HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o.Sendvičové izolační PUR panely

Sendvičové izolační PUR panely

Sendvičové izolační PUR panely k tepelné izolaci střech a fasád domů i na vnitřní příčky

Sendvičové izolační PIR panely

Sendvičové izolační PIR panely

Sendvičové izolační polyisokyanurátové PIR panely pro stavby s vyšší požární odolností

Konstrukční pevnostní profily

Konstrukční pevnostní profily

Konstrukční pevnostní profily na výstavbu ocelových konstrukcí, hal


Konstrukční pevnostní profily na výstavbu ocelových konstrukcí, hal

Na dodávku a montáž ocelových konstrukcí obvodových pláštů, příček, střešní konstrukce včetně vaznic se specializuje firma s dlouholetými zkušenostmi v oboru – HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o. se sídlem ve Šlapanicích u Brna. U nás si vyberete konstrukční pevnostní profily typů Z, C, U a E, které se využijete zejména při konstrukci montovaných staveb, nástaveb, pro opláštění železobetonových a ocelových hal v oblasti potravinářství, zemědělství. Z konstrukčních pevnostních profilů vznikají i rozsáhlé průmyslové objekty, administrativní a komerční stavby.

Konstrukční pevnostní profily dodává a montuje firma HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o. z Brna

Konstrukční pevnostní profily ve tvarech Z, C, U a E, v kombinaci s PUR panely

Konstrukční pevnostní profily ať už pro halové konstrukce, vaznice pro podporu střešních panelů, ale i jako podpora a upevnění pro okna a dveře či k upevnění sendvičových desek a trapézových plechů poskytly stavebnímu průmyslu mnohostranné využití. Díky námi dodávaným konstrukčním pevnostním profilům ve tvarech Z, C, U a E mohou tak v krátkém časovém horizontu vzniknout efektivní stavby pro průmyslové účely, potravinářský i zemědělský sektor. V kombinaci se sendvičovými izolačními PUR panely vystavíte moderní sportovní haly, mrazírenské či chladírenské objekty.

Konstrukční pevnostní profily ve tvarech Z, C, U a E


Ocelové konstrukční pevnostní profily pro rychlou a snadnou montáž

Současné moderní stavebnictví se bez konstrukčních pevnostních profilů již neobejde, protože skýtají nemalé výhody. Konstrukční pevnostní profily vynikají odolností proti korozi, vysokou pevností, nízkou hmotností, pružnou přizpůsobivostí, širokým rozsahem využití, vysokou přesností detailů, variabililním uspořádáním, nízkými náklady na dopravu, montáž a údržbu, no a v neposlední řadě je s nimi radost pracovat, poněvadž montáž profilů je snadná a rychlá.

Ocelové konstrukční pevnostní profily


Konstrukční pevnostní profily z pozinkovaného ocelového plechu válcovaného za studena

Konstrukční pevnostní profily z pozinkovaného ocelového plechu válcovaného za studena dodáváme s výškou od 100 do 400 mm, tloušťkou v rozsahu od 1 do 4 mm, v délkách od 2 do 13,5 m, ani nadměrná délka 15 m není překážkou, zvolit si můžete některý z následujících typů konstrukčních profilů - Z, C, U a E. Tenkostěnné ocelové profily jsou spojeny samořeznými šrouby, standardně dodáváme jakost S 355 275 Z, ale na vyžádání můžete obdržet i jiné jakosti konstrukčních pevnostních profilů. Při výběru ocelových konstrukčních profilů Vám rádi poradíme a dopravu zajistíme na Vámi určené místo.

Konstrukční pevnostní profily z pozinkovaného ocelového plechu