Vinařství Hradil


Vinařství Hradil z Čejkovic se zabývá prodejem a výrobou vín, a to i vína se speciální šarží nebo s vlastní etiketou na lahvi. Pořádáme také degustace vína ve vinném sklepě. Víno naší produkce můžete zakoupit i na e-shopu vinařství.

Ve vinařství Hradil zažijete autentickou řízenou degustaci přímo ve vinném sklepě za Valama. V tomto tradičním prostředí může najednou posedět a degustovat až 20 osob. Zajistíme i ubytování se snídaní.

Degustovat víno můžete i v komfortně vybavených a zrekonstruovaných prostorách ve vinařství. Posedíte u dobrého vína v degustační místnosti a ubytovat se můžete v pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Pro ty, kteří chtějí zažít pravou atmosféru starého sklepa s klasickým kvelbením, bude tím pravým zážitkem degustace ve vinném sklepě Pod Novosady. Tento archivní sklep je také výjimečný tím, že se nachází přímo mezi vinicemi.

Kromě klasických bílých, červených a rosé vín pro Vás připravujeme plná a hutná vína speciálních šarží, která jsou vhodná k archivování.

Za zkoušku stojí specialita našeho vinařství - červené víno vyráběné z hroznů odrůdy Rubinet - barvířka.

Vína s vaší etiketou - naše vinařství dodává pro firmy i fyzické osoby víno s etiketou na přání. Stačí dodat logo nebo obrázek, vybrat si druh vína, kterým lahve naplníme a originální dárek je na světě.

Slogan:

Dodáváme kvalitní přívlastková a speciální vína

Štítky:

vinařství Čejkovice, degustace, prodej, výroba, eshop, speciální šarže, vaše etiketa, vinný sklep

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Bílá, červená, rosé vína, víno se speciální šarží - prodej přes e-shop

Bílá, červená, rosé vína, víno se speciální šarží - prodej přes e-shop
Na e-shopu vinařství Hradil zakoupíte nejen bílá, červená a rosé vína, ale také lahvová vína speciálních šarží vhodná k archivování.

Řízené degustace vína ve vinném sklepě či degustační místnosti včetně ubytování se snídaní

Řízené degustace vína ve vinném sklepě či degustační místnosti včetně ubytování se snídaní
Zúčastněte se řízené degustace vína ve vinném sklepě „Za Valama“ či degustační místnosti a využijte ubytování se snídaní ve vinařství Hradil u Velkých Pavlovic.

Víno s firemní etiketou a logem firmy - Vaše etiketa

Víno s firemní etiketou a logem firmy - Vaše etiketa
Kvalitní moravské víno s firemní etiketou a logem - Vaše etiketa, které poslouží jako dárkový předmět, dodává Vinařství Hradil z Čejkovic.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Vinařství Hradil
WEBOVÁ STRÁNKA
Vinařství Hradil
www.vinohradil.cz
Adresa

Adresa

Cigánov 1007
Čejkovice 696 15

info@vinohradil.cz
+420 777 269 406


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha