Penzion a restaurace U Vlků Valtice


Lázeňská 285, Valtice 691 42

Ubytování,  pension,  penzion:
-150m od historického centra města
-celková kapacita 15 lůžek
-5x dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky
-3 osoby přistýlka- plus 500, - Kč
-2 osoby-1200, - Kč
-jedna osoba-800, - Kč
-TV, rádio, koupelna s WC, lednička
-snídaně v ceně ubytování
-dětský koutek na dvorku
-úschovna kol
-parkoviště v areálu penzionu
-ubytování domácích mazlíčků
-letní zahrádka s posezením a možností grilování.
-sázková kancelář TIPSPORT, bar, velká televizní obrazovka.
Možnosti:
-školící středisko - 25 osob, bowling, petanq, herna, kurty-tenis
-turistika,  cykloturistika,  vinařské stezky, cyklostezky, jižní Morava
-Lednicko-Valtický areál (památka UNESCO) s rozsáhlým parkem, Dianin chrám, Belvedére, Kolonáda, Randez-vous, Minaret, Lovecký zámeček, Janohrad, Františkánský klášter, zámek  Valtice s parkem,  Lednice,  Mikulov, lázně Lednice.
-Valtické vinné trhy, Národní salon vín, valtická vinařská oblast-sklepy,  výstava vín,  vinotéka, degustace vína.

IČ: 45455945
DIČ: CZ6853310233
Okres: Břeclav
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Antonie Vlková

Ubytování Valtice, Lednicko - valtický areál

Ubytování Valtice, Lednicko - valtický areál

Penzion a restaurace U Vlků Valtice nabízí ubytování a zároveň i občerstvení v Lednicko-valtickém areálu. Proč Lednicko-valtický areál navštívit? Lednicko-valtický areál přímo vybízí k návštěvě. V jeho útrobách najdete velké množství historických památek, malebnou přírodu, spoustu zákoutí k relaxaci a vinařskou turistiku. Chtěli byste navštívit toto líbezné místo České republiky, ale nevíte, kde se ubytovat? Máte rádi klid a soukromí? Pochutnáváte si na kvalitních vínech? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, tak právě pro vás je nejvhodnější penzion a restaurace U Vlků ve Valticích. Jsme malý penzion, který disponuje pěti dvoulůžkovými pokoji. Můžete si tak být jistí, že vás nebude nikdo a nic vyrušovat a můžete si užívat svou dovolenou naplno. Součástí každého pokoje je TV, radio, vlastní sociální zařízení, lednička a připojení na internet. Součástí objektu je i parkoviště. V letních měsících jistě oceníte naši zahrádku s možností grilování. A pokud vám během vašeho pobytu vyprahne, nemusíte chodit daleko. Přímo v penzionu je malá hospůdka, která naplní vaše potřeby. Najdete v ní totiž plně zásobený bar, velkou televizní obrazovku a sázkovou kancelář Tipsport. Výhodná poloha penzionu U Vlků, který leží 150 metrů od historického centra města, zajišťuje, že vám neunikne žádná kulturní akce. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Ubytování Valtice

Ubytování Valtice

Chystáte se do města vína? Náš pension poskytuje ubytování: 150m od historického centra města Valtice. -celková kapacita penzionu je 15 lůžek -5x dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky -3 osoby přistylka- plus 500, - Kč -2 osoby- 1200, - Kč -jedna osoba- 800, - Kč -TV, rádio, koupelna s WC, lednička -snídaně v ceně ubytování -dětský koutek na dvorku -úschovna kol -parkoviště v areálu penzionu -ubytování domácích mazlíčků -letní zahrádka s posezením a možností grilování. Možnosti: -školící středisko - 25 osob, bowling, petanq, herna, kurty-tenis -turistika, cykloturistika, vinařské stezky, cyklostezky, jižní Morava -Lednicko-Valtický areál (památka UNESCO) s rozsáhlým parkem, Dianin chrám, Belvedére, Kolonáda, Randez-vous, Minaret, Lovecký zámeček, Janohrad, Františkánský klášter, zámek Valtice s parkem, Lednice, Mikulov, lázně Lednice. -Valtické vinné trhy, Národní salon vín, valtická vinařská oblast-sklepy, výstava vín, vinotéka, degustace vína -Valtické krojované hody, Národní zemědělské muzeum -Pálavská vrchy-CHKO Pálava -hraniční přechod -možnost projížďky na člunu po řece Dyji Kulturní program Valtic: - Cech valtických vinařů a Město Valtice srdečně zvou do Valtic – Hlavního města vína v sobotu 23. dubna 2011 na Velikonoční otevřené sklepy. - Valtické Podzemí – zahájení nové sezóny a den otevřených dveří Termín: 15.4.2011 od 13.00 hod., program od 18.00 hod. Místo konání: vinařské náměstíčko a Valtické Podzemí, ul. Vinařská 34, Valtice- Organizátor: Valtické Podzemí - Velikonoční hrkání Termín: 22.4.2011 Místo konání: Valtice – městská část Úvaly - Velikonoční otevřené sklepy Termín: 23.4.2011 Místo konání: vybrané vinné sklepy, Valtice - Valtické vinné trhy – 44. ročník Termín: 6. – 7.5.2011 - Vína našich sousedů Termín: 28.5.2011 od 15.00 hod. - Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu Termín: 4. – 5.6.2011 - Valtický slunovrat Termín: 18.6.2011 Místo konání: Kolonáda Reistna, vinné sklepy ve Valticích - Noc otevřených sklepů Termín: 18.6. od 18.00 hod. – 19.6.2011 do 8.00 hod. Místo konání: vinařské náměstíčko a Valtické Podzemí - Předhodové zpívání Termín: 16.7.2011 Organizátor: Valtická krojovaná společnost Informace: e-mail: valkrojspol@seznam.cz, www.chasa-valtice.cz, tel.: 736 637 374 Charakteristika: zpívání mužských a ženských sborů Valtické vinařské slavnosti Termín: 29. – 30.7.2011 Místo konání: areál státního zámku Valtice


