Augur spol. s r.o.
výroba lahůdek


Pokud hledáte kvalitní a chutné lahůdky pro vaše pohoštění, oslavy nebo jen tak pro radost, pak je firma Augur spol. s r.o. tou pravou volbou pro vás. Augur je firma, která se zabývá výrobou a prodejem lahůdek studené i teplé kuchyně už více než 30 let.

Nabízí široký sortiment výrobků, které si můžete objednat online na jejich webu nebo si je vyzvednout osobně na adrese Praha 5, Hlubočepská 1137/182.

Mezi jejich speciality patří například vyhlášené chlebíčky, saláty, pomazánky, bagety, sendviče, obložené mísy, bramboráky, řízky, aspiky, obložená vejce, uzeniny, ručně vázané špekáčky, utopenci, zákusky či zdravé svačiny. Vše je připravováno z čerstvých a kvalitních surovin s důrazem na tradiční receptury a bezpečnost potravin.

Augur vám také rád doručí vaši objednávku kamkoliv v oblastech Praha a okolí, Rokycany, Mýto, Radnice, Zbiroh, Žebrák, Hořovice, Hostomice, Beroun, Nižbor, Řevnice, Mníšek pod Brdy, Hostivice, Unhošť, Čelákovice, Úvaly a Bořanovice. Pro rozvoz využívají vlastní chladicí boxy, v nichž udržují 5 °C. Lahůdky rozvážejí v ranních a dopoledních hodinách.

Augur je firma s dlouholetou tradicí a spokojenými zákazníky. Pokud chcete ochutnat jejich lahodné produkty nebo si je objednat pro vaše akce, neváhejte a navštivte jejich web nebo
je kontaktujte na jejich telefonní číslo 602 324 447.

Augur vám zaručuje kvalitu, čerstvost a spolehlivost.

S Augurem si pochutnáte!

Katalog firem:

Lahůdky

,

Štítky:

studené, teplé kuchyně. chlebíčky, saláty, řízky, bagety

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Augur spol. s r.o. výroba lahůdek
WEBOVÁ STRÁNKA
Augur spol. s r.o.
www.augur.cz
Adresa

Adresa

Hlubočepská 1137/18
Praha 5 - Hlubočepy 152 00

augur@augur.cz
+420 602 324 447


Najdete nás také zde:

ARES
captcha