mdexx Magnetronic Devices s.r.o.


Společnost mdexx Magnetronic Devices s.r.o. vyvíjí a vyrábí transformátory, tlumivky, filtry a napájecí zdroje - jak katalogové produkty tak v zákaznicky specifickém provedení - stejně jako axiální ventilátory a radiální ventilátory pro řešení ventilace na míru.

50 let zkušeností, vysoce kvalifikovaní pracovníci ve vývoji a konstrukci stejně jako nejmodernější měřicí a testovací zařízení zajišťují našim zákazníkům nejvyšší kvalitu. mdexx vyrábí v Německu, České Republice a Číně na nejnovějších zařízeních, za použití vyzrálých systémů řízení kvality a životního prostředí. Naše produkty představují absolutní spolehlivost, maximální funkčnost a inovace v souladu s mezinárodními předpisy.

Výroba:
- transformátory
- napájecí zdroje
- tlumivky
- filtry
- axiální ventilátory
- radiální ventilátory
- zpracování plechu.

Sídlíme na adrese Náchodská 524, Trutnov - Poříčí.

Štítky:

transformátory, napájecí zdroje, tlumivky, filtry, axiální, radiální ventilátory, zpracování plechu

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Vývoj a výroba, transformátory, tlumivky, filtry, napájecí zdroje, axiální a radiální ventilátory, Německo, Čína, Česká republika

Vývoj a výroba, transformátory, tlumivky, filtry, napájecí zdroje, axiální a radiální ventilátory, Německo, Čína, Česká republika
Společnost mdexx Magnetronic Devices s.r.o. se více než 50 let zabývá vývojem a výrobou transformátorů, tlumivek, filtrů a napájecích zdrojů a také axiálních a radiálních ventilátorů.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA mdexx Magnetronic Devices s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
mdexx Magnetronic Devices s.r.o.
www.mdexx.com
Adresa

Adresa

Náchodská 524
Trutnov - Poříčí 541 03

info@mdexx.com
+420 499 904 100


Najdete nás také zde:

LinkedInARES
captcha