Valtice ubytování, Lednicko valtický areál

Valtice ubytování, Lednicko valtický areál

Plánujete vyrazit na Jižní Moarvu a hledáte ubytování poblíž cyklotras? V našem penzionu nabízíme ubytování pro rodiny s dětmi, turisty i cykloturisty. Ubytování se nachází v klidné části města Valtice, nedaleko centra a kulturních památek. V areálu se nachází velký dvůr s posezením, letní zahrádkou a možností grilování, dětským hřištěm, úschovnou kol. Parkoviště se nachází v areálu penzionu. Ubytování domácích mazlíčků je možné. Celková kapacita 15 lůžek -5x dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky -3 osoby přistylka- plus 500, - Kč -2 osoby- 1200, - Kč -jedna osoba- 800, - Kč V těsné blízkosti penzionu můžete navštívit zámek Valtice, Lednice, Mikulov, Lednicko valtický areál, Minaret, Janohrad, skleník, vinné sklepy, turistické i cykloturistické stezky, hraniční přechod s Rakouskem, Pálavské vrchy, Novomlýnské Nádrže..... Rádi Vás přivítáme při Vaší cestě za dovolenou, cestováním, turistikou a sportovním pobytem. Během výletů po cyklostezkách můžete vidět nejkrásnější kouty Jižní Moravy. Poznejte krásy valticka a odpočiňte si v našem penzionu. Těšíme se na Vás.


Ubytování Valtice, penzion Valtice, Lednicko valtický areál

Ubytování Valtice, penzion Valtice, Lednicko valtický areál

Hledáte ubytování ve Valticích? Chcete poznat památky a přírodní krásy valticka a okolí? Můžete se ubytovat v klidné části Valtic v blízkosti zámu Valtice. Náš rodinný penzion nabízí ubytování o celkové kapacitě 15 osob. Poskytujeme 5 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Vybavení pokojů-TV, rádio, koupelna s WC, lednička. Ceny: 3 osoby přistylka- plus 500, - Kč -2 osoby- 1200, - Kč -jedna osoba- 800, - Kč -snídaně v ceně ubytování V areálu penzionu: -dětský koutek na dvorku -úschovna kol -parkoviště Valtice i blízké okolí vybízí k relaxaci, odpočinku, sportu, turistice, cykloturistice...... Možnosti: -školící středisko - 25 osob, bowling, petanq, herna, kurty-tenis -turistika, cykloturistika, vinařské stezky, cyklostezky, jižní Morava -Lednicko-Valtický areál (památka UNESCO) s rozsáhlým parkem, Dianin chrám, Belvedére, Kolonáda, Randez-vous, Minaret, Lovecký zámeček, Janohrad, Františkánský klášter, zámek Valtice s parkem, Lednice, Mikulov, lázně Lednice. -Valtické vinné trhy, Národní salon vín, valtická vinařská oblast-sklepy, výstava vín, vinotéka, degustace vína -Valtické krojované hody, Národní zemědělské muzeum -Pálavská vrchy-CHKO Pálava -hraniční přechod -možnost projížďky na člunu po řece Dyji -ubytování domácích mazlíčků -letní zahrádka s posezením a možností grilování. -sázková kancelář TIPSPORT, bar, velká televizní obrazovka. Kulturní kalendář: 44. Valtické vinné trhy – přípravy pokračují Ve dnech 6. a 7. května 2011 proběhne v jízdárně a Španělské konírně valtického zámku již 44. ročník … Velikonoční hudební podvečer a vernisáž výstavy žáků výtvarného oddělení ZUŠ Valtice Termín: 14.4.2011 od 16.30 hod. Místo konání: Základní umělecká škola, nám. Svobody 4, Valtice Informace: tel.: 777 663 873 Valtické Podzemí – zahájení nové sezóny a den otevřených dveří Termín: 15.4.2011 od 13.00 hod. Místo konání: vinařské náměstíčko a Valtické Podzemí, ul. Vinařská 34, Valtice Organizátor: Valtické Podzemí Velikonoční hrkání Termín: 22.4.2011 Místo konání: Valtice – městská část Úvaly Velikonoční otevřené sklepy Termín: 23.4.2011 Místo konání: vybrané vinné sklepy, Valtice Organizátor: Město Valtice Vína našich sousedů Termín: 28.5.2011 od 15.00 hod. Místo konání: víceúčelová hala SOŠV, ul. Střelecká, Valtice Organizátor: Vinaři Valtice 2000 Informace: www.vinarivaltice.cz, e-mail: stepanek.valtice@centrum.cz, tel.: 607 618 783, 777 618 783, TIC Valtice – tel.: 519 352 978 Charakteristika: ochutnávka rakouských vín (oblast Weinviertel a Burgenland), kulturní program, folklórní pásmo, občerstvení


