Prodej a doprava sypkého materiálu, odvoz suti a přistavení kontejneru

Kamenivo Zlín Rybníky

Prodej a doprava sypkého materiálu, odvoz suti a přistavení kontejneru

Naše společnost Kamenivo Zlín - Rybníky se specializuje na prodej a dovoz sypkého materiálu, písku, zeminy a stavebních recyklátů. Zajistíme vám také odvoz suti a přistavení kontejneru na místo určení.

Hedvika Juráková


Stará Tenice 1213, budova Obzor, Uherské Hradiště 686 01
Hedvika Juráková je průvodce osobním růstem, osobní a týmový kouč NLP, lektorka a regresní terapeut s působením především v regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj.

Jsem profesionálem v oblasti koučinku podle mozku NLP a věnuji se také regresní terapii.


Týmový NLP koučink:
- koučování teamů pro top management
- trénink obchodníků.

Je zaměřen na týmy, které mají společný cíl a vzájemnou pracovní provázanost. Pokud manažer při své práci používá koučování zajišťuje, aby se udělalo to, co se udělat má a vytváří podmínky pro rozvoj svých lidí.
V těchto podmínkách pak tým dobře plní své úkoly a současně se rozvíjí:
- tým má společné cíle, o kterých diskutuje a hledá společnou shodu a cestu k jejich dosažení
- základní pravidla a principy fungování přijatelná pro všechny členy týmu vypracované v souhře
- společně získávat a osvojovat si nové dovednosti a diskutovat o schopnostech týmu s provázáním vyššího smyslu a poslání u firmy.
V týmu může dosáhnout jednotlivec toho, co by sám nikdy nedosáhl.


Individuální NLP koučink:
- koučink dle konceptu NeuroLeadership, využívá principy práce s kapacitou mozku dle Neuro lingvistického programování pro rozvoj potenciálu konkrétní osoby.

Kouč naslouchá, trénuje, podporuje, připravuje a ukazuje skutečnost daného problému klienta. Koučink představuje důvěryhodný vztah mezi koučem a klientem, který napomáhá klientovy podniknout konkrétní kroky za účelem dosažení jeho cíle, vize a nebo přání. Koučování se nezaměřuje na chyby, které se staly, ale na příležitosti, které přinesou. Kouč dodržuje etický kodex.
Podstata koučování je docílit lepší vnímavosti světa a zvýšit odpovědnost za vlastní život nebo získání dovedností pro efektivnější řízení jak sebe, tak i lidí okolo. Vytyčení a přesné definování cílů a jejich uskutečňování vyžaduje ujasnit si priority a schopnost opuštění komfortní zóny. To všechno nám pomáhá k získání nových strategií, k vytyčení nových kroků a k získání aktivní zpětné vazby.


Regresní terapie:
- regrese je prastará metoda léčení tělesna i duševna, řeší psychické a fyzické potíže.
- řízené vzpomínání a vybavování si událostí, při němž si klient vybavuje potlačené vzpomínky

Technika regresní terapie spočívá v postupném odhalování a zpracovávání traumatických zážitků, které se v jedinci hromadí v průběhu jeho jedinečné existence.
Pomocí techniky regresní terapie můžeme pochopit a zpracovat události, které se nám staly v minulosti a mají negativní vliv na náš současný život. Tyto negativní vlivy se projevují jako různé psychosomatické, psychické i tělesné onemocnění a problémy jako jsou deprese, úzkost, smutek, strach, pocity viny, závislosti, vztahové problémy, emoce, traumata, poruchy spánku, ztráta energie či blokace v různých oblastech, atd.
Pokud se rozhodnete pro změnu, podaří se nám společně obnovit Vaši sebedůvěru a sebevědomí, nebo nastavit nové životní postoje a psychickou rovnováhu.

Regresní terapie je tedy řízené vzpomínání a vybavování si událostí, při němž si klient vybavuje potlačené vzpomínky. Uvědoměním a pochopením událostí z dávné minulosti dochází k jejich zpracování a vyrovnání se s jejich negativními vlivy na přítomnost. Pochopení a přijetí informace je součástí duchovního vývoje a postupu, následně by potíže řešené během terapie měly zcela odeznít.

Symbolová terapie vhledem:
- umožňuje rychlou práci s vlastní psychikou
- je zaměřena na myšlenkové vzorce a programy, které si neseme z dětství a na jejich uvědomění a vědomou transformaci.

