Hedvika Juráková


Stará Tenice 1213, budova Obzor, Uherské Hradiště 686 01
Hedvika Juráková je průvodce osobním růstem, osobní a týmový kouč NLP, lektorka a regresní terapeut s působením především v regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj.

Jsem profesionálem v oblasti koučinku podle mozku NLP a věnuji se také regresní terapii.


Týmový NLP koučink:
- koučování teamů pro top management
- trénink obchodníků.

Je zaměřen na týmy, které mají společný cíl a vzájemnou pracovní provázanost. Pokud manažer při své práci používá koučování zajišťuje, aby se udělalo to, co se udělat má a vytváří podmínky pro rozvoj svých lidí.
V těchto podmínkách pak tým dobře plní své úkoly a současně se rozvíjí:
- tým má společné cíle, o kterých diskutuje a hledá společnou shodu a cestu k jejich dosažení
- základní pravidla a principy fungování přijatelná pro všechny členy týmu vypracované v souhře
- společně získávat a osvojovat si nové dovednosti a diskutovat o schopnostech týmu s provázáním vyššího smyslu a poslání u firmy.
V týmu může dosáhnout jednotlivec toho, co by sám nikdy nedosáhl.


Individuální NLP koučink:
- koučink dle konceptu NeuroLeadership, využívá principy práce s kapacitou mozku dle Neuro lingvistického programování pro rozvoj potenciálu konkrétní osoby.

Kouč naslouchá, trénuje, podporuje, připravuje a ukazuje skutečnost daného problému klienta. Koučink představuje důvěryhodný vztah mezi koučem a klientem, který napomáhá klientovy podniknout konkrétní kroky za účelem dosažení jeho cíle, vize a nebo přání. Koučování se nezaměřuje na chyby, které se staly, ale na příležitosti, které přinesou. Kouč dodržuje etický kodex.
Podstata koučování je docílit lepší vnímavosti světa a zvýšit odpovědnost za vlastní život nebo získání dovedností pro efektivnější řízení jak sebe, tak i lidí okolo. Vytyčení a přesné definování cílů a jejich uskutečňování vyžaduje ujasnit si priority a schopnost opuštění komfortní zóny. To všechno nám pomáhá k získání nových strategií, k vytyčení nových kroků a k získání aktivní zpětné vazby.


Regresní terapie:
- regrese je prastará metoda léčení tělesna i duševna, řeší psychické a fyzické potíže.
- řízené vzpomínání a vybavování si událostí, při němž si klient vybavuje potlačené vzpomínky

Technika regresní terapie spočívá v postupném odhalování a zpracovávání traumatických zážitků, které se v jedinci hromadí v průběhu jeho jedinečné existence.
Pomocí techniky regresní terapie můžeme pochopit a zpracovat události, které se nám staly v minulosti a mají negativní vliv na náš současný život. Tyto negativní vlivy se projevují jako různé psychosomatické, psychické i tělesné onemocnění a problémy jako jsou deprese, úzkost, smutek, strach, pocity viny, závislosti, vztahové problémy, emoce, traumata, poruchy spánku, ztráta energie či blokace v různých oblastech, atd.
Pokud se rozhodnete pro změnu, podaří se nám společně obnovit Vaši sebedůvěru a sebevědomí, nebo nastavit nové životní postoje a psychickou rovnováhu.

Regresní terapie je tedy řízené vzpomínání a vybavování si událostí, při němž si klient vybavuje potlačené vzpomínky. Uvědoměním a pochopením událostí z dávné minulosti dochází k jejich zpracování a vyrovnání se s jejich negativními vlivy na přítomnost. Pochopení a přijetí informace je součástí duchovního vývoje a postupu, následně by potíže řešené během terapie měly zcela odeznít.

Symbolová terapie vhledem:
- umožňuje rychlou práci s vlastní psychikou
- je zaměřena na myšlenkové vzorce a programy, které si neseme z dětství a na jejich uvědomění a vědomou transformaci.

Je velmi účinná při řešení psychických potížích jako jsou deprese, smutky, pocity viny, problémy se sebevědomím, vztahové problémy, omezující vzorce chování apod.
Terapeutický proces probíhá v hluboce uvolněném stavu vědomí a pro klienta je velmi příjemný a nestereotypní. Terapie má velmi rychlý účinek.
Budeme se společně snažit tyto příčiny na podvědomé úrovni nalézt, vědomě zpracovat, odstranit a odevzdat.


