Direct Parcel Distribution CZ s.r.o.


Modletice 135 - komerční zóna, Říčany u Prahy 251 01

Patříme k předním evropským poskytovatelům zásilkových služeb a jsme tak spolehlivým partnerem pro vnitrostátní i mezinárodní přepravu zásilek.

DPD Doručujeme radost

Naše portfolio zahrnuje produkty a služby vnitrostátní i mezinárodní přepravy a expresní služby přepravy.
Zásilkové služby, doprava zásilky.
Kurýrní přeprava zásilek.

Vnitrostátní přeprava zásilek
Přeprava kusových zásilek

Služba Classic - DPD CLASSIC
Nejekonomičtější řešení pro vnitrostátní přepravu zásilek.
Doručení do druhého pracovního dne.

Služby Express - DPD 10:00, DPD 12:00, DPD 18:00
Garantované doručení zásilek následující pracovní den do 10:00, 12:00 a 18:00 hodin.

Nadstandardní služby - DPD Private
Komfortní řešení pro vnitrostátní přepravu zásilek na soukromou adresu do druhého pracovního dne a průběžné informování příjemce o doručení.

Doplňkové služby
- dobírka, platba přepravy na dobírku
- připojištění přepravy
- sběrný balík
- výměnná zásilka
- vyzvednutí u třetí strany

Mezinárodní přeprava zásilek

Služba Classic - DPD CLASSIC
Ekonomický a spolehlivý způsob silniční a letecké přepravy zásilek
do zahraničí.

Služba Express - DPD GUARANTEE
Garantované doručení zásilek do vybraných evropských destinací
v přesně stanovený den.

Nadstandardní služby - DPD Private
Komfortní doručení zásilek do vybraných evropských destinací včetně proaktivní komunikace s příjemcem.

Doplňkové služby
- dobírka, platba na dobírku
- připojištění přepravy zásilek
- sběrný balík
- DPDPack, DPDBox

IČ: 61329266
DIČ: CZ61329266
Okres: Praha-Východ
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: zákaznická linka

Kurýrní služby, doručení zásilek s garancí

Kurýrní služby, doručení zásilek s garancí

Společnost DPD CZ Direct Parcel Distribution CZ s.r.o. nabízí kurýrní služby a doručení zásilek s garancí. Tato služba zaručuje, že zásilka u Vás bude doručena včas, dle objednávky.Pokud ne, bude Vás DPD informovat o stavu a doručení. Doručení po celé ČR. Váha zásilky může být maximálně do 31,5 kg. Pojištění zásilky s možností připojištění. Při nedodržení času doručení naším zaviněním vám vrátíme plný cenový rozdíl mezi službou Express a Classic. Můžete využít i doplňkovou službu - Dobírka. Službu Dobírka využijte, pokud si chcete být jisti, že za vaši zásilku dostanete požadované peníze. Také můžete využít expresní dobírku, kdy platební příkaz vydáváme následující pracovní den po doručení zásilky.


Expresní rozvoz zásilek, kurýrní zasilatelská služba

Expresní rozvoz zásilek, kurýrní zasilatelská služba

Přední poskytovatel zásilkových služeb v rámci vnitrostátní i mezinárodní přepravy zásilek. - DPD CLASSIC Ekonomický a spolehlivý způsob silniční a letecké přepravy zásilek do rukou vašich partnerů v zahraničí. - DPD Guarantee Garantuje doručení na místo určení v přesně stanovený den do vybraných evropských destinacích. Doplňkové služby: - Dobírka - možnost platby v hotovosti nebo platební kartou - Připojištění - Sběrný balík - Výměnná zásilka - Vyzvednutí u třetí strany - Garantovaná telefonická avizace - IDM - DPDPack, DPDBox Ostatní služby: - Online sledování zásilky - Online potvrzení o doručení zásilky - Možnost změny termínu nebo adresy doručení na www.chcisvujbalik.cz - Automatické pojištení zásilky do výše 50000,- Kč


Mezinárodní silniční a letecká přeprava zásilek do zahraničí.

Mezinárodní silniční a letecká přeprava zásilek do zahraničí.

