První obalová spol.s r.o.


Černokostelecká 569/118, Praha 10 - Malešice 108 00
VÝROBA OBALŮ - PRODEJ - BALENÍ NA ZAKÁZKU

Exportní balení strojírenských výrobků.

LOŽENÍ A FIXACE :
- vagóny, kontejnery, kamiony.
Speciální balení-elektronika, umělecká
díla, zbraně, nábytek.

VÝROBA :
- dřevěné obaly - bedny, latění
- ochranné obaly na míru
- pěnové fixační prvky
- přepravní boxy pro automobilový průmysl.
- bublinkové folie
- výroba sáčků a přířezů z bubl. a pěnové folie

OBALOVÉ MATERIÁLY :
- technické PE pěny POLYLAM, NOPAPLANK
- polyesterové, PP a PET vázací pásky
- pěnové folie
- průtažné
- smršťovací
- vysoušedla pro ochranné balení
- fixační vzduchové podušky
- vícevrstvé PET/Al/LDPE, barierové
- ochranné papírové hrany
- desky, přířezy a tvarovky CARTONPLAST
- úvazky a uzávěry
- PS fixační tělíska
Páskovače ruční, automatické.
Svářečky fólií.


BALENÍ NA ZAKÁZKU :

PRVNÍ OBALOVÁ SPOLEČNOST je součástí nadnárodní skupiny Pregis, která se zabývá ochranným balením pro různá odvětví průmyslu ( strojírenství, elektrotechnika, automotive a další ). Zabýváme se vývojem a výrobou obalových řešení jednocestných i vratných obalů, spolupracujeme s velkými distributorskými firmami v rámci distribuce bublinkové a pěnové folie a výrobků z nich, spolupracujeme se zpracovateli technických PE pěn. Provádíme testování obalů ve vlastní laboratoři na pádové a vibrační zkoušky.
Naše společnost vám nabízí kompletní obalové řešení na míru vašeho výrobku !

Produkty
  • balení zboží pro přepravu, balení zásilky, balení hliníkovou fólií, balení do dřevěných beden
  • přepravní bedny, ohradové palety, nadrozměrné atypické obaly, paletové nástavby a ohrádky, euro palety
  • výroba obalové techniky, pytle na odpadky, plastové sáčky a folie, průmyslové balicí folie, bublinkové folie

Návrhy a realizace okrasných zahrad Přerov, realizace rodinných zahrad i veřejného prostranství.

Návrhy a realizace okrasných zahrad Přerov, realizace rodinných zahrad i veřejného prostranství

Cestovní kancelář AGL travel Praha, last minute, poznávací pobyty, exotika, pobyty na horách.

Cestovní kancelář AGL travel Praha, last minute, poznávací pobyty, exotika, pobyty na horách

Související články
Výroba folií pro průmysl HDPE + LDPE všech velikostí od 3 cm do 6 m nebo XS do 5XL

CENTROPLAST, s.r.o.

Výroba folií pro průmysl HDPE + LDPE všech velikostí od 3 cm do 6 m nebo XS do 5XL

Firma Centroplast, s.r.o. je specialistou v oblasti plastových produktů. Pro zákazníky mají něco navíc. Jsou schopni vyrobit téměř jakoukoliv variaci jejich produktů a to ve velmi krátkém čase. U mnohých firem si získali díky tomuto přístupu oblibu. Najdete u nich komplexní zajištění obalového materiálu.


Centroplast: LDPE a HDPE fólie i další plastové výrobky na míru

CENTROPLAST, s.r.o.

Centroplast: LDPE a HDPE fólie i další plastové výrobky na míru

Jak ochránit své zboží? Přece kvalitním obalem. Obalový materiál všeho druhu vyrábí firma Centroplast s.r.o. Uherské Hradiště. Specializujeme se zejména na LDPE a HDPE fólie, plastové sáčky a pytle či fólie k tvorbě parotěsné zábrany. Všechny výrobky jsme schopni upravit vašim požadavkům přesně na míru.


Pracovní oděvy, nářadí i čisticí prostředky do každé firmy

ŘEMPO VEGA, s.r.o.

Pracovní oděvy, nářadí i čisticí prostředky do každé firmy

ŘEMPO VEGA je předním českým průmyslovým distributorem speciálních jedincových a režijních materiálů a další široké palety zboží. Co si pod těmito pojmy ale konkrétně představit? Je to jednoduché - v naší nabídce najdete doslova vše, co byste ve své firmě mohli potřebovat - od pracovních oděvů, přes ochranné pracovní pomůcky, úklidové prostředky, nátěrové hmoty až třeba po kancelářské potřeby nebo nářadí a manipulační techniku. V našem rozsáhlém e-shopu na www.rempo-vega.cz najdete téměř 8000 položek!


