Jan Matouš
Servis stavebních strojů


Na Kopci 117, Nové Město nad Metují 549 01
Prodej palivového dřeva na topení do oblastí Náchod, Česká Skalice, Nové Město nad Metují a celý Královehradecký kraj

Štípané palivové dřevo v různých délkách prodáváme v klecích, dopravu palivového dřeva zajišťujeme.

Prodej lisovaných briket na topení, třísek na podpalování.

Opravy vybraných válců a kolových-pneumatikových válců řady VV 100-200, VP 200.
Opravy hydrostatických pohonů válců.

Generální opravy provádíme na našem provozu a po dohodě se zákazníkem, střední a malé opravy na provoze u zákazníka.


Opravy:
-kolové nakladače KNB 250 (generální a střední opravy)
-převodovky Allison, ZF, 4 PR 200 a
měniče těchto převodovek.
Servis kolesových nakladačů
Servis ladowarki KNB 250

Celkové opravy hydrauliky - těsnění Merkel, hadice Manuli.
GO motorů LIAZ M 637.

Opravy jednotlivých typů lopat pro KNB 250.

Kompaktory
- KTO 300
- COM 3000
- COM 3010

Prodej náhradních dílů a prodej starších a opravených kolových nákladů KNB 250.

Náhradní díly:
- hydraulické rozvody
- hydraulické rozvaděče
- hydraulické válce
- kardany
- výložník
- pákové mechanismy
- zuby a břity lopat


Nové Město nad Metují, Jaroměř, Trutnov, Náchod a okolí

Další produkty a služby
  • stavební stroje, stavební mechanizace, stavební jeřáby, stavební buldozery, parní válce
  • prodej veškerých pevných paliv, distribuce černého uhlí, hnědého uhlí, uhelné brikety, koks

UNIMAN s.r.o.

Související články
Pravidelný servis stavebních strojů vám ušetří peníze i starosti

GREENSTAV - NÁHRADNÍ DÍLY s.r.o.

Pravidelný servis stavebních strojů vám ušetří peníze i starosti

Stavební stroje jsou pro mnoho lidí nepostradatelnou pomůckou, která je zdrojem jejich výdělků. Každý problém na stavebním stroji tedy může mít za důsledek nemalé finanční ztráty. Nepodceňujte proto servis stavebních strojů a předejděte tak možným problémům. Ušetříte si tak nejen zbytečné nervy, ale i případné náklady na opravy.


Prodej truhlářského a stavebního řeziva – Telč, Slavonice, Třešť, Třebíč, Jaroměřice nad Rokytnou

Wood Rakušan

Prodej truhlářského a stavebního řeziva – Telč, Slavonice, Třešť, Třebíč, Jaroměřice nad Rokytnou

Máte stavební firmu? Jste živnostník a pracujete se dřevem? Vyrábíte nábytek na zakázku, potřebujete často přesná prkna z různých druhů dřevin? Velice rádi vyhovíme a vytvoříme i na míru přesná prkna a fošny. Takto opracované řezivo následně můžete použít při stavbě domu, rekonstrukci, ale také při výrobě nábytku.


Motorové kolečko od firmy Zdeněk Vorlický, stavební stroje usnadní přepravu materiálu

ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje

Motorové kolečko od firmy Zdeněk Vorlický, stavební stroje usnadní přepravu materiálu

Stavíte a potřebujete přepravovat materiál? Obraťte se na firmu Zdeněk Vorlický, stavební stroje. Od roku 1993 se zabýváme dovozem, prodejem, servisem i pronájmem malé stavební mechanizace, ručního nářadí a podobně. Jistě vás zaujmou například naše motorová kolečka.


Prodej naftových, plynových a elektrických průmyslových topidel

Stavební mechanizace

Prodej naftových, plynových a elektrických průmyslových topidel

Obchod se stavební mechanizací Ing. Vojtěcha Malého rozšířil svůj sortiment o průmyslová topidla různých typů. Zákazníci mají na výběr z široké řady topidel plynových, naftových i elektrických. Profesionální topidla jsou vhodná pro vytápění staveb, dílen, skladů, hal, stanů a dalších prostor.


