Marcela Kučerová


Nad košíkem 8, Praha 15 - Hostivař 102 00

Vítáme v našem e-shopu s dětským oblečením. Jsme výrobci veškerého dětského oblečení, které najdete na našich stránkách. Máme 25. Letou praxi s výrobou oděvů. Veškeré materiály na výrobu našich oblečků pocházejí z evropských zemích.

Specializovaný e-shop - dětské oblečení.
Dětský eshop, dětské oblečení prodej Praha.
Internetový prodej dětského textilu.
Nabízíme oblečky pro nejmenší, pro holčičky a kluky:
- sukýnky, šatičky
- tepláčky, legíny
- mikinky, trička a mnoho dalšího.
Nabízíme výhradně kvalitní oblečení.

Na našem e-shopu také najdete pěkné kvalitní oblečení pro větší děti.
Právě začíme a každý týden budeme přidávat nové oblečky.
Výdej našeho zboží je v Praze Hostivaři.

IČ: 44366248
DIČ: CZ6451270859
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč

Dětské oblečení, textil eshop

Dětské oblečení, textil eshop

Specializovaný e-shop - dětské oblečení. Dětský eshop, dětské oblečení prodej Praha. Internetový prodej dětského textilu. Nabízíme oblečky pro nejmenší, pro holčičky a kluky: - sukýnky, šatičky - tepláčky, legíny - mikinky, trička a mnoho dalšího. Nabízíme výhradně kvalitní oblečení. Na našem e-shopu také najdete pěkné kvalitní oblečení pro větší děti. Právě začíme a každý týden budeme přidávat nové oblečky. Výdej našeho zboží je v Praze Hostivaři.Další produkty a služby
  • oblečení pro děti, kojenecké zboží, dětské mikiny, teplákové soupravy, zimní bundy, trička a pyžama

Společnost zajišťující prodej pomůcek, laboratorní reagencie té nejvyšší kvality, spojení umělé DNA či analyzování biologického materiálu.

Související články
Boty do tanečních: volte pohodlí a kvalitní materiály
Boty do tanečních: volte pohodlí a kvalitní materiály

Každý z nás to jistě někdy zažil nebo jej to čeká. Doba středoškolského studia a první taneční. V tomto období by se mladí lidé měli učit nejen tanci a společenskému chování, ale mělo by je to vést také ke kultuře správného oblékání. Každá příležitost vyžaduje přizpůsobení se i v rámci toho, co máme na sobě. Netýká se to však jen šatů, ale také obuvi. Jako většina lidí ví, na svatbu není vhodné přijít v riflích a teniskách, stejně tak taneční vyžadují dodržení dress codu. Vhodně vybrané boty do tanečních navíc dámy i pány ušetří případných puchýřů a nepříjemných otlačenin. Vhodné boty na tanec jsou ty od společnosti H-Dance, které využijete v nejen tanečních, ale také při soutěžních tancích.


Luxusní oblečení pro dámy, pány a děti i XXL móda
Luxusní oblečení pro dámy, pány a děti i XXL móda

To, že šaty dělají člověka je známá a jistá věc, protože oblečení dokáže přidat na kráse, sebevědomí a udělat z vás třeba důležitého manažera nebo o deset let mladší dámu. V případě, že chcete rovněž skvěle vypadat a být sami sebou v každém věku i s každou postavou, tak vás ve svých prostorech s radostí uvítá butik Zlechov kousek od Uherského Brodu.


Výroba a prodej licenčního textilu pro děti
Výroba a prodej licenčního textilu pro děti

Věděli jste, že na výrobu a prodej textilu s potiskem známých postaviček je potřebná licence? Oblečení s potiskem je žádané hlavně u našich nejmenších a takové kousky se stávají jejich nejoblíbenějšími. Překvapte a potěšte i vy svoje děti a pořiďte jim oblečení s obrázky dle jejich přání. O vaše požadavky se následně postará výrobce a velkoobchod licenčního textilu Cartoon Mania, s.r.o.


Oblečení s potiskem oblíbených hrdinů? Sny dětem plní Cartoon Mania
Oblečení s potiskem oblíbených hrdinů? Sny dětem plní Cartoon Mania

Má vaše dítě oblíbenou pohádku? Udělejte mu radost a pořiďte mu oblečení s kreslenými hrdiny, které má nejvíc rádo. Firma Cartoon Mania, s.r.o. vyrábí originální trička, mikiny, pyžama i další dětské oblečení s potiskem postaviček z animovaných filmů.