Zlatnická dílna
Radka Horníčková

CZKZlatnictví

Zlatnictví

Zakázková výroba zlatých šperků s pravými kameny, zirkony, brilianty, opravy a čištění zlata

Snubní prsteny

Snubní prsteny

Zlaté snubní prsteny se zirkonem či briliantem, briliantové zásnubní prstýnky

Ocelové šperky, hodinky

Ocelové šperky, hodinky

Šperky z chirurgické oceli, hodinky klasické i designové, hodiny a budíky


Zlatnictví - zakázková výroba snubních prstenů a dalších šperků

Zlatnická dílna Radka Horníčková, kterou naleznete v Ivančicích, je tradiční české zlatnictví se širokou škálou nejen zlatých šperků . Zabýváme se výrobou, opravami a prodejem zlatých, stříbrných a ocelových šperků. Na zakázku zhotovujeme zásnubní prsteny.

Na zakázku vyrábíme šperky ze žlutého, bílého nebo červeného zlata. Zhotovujeme i snubní prsteny na zakázku. Můžete si vybrat ze vzorkovnice, libovolně kombinovat variace barev, provedení a povrchové úpravy. Je možné si přinést svůj návrh. Šperky doplňujeme o zirkony, brilianty nebo přírodní kameny - vše s certifikátem pravosti kamenů. Zhotovujeme prsteny, náušnice, přívěsky, obruby na mince nebo kameny, dětské zoubky či madonky.

Zakoupit u nás můžete i ocelové šperky a piercingy z chirurgické oceli. Naše zlatnictví je autorizovaným prodejcem značky 7 Angelic Eyes. Co se týče snubních prstenů, můžete si u nás pořídit zlaté, stříbrné a ocelové snubní prsteny - i prsteny s brilianty. Náš sortiment zahrnuje také náramky, přívěsky, náušnice a soupravy. Vyberete si u nás i hodinky značek Casio, Secco, Certus, Joalia a Lumír.

Naše zlatnická dílna také provádí opravy šperků.
Opravíme roztržený, nebo jinak poškozený řetízek či náramek.
Vyměňujeme rozbité karabinky a zapínání u řetízku. Jsme schopni zvětšovat nebo zmenšovat prsteny. Vyměňujeme prodřené komponenty, jako jsou kroužky u náušnic nebo u přívěsku. Čistíme zašlé zlato i stříbro. Provádíme vsazení nebo výměnu poškozených kamenů(možnost dodání přírodních kamenů). Ryjeme monogramy a věnování do zlata, stříbra i oceli. Opravíme Vám i ocelové šperky. Zajišťujeme rhodiování a zlacení šperků. Vyměňujeme i baterie a pásky u hodinek


Katalog firem:    

Hodiny a hodinky

,  

Klenoty a bižuterie

,  
Štítky:

Zlaté šperky, zlatnictví, snubní prsteny, ocelové šperky, výroba Brno venkov