CENTRUM ZDRAVÍ A RELAXACE - THERAP
Jitka Matušincová


Štefánikova 2532, Zlín 760 01
V našem centru zdraví a relaxace ve Zlíně se můžete těšit na skvělé masáže, wellness, koupele, speciální terapie, relaxační programy, kosmetiku či pedikúru a nově i víkendové pobyty.

Masáží v našem masážním studiu nabízíme širokou nabídku. Nechte si hýčkat zkušenými maséry a masérkami:
- skvělá terapie na svaly a tkáně, které léčit zranění zmírňují bolest a stres, zlepšují krevní oběh a uvolňují napětí
- dárkové poukazy dle vlastního zadání
- relaxační pobyty pro partnery
- masáže pro firmy.

Druhy masáží:
- regenerační masáž
- královská masáž
- reflexní masáž celého těla a lymfatická
- lymfatická ruční masáž
- havajská masáž – Lomi-Lomi
- medová masáž
- masáž s bylinnou parní lázní
- masáž lávovými kameny - Hot Stone Therapy
- relaxační masáž AROMA
- čínská harmonizační masáž
- indická masáž hlavy
- reflexní masáž plosky nohou
- masáž obličeje v bylinné parní lázni
- aromatherapy balíček
- čokoládová
- peelingová olejová masáž
- podtlaková, baňkování
- těhotenská, po porodu
- pro dva.

Wellness a denní lázně ve Zlíně:
- relaxační pobyty pro ženy, muže, pro dva
- wellness koupele pro dva s lahví sektu
- koupel - perličková, pivní, vinná, bahenní, konopná, rašelinová, uhličitá, se solí z mrtvého moře
- jednodenní lázně
- jednodenní lázně pro náročné
- valentýnský balíček, narozeninový balíček
- relaxační programy na míru dle zdravotního stavu

Relaxační programy, víkendové pobyty:
- relaxační program pro ženy
- relaxační program pro muže
- relaxační pobyty pro dvě nebo pro dva
- valentýnský pobyt pro dva
- narozeninový balíček
- jednodenní lázně i pro náročné
- víkendové pobyty.

Vacupress zábaly:
- vacupress je podtlaková masáž
- termoregulační skořicový zábal
- kofeinové zábaly
- bahenní bandáže pro dolní končetiny a břicho
- universal Contour Wrap
- léčebné bahenní zábaly.

Lymfoven baobab, zeštíhlující program:
- infrasauna k detoxikaci organismu, k uvolnění svalů i k redukci váhy
- bylinné parní lázně k regeneraci i relaxaci po masáži
- lymfoven k zeštíhlení a formování problematických partií těla, na oteklé unavené nohy, k prevenci křečových žil i po nádorovém onemocnění prsu.

Detoxikace organismu:
- nastartovat metabolismus
- pro zdraví, vitalitu, omlazení
- pro tělesnou a duševní energii
- k léčení nemocí
- k posílení imunity
- detoxikační program na 21 dnů

Kosmetika:
- ošetření kosmetikou Aroma dead sea z Mrtvého moře, Giodroga, Pure Fiji
- péče o pleť, ruce a nohy
- mikromasáž lymfatická masáž obličeje
- galvanické ošetření pleti
- ošetření aknózní pleti
- ultrazvuková špachtle.

Pedikúra:
- medicinální ošetření nohou.

Další produkty a služby
  • kosmetické služby, salony krásy, ošetření pleti, přípravky dekorativní kosmetiky, pěsticí krémy, masáže obličeje
  • péče o nohy, koupel chodidel, změkčení kůže, úprava nehtů, kosmetické procedury rukou, lakování nehtů
  • masáže zad, masáže nohou, masáže celého těla, exotické masáže, reflexní masáže, zdravotní masáže, nabídka masážních olejů, masážní pomůcky
  • masáže horkými lávovými kameny, relaxační masáže, kondiční cvičení, sportovní rehabilitace, fyzikální terapie

KOVO - Červený s.r.o.

