EXPOBEAUTY PRAGUE s.r.o.
Svět krásy a harmonie
Veletrh podzim 2019

EXPOBEAUTY PRAGUE, s.r.o. - pořadatel největších mezinárodních veletrhů kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA, pořádaných 2x ročně - v září a v březnu.

28. MEZINÁRODNÍ VELETRH KOSMETIKY,
KADEŘNICTVÍ A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU
se koná 27.- 28.9 2019, 9–18 hod.
PVA EXPO PRAHA – LETŇANY.

Stěžejními vystavovatelskými kategoriemi budou tradičně pěstící i dekorativní kosmetika s rozsáhlou nabídkou přírodní péče, péče o tělo, péče o nehty a jejich prodlužování, manikúra a pedikúra, péče o vlasy a styling, vybavení salonů, SPA centra a přístroje pro péči o pleť a tělo, aromaterapie, relaxace, wellness, spa

KROMĚ PREZENTACE STYLŮ A TRENDŮ ZNÁMÝCH SVĚTOVÝCH ZNAČEK VE VIZÁŽISTICE, ÚČESECH I ODÍVÁNÍ BUDOU PROBÍHAT ČESKÉ A MEZINÁRODNÍ MISTROVSKÉ SOUTĚŽE:

Česká mistrovská soutěž make-up, nail design, Inspirace 2019 - kadeřnická soutěž

Veletrh je intenzivně zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, zkrášlování, modelaci obličeje i postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl.

K vidění budou nové metody péče o pleť, novinky v nehtové modeláži, zdobení nehtů, péči o nohy, zahušťování či prodlužování vlasů a řas, tetování, permanentním make-upu či např. opalování, formování obličeje i postavy za použití přístrojů, zdravý životní styl, relaxační masáže, aromaterapii i další alternativní metody péče o krásu a zdraví.

V několika saloncích i na hlavním podiu bude probíhat kromě programu věnovanému nejnovějším zkrášlovacím metodám a anti-aging péči také cyklus interaktivních přednášek a ukázek věnovaných relaxaci, regeneraci, metodám alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech.

Partnery pro odbornou spolupráci jsou m.j. největší oborová sdružení jako Unie kosmetiček, Česká asociace wellness, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace aromaterapeutů, Asociace saunerů, Česká podiatrická společnost, Národní komora módy, sdružení pro kosmetiku PROKOS a velká řada odborníků z oblasti dermatologie, péče o pleť i formování postavy.

Veletrh nabízí návštěvníkům poradenství a prevenci: především širokou bázi nejlepších odborníků připravených zodpovědět jejich dotazy i poskytnout praktické rady pro pěstění půvabu i zdravý životní styl, jejichž základem je duševní pohoda, pilíři pro mnohé pak odsunutí obav, zdravá seberealizace a pozitivní přístup k sobě i okolí.

Nabídka školení a rekvalifikací
V nabídce jsou široce zastoupena témata, která mají za úkol oslovit nejen návštěvníky, kteří chtějí služeb odborníků využít, ale také ty, kteří chtějí v oboru zkrášlovacích a relaxačních služeb aktivně pracovat a dále se vzdělávat, popřípadě rekvalifikovat na práci v tomto na významu přibývajícím oboru.


Slogan:

S námi jste krásnější...


Katalog firem:    

Výstavní služby

,  
Štítky:

mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu