BIOKRON s.r.o.


Kolperky 635/A, Blučina 664 56

Výroba, prodej pro velkoodběratele,
maloodběratele, internetový obchod:
-doplňková krmiva probiotického charakteru PROBIOSTAN
-krmiva pro chov hlodavců (myši, potkani, činčily, ...)
-krmné směsi a doplňková krmiva BIOSTAN pro hospodářská a domácí zvířata
-jsou určena pro chovatele prasat, hrabavé i vodní drůbeže a králíků, kteří mají vlastní zdroje statkových krmiv, jako jsou obiloviny, okopaniny a pícniny
-smícháním se šroty obilovin mohou sloužit k jednoduché domácí výrobě kompletních krmných směsí pro různé druhy a kategorie zvířat
-přidáním do míchanic ze statkových krmiv při tradičním způsobu krmení vyrovnávají obsah všech živin na úroveň potřeby pro daná zvířata
-při jejich použití není nutné podávat zvířatům žádné jiné minerální a vitamínové krmné přípravky
-svým obsahem živin doplňují živiny ve statkových krmivech na úroveň zabraňující vzniku poruch zdravotního stavu zvířat, vyvolaných karencemi, jako jsou např. křivice, měknutí kostí, peróza, křapovitost vajec apod.
-použití BIOSTANU výrazně zvyšuje užitkovost zvířat a zlepšuje jejich zdravotní stav.

IČ: 26251116
DIČ: CZ26251116
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: MVDr. Jaroslav Ondráček

Další produkty a služby
  • doplňková minerální krmiva, minerálně-vitamínové premixy, minerální lizy, krmné směsi

Na našem e-shopu i v kamenné prodejně naleznete vše, co je potřeba pro péči a údržbu Vaší zahrady. Kromě kompletní zahradní techniky a potřeb, nabízíme také lesní techniku.

Související články
Chlebová i celozrnná mouka ze mlýna, luštěniny, těstoviny i další zboží domácí výroby
Chlebová i celozrnná mouka ze mlýna, luštěniny, těstoviny i další zboží domácí výroby

Luštěniny, těstoviny, chlebová mouka, celozrnná mouka i různé směsi pro pečení chleba. To i mnohem více na vás čeká v nabídce společnosti ALFA mlýn a balírna. K dispozici je u nás mlýn, těstárna i linka na balení sypkých a zrnitých potravin. Mouky, těstoviny i další výrobky zdravé a racionální výživy u nás díky tomu vyrábíme od začátku až do konce.


Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták
Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?


Nové trendy v oblasti krmiva pro psy
Nové trendy v oblasti krmiva pro psy

Majitel každého psa zajisté ocení kvalitní krmivo, které obsahuje veškeré potřebné vitamíny, minerály a další látky potřebné pro jeho zdraví a aktivitu. Pro velice citlivé pejsky jsou novinkou vegetariánská a veganská krmiva, která můžou obsahovat i hmyzí bílkovinu a nakoupíte je u společnosti Canis Prosper s.r.o.


Krmivo pro psy a kočky objednávejte pohodlně, rychle a s dopravou zdarma
Krmivo pro psy a kočky objednávejte pohodlně, rychle a s dopravou zdarma

Každý, kdo má doma psa či kočku jistě ví, že kupovat granule v klasickém obchodě může být problematické, zvláště pokud nevlastníte auto. Krmivo pro kočky a psy se totiž finančně vyplatí nakupovat ve větších baleních. Jenomže nosit domů patnáctikilový pytel granulí asi nechce nikdo. Ideálním řešením je tedy objednávat krmivo pro psy a kočky po internetu. Nový e-shop zaměřený na značku Josera vám navíc poskytne řadu výhod, jako je doprava zdarma či věrnostní programy.