CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

siesta.valtice@seznam.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 519 353 420

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Břeclavská 630
Valtice 691 42

Penzion Siesta

Komfortní ubytování v penzionu s venkovním bazénem a vlastním vinným sklepem ve Valticích poskytuje Penzion Siesta. Zajistíme pro naše klienty gastro a firemní akce včetně teambuildingů. Vlastníme také rodinné vinařství, kde můžete ochutnat vína z naší vlastní produkce, která obsahují co nejmenší množství síry.

Ubytovat se můžete v našich ve dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou plně klimatizovány a mají lednici, minibar a vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, WC a fénem. Na každém pokoji se na nachází i TV. Součástí penzionu je i čtyřlůžkové apartmá, které je tvořeno dvěma oddělenými dvoulůžkovými pokoji a kuchyní s jídelnou včetně vlastního sociální zařízení. Hosté mají k dispozici také bezdrátové připojení na internet. Co se týče stravování, v penzionu poskytujeme snídaně formou bohatých švédských stolů.

Všem hostům se snažíme poskytnou co nejvyšší pohodlí a komfort během pobytu u nás. Ve dvoře penzionu se nachází parkoviště, kolárna pro úschovu kol, zahrada s letní terasou a dětským koutkem. V horkých letních dnech se můžete zchladit v našem bazénu. Volné chvíle můžete také strávit hraním petanque, ruských kuželek nebo stolního tenisu. K dispozici je také velké přírodní ohniště.

Zajišťujeme firemní akce a teambuildingy s ubytováním. Porady, školení, semináře a přednášky můžete uspořádat v některém z našich dvou sálů, které mají kapacity 60 a 25 osob. Zapůjčíme Vám flipchart, plátno i dataprojektor - připojení k WIFI je zdarma. Pro občerstvení zajistíme coffeebreak, studené i teplé rauty. Program je možné zpestřit posezením ve vinném sklípku přímo v penzionu, řízenou degustací vína se sommeliérem a také sabrage (sekáním sektu). Z dalších teambuildingových aktivit můžeme zajistit cyklovýlety za památkami a vínem s průvodcem, cyklovýlety s ochutnávkou vín nebo průvodce po památkách Lednicko-valtického areálu.

V Penzionu Siesta se můžete zúčastnit gastro akcí. Jednou z nich je snoubení jídla s vínem, kdy si můžete pochutnat na pěti pokrmech snoubených s pěti vzorky vína. Za zkoušku také stojí opékání selátka, jehněte nebo krůty a samozřejmě i grilování na terase formou rautu.

Součástí penzionu je vlastní vinný sklep. Ve sklípku pořádáme řízené degustace valtických přívlastkových vín - na výběr máme několik degustačních balíčků, které zahrnují nejen ochutnávku vína, ale i občerstvení ve formě obložených studených mís s moravskými specialitami nebo teplou večeři (smažené řízky, pečená žebra a kolena, guláš, svatomartinská husa se zelím a knedlíkem) a případně také sabráž. Opravdu výjimečným zážitkem je pak řízená degustace vína snoubená s konkrétním pokrmem. Na přání můžeme zajistit i doprovodný program - cimbálovku, harmoniku nebo diskžokeje.

V našem rodinném vinařství vyrábíme pro vlastní potřebu a také pro potřeby penzionu vína s co nejmenším množstvím síry. Hlásíme se ke zvyklostem tradičního moravského vinařského regionu, ale zároveň sledujeme i nové trendy v oboru, jako je kryomacerace nebo metoda kvevri.

moreless
Informační zdroje

PenzionyVinařská turistikaVinárny a vinné sklípkyKongresová a firemní turistika

SLOGAN: Ubytování v srdci Lednicko-valtického areálu

Štítky: ubytování, penzion, Valtice, vinný sklep, vinařství, teambuilding, gastro, firemní akce, bazén, víno

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Jehněčí hody a aprílový košt vín v penzionu na jižní Moravě

Jehněčí hody a aprílový košt vín v penzionu na jižní Moravě

V penzionu Siesta ve Valticích potěšíte své chuťové pohárky nejen dobrým vínem, ale také vynikajícím jídlem. Penzion si pro své hosty připravil jehněčí hody s aprílovým koštem vín.

Firemní akce, školení, teambuildingy s ubytováním včetně občerstvení a teambuildingových aktivit

Firemní akce, školení, teambuildingy s ubytováním včetně občerstvení a ...

O účastníky firemních akcí, teambuildingů a školení se postará Penzion Siesta ve Valticích. Zajistíme ubytování, stravu, coffebreaky, ale i teambuildingové aktivity.
Kontakty

Penzion Siesta
Břeclavská 630
Valtice 691 42
GPS: 48°44′41.03″ N, 16°46′9.88″ E

48°44′41.03″ N, 16°46′9.88″ E

QR kód firmy Penzion Siesta
WEBOVÁ STRÁNKA Penzion Siesta

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Ubytování v penzionu s klimatizací

Ubytování v penzionu s klimatizací

Firemní akce s ubytováním

Firemní akce s ubytováním

Degustace ve vinném sklepě

Degustace ve vinném sklepě

Kde nás najdete

Břeclavská 630
Valtice 691 42

GPS48°44′41.03″ N, 16°46′9.88″ E

Plánování trasy

Břeclavská 630 Valtice 69142

Prospekty

Certifikát kvality firmy