MORAVIALOV s.r.o.


č.212, Kravsko 671 51

Prodej zvěřiny srnčí, černé, divočák, jelen, jelení, daněk, dančí, sika, sičí, muflon, mufloní, zajíc, bažant, kachna divoká Jihomoravský kraj, jižní Morava, Mikulov, Břeclav
-prodej zvěřiny drobné
-bouraná zvěřina
-zvěřina vakuově balená
-zvěřina hluboce mražená
-zvěřina mražená
-maso ze zvěřiny
-výkup zvěře.
Firma se zabývá výkupem a zpracováním spárkaté zvěře.
Ulovená zvěř je vykupována od stálých dodavatelů výhradně z honiteb v ČR. Vykupuje se a zpracovává se zvěř, která byla ulovena ve volnosti.
Zpracovatelský závod je pod stálým veterinárním dozorem, kde je zaveden a uplatňován systém HACCP. Firma je exportním závodem do zemí EU a třetích zemí na základě dokladu o schválení a registraci „CZ 743“.
Zpracovaná zvěřina je taktéž dodávaná jak do restauračních zařízení, tak prodávána konečnému spotřebiteli v ČR. Při zpracování a prodeji je dbáno na vysokou kvalitu, rychlost dodání a úctu k zákazníkům.
Objednanou zvěřinu je možno po dohodě dovézt a to do kraje Jihomoravského, Vysočinu, Olomouckého, Královéhradeckého, Pardubického, Středočeského a Prahy. Do ostatních krajů větší množství po dohodě.

IČ: 48398519
DIČ: CZ48398519
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Aleš Hutař

Prodej stavebního řeziva, řezivo, truhlářské řezivo, stavební dřevo Znojmo, Třebíč, Vysočina, Brno, Olomouc, Pardubice, Praha

Prodej stavebního řeziva, řezivo, truhlářské řezivo, stavební dřevo Znojmo, Třebíč, Vysočina, Brno, Olomouc, Pardubice, Praha

Prodej stavebního řeziva, řezivo, truhlářské řezivo, stavební dřevo Znojmo, Třebíč, Vysočina, Brno, Olomouc, Pardubice, Praha. Nabízíme veškerý sortiment stavebního řeziva – hranoly, prkna, fošny, kratinu. Hranoly nařežeme i v délkách 12 m. Střešní latě všech rozměrů v délkách 2 až 6 m. Prkna řežeme v tloušťkách 23 až 28 mm, v délce 3 až 6 m. Sortiment borového a listnatého řeziva a jeho dimenze je nutno domlouvat samostatně. Provedeme také pořez vlastní kulatiny zákazníka. Veškeré řezivo je možno impregnovat. Pro více informací nás kontaktuje, cenu sdělíme e-mailem nebo po telefonu.


Prodej zvěřiny, zvěře, zvěřina Znojmo, Třebíč, Vysočina, Brno, Olomouc, Pardubice, Praha

Prodej zvěřiny, zvěře, zvěřina Znojmo, Třebíč, Vysočina, Brno, Olomouc, Pardubice, Praha

Prodej zvěřiny, zvěře, zvěřina Znojmo, Třebíč, Vysočina, Brno, Olomouc, Pardubice, Praha. Firma vznikla roku 1993 a sídlí v obci Kravsko. V roce 2000 byla vybudována bourárna a od této doby se vykupovaná spárkatá zvěř bourá a prodává pouze na díly. Firma má zaveden systém HCCP, který je pravidelně kontrolován Státní veterinární správou. Prodej zvěřiny: Vykoupená zvěř se rozbourá na jednotlivé díly a to v úpravě s kostí i bez kosti. Opracovaná a odblaněná zvěřina je vakuově balena hluboce zmražena, pak jde na prodej. V době lovecké sezony lze po dohodě připravit i zvěřinu chlazenou. Velikost jednotlivých dílů se přizpůsobuje požadavkům zákazníka. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Stavebního řezivo, truhlářské řezivo, stavební dřevo Znojmo, Moravský Krumlov

Stavebního řezivo, truhlářské řezivo, stavební dřevo Znojmo, Moravský Krumlov

Stavebního řezivo, truhlářské řezivo, stavební dřevo Znojmo, Moravský Krumlov. Naše společnost vznikla v roce 1993 a roku 2009 jsme odkoupili pilu Olbramkostel a rozšířili jse výrobu o prodej a pořez kulatiny. Dbáme na kvalitu materiálu a spokojenost zákazníka. Hranoly řežeme i v délce 12m. Vedeme i střešní latě všech rozměrů v délkách 2 až 6 m. Prkna řežeme v tloušťce 23 až 28 mm, v délce 3 až 6 m. Sortiment borového, listnatého řeziva a jeho dimenze je nutné domluvit samostatně. Provádíme i pořez kulatiny zákazníka. Řezivo se prokládá a je připraveno k nakládce i vykládce jeřábem nebo vysokozdvižným vozíkem. Veškeré řezivo je možno impregnovat. Ceny řeziva i impregnace sdělíme, pokud nás kontaktujete telefonicky, či mailem. Sortiment stavebního řeziva: -hranoly -prkna -fošny -kratina.


