s.r.o.

Vlhčené čistící utěrky a průmyslové čistící utěrky pro lidi i stroje

Praktické, důkladné, šetrné k pokožce. Takové jsou vlhčené čistící utěrky a průmyslové čistící utěrky společnosti ZVG. Tyto čistící utěrky využijete v automobilovém průmyslu, v domácnosti, pro očištění nerezových kovových dílů od šmíru, maziv i pro očištění rukou. I ty nejodolnější skvrny mizí po několika přetřeních.


Světelná a nesvětelná reklama na míru i označování provozoven

MOOS s.r.o.

Světelná a nesvětelná reklama na míru i označování provozoven

Potřebujete si nechat vyrobit světelnou či nesvětelnou reklamu na míru, neonovou reklamu nebo třeba firemní štít? Se všemi těmito a mnoha dalšími souvisejícími činnostmi Vám může pomoci právě společnost MOOS s.r.o, která se jimi zabývá již více než dvacet let.


Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Industrial Starter Czech s.r.o.

Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Pracovní prostředí vyžaduje nejen prostředky, díky kterým budete moct plnit pracovní úkoly, ale také oděvy, obuv a ochranné pomůcky, díky kterým se budete cítit pohodlně a bezpečně. Vyberte si proto kvalitu, která je známá ve světě a poskytuje široký sortiment produktů jako společnost Industrial Starter Czech s.r.o.


PLOBERGER: Vše pro řemeslo a průmysl od A do Z

Ploberger s.r.o.

PLOBERGER: Vše pro řemeslo a průmysl od A do Z

Společnost PLOBERGER patří mezi vedoucí hráče na poli dodávky služeb a produktů pro řemeslníky a pracovníky průmyslu. Bezmála dvacet let figuruje jako významný technický prodejce ve střední Evropě, ve kterém v současnosti najdete prakticky vše, co se týká nářadí, strojů, vybavení dílen a ochranných pracovních oděvů a pomůcek. Kromě pobočky v České republice působí také na Slovensku, v Rakousku a Maďarsku.


Další produkty a služby
Nejen pracovní oděvy - softshellová bunda nebo termoprádlo?  U ČERVA EXPORT IMPORT a.s. jsou realitou

Nejen pracovní oděvy - softshellová bunda nebo termoprádlo? U ČERVA EXPORT IMPORT a.s. jsou realitou

Zdraví a bezpečnost zaměstnanců žádné peníze nenahradí. To je ve zkratce základ filozofie české společnosti ČERVA, která se specializuje na ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy i pracovní obuv a celou řadu produktů vyrobených speciálně pro ochranu toho, co je v našem životě nejdůležitější - ochranu zdraví. Pořídit zde ale můžete také outdoorové oblečení.


Chraňte své zdraví díky produktům od firmy ČERVA

Chraňte své zdraví díky produktům od firmy ČERVA

Nespoléhejte se na štěstí a vybavte se oděvy a pomůckami, které vás ochrání nejen při práci, ale i v běžném životě. Pracovní oděvy, obuv a další produkty od společnosti ČERVA jsou zárukou kvality a výběr je opravdu pestrý.


I pracovní oděvy mohou být vkusné - Praha

I pracovní oděvy mohou být vkusné - Praha

Chemický, potravinářský průmysl, stavebnictví nebo řeznictví. Víte, co mají tyto zdánlivě odlišné obory společného? V každém z nich se dodržují přísné hygienické normy. S tím souvisí i povinnost oblékat každý den stejnokroj v podobě pracovního oděvu, který se může skládat z různých částí a je rozdílný pro každý ze zmíněných oborů. Veškeré pracovní oděvy vám nabízí firma Červa-Export-Import. V naší nabídce najdete následující pracovní oděvy. - bundy a vesty - kalhoty a montérky -speciální, výstražné a gastro oděvy - pracovní oděvy do deště - trička, polokošile, košile a mikiny - termoprádlo - čepice, ponožky a doplňky Kromě široké nabídky zboží nabízíme i výběr z více než desítky českých i světových firem, které se zabývají výrobou pracovního oblečení a doplňků. Najdete u nás například firmy Chemsafe, Vektor, Australian Line, Profesional, Fridrich & Fridrich, Coastguard nebo Červa. Potřebujete objednat větší množství pracovních oděvů, ale nemáte čas je vybírat osobně? Pracovní oděvy můžete koupit přes náš e-shop. Internetový obchod je přehledně řešený, najdete v něm dělení oděvů podle barvy, normy, pohlaví, sezóny, velikosti i prodejního statusu. U každého produktu navíc najdete podrobný popis veškerých vlastností včetně několika fotek. Pořídit pracovní oděvy nebylo nikdy jednodušší! Chcete oblečení, které vydrží déle než jednu sezónu? Pak se podívejte do e-shopu společnosti Červa – Export – Import.