Je velmi účinná při řešení psychických potížích jako jsou deprese, smutky, pocity viny, problémy se sebevědomím, vztahové problémy, omezující vzorce chování apod.
Terapeutický proces probíhá v hluboce uvolněném stavu vědomí a pro klienta je velmi příjemný a nestereotypní. Terapie má velmi rychlý účinek.
Budeme se společně snažit tyto příčiny na podvědomé úrovni nalézt, vědomě zpracovat, odstranit a odevzdat.


Metoda Letting go - odevzdávání:
- spočívá v odblokování starých bloků a strachů, co jsme si za život vytvořili.


Co vše lze v koučovně řešit:
- vztahové problémy
- nevhodné životní postoje, závislosti
- psychické problémy: deprese, úzkosti, strach, obavy, fobie, vztek, hysterie, sexuální problémy
- psychosomatické potíže
- problémy s nadváhou/podváhou
- osobní poradenství v oblasti duševního vývoje
- problémy se sebevědomím, pocity viny
- traumatické události apod.

Terapeutická sezení trvají většinou 1-2 hodiny.
Klientům poskytuji poradenství i mimo koučovnu.

Produkty
  • studium cizích jazyků, sportovní aktivity, doplňkové vzdělávání, profesní firemní vzdělání
  • zvládání stresu, léčba deprese, řešení vztahových problémů, psychologická analýza, psychologické vyšetření, řešení problémů pod dohledem odborníka


Související články
Audity a certifikace od společnosti s celosvětovou působností DEKRA Certification

DEKRA CZ a.s. Certifikace systémů managementu

Audity a certifikace od společnosti s celosvětovou působností DEKRA Certification

Auditorské a certifikační služby z oblastí oblasti techniky, bezpečnosti, životního prostředí a zdraví pro Vás zajistí společnost DEKRA Certification - přední světový poskytovatel těchto služeb. Její zkušenosti se vztahují na systémy řízení, jakož i testování a inspekci. Dále nabízí personální certifikace, rozvojové programy a specializovaná školení.


Školení personálu a certifikace podle normy SCC/SCP

DEKRA CZ a.s. Certifikace systémů managementu

Školení personálu a certifikace podle normy SCC/SCP

Certifikát bezpečnosti SCC/SCP je velmi důležitý především pro dodavatele, působící v oblastech petrochemie, dopravy, infrastruktury či dodávek technologických celků. Spolupracujete-li s investory z Holandska a německy hovořících zemí, tuto certifikaci budete s největší pravděpodobností potřebovat.


Školení, které má smysl

YETTY.EU s.r.o.

Školení, které má smysl

Vzdělávání je důležité nejen pro samotného pracovníka, ale pro celou firmu. Čím více zkušeností a znalostí se do podniku dostane, tím lépe bude fungovat. Školení s praktickými ukázkami v oblasti hydrauliky zajišťuje společnost YETTY.EU Jihlava.


TWI&KATA Akademie - Zapojte své zaměstnance do zlepšování a růstu firmy

DMC management consulting s.r.o.

TWI&KATA Akademie - Zapojte své zaměstnance do zlepšování a růstu firmy

V roce 2018 firma DMC management consulting s.r.o. otevírá poprvé kompletní akademii modulů TWI. Tuto akademii můžete absolvovat jako celek, nebo je možné navštívit pouze jednotlivé moduly.


Firemní články
Regresní terapie - odstranění depresí, traumat, úzkostí, pocitů smutku a fyzických potíží metodou regrese

Regresní terapie - odstranění depresí, traumat, úzkostí, pocitů smutku a fyzických potíží metodou regrese

Techniku Regresní terapie ovládá Hedvika Juráková a pomáhá klientům metodou regrese řešit psychické i fyzické potíže způsobené vlivem traumatických zážitků z minulosti. Působnost - Zlínský kraj.


Osobní kouč, NLP individuální koučink podle mozku

Osobní kouč, NLP individuální koučink podle mozku

Osobní kouč - paní Hedvika Juráková, Vám bude průvodcem osobním růstem. Pomůže Vám pomocí NLP individuálního koučinku dosáhnout Vašeho cíle, úspěchů v práci i soukromí. Působí v lokalitě Zlínský kraj.


Týmový koučink NLP - koučování teamů pro management

Týmový koučink NLP - koučování teamů pro management

Hedvika Juráková se věnuje koučování teamů pro management. Jde o týmový koučink NLP, kdy se rozvíjí potenciál každého jednotlivce s cílem zlepšit výkon celého týmu.