Metoda Letting go - odevzdávání:
- spočívá v odblokování starých bloků a strachů, co jsme si za život vytvořili.


Co vše lze v koučovně řešit:
- vztahové problémy
- nevhodné životní postoje, závislosti
- psychické problémy: deprese, úzkosti, strach, obavy, fobie, vztek, hysterie, sexuální problémy
- psychosomatické potíže
- problémy s nadváhou/podváhou
- osobní poradenství v oblasti duševního vývoje
- problémy se sebevědomím, pocity viny
- traumatické události apod.

Terapeutická sezení trvají většinou 1-2 hodiny.
Klientům poskytuji poradenství i mimo koučovnu.

Produkty
  • studium cizích jazyků, sportovní aktivity, doplňkové vzdělávání, profesní firemní vzdělání
  • zvládání stresu, léčba deprese, řešení vztahových problémů, psychologická analýza, psychologické vyšetření, řešení problémů pod dohledem odborníka


Související články
Výroba videa má svá pravidla. Přečtěte si tipy na úspěšná videa!

POLAS VIDEO STUDIO

Výroba videa má svá pravidla. Přečtěte si tipy na úspěšná videa!

Jak vyrobit video, aby opravdu zaujalo? Aby bylo video úspěšné, musí přesně odpovídat svému účelu, divácké cílové skupině a době vzniku, a to obsahem i formou. Zní to jednoduše, ale praxe často ukazuje pravý opak. A výsledný efekt Vám opravdu zaručí pouze video plnící uvedené zásady. Přečtěte si proto tipy od POLAS videostudia Praha.


Periodická zkouška pro osoby odborně způsobilé v prevenci rizik v oblasti BOZP - Praha

Vzdělávací středisko Praha

Periodická zkouška pro osoby odborně způsobilé v prevenci rizik v oblasti BOZP - Praha

Objednávku i přihlášku naleznete na našich stránkách ke stažení. Tam také naleznete veškerý přehled probíhající a nastávajících kurzů. Specializujeme se na základní kurzy, nové trendy v oblasti PO, BOZP a OŽP. Dále na nadstavbové kurzy a semináře.


Školení elektrikářů Jihlava

ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. - Čestmír Tišl

Školení elektrikářů Jihlava

Kvalifikovaní zaměstnanci v oboru elektro jsou důležitou součástí firem, které působí v tomto oboru. Proto je důležité poskytnout svým zaměstnancům, ať už jednotlivcům či skupinám, pravidelná školení, kterých součástí je přezkoušení vyhlášky 50/1978 Sb. Svoje služby v oblasti elektro vám poskytne ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. – Čestmír Tišl.


Školení, které má smysl

YETTY.EU s.r.o.

Školení, které má smysl

Vzdělávání je důležité nejen pro samotného pracovníka, ale pro celou firmu. Čím více zkušeností a znalostí se do podniku dostane, tím lépe bude fungovat. Školení s praktickými ukázkami v oblasti hydrauliky zajišťuje společnost YETTY.EU Jihlava.


Firemní články
Regresní terapie - odstranění depresí, traumat, úzkostí, pocitů smutku a fyzických potíží metodou regrese

Regresní terapie - odstranění depresí, traumat, úzkostí, pocitů smutku a fyzických potíží metodou regrese

Techniku Regresní terapie ovládá Hedvika Juráková a pomáhá klientům metodou regrese řešit psychické i fyzické potíže způsobené vlivem traumatických zážitků z minulosti. Působnost - Zlínský kraj.


Osobní kouč, NLP individuální koučink podle mozku

Osobní kouč, NLP individuální koučink podle mozku

Osobní kouč - paní Hedvika Juráková, Vám bude průvodcem osobním růstem. Pomůže Vám pomocí NLP individuálního koučinku dosáhnout Vašeho cíle, úspěchů v práci i soukromí. Působí v lokalitě Zlínský kraj.


Týmový koučink NLP - koučování teamů pro management

Týmový koučink NLP - koučování teamů pro management

Hedvika Juráková se věnuje koučování teamů pro management. Jde o týmový koučink NLP, kdy se rozvíjí potenciál každého jednotlivce s cílem zlepšit výkon celého týmu.


