DOMKAT, s.r.o.


U Rybníka 1922/17, Jihlava 586 02
Společnost DOMKAT, s.r.o. působí na trhu od roku 2003 a poskytuje zdravotnické prostředky mezi něž patří hydraulické zvedáky, pohony, polohovací nemocniční lůžka a výškově nastavitelný nábytek pod výrobní značkou.

Od začátku naší firmy poskytujeme lůžkové, stolkové, sedačkové a hydraulické zvedáky značky MEDACT-H.

V našem sortimentu naleznete zvedáky pro:

- výrobu transportních lůžek
- lůžek a lehátek
- instrumentálních stolků
- křesel
- zvedáky do koupelen

- Lůžkový - sloupový zvedák MEDACT-H 7 - manuálně ovladatelný zvedák s hermetickým uzavřením a lineárním pohybem pístů, který není závislý na pohonu elektrické energie, s jednoduchou obsluhou a údržbou

- Lůžkový - sloupový zvedák MEDACT-H 0 - manuálně ovladatelný zvedák s hermetickým uzavřením a lineárním pohybem pístů, určený pro výškové polohování pacienta, nezávislý na elektrické energii s jednoduchou obsluhou i údržbou

- Stolkový zvedák MEDACT-H 04.1 - manuálně ovladatelný zvedák s hermetickým uzavřením pro výškové polohování stolku, nezávislý na elektrické energii, se snadnou osbluhou a jednoduchou instalací i údržbou, se zdvihem 400 mm

- Sedačkový zvedák MEDACT-H 0 - manuálně ovladatelný zvedák s hermetickým uzavřením pro výškové nastavení křesel, nezávislý na elektrické energii, se snadnou instalací i obsluhou, se zdvihem 140 mm a rychlostí spouštění dle požadavků zákazníka

- Sedačkový zvedák MEDACT-H 4 - manuálně ovladatelný zvedák s hermetickým uzavřením pro výškové nastavení do nosného sloupu v koupelně, nezávislý na elektrické energii, se snadnou instalací i obsluhou, se standardním zdvihem 400 mm

Mezi další sortiment patří rovněž příslušenství ke zvedákům patří pedálové šlapky, které lze vybrat ze dvou variant a to:

- červené
- černé

Naše firma se již dlouhodobě soustředí na zdravotnické prostředky, které nalézají uplatnění jak v Evropském trhu, tak i například v Americe nebo Asii. Neustále pracujeme na zdokonalení našich výrobků, pro které využíváme moderní technologie i vlastni know-how. Výhoda našich zvedáků je především v jejich nezávislosti na elektrické energii, jednoduchosti ovládání a snadné údržbě.

Další produkty a služby
  • hydraulické hadice, hydraulická čerpadla, hydraulické agregáty, hydromotory, hydraulické pohony
  • zdravotnické pomůcky, zdravotnický materiál, obvazový materiál, bandážní materiál, francouzské hole, vozíčky pro handicapované, zvedací zařízení pro pacienty

Naše společnost se zaměřuje na výrobu a prodej polypropylenových a laminátových bazénů i mobilních vířivek. Prodáváme také čističky odpadních vod, filtrace, septiky i bazénové příslušenství.

Související články
Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru

Ergona Opava s.r.o.

Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru

Snažíme se pomáhat lidem, kterým se špatně chodí nebo mají nějaké zdravotní problémy. Vytváříme obuv, která je speciálně upravená a vytvořená vždy přesně na míru a podle požadavků zákazníka. Všechno je samozřejmě konzultováno s odborným lékařem, takže se nemusíte dopředu vůbec ničeho obávat.


Vojtův rehabilitační stůl

Laboratorní a zdravotnická technika

Vojtův rehabilitační stůl

Na základě mnohých zkušeností víme, že lidská láska je všemocná a překoná všechny překážky. To samé platí v případě maminek a narozených miminek. Pro své děti bychom udělali vždy vše.


Tísňová péče pro aktivní i zdravotně omezené seniory

Anděl Strážný, z.ú.

Tísňová péče pro aktivní i zdravotně omezené seniory

Člověk nikdy neví, jakou překážku mu postaví život do cesty. Je proto dobré být ve střehu a umožnit vašemu Strážnému Andělovi, aby vás mohl co nejlépe opatrovat. Začněte využívat služby Strážného Anděla, které se budou podílet na ochraně vašeho zdravotního stavu.


Lokomoční pomůcky

ERILENS s.r.o.

Lokomoční pomůcky

Společnost ERILENS s.r.o. je v současné době jediným českým výrobcem lokomočních pomůcek. Lokomoční pomůcky nám pomáhají při chůzi a to zejména po úrazech, nebo v případě jiných zdravotních problémů pohybového aparátu. Firma se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci francouzských berlí, podpažních berlí, vycházkových holí, ale také své služby zaměřují i na děti a proto jsou k dispozici i francouzské a podpažní berle pro děti.


Další produkty a služby
Hydraulický zvedák pro polohovací postel, sloupový zvedák i další výrobky pro zdravotnictví

Hydraulický zvedák pro polohovací postel, sloupový zvedák i další výrobky pro zdravotnictví

Zvedáky pro zdravotnický a pečovatelský nábytek od českého výrobce? Přesně to nabízí společnost DOMKAT. Pod značkou MEDACT vám nabízíme hydraulický zvedák pro polohovací postel, lůžkový zvedák, sloupový zvedák i stolkový a sedačkový zvedák. Výrobky z naší dílny využijete všude tam, kde není možné využívat pohony elektrické.