Další produkty a služby
Kolový nakladač KNB 250 - Servis, opravy i náhradní díly

Kolový nakladač KNB 250 - Servis, opravy i náhradní díly

Servis a opravy kolových nakladačů KNB 250 je pro firmu Jan Matouš hračka a dodávka náhradních dílů samozřejmost. Jsme specialisté na tyto kolové nakladače KNB 250 a je možnost provedení běžného servisu i přímo u zákazníka. Pokud si oprava či servis žádá větší odborný zásah, jsme schopni stroj převézt na naší provozovnu. Je pro nás prioritou mít spokojené zákazníky. Naše dlouholetá zkušenost se odráží v naší odvedené servisní práci. Důkazem toho jsou stálí zákazníci, kteří rádi využívají opravy a servis po celé ČR a SK. Odstranění závad se snažíme pevně dodržet v předem dohodnutých termínech dle přání a potřeby zákazníka. U všech strojů včetně kolových nakladačů KNB 250 provádíme generální a střední opravy. Udržované a pravidelně servisované stroje mají vyšší předpoklad, že budou majiteli lépe sloužit v provozu bez dalších zbytečných nákladů. Nutností je včasná rozpoznaná vada a neodkladná oprava s výměnou náhradních dílů. Kolové nakladače KNB 250 servisujeme po celé ČR a SK. Pracujeme kvalitně a zároveň rychle, neváhejte se přesvědčit!


Palivové štípané dřevo Náchod - Jan Matouš Nové Město nad Metují

Palivové štípané dřevo Náchod - Jan Matouš Nové Město nad Metují

Nemusíte se dlouho rozmýšlet, naše firma Jan Matouš Vám dodá kvalitní štípané palivové dřevo, převážně buk, štípané v délkách 25 nebo 33 cm, po domluvě lze štípané dřevo nařezat na míru. Dále vyrábíme a prodáváme brikety z čistých bukových pilin vhodných především na grilování a uzení. I když jsme z Nového Města nad Metují, zajistíme odvoz palivového dřeva k Vám, kupříkladu do Náchoda, Dobrušky, České Skalice a okolních měst. Cena dopravy dle dohody. Dále kompletně provedeme servis kolových nakladačů KNB 250, KTO 300 a COM 3000 a 3010 Pokud máte palivové dřevo od nás, nic Vás nemůže překvapit!


Kvalitní palivové dřevo - Náchod se připravuje na zimu

Kvalitní palivové dřevo - Náchod se připravuje na zimu

Opravdické teplo domova je obzvláště v mrazivých zimních měsících velmi důležité. Jak ale zajistit, že vám teplo dlouho vydrží, ale zároveň vás nákup paliva nezruinuje? Pořiďte si palivové dřevo na topení od společnosti Jan Matouš. Máme pro vás to nejlepší palivové dřevo z českých lesů a za velmi výhodné ceny. Topíte už řadu let smrkovým palivovým dřevem a nemůžete si ho vynachválit? Nebo dáváte přednost listnatým stromům jako je bříza nebo buk? U nás máme něco pro každého. Palivové dřevo pro vás máme už naštípané a připravené k použití, stačí si vybrat, jakou variantu upřednostňujete. Máme pro vás dřevo připravené v klecích, nebo vyrovnané na paletě. To vše za velmi výhodné ceny. Jeden skládaný prostorový metr smrkového dřeva u nás seženete už za 820 Kč, tvrdé bukové dřevo pak pořídíte za 1050 Kč. To ale není vše. Kromě klasického palivového dřeva pro vás máme i další výrobky. Zakoupit si u nás můžete například: - Brikety – 4,50 Kč/kg - Třísky na zátop – 60Kč/pytel - Balené palivové dřevo v rašlových pytlích – 15kg/95 Kč Polena palivového dřeva pro vás vyrábíme ve standardních délkách 25 a 33 cm. Rádi ale vyhovíme všem vašim požadavkům a po domluvě vám vyrobíme i jiné rozměry. Také odvoz palivového dřeva za vás rádi zajistíme. K dispozici je vám naše spolehlivá multikára, nebo prostorné kontejnery. Vy se tak nemusíte o nic starat, my vám palivové dřevo připravíme k okamžitému použití a dovezeme až domů. Se zásobou dřeva od naší firmy vás už tuhá zima nepřekvapí.


