Odborné kurzy ostravské vzdělávací agentury s kvalifikovanou přípravou na různé profese

Z ostatních odborných kurzů, které pořádá vzdělávací a poradenská agentura RIVS, s. r. o. v Ostravě, si v rámci dalšího vzdělávání či rekvalifikace můžete vybrat profesní zaměření obsluha pracovních plošin, obsluha elektrických a motorových vysokozdvižných vozíků VZV, topič kotelen, práce ve výškách, obsluha motorových pil a křovinořezů, elektrotechnik, obsluha tlakových nádob a jiné.

Vzdělávací kurz v oboru obsluha VZV

Profesní kurzy na obsluhu pracovních plošin a vysokozdvižných vozíků VZV

Staňte se profesionálem v řízení elektrických a motorových vysokozdvižných vozíků VZV do 5 t nebo nad 5 tun. Anebo vás láká obsluhovat pracovní plošiny? Potom se přihlaste do odborného kurzu v naší ostravské vzdělávací agentuře a pod vedením odborných lektorů se naučíte obsluhovat pojízdné plošiny různých typů.


Obsluha mobilních zdvihacích pracovních plošin MEWP, získání průkazu sk. A i B

Obor se zaměřením na obsluhu pracovních plošin zahrnuje přípravu na řízení mobilní zdvihací pracovní plošiny MEWP dle normy ČSN EN 1808+A1: 2016, pracovní plošinu s průkazem skupiny A, kde svislý průmět těžiště plošiny je vždy uvnitř klopných hran či plošinu s průkazem B vztahující se na ostatní pojízdné plošiny MEWP typu 1 až 3.


Vzdělávací kurzy v Ostravě pro zvýšení kvalifikace v různých oborech

Naše vzdělávací agentura RIVS v Ostravě připravuje další odborné kurzy, jejichž absolvováním si můžete zvýšit kvalifikaci v dalších oborech se zaměřením na práci ve výškách, obsluhu motorových pil a křovinořezů, obsluhu tlakových nádob stabilních, provoz zdvihacích zařízení, školení řidičů ostatních motorových vozidel, školení lešenářů, vytápění nízkotlakých kotelen na plynná, kapalná a pevná paliva nebo odbornou způsobilost ve elektrotechnice dle vyhlášky č.50/1978 Sb.


PODSTRÁNKY

Svářečské kurzy

Svářečské kurzy
Svářečské kurzy pod záštitou vzdělávací agentury RIVS Ostrava

Profesní kurzy jeřábník, vazač

Profesní kurzy jeřábník, vazač
Absolvování profesních kurzů jeřábník a vazač břemen s praktickou výukou

Ostatní odborné kurzy

Ostatní odborné kurzy
Odborné kurzy ostravské vzdělávací agentury s kvalifikovanou přípravou na různé profese
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA RIVS, s.r.o. vzdělávací agentura
WEBOVÁ STRÁNKA
RIVS, s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Kotkova 6
Ostrava - Vítkovice 703 00

info@rivs.cz
+420 603 540 461


Najdete nás také zde:

ARES
captcha