L.Hainz spol.s r.o.


Tusarova 55, Praha 7 170 00

Firma L.HAINZ vyrábí hodinové stroje.
JSME JEDINÍ VÝROBCI V ČESKÉ REPUBLICE S TOUTO TRADICÍ.

VÝROBA - PRODEJ - POSUDKY
- pohony zvonů
- věžní
- uliční
- zahradní
- interiérové
- historické věžní stroje
- rekonstrukce a údržba
- ručkové stroje, ručky, cimbály
- mechanismy rozvodů a číselníky
- výroba podle individuálních požadavků
zákazníka
- hodiny, orloj.
- elektrické pohony zvonů.

Číselníky vyrábíme ve všech materiálových, rozměrových a vzhledových provedeních možných v rámci současných technických možností.

Provádíme rekonstrukce a výrobu
hodinových strojů věžních, uličních
a zahradních..

Dlouholetá tradice v tomto oboru umožňuje také udržbu historických věžních strojů.


Typickým výrobkem firmy je stroj s bicím zařízením pro jeden nebo dva zvony s automatickým nátahem, ovládaným napětím 24V.
Prodej, montáž i servis výrobků fy
L.Hainz s.r.o. je zajištěn po celém
území České republiky.

IČ: 49354965
DIČ: CZ49354965
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Mariana Nesnídalová

Věžní hodiny čtvrťové, půlové i klasické jicí stroje (Praha)

Věžní hodiny čtvrťové, půlové i klasické jicí stroje (Praha)

Tradice a zachování poctivé řemeslné práce je to, co je pro nás ve firmě L.HAINZ důležité. Také proto se i v dnešní moderní době věnujeme výrobě hodinových strojů, číselníků a restaurování věžních hodin. Jako jediní výrobci v České republice se tak staráme o to, aby poctivá hodinářská výroba nezanikla. Firma L. HAINZ byla založena již roku 1836. Za dobu našeho působení jsme se tak stali jedničkami v obru a přesně víme, co které hodiny potřebují. Důkazem naší profesionality a důsledné práce je i to, že se pravidelně staráme o údržbu Staroměstského orloje i dalších historických věžních hodin. V naší firmě jsme si však vědomi toho, že údržba starých hodinových strojů je velmi náročná a nákladná. Vyrábíme proto hodinové stroje, které zachovávají klasické prvky konstrukce hodin, avšak jejích údržba je o poznání snazší. V naší nabídce tak najdete například spolehlivé: - věžní hodiny čtvrťové - věžní hodiny půlové - jicí stroje V naší firmě se snažíme vyrábět zajímavé a kompletní hodinové stroje. Také proto vám nabízíme výrobu originálních číselníků. To jak bude číselník věžních či jiných hodin vypadat, zálež pouze na vás. My jsme schopni vyhovět všem vašim požadavkům a nabízíme číselníky ve všech materiálových, rozměrových i vzhledových provedeních. Pro funkčnost hodin jsou nezbytné také správně fungující ručičky. I ty vám ve firmě L.Hainz nabízíme v nejrůznějších variantách. Chcete ve vašem městě hodiny, které nikdo nepřehlédne? Pak se svěřte do rukou tradiční firmy L. Hainz.


Instalace a servis pohony zvonů

Instalace a servis pohony zvonů

Společnost L.Hainz spol.s r.o. nabízí instalaci a servis pohonů zvonů. Jedná se zejména o instalaci elektrického rozhoupávání zvonů pomocí elektromagnetického pohonu lineárním motorem. Tento způsob odbourává nedostatky, které má většina doposud používaných technických řešení a umožňuje plynulé rozhoupání zvonu. Také zajišťuje dodržení zvonové osy se zvonem bez rozdílu způsobu zavěšení zvonu.


Restaurování a opravy věžních hodin Praha

Restaurování a opravy věžních hodin Praha

Společnost L.Hainz spol.s r.o. nabízí restaurace a opravy věžních hodin. Společnost byla založena v roce 1836 Ludvíkem Hainzem. Naše společnost v roce 2005 provedla generální opravu Staroměstského orloje. Restaurátorká práce představuje opravy starých věžních strojů. Věžní stroje patří většinou ke kulturnímu dědictví národa a jsou uměleckořemeslnou památkou. Velký důraz klademe na zachování stroje, ale není problém stroje doplnit elektronikou, aby vyhovovaly nárokům na přesnost. Za naši práci se můžeme 100% zaručit. Prodej, nontáž a servis zajišťujeme po celé ČR.


Výroba a oprava číselníků věžních hodin Praha

Výroba a oprava číselníků věžních hodin Praha

Společnost L.Hainz spol.s r.o. nabízí opravu a výrobu číselníků věžních hodin. Číselníky vyrábíme všech rozměrů a vždy dle přání zákazníka. Zajistíme také repliky číselníků. Čiselníky vyrábíme od jednoduchých až po složité i z hledika tvaru. Základní číselníky jsou v ocelové, mohou se ale také vyrábět i v barevném provedení, zlacené s různou výzdobou, prosvícené plastové, které se vyrábějí z akrylátového skla PLEXIGLAS GS 072. Ručičky k číselníkům jsou v základním provedení. Cena závisí na rozměrech číselníku, tvaru a počtu číslic. Vždy dbáme na vysokou životnost našich výrobků, poskytujeme 100% služby. Pokud si nevíte rady, rádi Vám poskytneme odbornou pomoc.