Ubytování Valtice, penzion Valtice, lednick valtický areál

Ubytování Valtice, penzion Valtice, lednick valtický areál

Náš rodinný penzion s restaurací Vám nabízí ubytování v blízkosti centra města Valtice. Celková kapacita 15 lůžek -5x dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky -3 osoby přistylka- plus 500, - Kč -2 osoby- 1200, - Kč -jedna osoba- 800, - Kč Pokoje- TV, rádio, koupelna s WC, lednička -snídaně v ceně ubytování -dětský koutek na dvorku -úschovna kol -parkoviště v areálu penzionu -ubytování domácích mazlíčků -letní zahrádka s posezením a možností grilování. Zajímavosti a turistické cíle v okolí: Lednicko valtický areál- památka UNESCO), zámek Valtice, Lednice, Mikulov, Janův hrad, Minaret, Apollonův chrám, Dianin chrám, Hraniční zámeček, Tři grácie, skleník, CHKO Pálava, Novomlýnské nádrže.... Okolí je ideálním místem pro turistiku, cykloturistiku a vinařskou turistiku.. Krajina je protkaná cyklotustickými stezkami, na kterých se můžete zastavit v některém z místních vinných sklípků na ochutnávku vína.


Ubytování Valtice, penzion Valtice

Ubytování Valtice, penzion Valtice

Nabízíme ubytování v blízkozti centra města Valtice. Náš penzion disponuje celkovou kapacitou 15 lůžek, jsou to dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Na každém pokoji TV, radio, koupelna s WC, lednička, internet. V ceně ubytování je zahrnutta snídaně formou švédského stolu. Součástí penzionu je i restaurace a uzavřené parkoviště. Cena: dvoulůžkový pokoj 1.200,-Kč/noc - ( 2 osoby ) jedna osoba ve dvoulůžkovém pokoji 800,-Kč/noc děti do 6 let - zdarma /bez nároku vlast. lůžka přistýlka /dospělá osoba/ 500,-Kč/noc přistýlka /dítě do 10 let/ 250,-Kč/noc přistýlka /dítě do 15let/ 300,-Kč/noc přistýlka /dítě do 18 let/ 400,-Kč/noc cestovní postýlka 50,-Kč/noc pes, kočka na pokoji - 100,-Kč/noc Město i okolí nabízí velké množství využití volného času: památky, zámek, Národní salon vín, Lednicko-valtický areál, cyklostezky, turistika, cykloturistika, vinné sklepy, vinotéky.Další produkty a služby
  • ubytování rodinného typu, pronájem pokoje, jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, vícelůžkové pokoje, ubytování se snídaní
  • obědy a večeře, zvěřinové speciality, nabídka jídel, alkoholické a nealkoholické nápoje, svatby a promoce
  • kongresové centrum, firemní akce a workshopy, školicí místnosti, konferenční služby, firemní ubytování


Související články
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.


Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep
Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep

Pořádat firemní školení nebo firemní akci není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Vybrat vhodné školicí prostory je klíčem k úspěchu. Ideální školicí prostory, kde se budou vaši hosté cítit dobře, by měly být nejen místností s dostatkem míst k sezení, ale především místem s příjemnou atmosférou, potřebným vybavením, občerstvením a v neposlední řadě možnostmi zábavy a relaxace poté, co firemní školení či program skončí.


Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem
Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého prostředí. Zajistíme k tomu také kompletní servis.