Související články
Co je to ajurvédská masáž a jaké druhy si můžete dopřát?

AYURVEDA CENTRE

Co je to ajurvédská masáž a jaké druhy si můžete dopřát?

Ajurvéda zasahuje svojí historií již do doby před několika tisíci lety a je založena především na přírodních léčebních metodách, které neztratily svůj smysl ani dnes. Její původ je indický a kromě toho, že je nazývaná matkou medicíny, tak je známá i jako “věda o životě“. Pokud chcete i vy získat rovnováhu ve svém životě a vyzkoušet tento účinný léčebný systém, tak ajurvédské masáže Zlín jsou vám plně k dispozici.


Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti

5R Studio

Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti

Péče o krásu a zdraví je důležitou součástí života ženy v každém věku. Proto zajisté uvítáte všechny kvalitní metody, díky kterým si dopřejete zdravý a mladistvý vzhled třeba formou chemického peelingu, který omlazuje a vyhlazuje vrásky. Kompletní péči vám poskytne kosmetický salón 5R Studio v Brně.


Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní

Horské lázně Karlova Studánka

Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní

Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro rodiny s dětmi, pro seniory, lyžařské pobyty, wellness pobyty pro dva a mnoho dalšího. Zažijete nečekané a nespoutané zážitky i na eko farmě, jízdu na koních nebo úplně nový, úžasný a luxusní whirpool.


Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

MONADA spol. s r.o.

Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

Pojmy jako akupunktura, fyzioterapie, chiropraxe nebo jen přírodní medicína už slyšel asi každý. Zdaleka ne všichni však tyto léčebné metody považují za přínosné. Lidé jsou často nedostatečně informovaní o jejich účincích a působení. Pokud máte dojem, že klasická medicína neřeší vaše problémy dostatečně do hloubky, obraťte se na společnost MONADA, která používá alternativní léčebné metody, jejichž úkolem je řešit jádro problému, nikoli jen jeho následky.


Další produkty a služby
Valentýnský pobyt pro dva-dárek pro partnera k valentýnu Zlín

Valentýnský pobyt pro dva-dárek pro partnera k valentýnu Zlín

Neváhejte a potěšte svého partnera či partnerku dárkem k Valentýnu - ve studiu Therap-Centrum zdraví a relaxace Zlín nabízíme Valentýnský pobyt pro dva. Skvělý dárek pro partnera na Valentýna - aktuálně sleva 40%. Akce má prodlouženou platnost, je platná od 14.2. – 14.3. Valentýnský poukaz se slevou 40% - CENA:600Kč, cca 2hod: - 2x infrasauna, sprcha, osuška, župan - 2x regenerační masáž - 2x káva espresso - 1x láhev sektu. Na dárkový poukaz lze napsat jméno obdarovaného - nutné objednání den předem. Dotazy zodpovíme na tel.: 739444263.


Detoxikační program, vacupress zábaly, čínská masáž tuina Zlín

Detoxikační program, vacupress zábaly, čínská masáž tuina Zlín

Využijte jarní akci na měsíc duben, kterou nabízí Centrum zdraví a relaxace THERAP Zlín. Dopřejte si detoxikační program nebo zeštíhlující vacupress zábaly. Pokud trpíte na bolesti hlavy, migrény a bolesti za krkem, doporučujeme čínskou masáž tuina. Detoxikační program - CENA 670,- (sleva 30%), cca 90min.: - infrasauna 30min - odplavení hlubokých toxinů, sprcha, ručník - bahenní zábal celého těla - pravé bahno z Mrtvého moře - bahenní maska na obličej - šálek čistícího čaje zdarma. Zeštíhlující procedury: - 5x vacupress - CENA 1200,-, + 2x lymfoven (30min) nebo 2x zábal (stehna, hýždě, břicho) zdarma - 10x vacupress - CENA 2400,-, + 4x lymfoven (50min) zdarma. Masáž tuina (Tchuej-na) - CENA 375 (sleva 25%), cca 60min: - pomáhá při bolestech za krkem, uvolňuje zablokování šíje způsobené průvanem či nevhodnou polohou při spánku - pomáhá i při bolestech hlavy a při prevenci migrény. Kosmetické ošetření - CENA 480,- (sleva 20%), cca 120min.: - celkové ošetření pleti kosmetickou Aroma z mrtvého moře. Vystavíme Vám na přání dárkové poukázky. Aktuální nabídku poukazů najdete na webu v sekci Dárkové poukazy, případně Vám bližší informace sdělíme na tel.:739444263.