Mezinárodní přeprava: - DPD CLASSIC Zaručuje ekonomický a spolehlivý způsob silniční a letecké přepravy zásilek do rukou vašich partnerů v zahraničí. - DPD Guarantee Garantuje doručení na místo určení v přesně stanovený den do vybraných evropských destinacích. Doplňkové služby: - Dobírka - možnost platby v hotovosti nebo platební kartou - Připojištění - Sběrný balík - Výměnná zásilka - Vyzvednutí u třetí strany - Garantovaná telefonická avizace - IDM - DPDPack, DPDBox Ostatní služby: - Online sledování zásilky - Online potvrzení o doručení zásilky - Možnost změny termínu nebo adresy doručení na www.chcisvujbalik.cz - Automatické pojištení zásilky do výše 50 000 Kč Zákaznická linka: Tel.: 841 700 700 Email: info@dpd.cz


Produkty & služby; Vnitrostátní přeprava

Produkty & služby; Vnitrostátní přeprava

DPD Doručujeme radost Naše portfolio zahrnuje produkty a služby vnitrostátní i mezinárodní přepravy. Vnitrostátní přeprava Služba Classic - DPD CLASSIC Nejekonomičtější řešení pro vnitrostátní přepravu zásilek. Doručení do druhého pracovního dne. Služby Express - DPD 10:00, DPD 12:00, DPD 18:00 Garantované doručení zásilek následující pracovní den do 10:00, 12:00 a 18:00 hodin. Nadstandardní služby - DPD Private Komfortní řešení pro vnitrostátní přepravu zásilek na soukromou adresu do druhého pracovního dne a průběžné informování příjemce o doručení. Doplňkové služby - Dobírka - Připojištění - Sběrný balík - Výměnná zásilka - Vyzvednutí u třetí strany


Prodkuty & služby; Mezinárodní přeprava

Prodkuty & služby; Mezinárodní přeprava

DPD Doručujeme radost Naše portfolio zahrnuje produkty a služby vnitrostátní i mezinárodní přepravy. Mezinárodní přeprava Služba Classic - DPD CLASSIC Ekonomický a spolehlivý způsob silniční a letecké přepravy zásilek do zahraničí. Služba Express - DPD GUARANTEE Garantované doručení zásilek do vybraných evropských destinací v přesně stanovený den. Nadstandardní služby - DPD Private Komfortní doručení zásilek do vybraných evropských destinací včetně proaktivní komunikace s příjemcem. Doplňkové služby - Dobírka - Připojištění - Sběrný balík - DPDPack, DPDBox Pro více informací kontaktujte naši Zákaznickou linku: 841 700 700 info@dpd.czDalší produkty a služby
  • kurýrní služby, doprava malých zásilek, rychlé poštovní služby, přeprava dopisů, přeprava dokumentů
  • logistika dopravy, logistika skladování, logistické procesy, tok zboží

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti plynových rozvodů, vodovodních instalací a instalací topení. Jsme na trhu již od roku 1990 a působíme převážně ve Zlínském kraji.

Související články
Silniční doprava
Silniční doprava

Oblast silniční dopravy má rozhodně silné zastoupení v naší firmě. Neustále rozšiřujeme vozový park a přidáváme také další služby, díky kterým mohou být naši klienti vždy s výsledkem spokojení. Připojují se také logistické služby a skladování.


Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR
Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

Přeprava nebezpečných nebo speciálních nákladů je poměrně složité téma. Naštěstí existují společnosti, které se tímto tématem zabývají, a proto je snadné přepravit pomocí jejich služeb jakýkoliv i nebezpečný náklad, a to po celé ČR i do zahraničí.


Vnitrostátní a mezinárodní přeprava za příznivé ceny
Vnitrostátní a mezinárodní přeprava za příznivé ceny

Svěřte svou zásilku do těch správných rukou. V případě nutnosti reagovat rychle a precizně jsme ti praví, kterým můžete kdykoliv svůj náklad svěřit. Může jít o velkou či menší zásilku, umím se vždy přizpůsobit. Reagujeme vždy okamžitě, jsme zkrátka flexibilní firma.


Cisternová přeprava ADR
Cisternová přeprava ADR

Hledáte partnera v oblasti cisternové přepravy? Náš tým profesionálních odborníků v této oblasti poskytuje kompletní služby. Jedná se o služby silniční motorové a nákladní přepravy se specializací na přepravu kapalin.