CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

dolcevitaopava@seznam.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 731 692 488

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Hrnčířská 8
Opava 746 01

Kavárna Dolce Vita Opava

Kavárna Dolce Vita Opava je nekuřácká kavárna v centru Opavy, kde si můžete vybrat z velkého množství kvalitních káv. Poskytuje venkovní posezení na zahrádce, snídaně ve formě menu a brunch. Dolce Vita je kavárna, restaurace a cukrárna v jednom. Přijďte ochutnat skvělé dezerty a francouzské bagety.

V sortimentu kavárny na kvalitní kávy z pražírny La Bohéme Café (Ristretto, Expresso, Cappucino, Caffé Latté, Vídeňská káva, Turecká, Alžírská, Irská, Ledová káva a Frappé). Dále teplé, studené, alkoholické, nealko a míchané nápoje, vína či sekty.

Také snídaně ve formě měnu, zapečené a míchané vejce, hemenex, toasty, párky, polévky, obědy (těstoviny, saláty), slané a sladké palačinky, různé druhy salátů, sendviče, chlebíčky a saláty vlastní výroby, obložené francouzské bagety a bagely.

Zákusky a chlebíčky z vlastní výroby si u nás můžete objednat na oslavy a jiné akce. Kromě výborné kávy, toastů a obložených baget si k nám můžete vychutnat různé zákusky a cukrovinky, jako jsou zmrzliny, poháry, dezerty, dorty a zákusky, rolády, bábovky, štrúdly, palačinky a lívance.

Kavárna nabízí možnost uspořádání rodinných oslav, narozenin či promocí. Kapacita je 30 míst, rezervace předem. V zimním období můžete využít vyhřívanou zahrádku. Otevřeno denně od 8-21 hodin. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že se u nás budete cítit velmi příjemně. Přijďte si osladit život!
moreless
Informační zdroje

Cukrárny a kavárnyRestauraceCukrářské výrobkyLahůdky

SLOGAN: Přijďte si osladit život!

Štítky: kavárna, snídaně, obědy, káva, dorty, zákusky, restaurace, cukrárna, venkovní zahrádka Opava, bagely

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Zákusky a cukrovinky - vše vlastní výroba, možnost i na objednání a oslavy

Zákusky a cukrovinky - vše vlastní výroba, možnost i na objednání a ...

Kavárna Dolce Vita Opava je nekuřácká kavárna v centru Opavy, kde si můžete vybrat z velkého množství domcích zákusků a cukrovinek. Vše je vlastní výroby s možností objednání na různé oslavy.

Kam na snídani nebo svačinu v Opavě – stylová kavárna, příjemné prostředí a čerstvé snídaňové menu

Kam na snídani nebo svačinu v Opavě – stylová kavárna, příjemné ...

Kavárna Dolce Vita v Opavě Vám na každý den přichystá čerstvou bagetu či sendvič k snídani nebo k svačině. V nabídce naleznete široký výběr kvalitních káv a čajů a také něco sladkého k zakousnutí.


Kontakty

Kavárna Dolce Vita Opava
Hrnčířská 8
Opava 746 01
GPS: 49°56′14.73″ N, 17°54′15.45″ E

49°56′14.73″ N, 17°54′15.45″ E

QR kód firmy Kavárna Dolce Vita Opava
WEBOVÁ STRÁNKA Kavárna Dolce Vita Opava
Adresa

Adresa

Hrnčířská 8
Opava 746 01

dolcevitaopava@seznam.cz
+420 731 692 488

Kontaktujte nás

captcha