Vánoční dárek pro dva, muže, ženy Zlín-poukazy na masáže, relaxace

Vánoční dárek pro dva, muže, ženy Zlín-poukazy na masáže, relaxace

Máme skvělý tip na vánoční dárek pro rodiče, muže, ženu! THERAP Zlín - Centrum zdraví a relaxace právě teď nabízí dárkové poukazy na masáže, relaxaci pro páry i ženy a muže jednotlivě. Udělejte radost sami sobě, nebo vyberte některý typ poukázky pro partnera, partnerku. NABÍDKA určená pro partnery, manžele, rodiče. Výhodná akce 1 - pro páry, pro dvě osoby - CENA 890,-, cca 1hod 50min + posezení s občerstvením: -2x prohřátí v infrasauně -on: regenerační masáž (60min) -ona: relaxační masáž zad (30min) a odpočinek v bylinné parní lázni (30min) -láhev sektu, káva, minerální voda ZDARMA Výhodná akce 1 - pro páry, pro dvě osoby - CENA 990,-, cca 1hod 50min + posezení s občerstvením: -infrasauna pro dva -on: regenerační masáž 6omin -ona: relaxační masáž zad a masáž obličeje + minerální maska na obličej -láhev sektu, čaj, káva, minerálka ZDARMA NABÍDKA určená pro manželku, partnerku, maminku, babičku. Vánoční balíček pro ženy 1 - CENA 500,-, cca 1hod 45min + posezení s občerstvením: -pobyt v infrasauně -masáže zad -lymfatická masáž – lymfoven -zdarma sladké překvapení, káva espresso Dárkový balíček pro ženy 2 - CENA 680,-, cca 2hod + posezení s občerstvením: -prohřátí v infrasauně -ruční lymfatická masáž dolních končetin (45min) -parní bylinná lázeň -zdarma nápoje - lymfatický čaj, voda s citronem Dárkový balíček pro ženy 2 - CENA 750,-, cca 2hod 30min + posezení s občerstvením: -masáž zad -lymfatická masáž dolních končetin – lymfoven -kosmetické ošetření pleti Beauty Life Dead Sea (90min) -v ceně sladké překvapení, káva espresso NABÍDKA určená pro partnera, manžela, tatínka, dědečka. Vánoční balíček pro muže 1 - CENA 700,-, cca 1hod 45min + posezení s občerstvením: -prohřátí v infrasauně -regenerační masáž zad -balíček luxusní kosmetiky na holení z Mrtvého moře -občerstvení (káva espresso, sklenička sektu). Vánoční balíček pro muže 2 - CENA 450,-, cca 1hod 30min + posezení s občerstvením: -infrasauna -regenerační masáž 3omin -láhev sektu -občerstvení (káva, čaj, minerální voda). Na poukázce bude jméno obdarovaného. Aktuální nabídku poukazů najdete na webu v sekci Slevy a Akce, případně Vám bližší informace sdělíme na tel.:739444263.


