MASOKOMBINÁT POKR a.s.


Markoušovice 211, Úpice 542 32

Služby, masokombinát, zpracování:
- maso
- nákup jatečních zvířat za účelem jejich porážky
- zpracování na výrobu masných výrobků tepelně opracovaných
- na jejich skladování a expedici
- nákup a prodej masa a masných výrobků
- svoz živých jatečních zvířat
- rozvoz zboží odběratelům zajišťován vlastní vnitropodnikovou dopravou firmy
- opracování těl jatečních zvířat a jejich doprava ke konečnému
spotřebiteli
- výroba masných výrobků tepelně opracovaných bez používání
jakýchkoliv náhražek masa (drůbeží separáty, apod.)
- co nejmenší využívání různých chemických prostředků.

IČ: 25953257
DIČ: CZ25953257
Okres: Trutnov
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Martina Jeřábková

Masokombinát výroba maso masné výrobky klobásy šunka Trutnov

Masokombinát výroba maso masné výrobky klobásy šunka Trutnov

Služby, masokombinát, zpracování, export: - maso - zpracování na výrobu masných výrobků tepelně opracovaných - nákup a prodej masa a masných výrobků - rozvoz zboží odběratelům zajišťován vlastní vnitropodnikovou dopravou firmy - výroba masných výrobků tepelně opracovaných bez používání jakýchkoliv náhražek masa (drůbeží separáty, apod.) - s co nejmenší využívání různých chemických prostředků.


Výroba prodej masné výrobky salámy párky klobásy šunka Trutnov

Výroba prodej masné výrobky salámy párky klobásy šunka Trutnov

Nákup, prodej, zpracování masa a masných výrobků. - masné výrobky bez používání jakýchkoliv náhražek masa, rovněž s co nejmenším využívání různých chemických prostředků. V našem sortimentu naleznete: - špekáčky - párky silné - Markoušovické slabé párky - Junior salám - Ostravská klobása - Papriková klobása - Točený salám - Šunkový salám - Šunkáček - Český salám - Anglická slanina - Markoušovická grilovací klobása - Markoušovické šunkové párky - Markoušovická dušená šunka - Markoušovický výrobní salám - Krkonošský salám z Markoušovic - Česnekový salám z Markoušovic - Uzený česnekový bok - Uzený česnekový bok - Uzená moravská kýta - Uzená krkovice bez kosti - Uzená pečeně s kostí - Uzená krkovice s kostí - Markoušovický reklamní točený salám - Markoušovická huspenina - Kroupový prejt - Kroupová jelítka - Uzená žebra - Játrový salám - Ovarový krém - Jaternicový prejt - Klobása bílá silná - Klobása bílá slabá - Játrová zavářka - Škvarková pomazánka - Jaternice - Tlačenka světlá - Sekaná pečeně - Luncheon meat - Sádlo škvařené - Uzená slanina - Uzený bok s kostí


Nákup porážka jatečních zvířat masokombinát Trutnov Úpice Náchod

Nákup porážka jatečních zvířat masokombinát Trutnov Úpice Náchod

Nakupujeme jateční zvířata za účelem jejich porážky a zpracování na výrobu masných výrobků tepelně opracovaných bez používání jakýchkoliv náhražek masa, na jejich skladování a expedici. Zajistíme svoz živých jatečních zvířat a rozvoz zboží.Další produkty a služby
  • masné výrobky, uzenářské výrobky, hovězí maso, vepřové maso, kuřecí maso, krůtí maso, speciality z masa, porcování masa, balení masa, maso na objednávku


Související články
Catering na oslavy, rauty, párty, svatby, narozeninové mejdany, večírky
Catering na oslavy, rauty, párty, svatby, narozeninové mejdany, večírky

Hledáte dodavatele jídla a pití na různé narozeninové párty, svatby, večírky, pro raut či pro jinou běžnou oslavu? Využijte našich služeb, Řeznictví Lukáš Gebauer s.r.o. Zajistíme profesionální catering v Opavě a okolí. V rámci našich služeb dodáme také párty stany pro venkovní akci, obsluhu i veškeré vybavení. Půjčujeme talíře, příbory, sklenice, hrnce i vše ostatní.


Kvalitní pečená, uzená a grilovaná masa a ostatní speciality
Kvalitní pečená, uzená a grilovaná masa a ostatní speciality

Řeznictví a uzenářství je našim koníčkem již od nepaměti. Stále se však zlepšujeme a vyvíjí se i naše výroba. Ovšem jsou i takoví lidé, kteří do našich základních prodejen, které máme v obci Otice a také v Opavě, části Kylešovice, chodí velice rádi na klasické a poctivé výrobky, které už roky mají rádi.


Pečené speciality, možno objednávat online přes e-shop s osobním odběrem v Ostravě Petřkovicích
Pečené speciality, možno objednávat online přes e-shop s osobním odběrem v Ostravě Petřkovicích

Také Vám v oblasti pečených specialit a jiných uzenin občas chybí klasický a tradiční postup? Přírodní a plná chuť, stejně tak, jako tomu bývalo v minulosti, kdy se ještě tolik žádné jídlo nešidilo a nepřidávalo se do něj samých éček a dalších konzervantů.


Velkoobchod bezlaktózové mléčné výrobky - Znojmo, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice
Velkoobchod bezlaktózové mléčné výrobky - Znojmo, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice

Máte rádi mléčné výrobky? Specialistou na mlékárenské výrobky, uzeniny a masné výrobky je firma JIMA - SPOL, s.r.o., která nově zajišťuje také velkoobchod pro bezlaktózové mléčné výrobky. Alergie na laktózu, která se běžně vyskytuje v mléčných výrobcích, je v dnešní době poměrně rozšířená. Proto jsou zde bezlaktózové produkty značky delacto, které vám přivezeme až na prodejnu.