Potisk reklamních a dárkových předmětů jako skvělá prezentace pro každou firmu

Reklamní potisk, s.r.o.

Potisk reklamních a dárkových předmětů jako skvělá prezentace pro každou firmu

Spojte příjemné s užitečným - nechejte si u společnosti Reklamní potisk, s.r.o. potisknout reklamní a dárkové předměty s logem Vaší firmy, které nejenom, že budou skvěle prezentovat, ale zároveň potěší nejednoho klienta, ale i spolupracovníky či pracovní partnery.

Schaeffler CZ s.r.o.


Průběžná 74/a, Praha 10 100 00
Jsme obchodně-technickým zastoupením skupiny Schaeffler Technologies GmbH & Co. KG, významného výrobce ložisek značeka dílů INA a FAG pro automobilový průmysl značky LuK. Výroba ložisek je zajišťována v síti výrobních závodů. Zabýváme se prodejem ložisek a kovových dílů.

Produkty
  • prodej valivých ložisek, ložiska kuličková, vysokopevnostní závěsné řetězy, zápustkové výkovky

Komplexní okruh služeb od likvidace technologických celků, až po zpracování kovů.

Výroba pružin různých typů a velikostí na mírů pro různé průmyslové odvětví.

Výroba pružin různých typů a velikostí na mírů pro různé průmyslové odvětví

Související články
COROLL s.r.o.: Přední dodavatel strojírenských komponent v ČR

COROLL s.r.o.

COROLL s.r.o.: Přední dodavatel strojírenských komponent v ČR

COROLL s.r.o. je dlouholetým a spolehlivým partnerem českého a slovenského průmyslu. Specializujeme se na ložiska, kuličkové šrouby, lineární techniku a další komponenty od špičkových světových výrobců. Díky naší odbornosti, technickému zázemí a širokému sortimentu jsme největším dodavatelem ložisek pro výrobce obráběcích strojů v zemi. Náš tým zkušených pracovníků spolupracuje s klienty při konstrukci nových výrobků a optimalizaci stávajících zařízení. Jsme hrdí na pozitivní zpětnou vazbu a spokojené zákazníky, kteří svědčí o našem profesionálním přístupu a kvalitě. Nabízíme rozsáhlé skladové zásoby a dodáváme nejen do ČR, ale také do zahraničí prostřednictvím našich poboček na Slovensku a v Maďarsku. Navíc jsme se stali certifikovaným AIP partnerem japonského výrobce ložisek NSK, což nás činí prvním a jediným AIP partnerem NSK v České Republice."


Montážní sestavy a podsestavy lehkých a středních strojních celků a zařízení

ZAKO Turčín, spol. s r.o.

Montážní sestavy a podsestavy lehkých a středních strojních celků a zařízení

Společnost ZAKO Turčín založená roku 1996 se sídlem v Březnici u Zlína je moderní strojírenský podnik, který se specializuje na výrobu obráběných a zámečnických dílů, povrchovou úpravu kovových materiálů a také na montáž lehkých a středních strojních celků. Zajistíme pro zákazníka výrobu dílců na zakázku včetně povrchových úprav! Z a výrobu obráběných a zámečnických dílců, svařujeme dílce do hmotnosti 5000kg, robotické svařování do velikosti 6000mm a hmotnosti 4000kg.


COROLL s.r.o.: Spolu vytváříme průmyslovou revoluci

COROLL s.r.o.

COROLL s.r.o.: Spolu vytváříme průmyslovou revoluci

Jsme společnost COROLL s.r.o., průkopníci v dodávkách průmyslových komponent pro české a slovenské firmy. Naše inovativní technologie a špičkové produkty od předních světových výrobců nás řadí mezi přední hráče v průmyslu. S námi můžete očekávat nejen kvalitní komponenty, ale také partnerství, které společně posouváme v průmysl do budoucnosti. COROLL s.r.o., založena v roce 1995, se etablovala jako jedním z nejvýznamnějších distributorů ložisek, kuličkových šroubů, lineární techniky a dalších strojírenských komponent v České republice. Jsme hrdí na to, že jsme spolehlivým dodavatelem prvotřídních výrobků od předních japonských a evropských výrobců, což nám umožnilo vybudovat pozici největšího dodavatele ložisek pro výrobce obráběcích strojů v České republice.


Veškeré strojní komponenty zajistí firma Transportní technika Tůma s.r.o.

Transportní technika Tůma s.r.o.

Veškeré strojní komponenty zajistí firma Transportní technika Tůma s.r.o.

Jako certifikovaný partner společnosti Festo, smluvní partner mezinárodní společnosti Ammeraal Beltech a také distributor zahraniční firmy Märtens a Movex, je tato firma schopná zařídit veškeré strojní komponenty a to jak pro opravy vašich zařízení, tak zajistí také díly pro údržbu nebo odstranění poruch.