Ochrana hlavy – přilby, štíty a čepice značky Červa Praha

Ochrana hlavy – přilby, štíty a čepice značky Červa Praha

Ochranné pomůcky hlavy jsou při práci, v rámci bezpečnosti, to nejdůležitější. Používejte ochranné pomůcky hlavy, a to například přilby, štíty, ale i vyztužené čepice značky Červa. Přední velkoobchodní dodavatel osobních ochranných prostředků nabízí: - Přilby – lesnické, průmyslové, elektrikářské, tepluodolné, se zvýšenou pevností, odlehčené, pro práci ve výškách - Bezpečnostní čepice - Reflexní nálepky - Brýle a štíty Nabídka obsahuje mnoho barevných kombinací, ale i různé náhradní díly pro veškeré produkty. Chraňte svou hlavu před okolními vlivy. Spolehněte se na osvědčeného dodavatele Červa, který je tím nejlepším partnerem v oblasti osobní ochrany.


Zakázková výroba reklamních triček, mikin, bund a dalšího textilu

Zakázková výroba reklamních triček, mikin, bund a dalšího textilu

Zakázková výroba kvalitního reklamního textilu vhodného i pro náročné zákazníky. Můžete si sami určit druh textilu, materiál, střih anebo třeba i způsob balení. V katalogu společnosti ČERVA-EXPORT-IMPORT naleznete tyto produkty, ale vyrobíme i reklamní textil dle konkrétních požadavků zákazníka: - Mikiny - Pracovní oděvy - Trička - Bundy - Polokošile - Pásky - Rukavice - Ručníky Dodací lhůta je vždy do 48 hodin. Je možný osobní odběr v Praze, Brně anebo v Ostravě. Možnost prezentace vzorků reklamního textilu v naší firmě anebo v showrooms: - ČR – Brno, Ostrava, Hostivice - SR – Košice, Senec Jestliže vás nabídka zaujala, kontaktujte českého obchodního zástupce pana Jana Došlého (257 950 950), anebo slovenské obchodní oddělení.


Ochrana zraku a sluchu jako nezbytnost každého provozu - Praha

Ochrana zraku a sluchu jako nezbytnost každého provozu - Praha

Bezpečnost na pracovišti je prioritou v každém zaměstnání. Obzvláště v prašném a rušném prostředí se musí zaměstnanci dostatečně chránit, aby předešli jakýmkoliv možným úrazům. Ochranu bezpečí v práci vám pomůže zajistit společnost ČERVA, která je předním dodavatelem pomůcek ochrany zraku a sluchu. U společnosti ČERVA najdete velký výběr pomůcek pro bezpečnost na pracovišti. Našim zákazníkům nabízíme mimo jiné ochranu zraku i ochranu sluchu. Ochrana zraku zahrnuje: - brýle - uzavřené brýle - ochranné štíty - svářečské brýle - a další V nabídce společnosti ČERVA v sekci ochrany sluchu vám zase nabízíme sluchátka a zátkové chrániče. Díky pomůckám ochrany zraku a sluchu je o vaši bezpečnost na pracovišti postaráno. U nás najdete ochranné pomůcky od různých výrobců. Všechny se vyznačují kvalitou a maximální spolehlivostí. Společnost ČERVA dodává kromě pomůcek ochrany zraku a sluchu také pracovní oděvy, pracovní obuv, ochranné rukavice, helmy, bezpečnostní postroje a mnoho dalších pomůcek, které zajišťují bezpečnost nejenom na pracovišti. ČERVA zajišťuje svým zákazníkům ochranné pomůcky už více než 20 let. Dodáváme ochranné pomůcky mnoha předních výrobců. Sídlo společnosti ČERVA najdete v Hostivicích, ale naše pobočky najdete i v Brně a Ostravě.


