Vinařství Hradil

CZKVinný sklep v rodinném vinařství

Vinařství Hradil z Čejkovic se zabývá prodejem a výrobou vín, a to i vína se speciální šarží nebo s vlastní etiketou na lahvi. Pořádáme také degustace vína ve vinném sklepě. Víno naší produkce můžete zakoupit i na e-shopu vinařství.

Ve vinařství Hradil zažijete autentickou řízenou degustaci přímo ve vinném sklepě za Valama. V tomto tradičním prostředí může najednou posedět a degustovat až 20 osob. Zajistíme i ubytování se snídaní.

Degustovat víno můžete i v komfortně vybavených a zrekonstruovaných prostorách ve vinařství. Posedíte u dobrého vína v degustační místnosti a ubytovat se můžete v pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Pro ty, kteří chtějí zažít pravou atmosféru starého sklepa s klasickým kvelbením, bude tím pravým zážitkem degustace ve vinném sklepě Pod Novosady. Tento archivní sklep je také výjimečný tím, že se nachází přímo mezi vinicemi.

Kromě klasických bílých, červených a rosé vín pro Vás připravujeme plná a hutná vína speciálních šarží, která jsou vhodná k archivování.

Za zkoušku stojí specialita našeho vinařství - červené víno vyráběné z hroznů odrůdy Rubinet - barvířka.

Vína s vaší etiketou - naše vinařství dodává pro firmy i fyzické osoby víno s etiketou na přání. Stačí dodat logo nebo obrázek, vybrat si druh vína, kterým lahve naplníme a originální dárek je na světě.


Slogan:

Dodáváme kvalitní přívlastková a speciální vína


Katalog firem:    

Vinárny a vinné sklípky

,  

Vinařská turistika

,  

Víno

,  
Štítky:

vinařství Čejkovice, degustace, prodej, výroba, eshop, speciální šarže, vaše etiketa, vinný sklep