Firemní články
Ložiska v měřitelně lepší kvalitě X-life – Schaeffler rozšiřuje spektrum svých produktů

Ložiska v měřitelně lepší kvalitě X-life – Schaeffler rozšiřuje spektrum svých produktů

Zvýšená výkonnost valivých ložisek značek INA a FAG Valivá ložiska a kluzná ložiska mají rozhodující význam pro zajištění funkčnosti, hospodárnosti a spolehlivosti mnoha průmyslových aplikací. Jejich další důsledný vývoj skýtá značný potenciál, který lze využít k práci při vyšších zatíženích, k prodloužení trvanlivosti a ke zlepšení provozní výkonnosti. X-life už více než deset let představuje pečeť jakosti pro mimořádně výkonné produkty značek INA a FAG. Tyto výrobky se vyznačují podstatně vyšší dynamickou únosností oproti dosavadnímu standardu. Nyní svůj katalogový výrobní program kontinuálně rozšiřujeme o nová, z hlediska výkonnosti optimalizovaná ložiska řady X-life, abychom vyšli vstříc přáním zákazníků a zvýšili celkovou hospodárnost strojů a zařízení. Stále více katalogových výrobků je tak postupně nahrazováno variantou X-life.


Tenkostěnná ložiska Praha - pro realizaci lehkých konstrukcí

Tenkostěnná ložiska Praha - pro realizaci lehkých konstrukcí

Tenkostěnná ložiska, která Vám dodáváme z Prahy, jsou vhodná k realizaci lehkých konstrukcí. Ložiska se skládají z úzkých kroužků, která jsou při aktivaci tichá a mají vysokou nosnost a přesnost. Můžete postupně zvyšovat průřez a využívat ložisko s možností většího zatížení a nemusíte přitom měnit hřídel. Hodí se pro výrobu velmi lehkých konstrukcí a jsou nenáročné na prostor. Tenkostěnná ložiska vyrábíme ve třech provedeních: - radiální kuličková zachycují síly v radiálním i axiálním směru - čtyřbodová působí jako dvouřadá kuličková ložiska - kuličková ložiska s kosoúhlým stykem zachycují největší radiální zatížení a je možné je jednostranně zatížit axiálně. Úhel tlaku je 30°a lze je naplnit libovolným počtem kuliček. Tyto tři typy mají velmi malý kvadratický průřez, který zůstává stejný i při připojení hřídele s větším průměrem do konstrukce. Označují se jako Constant Section (CS). Tato odchylka naše ložiska odlišuje od těch běžných normovaných podle ISO.


Naklápěcí kuličková ložiska Praha – dvouřadé samodržící konstrukční jednotky

Naklápěcí kuličková ložiska Praha – dvouřadé samodržící konstrukční jednotky

Naklápěcí kuličková ložiska se dvěma řadami samo držících konstrukčních jednotek dodáváme z Prahy. Ty se sestavují z vnějších kroužků s kulovou dráhou, velkými vnitřními kroužky a válečky ve tvaru soudku, chráněné klecemi. Všechny kroužky uvnitř ložiska mají kuželový či válcový otvor. Válečky se lehce vkládají do valivé dráhy vnějšího kruhu. Tak lze vyrovnat možné průhyby hřídele. Naklápěcí válečková ložiska vytváříme v podobě X-life v mnoha velikostech a provedeních. Tyto výrobky nemají prostřední nákružek na vnitřním kruhu, a proto musí pracovat s většími a delšími válečky. Mají vylepšenou kinematiku a optimální povrch. Využívají velmi výkonné materiály. Díky těmto plusům se zvyšuje dynamická nosnost ložiska a při stejném provozu se prodlužuje jejich životnost. V různých případech je možné využít i menší ložiska.


Kuličková ložiska Praha, jednořadá i dvouřadá s kosoúhlým stykem

Kuličková ložiska Praha, jednořadá i dvouřadá s kosoúhlým stykem

Kuličková ložiska jednořadá i dvouřadá s kosoúhlým stykem vyrábíme a prodáváme v naší pražské firmě. Ložiska jednořadá jsou samonosné jednotky s velkými kroužky a věnci a s plechovou, mosaznou nebo polyamidovou klecí. Dráhy v kroužcích jsou přesazeny ve směru osy ložiska. Ta mohou být otevřená i utěsněná. Dají se jen málo nastavit do jiného úhlu. Tato ložiska existují i v provedení X-life. Mají vylepšenou geometrii drah a zlepšený povrch. Tím se zvyšuje zatížení ložisek a snižuje únava materiálu. Životnost součástky se tak zvyšuje až o polovinu. Dvouřadá ložiska odpovídají jednořadým, ale jsou tenčí. Liší se také možností úhlu tlaku a sestavením kroužků v ložisku. Také mohou být utěsněná, nebo ve volném provedení. Těsná jsou bezúdržbová a prostorově hospodárná. Radiálně axiální kuličková ložiska mají jen malou vůli v úhlovém nastavení.


