CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

hbmcz@hbm.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 224 921 861

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Modřanská 2096/6a
Praha 4 143 00

HBP měřicí technika s.r.o.
Snímače, senzory a tenzometry Praha

HBP měřicí technika s.r.o. se specializuje na dodávky produktů a řešení pro měření různých fyzikálních veličin, včetně síly, hmotnosti, kroutícího momentu, dráhy, tlaku a dalších. Můžeme se pochlubit rozsáhlým sortimentem, který zahrnuje fóliové tenzometry, snímače síly, elektroniku pro konstrukci vah, senzory mechanických veličin, měřící zesilovače a špičkový měřicí software.

Společnost má výhradní zastoupení renomované firmy HBK GmbH pro Českou a Slovenskou republiku, a to se zaměřením na produkty značky HBM (Hottinger Baldwin Messtechnik). S více než 70 lety zkušeností HBK se stala průkopníkem v oboru elektrických měření mechanických veličin, a HBP je hrdým nositelem této tradice na regionální úrovni.

Jedním z jejich klíčových zaměření je měření a analýza baterií pro elektrická vozidla, což je v souladu s aktuálním trendem ochrany klimatu a hledáním udržitelných energetických řešení. Naše technologie podporují vysokokapacitní baterie a palivové články na bázi vodíku jako hlavní zdroje mobilní energie, přispívajíce tak k redukci emisí CO2.

Poskytujeme také širokou škálu služeb, včetně bezplatných pracovních konzultací zaměřených na měřící techniku HBM. tyto konzultace umožňují prohloubení znalostí o moderních metodách měření a jsou dostupné ve formě osobních setkání v naší brněnské pobočce na VUT-FSi.

S nabídkou dodávek přímo k zákazníkovi a možností platby v Kč nebo EUR, se stávají flexibilním a spolehlivým partnerem s krátkými dodacími lhůtami. S firmou HBP měřicí technika s.r.o. získáte komplexní podporu pro vaše měřicí potřeby.
moreless
Informační zdroje

Měřicí a regulační technika

SLOGAN: Elektrická měření mechanických veličin

Štítky: měřící zesilovače, elektronika pro konstrukci vah, on-line semináře HBM

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Měření a analýza baterií pro elektrická vozidla

Měření a analýza baterií pro elektrická vozidla

Společnost HBK je předním poskytovatelem řešení v oblasti testování baterií a palivových článků. Naše technologie zahrnuje široký rozsah měření, od elektrických parametrů po mechanickou odolnost.

Robotika a cobotika - chytrá řešení pro robotické aplikace od HBP měřící technika s.r.o.

Robotika a cobotika - chytrá řešení pro robotické aplikace od HBP ...

Pražská společnost HBP měřící technika s.r.o. představuje chytré řešení pro robotické aplikace a měření v oblasti robotiky a cobotiky.


Kontakty

HBP měřicí technika s.r.o.
Modřanská 2096/6a
Praha 4 143 00
GPS: 50°0′22.86″ N, 14°24′15.66″ E

50°0′22.86″ N, 14°24′15.66″ E

QR kód firmy HBP měřicí technika s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA HBP měřicí technika s.r.o. Snímače, senzory a tenzometry Praha

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Modřanská 2096/6a
Praha 4 143 00

GPS50°0′22.86″ N, 14°24′15.66″ E

Plánování trasy

Modřanská 2096/6a Praha 4 14300

Prospekty

Certifikát kvality firmy