Prodej, montáž a servis uliční hodinové stroje

Prodej, montáž a servis uliční hodinové stroje

Nabízíme prodej, montáž a servis uličních hodinových strojů. Naše výrobky mají typickou konstrukci a jsou koncipovány tak, aby při instalaci vyžadoval stroj jen minimální obsluhu. Naše stroje mají v základním provedení elektrický nátah a minutové vypouštění. Lze je i vybavit řídící elektronikou s anténou pro příjem signálu DCF. Výsledkem je vysoká přesnost celého zařízení až v hodnotách cca 1vt/rok.


Výroba a prodej číselníky hodin

Výroba a prodej číselníky hodin

Společnost L.Hainz spol.s r.o. vyrábí a prodává číselníky hodin. Číselníky se vyrábí ve všech provedeních: - materiálová - rozměrová - vzhledová která jsou možná v rámci současných technických možností. Vzhled číselníků určuje zákazník, nejsou žádná omezení a lze vyrobit i repliky stávajících. Typy číselníků: - jednoduché - nenáročné - tvarově složité - různá povrchová úprava - ap.


Výroba a prodej věžních hodin

Výroba a prodej věžních hodin

Společnost vyrábí a prodává různé hodinové stroje. Typy strojů: - věžní - uliční - zahradní - interiérové. Tyto stroje nepotřebují častou údržbu a jsou velmi kvalitní a přesné. Výroba a rekonstrukce hodin: - jicích - bicích - půlových - čtvrťových.


Prodej a servis věžní hodinové stroje

Prodej a servis věžní hodinové stroje

Společnost L.Hainz spol.s r.o. prodává věžní hodinové stroje. Dále také zajišťuje servis a montáž těchto strojů. Řídící elektronika zabezpečí automatickou změnu při přechodu na zimní či letní čas. Je dále vybavena pamětí pro případ výpadku elektrického proudu.Další produkty a služby
  • otočné městské hodiny, značkové náramkové hodinky, hodinářský servis, opravy starožitných hodin, chronografy a stopky

Podlahové studio Jegla se zabývá prodejem a odbornou pokládkou podlah. Vyberte si ze široké škály nejkvalitnějších materiálů, které vynikají přírodním vzhledem, vysokou odolností a snadnou údržbou.

Související články
Výroba a prodej zlatých šperků Ivančice
Výroba a prodej zlatých šperků Ivančice

Zlaté šperky patří od nepaměti k těm nejkrásnějším a nejžádanějším. Šperky nejen ze žlutého, ale také z červeného a bílého zlata jsou pořád moderní a oblíbené a díky výrobě na zakázku si můžete nechat vyrobit šperk přímo podle svých představ. Svoje produkty a služby již léta poskytuje Zlatnická dílna, zlatnictví Radka Horníčková z Ivančic.


Snubní prsteny podle vašich představ
Snubní prsteny podle vašich představ

Plánujete svatbu a rozhlížíte se po ideálních snubních prstenech, které se vám budou líbit celý život? Řešení najdete ve Zlatnictví u Papouška. Zaměřujeme se na výrobu šperků ve vlastní dílně. Nabízíme snubní prsteny ze zlata, stříbra i chirurgické oceli podle vlastních vzorů nebo vašich návrhů. Provádíme fasování zirkonů i briliantů, nově také moissanitu, který je označován jako diamant z vesmíru, má podobné vlastnosti jako briliant, ale je podstatně levnější. V nabídce naleznete také ocelové snubní prsteny firmy 7 Angelic Eyes. Našim hlavním sídlem jsou Pohořelice, další prodejny máme také v Moravském Krumlově a Židlochovicích.


Zlatnictví Ivančice: výroba originálních šperků i klenotnický a hodinářský servis
Zlatnictví Ivančice: výroba originálních šperků i klenotnický a hodinářský servis

Zlatnická dílna Radky Horníčkové v Ivančicích nabízí výjimečné zlaté, stříbrné i ocelové šperky. Vybírat můžete z krásných prstenů, náušnic, přívěšků, souprav či náramků. Originální šperky vyrábíme, ale v nabídce jsou i pečlivě vybrané šperky od našich prověřených dodavatelů. S důvěrou se na nás můžete obrátit také v případě, že si váš šperk žádá úpravu, čištění či opravu. Kromě šperků se zabýváme prodejem hodinek, hodin i budíků a zajišťujeme kompletní hodinářský servis.


Výkup zlomkového zlata
Výkup zlomkového zlata

Zlatnictví Pavel Novák se nachází v Třebíči. Jakožto zlatnictví mají svou kamennou prodejnu, kterou mohou zákazníci navštívit a odnést si pěkný dárek pro partnera či partnerku, nebo blízkou rodinu či své přátele v podobě krásného náramku, řetízku, hodinek, prstenu nebo jiného šperku.