Poukázky na jednodenní lázně ve Zlíně-masáže, infrasauna, relaxace

Poukázky na jednodenní lázně ve Zlíně-masáže, infrasauna, relaxace

Jedinečný dárek pro Vaše blízké – to jsou dárkové poukázky na jednodenní lázně ve Zlíně od studia THERAP. Centrum zdraví a relaxace Therap do vánočního balíčku služeb zařadilo klasické i lymfatické masáže, parní lázně, pobyt v infrasauně, ošetření pleti. Obdarujte své blízké, manželku, partnerku, maminku, babičku, kamarádku nebo sami sebe. Poukazy jsou vhodné pro ženy i muže. Jednodenní lázně – CENA:2000Kč, cca 5hod: -pobyt v infrasauně, sprcha, osuška -královská masáž -relaxace v bylinné parní lázni -celkové kosmetické ošetření Beauty life Dead Sea -občerstvení zdarma (káva espresso, sklenička sektu). Jednodenní lázně pro náročné – CENA:2500Kč, cca 6hod 30min: - infrasauna, ručník -olejová masáž celého těla -léčebné teplé bahno z Mrtvého moře na tělo i obličej -bylinná parní lázeň (Baobab) -aplikace bambuckého másla na celé tělo -celkové ošetření pleti kosmetikou z Mrtvého moře Aroma Dead Sea -manikúra, P-shine, parafínový zábal -posezení s občerstvením, káva, sladké překvapení, sklenička sektu -20% sleva na oběd či večeři ve stylové restauraci Myslivna Zlín. Lázeňský balíček pro ženy 1 – CENA: 1250Kč, cca 4hod + posezení s občerstvením: -prohřátí v infrasauně -masáž zad lávovými kameny -lymfatická přístrojová masáž - lymfoven -napařování těla v bylinné parní lázni -celkové ošetření pleti kosmetikou Beauty Life Dead Sea -parafínový zábal na ruce -láhev sektu zdarma -občerstvení (káva espresso, minerální voda). Lázeňský balíček pro ženy 2 – CENA: 2000Kč, cca 5hod 45min + posezení s občerstvením: -detoxikace v infrasauně -masáž lávovými kameny - 60min -lymfatická přístrojová masáž - lymfoven -napařování těla v bylinné parní lázni -celkové ošetření pleti kosmetikou Aroma Dead Sea -P- shine - japonská manikúra -parafínový zábal na ruce -občerstvení zdarma (káva espresso, minerální voda, láhev sektu). Lázeňský balíček pro ženy 3 – CENA: 1900Kč, cca 5hod 30min + posezení s občerstvením: -infrasauna -celková masáž Lomi-Lomi -napařování těla v bylinné parní lázni -ošetření pleti kosmetikou Aroma Dead Sea -P - shine - japonská manikúra -parafínový zábal na ruce -láhev sektu zdarma -občerstvení (káva espresso, minerální voda). O dalších nabídkách získáte informace na telefonu 739444263.


Dárkové poukázky na masáže, kosmetické ošetření pro ženy Zlín

Dárkové poukázky na masáže, kosmetické ošetření pro ženy Zlín

Využijte možnost pořídit vánoční dárkové poukázky na masáže, kosmetické ošetření se slevou 30%. Centrum zdraví a relaxace – THERAP Zlín nabízí vánoční poukazy pro ženy – obdarujte svoji manželku, kamarádku, maminku. Relaxační program 1 - CENA:1000Kč (sleva 30%), cca 3hod 40min: -prohřátí v infrasauně, které je vhodné pro uvolnění, prohřátí, snižuje ztuhlost kloubů a svalové napětí -čínská léčebná -masáž s prvky lymfatické a meridiánové masáže, reflexní masáž plosky nohy -manikúra -P-shine Japonská manikúra Relaxační program 2 - CENA:1100Kč (sleva 30%), cca 3hod 40min: -infrasauna -masáž zad lávovými kameny - prohřívá celé tělo, detoxikuje organismus, vyrovnává energii v těle -bylinná parní lázeň -celkové ošetření pleti kosmetikou Aroma Dead Sea -bylinná koupel SPA - s 13 detoxikačními bylinami a mořskou solí Jako dárek obdržíte vzorek SPA RELAX - koupel se směsí esenciálních olejů bergamon, jasmín a levandule a SPA REVIVE - léčebná koupel s olejem s vůní růží . Relaxační program 3 - CENA:860Kč (sleva 30%), cca 3hod 40min: -kosmetické ošetření Beauty Life Dead Sea (60min) - povrchové čištění, peeling, hloubkové čištění pleti, masky na obličej i dekolt a masáže těchto partií -permanentní prodloužení a zahuštění řas - řasy se prodlouží metodou řasa na řasu -pleťový krém z Mrtvého moře s vit. A,E,C a medem Relaxační program 4 - CENA:700Kč (sleva 30%), cca 2hod: -infrasauna -masáže 30 min ke zklidnění, uvolnění organismu a duševní pohodě -bylinná parní lázeň -pleťový krém s minerály Mrtvého moře,vit.A,E,C a rakytníkovým olejem Klientky obdrží jako součást programu občerstvení zdarma - káva espresso, minerální voda, sklenička sektu. Dárková poukázka je se jménem obdarovaného. Naše nabídka je široká, najdete i vánoční akce a slevy na relaxační programy pro muže, manžela, partnera, tatínka i pro páry, pro dva. Kontaktujte nás a budeme Vás informovat o aktuální nabídce – tel.:739444263.