Prodej dárkové, firemní balení vína-exklusivní lahvové, sudové víno

Prodej dárkové, firemní balení vína-exklusivní lahvové, sudové víno

Ve Vinařství v Koutě je aktuálně na prodej dárkové balení lahvového vína, firemní balení. Na výběr i 10 druhů sudového vína. Výdejní místa Zlechov, Břeclav, Kroměříž Oskol.


Vinařství Uherské Hradiště-jakostní moravská i zahraniční vína

Vinařství Uherské Hradiště-jakostní moravská i zahraniční vína

Vinařství v koutě a vinný sklípek U Juráků najdete v obci Zlechov nedaleko Uherského Hradiště. Máme širokou nabídku vína - moravská i zahraniční jakostní vína pro restaurace, bary. Vyberete si u nás i kvalitní víno na rodinné oslavy. V nabídce najdete moravská lahvová vína z oblasti Jižní Morava - z Brumovína, vinařské oblasti Mikulov, Znojmo, Valtice, Velké Pavlovice, Lednice, Bzenec. A také zahraniční vína – řecká a bulharská. Na prodej nabízíme i vína pozdní sběr, výběr z bobulí, výběr z hroznů. Dodáváme: - bílé víno – Veltlínské, Ryzlink Rýnský, Tramín Červený, Rulanské Šedé, Neuburg, Müller Thurgau, Chardonay, Sylvánské zelené, Moravský Muškát, Sauvignon - červené víno – Frankovka, Merlot, Cabernet Sauvignon, Cabernetu Sauvignon Rose, Zweigeltrebe, Modrý Portugal, Rulandské Modré, Svatovavřinecké, André. Distribuci a dodávky vína realizujeme pro celou Českou republiku i Slovensko. Naše vinařství je na adrese: Zlechov 165. Ohledně objednávky nás můžete kontaktovat na tel.: 606689244.


E-shop dárkové balení vína, kvalitní moravské víno Uherské Hradiště

E-shop dárkové balení vína, kvalitní moravské víno Uherské Hradiště

Vinný sklípek u Juráků Uherské Hradiště provozuje internetový obchod s vínem. E-shop ujuraku.eu nabízí na prodej kvalitní moravské víno - červená, bílá, růžová vína a dárkové balení vína. V nabídce najdete lahvová vína z Jižní Moravy - vinařské oblasti Mikulov, Znojmo, Valtice, Velké Pavlovice, Lednice, Bzenec, z Brumovína. Na prodej máme i zahraniční vína – řecká a bulharská. Dodáváme: - červené víno – Frankovka, Merlot, Cabernet Sauvignon, Cabernetu Sauvignon Rose, Zweigeltrebe, Modrý Portugal, Rulandské Modré, Svatovavřinecké, André. - bílé víno – Veltlínské, Ryzlink Rýnský, Tramín Červený, Rulanské Šedé, Neuburg, Müller Thurgau, Chardonay, Sylvánské zelené, Moravský Muškát, Sauvignon - růžové víno - Cabernet Moravia Rosé, Frankovka Rosé, Zweigeltrebe Rosé. Distribuce vína je zajištěna pro Českou republiku i Slovensko. Objednávky lze podat telefonicky: +420606689244. Vinařství a vinný sklípek jsou na adrese: Zlechov 165.


Posezení, oslava, večírek ve vinném sklípku Uherské Hradiště

Posezení, oslava, večírek ve vinném sklípku Uherské Hradiště

Domluvte si posezení s přáteli ve vinném sklípku. Vinný sklípek u Juráků ve Zlechově poblíž Uherského Hradiště nabízí krásné prostředí - u nás Vaše oslava i večírek bude stát za to. Zajistíme hudbu i občerstvení. Kontaktní tel.: 606689244. Máme zde pro všechny milovníky vína připravený široký výběr lahvových i sudových vín a víno si můžete zakoupit i domů. Nabídka platí do vypití nemalých zásob....:) Sklípek u Juráků je otevřen Po-So 16.00 - 20.00. Vinařství v koutě U Juráků nabízí prostory pro: - oslavy, srazy, rauty, večírky všeho druhu - zajistíme občerstvení i s živou hudbou.


