Kvalitní štěpkovače, štípače, zametače

GreenMech, s.r.o.

Kvalitní štěpkovače, štípače, zametače

GreenMech, s.r.o.
Štípače a štípačky dřeva, bubnové, kolébkové, pásové pily včetně příslušenství

Prvotřídní štípače a štípačky na dřevo věhlasného francouzského výrobce AMR dodává zákazníkům v České republice společnost GreenMech s.r.o., specialista na zahradní a lesní techniku. Štípače v horizontálním i vertikálním provedení a pily včetně příslušenství pro profesionály i domácí kutily můžete zhlédnout v naší nabídce na webových stránkách greenmech.cz

Největší horizontální štípač se štípací silou až 28 t

Hydraulické štípače a štípačky dřeva AMR ve vertikálním i horizontálním provedení

Usnadněte si štípání dřeva díky profesionálním pomocníkům - hydraulickým štípačům a štípačkám AMR, které jsou velmi výkonné, spolehlivé a bezpečné. Naše nabídka zahrnuje štípače ve vertikálním i horizontálním provedení, které dosahují štípací síly 6 až 28 tun. Vybrat si můžete štípače s pohonem na elektromotor, kardanovou hřídelí, nebo hydraulikou z traktoru, popřípadě kombinace obojího. Nechybí ani mobilní štípače na podvozku s dieslovým nebo benzínovým mototem, tažený za automobilem.

Hydraulické štípače a štípačky dřeva AMR


Řezání dřeva na pásových, bubnových a kolébkových pilách

Bubnové, pásové, kolébkové pily jsou dalšími výkonnými pomocníky na zpracování dřeva. Nabídneme Vám vysoce produktivní cirkulárku s gravitačním plněním, se kterou se pracuje naprosto bezpečně a pohodlně. Anebo můžete pracovat s kolébkovou cirkulárkou s pásovým dopravníkem či se stolní cirkulárkou s průměrem pilového kotouče 650 nebo 700 mm. Řezání dřeva díky pilám z naší nabídky nebylo nikdy jednodušší!

Bubnové, kolébkové, pásové pily včetně příslušenství


Příslušenství k pilám a štípačům AMR – dopravníky, nástroje, baličky

Naše společnost GreenMech dodává k pilám a štípačům AMR originální příslušenství, například samostatný pásový teleskopický dopravník, pásový dopravník pro pásové pily a cirkulárky, který lze připojit za traktor. Dále nástroje pro manipulaci se dřevem, baličky, spojovací díly pro baličku a štípač, pilové pásy, řezné kotouče, zvedáky, navijáky a další nezbytné příslušenství k řezacím a štípacím strojům.

Příslušenství k pilám a štípačům – dopravníky, nástrojeŠtěpkovače

Štěpkovače

Štěpkovače GreenMech k likvidaci větví, keřů, stromů, živých plotů

Štípače

Štípače

Štípače a štípačky dřeva, bubnové, kolébkové, pásové pily včetně příslušenství

Zametače a mininakladače

Zametače a mininakladače

Zametače, mininakladače, minibagry Smartpel včetně příslušenství