Prodej dárkové, firemní balení vína-exklusivní lahvové, sudové víno

Prodej dárkové, firemní balení vína-exklusivní lahvové, sudové víno

Ve Vinařství v Koutě je aktuálně na prodej dárkové balení lahvového vína, firemní balení. Na výběr i 10 druhů sudového vína. Výdejní místa Zlechov, Břeclav, Kroměříž Oskol.


Vinařství Uherské Hradiště-jakostní moravská i zahraniční vína

Vinařství Uherské Hradiště-jakostní moravská i zahraniční vína

Vinařství v koutě a vinný sklípek U Juráků najdete v obci Zlechov nedaleko Uherského Hradiště. Máme širokou nabídku vína - moravská i zahraniční jakostní vína pro restaurace, bary. Vyberete si u nás i kvalitní víno na rodinné oslavy. V nabídce najdete moravská lahvová vína z oblasti Jižní Morava - z Brumovína, vinařské oblasti Mikulov, Znojmo, Valtice, Velké Pavlovice, Lednice, Bzenec. A také zahraniční vína – řecká a bulharská. Na prodej nabízíme i vína pozdní sběr, výběr z bobulí, výběr z hroznů. Dodáváme: - bílé víno – Veltlínské, Ryzlink Rýnský, Tramín Červený, Rulanské Šedé, Neuburg, Müller Thurgau, Chardonay, Sylvánské zelené, Moravský Muškát, Sauvignon - červené víno – Frankovka, Merlot, Cabernet Sauvignon, Cabernetu Sauvignon Rose, Zweigeltrebe, Modrý Portugal, Rulandské Modré, Svatovavřinecké, André. Distribuci a dodávky vína realizujeme pro celou Českou republiku i Slovensko. Naše vinařství je na adrese: Zlechov 165. Ohledně objednávky nás můžete kontaktovat na tel.: 606689244.


E-shop dárkové balení vína, kvalitní moravské víno Uherské Hradiště

E-shop dárkové balení vína, kvalitní moravské víno Uherské Hradiště

Vinný sklípek u Juráků Uherské Hradiště provozuje internetový obchod s vínem. E-shop ujuraku.eu nabízí na prodej kvalitní moravské víno - červená, bílá, růžová vína a dárkové balení vína. V nabídce najdete lahvová vína z Jižní Moravy - vinařské oblasti Mikulov, Znojmo, Valtice, Velké Pavlovice, Lednice, Bzenec, z Brumovína. Na prodej máme i zahraniční vína – řecká a bulharská. Dodáváme: - červené víno – Frankovka, Merlot, Cabernet Sauvignon, Cabernetu Sauvignon Rose, Zweigeltrebe, Modrý Portugal, Rulandské Modré, Svatovavřinecké, André. - bílé víno – Veltlínské, Ryzlink Rýnský, Tramín Červený, Rulanské Šedé, Neuburg, Müller Thurgau, Chardonay, Sylvánské zelené, Moravský Muškát, Sauvignon - růžové víno - Cabernet Moravia Rosé, Frankovka Rosé, Zweigeltrebe Rosé. Distribuce vína je zajištěna pro Českou republiku i Slovensko. Objednávky lze podat telefonicky: +420606689244. Vinařství a vinný sklípek jsou na adrese: Zlechov 165.


Posezení, oslava, večírek ve vinném sklípku Uherské Hradiště

Posezení, oslava, večírek ve vinném sklípku Uherské Hradiště

Domluvte si posezení s přáteli ve vinném sklípku. Vinný sklípek u Juráků ve Zlechově poblíž Uherského Hradiště nabízí krásné prostředí - u nás Vaše oslava i večírek bude stát za to. Zajistíme hudbu i občerstvení. Kontaktní tel.: 606689244. Máme zde pro všechny milovníky vína připravený široký výběr lahvových i sudových vín a víno si můžete zakoupit i domů. Nabídka platí do vypití nemalých zásob....:) Sklípek u Juráků je otevřen Po-So 16.00 - 20.00. Vinařství v koutě U Juráků nabízí prostory pro: - oslavy, srazy, rauty, večírky všeho druhu - zajistíme občerstvení i s živou hudbou.


