Příslušenství k plotům - sloupky, panely, brány i podhrabové desky

Sloupky, vzpěry, branky, vrata - to vše a mnoho dalšího najdete v našem sortimentu příslušenství pro pletiva a ploty. Aby byl Váš plot dostatečně upevněný a funkční, je zapotřebí zvolit kvalitní příslušenství. To Vám nabízíme v bohaté škále variant, rozměrů i povrchových úprav. Ať už tedy hledáte 3D plotový panel, jeklový sloupek, bránu s elektrickým pohonem nebo podhrabovou desku, z našeho sortimentu si vždy vyberete.

Široká škála plotových panelů od firmy Gaves Plot

3D i 2D plotové panely, sloupky a vzpěry k plotům

Plotové sloupky, vzpěry a panely jsou důležitou součástí každého plotu. Proto Vám nabízíme kvalitní plotové panely, ať už ve verzi 3D, 3D Light či nadstandardní a elegantní 2D a 2D Super. Dále u nás najdete také několik typů sloupků, od sloupků UNIVERPLAST přes sloupky jeklové a plotové GB2 až po sloupky k 2D a 3D panelům. Nechybí ani vzpěry s kotvou pro přichycení ke sloupku. Vybírat můžete z několika rozměrů, povrchových úprav i průměrů trubek.

Plotové panely, sloupky i vzpěry pro ploty


Brány, branky, vrata a elektrické pohony pro brány

Každý plot potřebuje také branku nebo vrata, a ta samozřejmě nechybí ani v našem sortimentu. Nabízíme branky a brány ze dvou křídel, a to v provedení s okem i FAB. Dále u nás najdete také branky a brány s výplní tvořenou panelem 2D či 3D, stejně tak jako nejrůznější vrata či elektrické pohony pro posuvné brány. Na zakázku Vám navíc dodáme jakákoliv vrata či bránu přesně dle Vašich požadavků.

Brány i branky v různém provedení


Podhrabové desky, stínící plotové clony a další příslušenství

Vedle sloupků a branek zahrnuje náš sortiment příslušenství také řadu dalších produktů. Mezi ně patří například betonové podhrabové desky, které nahrazují podezdívku, držáky podhrabových desek, příchytky panelů, objímky, šrouby, matky, panty, kolena či napínací tyče a dráty. Nechybí pak ani stínící plotové clony neboli rašlové úplety z polyetylenu s UV stabilizací, které snižují viditelnost a poskytují ochranu proti větru.

Betonové podhrabové desky jako náhrada podezdívky


PODSTRÁNKY

Poplastované pletivo

Poplastované pletivo
Kvalitní poplastované pletivo pro oplocení zahrad i lesních obor

Pozinkované pletivo

Pozinkované pletivo
Pozinkované pletivo pro oplocení domů, lesnických i průmyslových objektů

Příslušenství k plotům

Příslušenství k plotům
Příslušenství k plotům - sloupky, panely, brány i podhrabové desky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ploty Gaves GAVES - DM s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ploty Gaves
www.gaves-plot.cz
Adresa

Adresa

Lahoferova 545
Znojmo 671 82

marianga@seznam.cz
+420 603 360 753


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramwww.plotyznojmo.czARES
captcha