Ploty Gaves
GAVES - DM s.r.o.

CZKPoplastované pletivo

Poplastované pletivo

Kvalitní poplastované pletivo pro oplocení zahrad i lesních obor

Pozinkované pletivo

Pozinkované pletivo

Pozinkované pletivo pro oplocení domů, lesnických i průmyslových objektů

Příslušenství k plotům

Příslušenství k plotům

Příslušenství k plotům - sloupky, panely, brány i podhrabové desky


Ploty, pletiva, oplocení

Výrobou, prodejem, dodávkou a montáží oplocení se zabývá společnost GAVES-DM s.r.o. V našem sortimentu naleznete
různé druhy pletiva a oplocení - jednak pozinkované a poplastované pletivo, ale také plotové panely 2 D nebo 3D. Veškeré námi vyráběné produkty jsme schopni dodat a také namontovat v oblasti Jihomoravského kraje, respektive v okolí Znojma, Třebíče, Břeclavi, Mikulova, Hodonína, Jihlavy, Dačic, Jemnice, Telče, Slavonic, Pohořelic, Hrušovan nad Jevišovkou, Brno-venkov a Jindřichův Hradec.

Při práci klademe velký důraz na kvalitu všech námi vyráběných a dodávaných plotů, pletiva a oplocení. Váš dům, zahradu nebo kterýkoliv další pozemek si můžete oplotit následujícími druhy pletiv:

Poplastované
Patří mezi nejpoužívanější a bezúdržbový typ oplocení za výhodnou cenu, který je mimořádně odolný vůči korozi a disponuje povrchovou úpravou - poplastováním, přičemž uvnitř je ukryt pozinkovaný ocelový drát. Dostupné v zelené barvě (RAL 6005) a baleno v kompaktních nebo klasických rolích po 25 bm estetickým vzhledem. Hodí se k ohraničení zahrad, rodinných domů, průmyslových objektů, parků, ale najde také své uplatnění ve stavebnictví, zemědělství a lesnictví. K dostání také příslušenství, jako je napínací drát, očka, vázací drát, napínací ráčny a tyč.

Pozinkované
Vyrobeno z pozinkovaného drátu, který zaručuje vysokou pevnost oplocení. Jeho vlastnosti splňují veškeré požadavky kladené na možnost použití, životnost a estetiku. Pletivo standardně balíme do v klasických nebo kompaktních rolí po 25 bm bez napínacího drátu nebo s napínacím drátem. Skvěle poslouží k ohrazení rodinných domů, lesnických, zemědělských či průmyslových objektů. Mezi doplňkovým sortimentem k tomuto druhu pletiva naleznete napínací či vázací drát a napínací ráčnu.

Plotové panely 2D, 3D
Tyto panely jsou vyrobeny z žárově pozinkovaných ocelových drátů, kdy svislé i vodorovné dráty mají průměr 5, 00 mm - standardní šíře samotných panelů je 2506 mm. Panely jsou opatřeny 2 až 4 podélnými prolisy dle výšky panelů, které zaručují větší pevnost a vynikající vzhled panelu. Boční a spodní zakončení panelů je hladké, horní zakončení je s 3 cm dlouhým přesahem svislých drátů. Běžně dostupné v barevném odstínu RAL 6005, ostatní odstíny RAL na objednávku za příplatek. Vhodný k oplocení rodinných domů, parků, škol, sportovních areálů, průmyslových a vojenských objektů okolo prostor, kde je vyžadováno nejvyššího zabezpečení objektů. K plotovým panelům jsme schopni dodat také systémové brány, branky a další komponenty v různém provedení a povrchové úpravě. K panelům je možné pořídit i jeklové, plotové a kruhové sloupky.

Kromě výše uvedeného sortimentu vyrábíme i speciální druhy pletiva, jako jsou okrasná a dekorativní svařovaná pletiva, která jsou vyrobena z ocelových pozinkovaných drátů a následně poplastovaná vysokokvalitním přilnavým plastem. Vše potřebné pro ohrazení u nás najdou i farmáři a lesníci - nabídnout Vám můžeme lesnické uzlové a farmářské svařované pletivo či chovatelské a oborové ploty. Vyrábíme i dálniční a silniční pletivo a mobilní ploty.

Prodáváme mimo jiné i okrasné betonové ploty od českých výrobců. Výhoda betonových plotů tkví v tom, že jsou nenáročné na údržbu, mají velmi dlouhou životnost a estetický vzhled, chrání vaše soukromí a jsou kompletně rozebíratelné.
K dostání v několika dekorech - cihličky, štípaný kámen, ploché kameny, obklady, dřevo, žilky apod.Zakoupíte u nás i jedinečné panely Zenturo, díky kterých můžete na Vaší zahradě vytvořit gabionové stěny nebo plotový panelový systém s možností ozdobných výplní - tzv. pixely.

Vyrobíme také na míru branky, brány či vrata. Zakoupíte u nás i podhrabové desky nebo stínící plotové clony, zemní vruty a příslušenství ke stavbě plotů, jako jsou napínací a vázací dráty, ráčny, napínací tyče a další.


Katalog firem:    

Kovová vrata a ploty

,  

Železářské zboží

,  
Štítky:

pozinkované pletivo, poplastované pletivo, pletivo, plotové panely 2 D, 3D