O kolové nakladače KNB a kompaktory KTO se postará náš servis

O kolové nakladače KNB a kompaktory KTO se postará náš servis

Těžká technika nám díky své síle výrazně ulehčuje práci, šetří čas i peníze. I těžká technika však potřebuje pravidelnou péči. Od toho je tu firma Servis stavebních strojů Jan Matouš. Již dlouhá léta se staráme o servis kolových nakladačů KNB ale i nejrůznějších kompaktorů. V případě poruchy tak umíme bleskově zasáhnout a váš stroj opět pošlape jako hodinky. Opravám stavebních strojů u nás opravdu rozumíme. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru vám můžeme nabídnout rychlý a kvalitní servis kolových nakladačů KNB 250 ale i dalších strojů. U nás opravujeme například také: - Kompaktory KTO 300 - Kompaktory COM 3000 - Kompaktory COM 3010 V Servisu stavebních strojů Jan Matouš, zařídíme, aby oprava kolového nakladače KNB nebo kompaktorů proběhla co nejrychleji. Jak? Porouchané stroje nemusíte nikam vozit, my přijedeme za vámi. Lehké a střední opravy provedeme přímo ve vašem provozu a dřív než se nadějete, bude nefunkční součástka jako nová. Ani větší poruchy pro nás ale nejsou problém. Naši zkušení mechanici umí divy a i zdánlivě nepojízdný vůz se u nás dočká renovace. I kolové nakladače si zaslouží pravidelnou péči. Proto ji nepodceňujte a obraťte se na kvalitní servis kolových nakladačů KNB a kompaktorů. Odměnou vám budou skvěle fungující pomocníci, kteří zastanou i tu nejtěžší práci.


KNB 250 - servis stavebních strojů Jiří Rydlo, převodovky Allison, ZF

KNB 250 - servis stavebních strojů Jiří Rydlo, převodovky Allison, ZF

Zabýváme se opravami strojů KNB 250 ,KN 250,KNA 250. Dále opravujeme stroje KTO 300,COM 3000 ,3010 a vybrační válce z produkce Stavostroje a STA Nové Město nad Metují. Dále opravujeme a prodáváme lopaty KNB 250 . Prodáváme náhradní díly na tyto stroje - zuby a břity lopat, hydraulické válce, hydraulické rozvaděče, hydraulické těsnění Merkel, hydraulické hadice Manuli. Vyrábíme nedostupné díly na KNB 250. Provádíme střední opravy a GO KNB 250. Opravujeme převodovky Allison a ZF-je možno i výměnným způsobem. Opravy provádíme servisem u zákazníka. Je možno po dohodě provést i větší opravy v našem provoze.


Opravy nakladačů KNB 250,COM 3000 KTO 300

Opravy nakladačů KNB 250,COM 3000 KTO 300

Firma Jan Matouš stavební stroje provádí i opravy nakladačů a převodovek. Nabízíme opravy nakladačů KNB 250, COM 3000, KTO 300, převodovek Allison, ZF prodej ND na tyto stroje, prodej použitých strojů KNB 250 po opravě. Generální opravy nakladačů, převodovek a hydrauliky provádíme na našem provozu po dohodě se zákazníkem, střední a malé opravy na provoze u zákazníka. Neváhejte firmu Jan Matouš stavební stroje kontaktovat nebo přímo navštívit.