Vánoční dárkové poukazy na masáže různých druhů a kosmetiku Zlín

Vánoční dárkové poukazy na masáže různých druhů a kosmetiku Zlín

Studio THERAP nabízí vánoční dárkové poukazy. Darujte sobě nebo kamarádce příjemným a užitečným dárkem formou dárkového poukazu. Vytvoříme i dárkový poukaz na míru, s motivem, jménem obdarovaného, dle zdravotního stavu Dárkové poukazy nabízíme na: - relaxační programy - ajurvédskou masáž - aroma masáž - lymfatická masáž - masáž bylinnými pečetěmi - masáž obličeje a bylinné parní lázni - medová detoxikační masáž - regenerační celková masáž - relaxační masáž + bylinková lázeň - relaxační program v hodnotě 500,- Kč nebo 1000,- Kč - reflexní masáž plosky nohou - aromatherapy – exkluzivní péče o tělo - stone therapy - čínksá harmonizační masáž - relaxiční zážitek s čokoládou - královská masáž - jednodenní lázně pro náročné - jednodenní lázně - kosmetika pro mladé, pány, proti vráskám - poukazy na kosmetiku, líčení, peeling, špachtle, trvalá na řasy - masáž obličeje.


Zeštíhlující program, lymfatická masáž, vacupress, termozábal Zlín

Zeštíhlující program, lymfatická masáž, vacupress, termozábal Zlín

Centrum zdraví a relaxace Therap nabízí na léto skvělé zeštíhlující programy pro ženy. Ruční lymfatická masáž dolních končetin, vacupress či termozábal? Ženy!!! Přijďte své tělo hýčkat a zkrášlovat. Buďte krásná do plavek. 1. Ruční lymfatická masáž dolních končetin lymfoven – 30min Délka procedury: 75min Cena: 360 Kč 2. Vacupress se provádíme podtlakovou masáží stehen, hýždí a břicha lymfoven Délka procedury: 60min Cena: 290 Kč - 3x – 660 Kč - 6x – 1200 Kč - 10x + 4x lymfoven – 2400 Kč 3. Termozábal lymfoven Délka procedury: 45min Cena: 199 Kč


Valentýnská masáž s lahví sektu, oslava Sv.Valentýna v infrasauně Zlín

Valentýnská masáž s lahví sektu, oslava Sv.Valentýna v infrasauně Zlín

CENTRUM ZDRAVÍ A RELAXACE - THERAP nabízí novou slevu právě pro Vás! Oslavte sv.Valentýna v klidném nerušeném prostředí v centru Zlína s relaxačním zážitkem se slevou 38% a s láhví sektu jako dárkem od nás. . . 2x společné prohřátí v infrasauně, (župan, ručník, sprcha, neperlivá voda) 1x relaxační masáž 30min 1x regenerační masáž 30min 2x espresso posezení u láhve sektu Akční cena: 600 Kč Vytvoříme Vám i dárkový poukaz na foto papír dle Vašeho zadání. Svěřte se do rukou profesionálů a užijte si svátek zamilovaných v relaxačním prostředí. Těší se na Vás