Pracovní obuv, která vás nezklame - Praha

Pracovní obuv, která vás nezklame - Praha

Pokud se v práci chcete cítit bezpečně, musíte to vzít od podlahy. Tedy konkrétně od nohou. Základem bezpečnosti práce je kvalitní pracovní obuv, která zajistí nohám potřebnou stabilitu. Velký výběr nejenom pracovní obuvi vám nabízí společnost ČERVA. Mnoho výrobců, mnoho druhů, všechny naše produkty z oblasti pracovní obuv však spojuje nejvyšší kvalita maximální opora nohou. Takový je sortiment společnosti ČERVA. U nás tak najdete: - sandály - polobotky - kotníkové boty - holeňové boty - holinky - galoše - a mnoho dalších U nás si pracovní obuv vybere zkrátka každý. Vybírat můžete podle výrobce, barvy, normy, sezóny a mnoha dalších atributů. Nabízíme například bezpečnostní polobotky ALSEK S1, které jsou vybaveny protiskluzovou a oleji odolnou pryžovou podrážkou. Tato pracovní obuv je nejenom bezpečná, ale také nesmírně pohodlná, takže v ní vydržíte bez problémů celou pracovní směnu. U nás si přijdou na své také milovníci bot zvaných "farmářky". Tato pracovní obuv se vyznačuje maximální oporou nohy a v posledních letech se stala také vysoce módní záležitostí. V sortimentu společnosti ČERVA můžete najít několik výrobců "farmářek". Kupříkladu značku BLACK KNIGHT, jejíž boty jsou opatřeny pryžovou podrážku rezistentní olejům a svrškem z kůže. Vybírat můžete z několika barev. Sídlo společnosti ČERVA najdete v Hostivicích, ale pobočky máme i v Brně a Ostravě. Nezapomínáme ani na naše zákazníky na Slovensku, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Beneluxu, Turecku a v dalších zemích, kde máme také své pobočky.


Bezpečnostní postroje Praha

Bezpečnostní postroje Praha

Společnost ČERVA-EXPORT-IMPORT a.s. Ochranné pracovní oděvy Praha se specializuje na bezpečnostní postroje. Kde v našem sortimentu naleznete: - Postroje, které slouží pro standartní práce ve stavebnictví. - Polohovací pásy s bederní výztuhou a oky na nářadí. - Kotvy, které lze nainstalovat na střechách, plošinách a ocelových nebo dřevěných profilech. - Karabiny se šroubovací nebo twist lock pojistkou. - Tlumiče pádu: brzda. - Brzdné systémy - Lana nabízíme splétané, kotvící pozinkované, pracovní polohovací, univerzální, s nízkou pružností a vysokou pevností.


Ochranné pracovní oděvy, pánské termoprádlo Praha

Ochranné pracovní oděvy, pánské termoprádlo Praha

Chcete se v práci cítit bezpečně a zároveň pohodlně? Myslíte, že přidat k tomu trendy a módní styl už je úplnou utopií? Pak se nechte vyvést z omylu. Společnost ČERVA totiž dokázala zdánlivě nemožné. Ve svých ochranných pracovních oděvech spojila užitečnost, pohodlí a styl. ČERVA EXPORT IMPORT je totiž už před 20 let dodavatelem ochranných pracovních oděvů nejrůznějších značek. Všechny ale spojuje fakt, že jsou vyrobené pouze z kvalitních materiálů. Tam, kde se dá zachránit lidský život, se nedají materiály ošidit. Sortiment pracovních oděvů a ochranných pracovních prostředků společnosti ČERVA je bohatý: - Oděvy – bundy, vesty, kalhoty, montérky, výstražné oděvy, trička, košile, atd. - Obuv – holinky, galoše, polobotky, sandály, pantofle, atd. - Rukavice – celokožené, textilní, proti propichu, chemické, svářečské, atd. - Ochrana zraku, ochrana sluchu, ochrana hlavy, ochrana dechu – ochranné brýle, sluchátka, přilby, respirátory, atd. - Bezpečnostní postroje – kotvy, karabiny, lana, tlumiče pádu, atd. - Drogerie – čistící a dezinfekční prostředky, ochranné krémy na ruce, ručníky, dávkovače, atd. - A mnoho dalších To není vše. Na našich webových stránkách si můžete vybírat nejenom ochranné pracovní oděvy podle značky, barvy, normy, sezóny, velikosti, ale také podle vlastností. Společnost ČERVA doplňuje svůj sortiment tak, aby zastupovaly ochranu každé části těla. Proto jsou našimi zákazníky svářeči, horolezci, ale i laboratorní technici nebo silničáři. Nepřehlédněte ani naši nabídku termoprádla, které vás v zimě příjemně zahřeje. Ideální je tedy pro ty, kteří pracují venku, ale i pro všechny, kteří preferují teplo v zimním období. Na výběr máte termoprádlo značek LION a LOVELL. U společnosti ČERVA najdete termoprádlo: boxerky, spodky, trička (s krátkým i dlouhým rukávem), spodní prádlo. Nedejte zimě a nachlazení šanci, používejte kvalitní termoprádlo, které vám zaručí příjemnou teplotu těla i na Sibiři.