Burčák ve vinárně i s sebou Uherské Hradiště

Burčák ve vinárně i s sebou Uherské Hradiště

Kamenný sklípek u Jurák v Uherském Hradišti Vás zve na příjemné posezení u burčáku ve vinárně a nebo si jej můžete vzít s sebou. Burčáková otevírací doba je Po - So 16.00 - 22.00. Přes burčákovou sezónu Vám vyjdeme v pondělí a nově máme otevřeno i v pondělí již od 16h do 22h. Další dny máme také otevřeno: Út - Čt: 16 - 24h Pá - So: 16 - 1h Ne: 16 - 22h Burčák si samozřejmě můžete vzít i s sebou.


Vinný kamenný sklípek, vinárna, víno z Moravy Uherské Hradiště

Vinný kamenný sklípek, vinárna, víno z Moravy Uherské Hradiště

V kamenném sklípku U Juráků nabízíme 20 druhů sudových vín z celé jižní Moravy. Kromě vlastních vín také nabízíme 150 vín od moravských vinařů. Vinný sklípek slouží jako vinárna s příjemným posezením s kapacitou 30 osob. Kamenný sklípek je ideální místo pro pořádání firemních akcí, oslav narozenin nebo přátelských setkání. Zveme na návštěvu našeho vinného sklepu, ať už na společenskou akci spojenou s degustací vína nebo jen přátelské posezení. Přijďte se pobavit nad sklenkou dobrého moravského vína. Aktuální nabídka vína: - Veltlínské červené rané - Ryzlink rýnský - Rulandské šedé - Neuburg - Müller thurgau - Tramín červený - Merlot - Cabernet sauvignon - Zweigeltrebe - Modrý portugal - Frankovka - Cabernet sauvignon rosé. Vzpomínka na krásně strávený večer ve vinném sklípku Vám dodá sílu do dalších všedních dnů, proto navštivte náš stylový vinný sklípek U Juráků.


Moštík 100% přírodní ovocná šťáva Uherské Hradiště, Zlín

Moštík 100% přírodní ovocná šťáva Uherské Hradiště, Zlín

Vinařství U Juráků vyrábí Moštík - 100% čistá přírodní ovocná šťáva bez konzervantů a dalších chemických látek bez přidaného cukru. Přírodní šťáva z ovoce vypěstovaného na Moravě. Chcete pít poctivou šťávu plnou vitamínů a minerálů? Moštík je šťáva, která prospívá Vašemu zdraví. Moštík: - bez chemických přísad a konzervantů - ošetřeno pasterizací - lisováno za studena bez enzymů - k výrobě použity suroviny z Moravy - aseptické balení - balení uchovávající čerstvost - obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Příchutě: - jablko - jablko + celer - jablko + mrkev - jablko + hruška - jablko + rybíz - jablko + červená řepa. Vinařství U Juráků dodává Moštík ve 3 l a 5 l balení, které má praktické plastové ucho pro snadnější manipulaci. V balení má dlouhodobou trvanlivost a při otevření vydrží až 30 dní. Moštík je za příznivé ceny vhodný do wellness center, aquaparků, fitness center a mnohých dalších.


Kamenný sklípek, vinotéka, prodej sudového, lahvového vína Uherské Hradiště

Kamenný sklípek, vinotéka, prodej sudového, lahvového vína Uherské Hradiště

Kamenný sklípek u Juráků Vás zve do Vinárny: -sudová a jakostní vína - bílá, červená -burčák -vinotéka 120 druhů lahvových vín z celé Jižní Moravy -firemní akce, rodinné, soukromé oslavy -zajištění cateringu -kapacita 55 lidí.


Pronájem vinného sklepa, degustace vína, vinný sklep v Uherském Hradišti

Pronájem vinného sklepa, degustace vína, vinný sklep v Uherském Hradišti

Přijďte posedět do našeho sklípku a dopřejte si osvěžení pro tělo i duši při skleničce lahodného vína v příjemném a klidném prostředí. Pro všechny milovníky dobrého vína jsme připravili široký výběr vína lahvového i sudového a*samozřejmě si víno můžete zakoupit i domů. Nabídka platí do vypití nemalých zásob.... Kamenný sklípek u Juráků Otevírací doba: ÚTERÝ AŽ ČTVRTEK 17h - 24h od 1.4.2014 PÁTEK AŽ NEDĚLE 16h - 01h Vhodné pro: -oslavy,srazy, rauty, večírky všeho druhu -zajistíme veškeré občerstvení i živou hudbu.