Výkup zvěře, zvěřina Znojmo, Třebíč, Vysočina, Brno, Olomouc, Pardubice, Praha

Výkup zvěře, zvěřina Znojmo, Třebíč, Vysočina, Brno, Olomouc, Pardubice, Praha

Výkup zvěře, zvěřina Znojmo, Třebíč, Vysočina, Brno, Olomouc, Pardubice, Praha. Na trhu působíme již od roku 1993 a sídlíme v obci Kravsko. V roce 2000 jsme vybudovali bourárnu a od této doby se veškerá vykupovaná spárkatá zvěř bourá a prodáme pouze zvěřinové díly. Firma má zaveden systém HCCP, který je pravidelně kontrolován Státní veterinární správou. Výkup zvěře provádíme v sídle firmy, nebo ve schválených sběrných místech, která jsou samozřejmě pod veterinární kontrolou. Vykupujeme zvěřinu ulovenou běžným mysliveckým způsobem, řádně ošetřenou, odvětralou, čistou a suchou. Spárkatá zvěř se vykupuje bez hlavy a běhů a musí odpovídat platné legislativě. Zvěřinu proplácíme hotově. Nabízíme výměnný obchod –za srnčí zvěř dodáme gulášové, či jiné maso v cenovém poměru. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Prodej zvěřiny, zvěřina Znojmo, Třebíč, Vysočina, Brno, Olomouc, Pardubice, Praha

Prodej zvěřiny, zvěřina Znojmo, Třebíč, Vysočina, Brno, Olomouc, Pardubice, Praha

Prodej zvěřiny, zvěřina Znojmo, Třebíč, Vysočina, Brno, Olomouc, Pardubice, Praha. Naše společnost vznikla v roce 1993. Akce zvěřina: -jelen kýta BK: cena v ceníku 260,- Kč/kg cena v akci 250,- Kč/kg -jelen guláš: cena v ceníku 130,- Kč/kg cena v akci 120,- Kč/kg -divočák kýta BK: cena v ceníku 200,- Kč/kg cena v akci 190,- Kč/kg Ceny jsou uvedeny bez DPH ( 15% ) Akce potrvá od 23.7.2013 do 31.8.2013.Další produkty a služby
  • masné výrobky, uzenářské výrobky, hovězí maso, vepřové maso, kuřecí maso, krůtí maso, speciality z masa, porcování masa, balení masa, maso na objednávku


Související články
Catering na oslavy, rauty, párty, svatby, narozeninové mejdany, večírky
Catering na oslavy, rauty, párty, svatby, narozeninové mejdany, večírky

Hledáte dodavatele jídla a pití na různé narozeninové párty, svatby, večírky, pro raut či pro jinou běžnou oslavu? Využijte našich služeb, Řeznictví Lukáš Gebauer s.r.o. Zajistíme profesionální catering v Opavě a okolí. V rámci našich služeb dodáme také párty stany pro venkovní akci, obsluhu i veškeré vybavení. Půjčujeme talíře, příbory, sklenice, hrnce i vše ostatní.


Kvalitní pečená, uzená a grilovaná masa a ostatní speciality
Kvalitní pečená, uzená a grilovaná masa a ostatní speciality

Řeznictví a uzenářství je našim koníčkem již od nepaměti. Stále se však zlepšujeme a vyvíjí se i naše výroba. Ovšem jsou i takoví lidé, kteří do našich základních prodejen, které máme v obci Otice a také v Opavě, části Kylešovice, chodí velice rádi na klasické a poctivé výrobky, které už roky mají rádi.


Pečené speciality, možno objednávat online přes e-shop s osobním odběrem v Ostravě Petřkovicích
Pečené speciality, možno objednávat online přes e-shop s osobním odběrem v Ostravě Petřkovicích

Také Vám v oblasti pečených specialit a jiných uzenin občas chybí klasický a tradiční postup? Přírodní a plná chuť, stejně tak, jako tomu bývalo v minulosti, kdy se ještě tolik žádné jídlo nešidilo a nepřidávalo se do něj samých éček a dalších konzervantů.


Velkoobchod bezlaktózové mléčné výrobky - Znojmo, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice
Velkoobchod bezlaktózové mléčné výrobky - Znojmo, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice

Máte rádi mléčné výrobky? Specialistou na mlékárenské výrobky, uzeniny a masné výrobky je firma JIMA - SPOL, s.r.o., která nově zajišťuje také velkoobchod pro bezlaktózové mléčné výrobky. Alergie na laktózu, která se běžně vyskytuje v mléčných výrobcích, je v dnešní době poměrně rozšířená. Proto jsou zde bezlaktózové produkty značky delacto, které vám přivezeme až na prodejnu.