Prodej bezpečnostní postroje, polohovací pásy, tlumiče pádu Praha

Prodej bezpečnostní postroje, polohovací pásy, tlumiče pádu Praha

Společnost ČERVA-EXPORT-IMPORT se zabývá prodejem bezpečnostních a ochranných pomůcek. Prodáváme a dodáváme: - bezpečnostní postroje - polohovací pásy - tlumiče pádu - postroje - kotvy - karabiny - brzdné systémy - lana - univerzální vaky a ostatní. Rádi bychom Vám představili i naše privátní značky: - Australian Line, Black Knight - CRV, Červa, Ear Defender - Electra, Free Hand - iSpector, Panda, Raven - Spirotek, Vektor. Naší přednostní je vysoká skladová dostupnost zboří, kterou může garantovat díky našemu centralizovanému skladu a týmu kvalifikovaných zaměstnanců. Najdete nás v Praze Hostivicích, v Brně a Ostravě. Jsme stabilním partner již přes 20 let na trhu.


Prodej ochranné pracovní rukavice Praha

Prodej ochranné pracovní rukavice Praha

Společnost ČERVA-EXPORT-IMPORT a.s. je přímým dovozcem pracovních rukavic a ostatních pracovních pomůcek. Nabízíme tyto pracovní ochranné rukavice: - Kombinované - Celokožené - Textilní - Povrstvené - Neprořezné - Proti propichu - Chemické - Pro svářeče - Tepelně odolné - Proti chladu - Kovové - Jednorázové - Dielektrické - Rukávníky a další. Naše společnost sídlí v Hostivicích na Praze západ a naše další provozovny najdete v Brně a Ostravě. Jsme dále velkoobchodním dodavatelem osobních ochranných pracovních prostředků s širokou nabídkou produktů. Všechny naše výrobky dodáváme nejen do České republiky ale i do více než 20 zemích v Evropě a Asii.


Velkoobchodní prodej ochranných pracovních pomůcek Praha

Velkoobchodní prodej ochranných pracovních pomůcek Praha

Společnost ČERVA-EXPORT-IMPORT a.s. je velkoobchodním prodejem ochranných pracovních pomůcek. Nabízíme: - kombinované rukavice - pracovní obuv - pracovní oblečení - ochranné a lehké přilby - respirátory - osobní ochranné pracovní pomůcky - výstražné oděvy - brýle - pomůcky na ochranu sluchu - filtrační polomasky - bezpečnostní postroje a další. Naše společnost je v tomto oboru nejlepší na trhu. Jsme přímým dovozcem pracovních rukavic a ostatních pracovních pomůcek.


Prodej produktů na ochranu zraku Hostivice

Prodej produktů na ochranu zraku Hostivice

Společnost ČERVA-EXPORT-IMPORT a.s. se zabývá Prodej produktů na ochranu zraku: - brýle - uzavřené brýle - ochran štíty - pro svářeče - ostatní. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Prodej obuv Hostivice

Prodej obuv Hostivice

Společnost ČERVA-EXPORT-IMPORT a.s. se zabývá prodejem obuvi: - sandály - polobotky - kotníkové - holeňové - holinky - galoše - pantofle. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Prodej drogerie Hostivice

Prodej drogerie Hostivice

Společnost ČERVA-EXPORT-IMPORT a.s. se zabývá prodejem drogerie: - mycí pasty - ochranné krémy na ruce - čistící a desinfekční prostředky - mýdla, šampony,deo - utěrky - úklidové pomůcky - dávkovače. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Prodej produktů na ochranu sluchu Hostivice

Prodej produktů na ochranu sluchu Hostivice

Společnost ČERVA-EXPORT-IMPORT a.s. se zabývá prodejem produktů na ochranu sluchu: - sluchátka - komunikační sluchátka - zátkové chrániče - ostatní Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Prodej oděvy Hostivice

Prodej oděvy Hostivice

Společnost ČERVA-EXPORT-IMPORT a.s. se zabývá prodejem oděvů: - bundy - vesty - kalhoty - montérkové oděvy - gastro - oděvy do deště - trička - polokošile - košile - mikiny - termoprádlo - čepice - ponožky Více informací naleznete na našich webových stránkách.