Dřevěné bedny a palety mohou perfektně posloužit i v domácnostech

Jan Šuster VPS

Dřevěné bedny a palety mohou perfektně posloužit i v domácnostech

Myslíte si, že palety se hodí pouze k přepravě a skladování zboží? Omyl! V poslední době se čím dál víc rozmáhá móda využívání těchto produktů úplně jinak! Dřevěné bedny a palety všeho druhu lidé hojně využívají pro výrobu nápaditého nábytku či dekorací. Pokud si naopak na takovéto originality a inovace sami nepotrpíte, ale máte k dispozici pro vás nepotřebné palety, můžete je prodat. Výkup a prodej palet má nyní zelenou.


Firemní články
Průmyslové přepravní obaly výroba a prodej

Průmyslové přepravní obaly výroba a prodej

Společnost První obalová spol.s r.o. vyrábí a prodává průmyslové přepravní obaly např. pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Používané materiály: - technické LDPE pěny s uzavřenými buňkami - polypropylénové pěny - zesíťované LDPE pěny pro citlivé výrobky - antistatické a samozhášivé provedení - polypropylénové dutinkové desky - PUR pěny včetně technologie Foam-in-Place.


Výroba ochranných bariérových obalů

Výroba ochranných bariérových obalů

Společnost První obalová spol.s r.o. nabízí výrobu ochranných bariérových obalů pro citlivé výrobky. Tyto obaly chrání proti: - klimatickým vlivům - agresivním plynům a aerosolům - kyselinám a zásadám. Garance až 5 let účinnosti. Výroba z fólií: ALUTHEN - pro zámořskou přepravu POLYETYLÉN - pro běžnou praxi. Speciality: - antistatické sáčky z hladké i bublinkové fólie vhodné pro přepravu elektroniky - aseptické balení vhodné pro léky.


Plastové uzávěry na uzavírání sáčků výroba Praha

Plastové uzávěry na uzavírání sáčků výroba Praha

První obalová společnost - představení činnosti: - průmyslové balení - balení technických výrobků - výroba a prodej obalů. Úvazky a drobné vázací prostředky. Plastové uzávěry slouží pro potřeby v potravinářství např: při využití uzavírání sáčků s pečivem apod. ) Uplatnění také v elektrotechnickém a automobilovém průmyslu. V našem sortimentu nabízíme i plomby k jednorázovému uzavření.


Ochranné protinárazové obálky výroba a prodej

Ochranné protinárazové obálky výroba a prodej

Naše společnost vyrábí a prodává ochranné protinárazové obálky. Použití při zasílání: - katalogů - CD disků - klenotů - léků - náhradních dílů apod. Výhody: - nízká hmotnost - nízké poštovní poplatky - výborná ochrana zásilky před poškozením. Více info naleznete viz odkaz níže:


Exportní balení do beden a kontejnerů Praha

Exportní balení do beden a kontejnerů Praha

Nabízíme exportní balení do beden a kontejnerů. Díky našim řešením se Vaše výrobky bezproblémů a bez poškození dostanou na místo určení kdekoliv na světě. Při transportu a skladování je nutné chránit výrobek před: - mechanickým poškozením - vlivy okolního prostředí. Před mechanickým poškozením chrání výrobky: - bedny - palety - spárové bedny - kontejnery - různé speciální přípravky. Bariérový obal chrání před: - korozí - vlhkostí - prachem.


Bublinkové fólie výroba a prodej

Bublinkové fólie výroba a prodej

Naše společnost vyrábí a prodává bublinkové fólie ASTRO. Vlastnosti: - ochrana proti otřesům a nárazům - odolnost proti vodě a nečistotě - pružnost - těžko se trhá - přizpůsobení všem tvarům - průhlednost - snadná identifikace zabaleného výrobku - dobré izolační vlastnosti. Bublinková fólie ASTRO ochrání např: - nábytek - sklo a keramiku - elektrické zařízení - hudební nástroje - všechny druhy dárků - kancelářské zařízení a mnoha dalších věcí.


Vzduchové fixační podušky výroba a prodej

Vzduchové fixační podušky výroba a prodej

Nabízíme výrobu a prodej vzduchových fixačních podušek, které slouží jako dokonalá ochrana nákladů při přepravě. Lze je používat znovu a znovu např. v: - kontejnerové přepravě - námořní a říční dopravě - železniční dopravě - nákladní dopravě. Využití při přepravě: - sudů - barelů - beden - latění - paletizovaných nákladů - lahví - konzerv - sklenic - praček - sporáků - ledniček - velkých strojů nebo jejich částí - rozměrných potrubí - aj.