Valivá a kluzná ložiska Praha, pro plynulý pohyb všech průmyslových zařízení

Valivá a kluzná ložiska Praha, pro plynulý pohyb všech průmyslových zařízení

Valivá a kluzná ložiska, která zajistí plynulý pohyb všech průmyslových zařízení v průmyslu, seženete v našem Pražském výrobním závodu. Oba druhy ložisek se rozlišují podle toho, zda se mezi pohybujícími se díly přesouvá síla díky kluzným nebo valivým prvkům. Kluzná ložiska navzájem podpírají a vedou pohyblivé díly. Absorbují přitom vzniklou sílu a přenášejí jí dál. Díly se hýbou na pevně stojícím pouzdru, pánvi nebo na pásu. Klouzavý pohyb vzniká mezi vrstvou ložiska a uloženým dílem. Tato ložiska se vyskytují jako radiální, pásy, axiální, poloskořepinové i jako zvláštní a atypické konstrukční tvary. Hodí se do vysokých zátěží a extrémních teplot. Užijí se nejčastěji v průmyslu, kde se nachází jen velmi omezený montážní prostor. Valivá ložiska se sestavují ze dvou dopravních kroužků s valivými drahami. Mezi nimi jsou valivé kuličky, které se po dráze pohybují. Kromě kulatých tvarů je možné využít také cylindrické, jehlové, soudečkové nebo kuželíkové válečky. Kroužky jsou vyrobeny z prokalené chromované, nebo cementační oceli. Do zátěžových provozů vytváříme ložiska z nereznoucí a tepelně odolné oceli, umělé hmoty nebo keramiky.


Upínací ložiska

Upínací ložiska

Prokazatelně lepší Nový standard Nejen novým vzhledem definují naše upínací ložiska nový standard. Přesvědčí především výrazně delší životností. Rozhodující je ale souhrn všech vylepšení – jako například standardní povrchová ochrana Corrotect® N nebo optimalizovaný upínací kroužek. To je X-life. Ložiska mají až o 15% delší životnost, mají tišší chod a poskytují trojnásobnou ochranu proti korozi. To je zajímavá kombinace, jestliže chcete konstruovat hospodárně. Upínací ložiska INA s povrchovou vrstvou Corrotect® N. Tento nový standard je prokazatelně lepší. Schaeffler CZ s.r.o. info.cz@schaeffler.com www.schaeffler.cz


Váš kompetentní partner v oblasti údržby, oprav a provozu (MRO)

Váš kompetentní partner v oblasti údržby, oprav a provozu (MRO)

Váš kompetentní partner v oblasti údržby, oprav a provozu (MRO) Hledáte kompetentního partnera s komplexní nabídkou výrobků a služeb týkajících se valivých ložisek? Obchodní divize Schaeffler Industrial Aftermarket (IAM) pro vás spolehlivě zajistí kvalitní produkty, řešení aplikací i služby. Díky inovativním řešením a také díky důslednému posuzování celkových nákladů na vlastnictví (TCO) budete moci dosáhnout nižších nákladů na údržbu a provoz. Naši odborníci vás budou v rámci celosvětové firemní sítě podporovat poskytováním fundovaných znalostí z tohoto oboru i příslušných procesů. Důkazem tohoto úspěchu jsou konkrétní příklady aplikací v podnicích z vašeho oboru. Optimální řešení pro každou aplikaci – to je naše krédo. Nabízíme rotační valivá a kluzná ložiska, kloubová ložiska, valivá ložiska pro lineární pohyb a speciální ložiska a systémy pro automobilový průmysl. Zároveň nabízíme dodávky vodicích kruhových tyčí řezaných na míru. Poskytujeme technické poradenství v uložení a použití našich produktů. Jsme velkoobchod. Využijte naše know-how, obraťte se na nás! Schaeffler CZ s.r.o. info.cz@schaeffler.com www.schaeffler.cz


Ložiska uložení pohybových šroubů v X-life kvalitě

Ložiska uložení pohybových šroubů v X-life kvalitě

Ložiska uložení pohybových šroubů v X-life kvalitě Vysoká disponibilita stroje a nízké náklady na energii a provoz – to jsou hlavní výhody pro vaše výrobní systémy. Nový X-life standard pro axiální kuličková ložiska s kosoúhlým stykem skupiny Schaeffler znamená: • až o 33% vyšší trvanlivost • až o 60% vyšší mezní otáčky • snadná montáž a bezúdržbový provoz Tukem namazané a utěsněné kompaktní ložiskové jednotky v provedení ZKLF umožňují snadnou montáž díky integrovaným připevňovacím otvorům ve vnějším kroužku – jednoduše přišroubovat a hotovo! Schaeffler CZ s.r.o. info.cz@schaeffler.com www.schaeffler.cz