Burčák ve vinárně i s sebou Uherské Hradiště

Burčák ve vinárně i s sebou Uherské Hradiště

Kamenný sklípek u Jurák v Uherském Hradišti Vás zve na příjemné posezení u burčáku ve vinárně a nebo si jej můžete vzít s sebou. Burčáková otevírací doba je Po - So 16.00 - 22.00. Přes burčákovou sezónu Vám vyjdeme v pondělí a nově máme otevřeno i v pondělí již od 16h do 22h. Další dny máme také otevřeno: Út - Čt: 16 - 24h Pá - So: 16 - 1h Ne: 16 - 22h Burčák si samozřejmě můžete vzít i s sebou.


Vinný kamenný sklípek, vinárna, víno z Moravy Uherské Hradiště

Vinný kamenný sklípek, vinárna, víno z Moravy Uherské Hradiště

V kamenném sklípku U Juráků nabízíme 20 druhů sudových vín z celé jižní Moravy. Kromě vlastních vín také nabízíme 150 vín od moravských vinařů. Vinný sklípek slouží jako vinárna s příjemným posezením s kapacitou 30 osob. Kamenný sklípek je ideální místo pro pořádání firemních akcí, oslav narozenin nebo přátelských setkání. Zveme na návštěvu našeho vinného sklepu, ať už na společenskou akci spojenou s degustací vína nebo jen přátelské posezení. Přijďte se pobavit nad sklenkou dobrého moravského vína. Aktuální nabídka vína: - Veltlínské červené rané - Ryzlink rýnský - Rulandské šedé - Neuburg - Müller thurgau - Tramín červený - Merlot - Cabernet sauvignon - Zweigeltrebe - Modrý portugal - Frankovka - Cabernet sauvignon rosé. Vzpomínka na krásně strávený večer ve vinném sklípku Vám dodá sílu do dalších všedních dnů, proto navštivte náš stylový vinný sklípek U Juráků.


Moštík 100% přírodní ovocná šťáva Uherské Hradiště, Zlín

Moštík 100% přírodní ovocná šťáva Uherské Hradiště, Zlín

Vinařství U Juráků vyrábí Moštík - 100% čistá přírodní ovocná šťáva bez konzervantů a dalších chemických látek bez přidaného cukru. Přírodní šťáva z ovoce vypěstovaného na Moravě. Chcete pít poctivou šťávu plnou vitamínů a minerálů? Moštík je šťáva, která prospívá Vašemu zdraví. Moštík: - bez chemických přísad a konzervantů - ošetřeno pasterizací - lisováno za studena bez enzymů - k výrobě použity suroviny z Moravy - aseptické balení - balení uchovávající čerstvost - obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Příchutě: - jablko - jablko + celer - jablko + mrkev - jablko + hruška - jablko + rybíz - jablko + červená řepa. Vinařství U Juráků dodává Moštík ve 3 l a 5 l balení, které má praktické plastové ucho pro snadnější manipulaci. V balení má dlouhodobou trvanlivost a při otevření vydrží až 30 dní. Moštík je za příznivé ceny vhodný do wellness center, aquaparků, fitness center a mnohých dalších.


Kamenný sklípek, vinotéka, prodej sudového, lahvového vína Uherské Hradiště

Kamenný sklípek, vinotéka, prodej sudového, lahvového vína Uherské Hradiště

Kamenný sklípek u Juráků Vás zve do Vinárny: -sudová a jakostní vína - bílá, červená -burčák -vinotéka 120 druhů lahvových vín z celé Jižní Moravy -firemní akce, rodinné, soukromé oslavy -zajištění cateringu -kapacita 55 lidí.


Pronájem vinného sklepa, degustace vína, vinný sklep v Uherském Hradišti

Pronájem vinného sklepa, degustace vína, vinný sklep v Uherském Hradišti

Přijďte posedět do našeho sklípku a dopřejte si osvěžení pro tělo i duši při skleničce lahodného vína v příjemném a klidném prostředí. Pro všechny milovníky dobrého vína jsme připravili široký výběr vína lahvového i sudového a*samozřejmě si víno můžete zakoupit i domů. Nabídka platí do vypití nemalých zásob.... Kamenný sklípek u Juráků Otevírací doba: ÚTERÝ AŽ ČTVRTEK 17h - 24h od 1.4.2014 PÁTEK AŽ NEDĚLE 16h - 01h Vhodné pro: -oslavy,srazy, rauty, večírky všeho druhu -zajistíme veškeré občerstvení i živou hudbu.